Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Kendine Hizmet Menfaat Grubu Aldatmacaları
 Diğer
 Corona - Asla Var Olmayan Salgın | Dr med Claus Köhnlein

UYARI: Sadece KAYITLI KULLANICILAR Konulara cevap yazabilir.
Kayıtlı Kullanıcı olmak için, TIKLAYIN.

Ekran Ayarı:
UserName:
password:
Format Mode:
Biçim: KalınSağa yatıkAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola DayalıOrtalanmışSağa Dayalı Yatay Çizgi Link EkleEmail EkleResim Ekle Kod ekleAlıntı BildirListe ekle
   
Mesajınız:

* HTML modu KAPALI
* YARDIM Açık
* UYARIYI OKUYUNUZ
Yüzler
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

   
    

K O N U    G E N E L G Ö R Ü N Ü Ş
gerçek tosun paşa Posted - 07/09/2020 : 19:43:24


Ünlü Alman hekim, Dr. med Claus Köhnlein öyle açıklamalarda bulundu ki, okumanızı tavsiye ederim. Özet olarak, söyledikleri şu: "Dünya Sağlık Örgütü isteği ve yönlendirmesi sonucunda, 24 saat yalan haberler yapılmakta...

TEST SONUÇLARI GERÇEK DEĞİL!..
Boğaz ağrısı, nefes darlğı ve öksürük şikayeti ile gelene test yaparsanız, pozitif çıkması normal. Ve asla test sonuçları gerçek değil. Test olayı, düşülen tuzağın birinci aşaması... Test sonucunda yapılan tedavi ise tuzağın ikinci aşaması...

KORONA DEĞİL TDAVİ ÖLDÜRÜYOR!..

Testin pozitif çıkmasıyla, yüksek miktarda kortizon ve ağır antibiyotikler devreye giriyor. 'Korona tedavisi' diye uygulanan şema, başka rahatsızlığı olan insanların ölümüne neden oluyor. Korona değil, 'korona tedavisi' öldürüyor. Ölüm arttıkça ve hastanaler test tuzağına düştüğü için, hasta sayısı artıyor ve panik her geçen gün büyüyor...

EĞER TEST MECBURİYETİ OLMASAYDI!..
Eğer, dünyaya verilmiş olan panik havası ve test mecburiyeti olmasaydı, boğaz ağrısı ve öksürük şikayetleriyle gelmiş olan insanlara eskisi gibi ilaçlarını verip dinlenmelerini isteyecektik. Her şey seyrinde gidecekti ama bu artık mümkün değil...

HEKİMLER ÜZERİNDE BASKI VAR!..
Doktorlar, önüne konan tedavi şemasına, uymaya mecbur ediliyor. Eskisi gibi insiyatif kullanmaları mümkün değil. Ayrıca hekimler üzerinde büyük bir baskı ve panik var...

HASTAYA YÜKSEK MİKTARDA KORTİZON VERİLİYOR!..
Lancet, ünlü tıp dergisidir. Bu dergide yazılanlar kanun niteliğindedir. 50 yaşında hayatını kaybeden bir insandan söz ediyor. Bu insan, boğaz ağrısı ve öksürük şikayetiyle gelmiş. Bu insana yüksek miktarda, 600 miligram kortizon verilmiş. Üstüne ağır antibiyotikler ve vücudun bağışıklık sistemini çökerten ilaçlar verilmiş. Ve nitecede bu insan, hayatını kaybetmiş ve tamamen hekimlerin hatası...

OLMAYAN BİR SALGINDAN İNSANLAR ÖLÜYOR!..
Ülke liderleri, koltuklarını korumak için, bu "kumpasta", bilerek veya bilmeyerek rol almışlardır. Dünyada oluşan panik havası, haklarda liderlere karşı "önlem almadı" baskısı doğurmakta. Liderler de oluşan baskıdan kurtulmak için, 'küresel kumpasa' boyun eğmek zorunda kalıyorlar.

