Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Spiritüalizm ve Şifa Konuları
 Spiritüalizm
 Çok Garip Rüyalar Görüyorum

UYARI: Sadece KAYITLI KULLANICILAR Konulara cevap yazabilir.
Kayıtlı Kullanıcı olmak için, TIKLAYIN.

Ekran Ayarı:
UserName:
password:
Format Mode:
Biçim: KalınSağa yatıkAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola DayalıOrtalanmışSağa Dayalı Yatay Çizgi Link EkleEmail EkleResim Ekle Kod ekleAlıntı BildirListe ekle
   
Mesajınız:

* HTML modu KAPALI
* YARDIM Açık
* UYARIYI OKUYUNUZ
Yüzler
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

  Mesajda Kişisel imzam mesajda görüntülensin.
    

K O N U    G E N E L G Ö R Ü N Ü Ş
Aoibheann Posted - 22/01/2017 : 18:24:02
Bu rüyalar 3 gün önce başladı. Yani ciddi ciddi zihnimi geri kazanmak istememle. Rüyalarımın rehberlik etmesini istedim. İlk gece önce ki iki yaşamımı gördüm. Birinde roma gibi bir yerdeydim adım Sarah dı. Bir ibadethanede yangın başlattım sanırım. İkincisinde bir mısır firavununa suikast düzenlemem gerekiyordu ama kolumu tutar tutmaz planımı vizyon olarak gördü. Yakalanmadan oradan alındım ve eve geri bırakıldım. Ondan sonra biri bana rahim bölgemde beşici yoğunluk bir parazit olduğunu söyledi ve uyandım. Uyanır uyanmaz kustum başım çatladı çarpıntım oldu ateşlendim ve titredim. Bütün gün kalkamadım. Dünde rüyamda bir vizyon gördüm. Bir odadaydım. Dışarıdan pencereye ışık vuruyor duvara yansıyordu. Gene zihnimde biri konuştu ve duvarda ki gölgenin 3. yoğunluk pencerenin 4. yoğunluk, ışığın 6. yoğunluk ve bunları seyreden kişininde 7. yoğunluk olduğunu söyledi. Duvara bakarken ışıklar galaksilere dönüştü. Bu gece de en korkuncunu gördüm sanırım. Mutfakta iş yapıyordum. Birden kapıya dönüp baktım. Kimse yoktu ama korkudan elim ayağım boşaldı titredim. Hemen uyandım ve tüm gece korkudan titredim. Bunlar uyarılar mı yoksa bilinç altımı mı etkiliyorum?
25   V E R İ L E N    C E V A P L A R    (en son mesajdan itibaren sıralı)
Aoibheann Posted - 27/01/2017 : 19:37:58
Çünkü gerçek saf sevgi/ışıktır. Bu bilgeliğe ulaşmayı istiyor bekliyor çabalıyoruz. Bebek adımlarıyla.
Tgur Posted - 27/01/2017 : 12:30:42

Hassas ve kırılganız hepimiz ,bulutlardan nem almasak dahi kendimiz bulut olup yağmur olup ıslanabiliriz,
Bu hassasiyet zarını kalınlaştıran bilgidir sevgili dostum ,o kapanmış yeniden bağlanmayı bekleyen birlik bağı eninde sonunda DNA da aktifleşecek ve alınganlıklar saf sevgiye dönüşecek ,hepimiz onu özlüyor ve bekliyoruz..

Aoibheann Posted - 26/01/2017 : 18:09:03
Peki teşekkür ederim. Sizin dediğiniz daha akla yatkın. Arada böyle fevri çıkışlarım oluyor. Özellikle önemsediğim konularda.
gerçek tosun paşa Posted - 26/01/2017 : 15:56:08
Hayır burada bulunan arkadaşlarımız zaten elinden gelen her türlü bilgiyi paylaşmak dinlemek ve yorumda bulunmaktan zevk alır yardım edince mutlu olur. Burada yapmaya çalıştığımız şey devamlı bir akış sağlayabilmek dolasıyla kimse konuyu kapatmasın herşeyini (ne olduğunun önemi yok) paylaşsın istiyoruz. Anlatmaya çalıştığım şey bilgiyi zaten yayıyor kalıcı halde tutuyoruz fakat arkadaşlarımız da hak verecektir ki söylediğin gibi insanların içinden gelen bir durum yoksa bu tarz bilgileri hazır sunsanız da almazlar ilgisiz dururlar. Merakı olan bir şekilde ilerleme kaydediyor benim bu kişilere yardım edildiğinden hiç şüphem yok. Dolayısıyla yaşadıklarınızı anlatın ve yakın çevrenizle ilgilenmeniz bile çok önemli bunu unutmayın. Kendini elinden geleni yapmıyormuşsun gibi hissetme. Ben bundan eminim burda bulunan insanların çoğu dışarıdan bir yardım çağrısı aldıklarında koşa koşa giderler. Önemli olan budur. :)
Aoibheann Posted - 26/01/2017 : 15:23:55
İstem dışı çıkmak probleme sebep olabiliyor. İki gündür dayak yemiş gibi kalkıyorum mesela. :)
Aoibheann Posted - 26/01/2017 : 15:20:29
Çoğu kişinin haberi yok. Ben elimden geldiğince çevreme yayıyorum ama küçük çapta. Bilgiyi isteyen edinir ama önce o bilgiden haberi olmalı. Kimseyi sıkmak değil niyetim. Sizi sıktıysam da konuyu kapatabilirim. Amacım daha çok kişinin haberi olmasını sağlamak sadece.
gerçek tosun paşa Posted - 26/01/2017 : 15:11:29
Ra güzel bir şey söylüyor okurken denk geleceksiniz. Bir kişi bilirse herkes bilmiş sayılır. Ne ben, ne sen, ne Tgur ne Ra ne Kasyopyalılar yapabildiği kadarıyla ufak bir rehberlikten fazlasını edemezler bu süreç kişinin ihtiyaç hissedip yürek vermesiyle ilerleyebilir. İçerde hissedilen bir ateş olmadığı müddetçe kişiler bu konulara ilgi duymaz veya kendilerini veremezler. Özellikle bilgi aktarmaya çalışmanın yolları seçilmeli aşırı diretmeninde özgür iradeye müdahale olduğu unutulmamalıdır. Sonuçta karnı aç olan yiyecek bir şeyler bulmak için her şeyi yapar tok olan ise en güzel yemeklere burun kıvırabilir ve karnı burnuna kadar şişmiş tok kişiyi çok güzel bir yemekle bile kandırmanız çok zordur.

