Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
 Tattoo Forum
 Kayıt Kuralları ve Güvenlik Anlaşması
Kayıt Kuralları ve Güvenlik Anlaşması Başkalarına Hizmet Forumu

Aşağıda belirtilen kuralları kabul ediyorsanız Kabul Ediyorum tuşuna basarak üyelik işleminizi başlatınız, Kayıt Kuralları ve Güvenlik Anlaşmasını kabul etmiyorsanız "TattooForum sayfalarını kullanamazsınız".

TattooForum aşağıda belirtilen kurallar dahilinde sınırsız olarak kullanıma açıktır Aşağıda belirtilen kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcının üyelik hakkı iptal edilecektir.

Forum sayfalarını kullanan her kullanıcının Kayıt Kuralları ve Güvenlik Anlaşması okuyup kabül ettiği esas alınır.

 1. Her kullanıcı Forum sayfalarına göndereceği mesajin içeriğinden sorumludur. www.designpage.org, www.tattooscream.com gönderilen mesaj içeriğinden doğrudan veya dolaylı olarak sorumluluk kabul etmez.
 2. Forum sayfalarına kişilik haklarına saldırıda bulunan mesajlar gönderilemez,
 3. Pornografik içerikli mesajlar
 4. İnsan haklarına aykırı mesajlar
 5. Çocuk haklarının istismar edildiği yada bu durumu savunur mesajlar
 6. Din, Dil, Irk ayırımı yapan yada destekler tarzda mesajlar
 7. nazizim içerikli mesajlar Forum sayfalarına gönderilemez

Forum yetkilileri yukarıda sıralanan şartların bir veya birkaçının oluşması durunda;
 1. İlgili mesajı silebilir.
 2. Mesajı gönderen kullanıcının hesabını geçici veya sürekli olarak kapatabilir,
 3. Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç teşkil eden mesajların oluşması durumunda , Forum sitesi yetkililerinden Savcılık(lar) aracılığı ile yazılı olarak kullanıcı bilgisi istenilmesi durumunda , ilgili mesajı gönderen kullanıcıya ait profil bilgileri ve bahse konu mesajin gönderilmiş olduğu İP numarası ilgili Kuruma (savcılığa) bildirilecektir.
 4. Forum sitesi yetkilileri 3 ncü madde haricinde kullanıcı bilgilerini ve Gönderilen Mesaja ait İP numarasını Kesinlikle 3 ncü şahıslara iletmeyecek bu tarz isteklere yanıt verilmeyecektir.
 5. Çocuk haklarının istismar edildiği yada bu durumu savunur mesajlar ile nazizim içerikli mesajlar gönderen yada bu tarz mesajları destekleyen kullanıcı ve kullanıcıların üyelikleri herhangi bir uyarı olmaksızın sona erdirilecektir.

KULLANICI BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ

Her kullanıcı kayıt sırasında bildirdiği bilgilerin doğruluğundan sorumludur, Forum sitesi bu bilgilerin doğruluğunu tespit için herhangi bir çalışma yapmayacaktır. Bildirilen email adresi sadece şifre unutma problemlerinde yeni şifrenizin bildirilmesi amacıyla kullanılacak asla 3 ncü şahıslara iletilmeyecektir. Email adresi dışında kalan bilgilerin girilmesi zorunlu değildir, girildiği varsayılan bu bilgilerde asla 3 ncü şahıslara iletilmeyecektir. Yukarıda okuduğunuz kullanım koşullarını kabul ediyorsanız "Kabul Ediyorum" tuşuna basarak kayıt işlemini başlatınız, Kuralları kabul etmiyorsanız "Sistemi Kullanamazsınız".Hertürlü soru,öneri,dilek ve şikayet için site yöneticisi ile kontak kurunuz: bozadi@gmail.com


Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0 saniyede oluşturuldu.