ÖLÜMLER VİRÜSTEN DEĞİL!..
Aslında panik ve korku dışında, hiç bir şey yok. Her şey normal seyrinde, ölümler virüsten değil. Korku ve panik, tedavi adı altında hekimlerin uygulamaya mecbur bırakıldıkları süreç, ölümlerin asıl nedeni..."
KIYMETLİ OKURLAR! DÜNYA BİR KUMPASLA KARŞI KARŞIYA!..(alıntı)
---


Daha Mart ayında yapılmış bir haber bu.
25   V E R İ L E N    C E V A P L A R    (en son mesajdan itibaren sıralı)
gerçek tosun paşa Posted - 10/12/2022 : 13:01:44
Evet dion şu an böyle bir salgın olabilir benim de duyduklarım oldu
Dionysos Posted - 10/12/2022 : 10:00:06
Komşum geldi. (Haftasonu) (Okul dönemi köyden şehre göçüyorlar)
Ailecek hasta olduk yattık çocuk nefes alamadı hava alıyor verdiler dedi. Muhtemelen 12-13 yaşında. Bunu sevmedim...
Ortalıkta hiç bir corona gürültüsü yok gibi. Umarım da olmasın..
fidelista Posted - 30/01/2021 : 10:11:54
Emperyalist batılıları ülkemizden kovmakla yıllarını cephelerde geçirmiş gerçek bir özgürlük mücadelesi veren Büyük Atatürk'e düşmanlıkla ömrünü geçirmiş Dilipak'ın her tarafı anti emperyalist olsa ne yazar,onların orjinal kopyası Fetö'dür.Sizde son zamanlardaki birkaç davaranışına bakıp adam annediyorsunuz.Yarın iktidar ebd yle flört etmeye başasın nasıl kalemleri dönüyor görürsünüz.

lalande Posted - 30/01/2021 : 00:25:26
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bozadi

Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

Abdurahman Dilipak gibi bir adama itibar etmek akla ziyan bir iş.ömrünü özgürlüklerin olmadığı şeriat sistemini getirmek için harcayan karanlık bir kafa,onun özlediği sistemde bu forum var olamaz,sivasta aydınları yakan kafa bunlar.Bunların küresel konsorsiyumla mücadele ettiğini sanıyorsunuz sanırım.Bir adam bir sürü doğru şey söyleyebilir buna değil temel motivasyonuna bakarım.Uzun zaman önce kh güçlerince kurulan yapılar aracılığla onlara hizmet ediyorlar.Ben hayran değilim.


Dilipak'ın "şeriatçı" denebilecek bir tip olmasına, tamamen karşı olduğum çeşitli görüş ve tavırlarına, Akit gibi bir gazetede yazıyor olmasına rağmen, övgüye ve desteklenmeye değer bulduğum pozitif bazı eğilimleri ve söylemleri de olduğunu gözlemliyorum. Akit demişken, "Sözcü" gazetesini de Akit'in "Atatürkçü" mahalledeki bir benzeri gibi gördüğümü de tekrar ifade etmiş olayım. Dinciler, şeriatçılar baştan sona kötü de, kendine Atatürkçü diyen herkes sütten çıkmış ak kaşık değil. Her iki kesimde de gayet veya sıkça KH güdüleriyle hareket ettiğini düşündüğüm bir sürü tip var. Tüm kesimlerin içinde pozitiften negatife her tür eğilim mevcut.

Dilipak'ın bazı görüş ve tavırlarını gayet pozitif buluyorum ve destekleme gereği duyuyorum. Bu korona meselesindeki tavrı da bunlardan biri. Daha doğrusu ben bu 5G Virüs Platformu'nun faaliyetlerini beğeniyorum şimdiye kadar edindiğim izlenimlere dayalı olarak. Dilipak'ın bu platformun sözcüsü olduğunu yeni öğrendim ve takdir ettim.

Söz konusu platform, K'ların bu konudaki açıklamalarıyla gayet uyumlu bir tavır sergiliyor gibi geldi bana. K'ların ve Laura ve ekibinin ne söylediği benim için çok önemli olmakla birlikte, tamamen ezbere bir şekilde onların kopyala-yapıştırcısı pozisyonunda olduğumu sanmıyorum. Günlük, gerçek hayattaki gözlem ve sezgilerimle de gayet uyumlu veriler, iddialar, tavırlar görüyorum ve sevinç duyuyorum.

Bu 5G Virüs Platformunun ille her söylediği ideal gerçek olmayabilir, abartılar, yanlış bilgiler veya yorumlar olabilir pekala ama genel itibariyle, sinsi ve şeytani bir global teşebbüse karşı yeterli sesin çıkmadığı kritik bir zamanda gösterdikleri çaba bence resmen "paha biçilmez".

Kesinlikle katiliyorum size sevgili Bozadi.
Pandemi doneminde ki cesur durust çıkıslari ile Dilipak takdiri hakediyor.
Gaia Posted - 01/10/2020 : 19:09:45
Alman doktor baya çarpıcı. Lancet dergisinden yaptığı alıntı daha çarpıcı. Bildiğin adamı zehirlemişler arkadaş! pes... Verirsen korkuyu paniği, işini en iyi yapan bile kontrolünü kaybediyor.
gerçek tosun paşa Posted - 01/10/2020 : 16:14:12
Bozadi teşekkürler. Böyle cesur insanları görünce içten bir helal olsun diyorum. İnsanları bu hale düşürenlere hiçbir şey diyemiyorum. Arada yuh filan diyorum bazen küfür ediyorum. :D
bozadi Posted - 01/10/2020 : 10:04:28


https://www.youtube.com/watch?v=5BeFGmvBsio
gerçek tosun paşa Posted - 22/09/2020 : 15:37:34
Alıntı için sağ ol. Bizim algı sınırlarımızı zorlasa da KH için oldukça basit olduğunu söylüyor içimden bir ses :)
bozadi Posted - 22/09/2020 : 15:32:49
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gerçek tosun paşa
Bu denli netliklerin sebebi ne olabilir diye merak ediyordum.


Her zaman çok isabetli kehanetlerde bulunduklarını sanmıyorum. Bir kısmı tutuyor, bir kısmı tutmuyor. İnternet kaynaklarında bu yönde paylaşılan iddiaların ciddi bir kısmı uydurma. Bir kısmının illa ki belirli bir geçerliliği vardır.

İnsanların "doğrusal zaman" algısı (algı sınırlılığı veya çarpıklığı) ve KH güçlerinin genel egemenliği buna imkan tanıyor belki de. 4KH güçleri ise zaten bizim zaman deneyimimize "tepeden" bakıyorlar ve üstelik zamanda ileri-geri gidip pek çok müdahalelerde bulunabiliyorlar.

Bir de, 3KH güçlerinin bu konudaki farklı imkanlarından biri "rüyalar" gibi görünüyor:

Eklenti:

C: Durun ve şu olasılığı düşünün: Belki de çalışmanız önceden biliniyordu ve bugünkü manasıyla tarikat suçlamasında bulunmak üzere tüm hazırlıklar önceden yapıldı.

{Grup gergin bir şekilde gülüyor ve bu olasılığa şaşırıyor.}

S: (L) Bunu zaman yolculuğu yoluyla mı yaptılar?

C: Gerekli değil. “Geleceğe ait kitle rüyaları”na ne dersiniz?

S: (L) İnsanların geleceği görmeye yönlendirildiği kitap. Kendi zihninde yaptığın bir zaman yolculuğu gibi. (Johnno) Bu bir tür uzaktan izleme (remote viewing) mi?

C: Aynen öyle!

S: (L) Yani geleceği görebiliyorlar ve bunun Montauk projesiyle bir bağlantısı var. Şimdide bazı ayarlamalar yapmak suretiyle geleceğe dair birşey yapmaya çalıştılar belli ki.

(Johnno) “Aviary” denen gruptaki kişilerin bununla bir ilgisi var mı?

C: Ne kadar çok kişinin bu işin içinde olduğuna inanmazsınız. Pek çoğu masumane bir şekilde elbette.
gerçek tosun paşa Posted - 22/09/2020 : 15:19:53
Evet dejavu Kas.ların da dediği gibi farklı bir alternatif gerçekliğe geçiş sonucu ruhun bunu fark etmesi sonucunda oluşan bir durum gibi. Yani bir nevi zamanda sapma dersek çok saçmalamış olmayız.

Benim aslında sormak istediğim şuydu. Dergi kapaklarında, dizilerde vs. gelecekte yaşanılabilecek olaylara dair çok net bulgular saptanıyor. Ogeday'ın attığı videodaki adamın söylediklerini daha önceden incelemiş birçok insan var. Bu denli netliklerin sebebi ne olabilir diye merak ediyordum. Mutlaka bir KH manipülasyonu var o kaçınılmaz bir gerçek gibi duruyor. Sanırım bunun dışında gayet planlı bir insan organizasyonu mevcut. Yani zaten tasarlanan bir süreci oyuna süren bir mekanizma çok net faaliyet gösteriyor. Son günlerde gündemi meşgul eden olayların bu organizasyonu çok daha net görünür kılıyor.
bozadi Posted - 22/09/2020 : 15:09:20
Eklenti:

GTP eski bir celsede Laura nın neden gelcekle ilgili planlarında işaret bırakıyorlar sorusuna K lar kibir yanıtını vermişti.


Şeytani operasyonlarda "imza" bırakma meselesi. Egemenliklerine o kadar inanıyorlar ki, operasyonlarında, herkes için anlaması veya kanıtlaması kolay olmasa da, failin kendileri olduğuna dair bir işaret bırakmayı seviyorlar; alay etme, aşağılama anlamında. "Kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyoruz sizinle" gibisinden.

Eklenti:

Bizim De javu diye tanımladığımız olayın sebebini ise evrende istemedikleri bir gidişat olduğunda bazı yerleri kırptıklarını söylemişlerdi


Deja vu, üst boyutlardan KH güçlerinin bizim gerçekliğimize yönelik "değiştirme" müdahalelerinin işaretleri sanırım. K'lar 4KH'nin bizim üzerimizdeki faaliyetlerinin bir parçası olan bir "gerçeklik köprülemesi" ifadesi kullanmıştı. Ben bunu şöyle anlıyorum: Yaşadığımız belirli bir deneyimin veya zaman diliminin kendi çıkarlarına uygun alternatif bir versiyonunu tasarlayıp bizim gerçekliğimize bastırıyorlar veya dayatıyorlar. Bu her zaman işe yarıyor mu bilmiyorum ama anladığım kadarıyla başarılı olduğu oluyor (KH açısından). Ve bu gerçeklik değişimi müdahalesini deja vu olarak algılıyoruz sanırım.

Belki de zamanda ileri-geri gidişle de bağlantılı. Hani "kaçırılma" olaylarında, kaçıran varlıkların kaçırılan kişiyi bazen zaman çizgisinde "aldıkları" noktadan biraz daha öncesine veya biraz daha sonrasına "bırakması" nedeniyle kurbanın yaşadığı afallama gibi birşey olabilir. Örneğin kurbanı aldıkları zaman noktasından biraz öncesine bıraktıklarında, kurban "deja vu"ya benzer bir durum yaşayacaktır muhtemelen çünkü zaten yaşadığı belirli bir süreyle (ve koşullarla) tekrar karşılaşacaktır.

Deja vu, olağan sayılabilecek gerçeklik ile yukarıdan dayatılan alternatif gerçekliğin iç-içe geçmesi ("gerçeklik köprülemesi"?) sürecinde meydana gelen / hissedilen bir yan etki olmalı.

Matrix filminde de geçmişti. Neo'nun gözlemlediği anormal bir durum üzerine Trinity karakteri "deja vu" teşhisi koyuyordu ve "Deja vu Matrikste yaşanan bir dalgalanmadır. Birşeyi değiştirdikleri zaman olur" diyordu. Sanırım K'ların açıklamasıyla aşağı-yukarı benzer veya uyumlu bir açıklama.
ogeday Posted - 22/09/2020 : 14:00:07
GTP eski bir celsede Laura nın neden gelcekle ilgili planlarında işaret bırakıyorlar sorusuna K lar kibir yanıtını vermişti.Bizim De javu diye tanımladığımız olayın sebebini ise evrende istemedikleri bir gidişat olduğunda bazı yerleri kırptıklarını söylemişlerdi
Tgur Posted - 22/09/2020 : 13:19:11

Aynı şeyleri söylüyoruz gibi gelmiyor mu GTP ,KH sadece dergi kapağı değil muhtemel algıları bile zamanda gidip gelip değiştirebilir.
gerçek tosun paşa Posted - 22/09/2020 : 13:10:58
Tgur dediklerin doğru ama ben şahsen 4Kh ın dergi kapağı kehanetlerine karışacağını sanmıyorum. Bence birçok gelişmeyi bilen bir grup bizim için şaşırtıcı ama aslında olağan durumları açıklıyor. 4Kh muhtemelen sadece gerektiği yerde gerektiği kişilere program yerleştiriyor gibi görünüyor.
bozadi Posted - 22/09/2020 : 11:25:28
Bu arada, Fransız kaynaklı Asterix serilerinde sürekli olarak Sezar'ı karalamaya yönelik tavırları fark etmişsinizdir. Sezar'ın "kötü adam" olduğuna dair bir beyin yıkama çalışması resmen, her ne kadar gayet eğlenceli olsa da. Sezar'dan veya Sezar'ın temsil ettiği şeyden yana kuyrukları incinmiş birilerinin projesi herhalde. Eğer 2017 yılına ait çizgiromandaki Sezar ve Korona virüs ilişkilendirmesinde (korona virüs 2017 yılından çok daha eski bir kavram olsa da) kovid-19 salgınına ilişkin bir tür "kehanet/önbiliş" söz konusuysa, bu çok muhtemel olarak bazı 3KH ve 4KH güçlerinin gelecek öngörü çalışmalarının bir ürünü olabilir ve Sezar karşıtı propagandaya malzeme yapılmak istenmiş olabilir.
Tgur Posted - 22/09/2020 : 09:19:47
KH de zaman kısıtlaması yok GTP ,bilinçlere müdahale de onlar için çocuk oyuncağı,maksat karmaşayı en yoğun şekle sokup çeşitli kıyamet senaryolarının ortama düşüp kişilerin korku ve panikle bol miktarda besin olan negatif enerji çıkarmalarını sağlamak,

K.ların ışık ateşten gelir ikazlarına benzer kozmik bir olayın bu KH gurubunu felç edeceği aklıma geldi,

Demin bir belgesel izledim güneş patlamaları sonrasında çıkan radyasyonun bozunması her zaman aynı beklenen eğride olmuyormuş, mesela dünyanın güneşe yakın döngüsünde bu sistem bozuluyormuş tabii bu konuda kompedan değiliz ama uzmanların beyanı bu olayın bir anda dünya yakınında dolaşan fırlatılmış uyduların hepsini devreden çıkaracağını ,elektrik iletişim ve buna bağlı karanlık anlar olabileceğini belirtti ,

Her ne kadar insanlar için sıkıntılı zamanlar olunca nasıl etki edecek endişesi olsa da bu aymaz KH gurubu zaten yavaş yavaş ve doğalmış gibi canımıza okuyorlar..

gerçek tosun paşa Posted - 22/09/2020 : 01:52:24
ogeday son attığın videoyu 3-4 ay önce izlemiştim. Çok önemli bir içerik. Tam olarak anlamadığım nokta bu KH yayınları ve organizasyonları bunları tam olarak nasıl bilebiliyor? Bununla ilgili elbette kişisel teorilerim var ama sizin fikriniz nedir?
bozadi Posted - 21/09/2020 : 22:43:43
Bu arada K'ların, korona mutasyonlarından birinin (veya bazılarının?) insanlar üzerinde pozitif etkiler yaptığı açıklaması da dikkate değer.
bozadi Posted - 21/09/2020 : 22:41:04

Diğer iki videoda çok daha isabetli hususlara dikkat çekilmiş gibi geldi bana.

Başka sağlık faktörlerinden her yıl kaç insan öldüğüne bakıldığında, koronanın ne kadar büyük bir abartı olduğu kendini belli ediyor.

Covid-19 daha ortaya çıkadan önce, karantina ve sokağa çıkma yasakları gerekçesiyle insanlara giderek daha fazla yapılacak faşizan işkencelerle ilgili açıklamalar da çok isabetli.

Rahmetli Oktay Sinanoğlu'nun benzer bir yorumu/uyarısı: https://www.youtube.com/watch?v=fLgapDj7xzs
bozadi Posted - 21/09/2020 : 21:37:53
Korona virüsle ilgili bu inceleme/yorumlardaki "asterix" ve "klip" kısmı bana pek etkileyici gelmedi. "Korona virüs" sanki ilk kez 2019/2020'de ortaya çıkmış birşey gibi tasvir ediyor, aslında on yıllardır bilinen, varolan bir virüs çeşidi/grubu. 2019'da sadece yeni bir türevi (Covid-19) tespit edildi. Müzik klibinde ise "corona" sözcüğünün anlamı olan "Taç" sözcüğü kullanılmış. Bir miktar ilginçlik var ama çok da büyük değil.

Yorumcunun, "salgın yapay, esas hedef dünya ekonomisini vurmak" yorumu daha isabetli bence.

ogeday Posted - 21/09/2020 : 21:35:01
https://www.youtube.com/watch?v=Qqhf14sQL0s
ogeday Posted - 21/09/2020 : 21:19:14
https://www.youtube.com/watch?v=m4JRBi_ga6I
ogeday Posted - 21/09/2020 : 20:36:38
https://www.youtube.com/watch?v=6xEnezgHva0
ogeday Posted - 21/09/2020 : 20:17:01
https://www.youtube.com/watch?v=ZGoRpiHnELM
bozadi Posted - 13/09/2020 : 11:44:02
Dilipak üzerinden tartışma konusunu çarpıtma riski doğuyor burada bence. Dilipak'ın en azından "bize" göre şiddetli olumsuz eleştiriyi hak eden bazı tavırları, tutumları, davranışları olması, mutlaka "KH'ye adanmış" bir tip olduğu anlamına gelmez. Sadece siyasi, ideolojik bir bakış açısıyla yaklaşmanın sağlıklı olduğunu sanmıyorum. Nitekim bu 5G Virüs Platformunun da bu konuyu biraz siyasetle ve ideolojiyle karıştıran bazı eğilimleri olduğunu fark ettim bazı haberlerini, yorumlarını incelerken. Bu tavırları bana çekici gelmiyor ama buna rağmen, korona konusunda yürüttükleri faaliyetin çok doğru, erdemli, elzem bir yönü de olduğu inkar edilemez bana göre ve işte bu bağlamda bu şahısların bu konudaki çabalarını takdirle karşılaşıyor, destekliyorum.

Dilipak'a sadece siyasi/ideolojik bir karşıtlık ve nefret gözlüğünden değil de bağımsız, tarafsız, nötür bir açıdan yaklaşılacak olduğunda, "BH eğilimli" denebilecek çeşitli tavır ve söylemleri de olduğu görülebilir bence. Dilipak'ın "yiyici" (maddi çıkara odaklı) bir tip olduğuna dair bir habere denk gelmedim şimdiye kadar, özel olarak çok derinlemesine araştırmış olmasam da. AKP'ye, daha doğrusu "siyasi islam mahallesi"ne, yani kendi mahallesine yönelik son derece cesur bazı eleştirileri, özeleştirileri mevcut.

Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 0,1 saniyede oluşturuldu.