Sağlık durumunuz eğer burada sözünü ettiğimiz olaylardan kaynaklanıyorsa güzel birşey için endişe etmeyin. Daha sabırlı olup daha sıkı çalışın. İradenizle bu sorunu aşabilirsiniz endişeye gerek yok.


Astral konusuna gelince bozuk olmayanı onarmaya gerek yok diyor K. lar. Yani engellemeyi düşünmek yerine yönlendirmeyi düşünmelisin. Herhangi bir mesaj almana , yorumlamana engel olmayacaktır.

Hiçbir şeyi engellemene gerek yok yönlendirmeyi öğrenin, bilgilerinizle harmanlayın, kendinizi geliştirmek işin yapıcı olun, dersler çıkarın ve keyfinize bakın.
Aoibheann Posted - 26/01/2017 : 15:03:23
Bu arada "rise" konusuna gelecek olursak ben pop sevmem dinlemem. Daha çok Led Zeppelin, Pink Floyd, Pearl Jam, Rainbow gibi kült rock grupları ya da Doris Day, Frank Sinatra, LOUİS Armstrong ile nostalji yaparım. Geçen televizyonda zap yaparken duydum. Niyeyse çekti beni. Çok iyi bir ingilizceye sahip değilim şarkının içinde az çok anladım ama sözlerine bakınca aşırı anlamlı geldi. Hatta Katy de bizden mi diye düşünmedim değil.

Yalnızca hayatta kalmayacağım
Geliştiğimi göreceksin
Hikayemi yazabilirim
Ben prototipinde ötesiyim
Yalnızca uyum sağlamayacağım
Benim özümü ne kadar sarstığının önemi yok
Çünkü köklerim, derine iniyor
Ah siz, çok az inançlılar
Şüphe etmeyin
Zafer damarlarımda
Bunu biliyorum
Ve tartışmayacağım
Savaşacağım
Şekil değiştireceğim
Ateşler yeniden ayağıma geldiğinde
Ve akbabalar etrafımda dönmeye başladıklarında
"Zamanın doldu" diye fısıldayacaklar
Ama hala yükseliyorum
Bu hata ya da tesadüf değil
Ne zaman son yakın diye düşünürsen tekrar düşün
Şaşırmayın hala yükseleceğim

Bilinçli kalmak zorundayım
Tehditlerin ve kaosun içinde
O yüzden meleklerimi çağıracağım
Ve diyorlar ki;

Ah siz, çok az inançlılar
Şüphe etmeyin
Zafer damarlarımda
Bunu biliyorum
Ve tartışmayacağım
Savaşacağım
Şekil değiştireceğim
Çünkü ateşler yeniden ayağıma geldiğinde
Ve akbabalar etrafımda dönmeye başladıklarında
"Zamanın doldu" diye fısıldayacaklar
Ama hala yükseliyorum
Bu hata ya da tesadüf değil
Ne zaman son yakın diye düşünürsen tekrar düşün
Şaşırmayın hala yükseleceğim
Aoibheann Posted - 26/01/2017 : 14:49:56
Bu arada istem dışı astral seyahat yapıp duruyorum. Nasıl engelleyebilirim bunu. Rüya göremiyorum doğru düzgün. Dün gece gökyüzüne çıktım ve orada yüksek kuleler vardı ama geceyi yansıttığı için gözükmüyordu. Altımda yuvarlak mor bir kristal ile tepesine uçtum ve kristali tepeye yerleştirdim dönüp duruyordu daha sonra aşağıya süzüldüm. Gece ve aşağıda şehrin ışıkları vardı. O kadar hafiftim ki çok güzell. Süzülüp yere indim. Ama yerde korkmaya başladım. Korka korka eve dönmeye çalıştım. Sonra rüya bu bir şey olmaz deyip bedenime döndüm. Astral olduğunu anladım çünkü uyuya kalmadan önce bedenimin içinden çekildiğimi hissettim ve sonrasını hatırlamıyorum. Önce ki akşamda yine karanlıktaydım. Bir sokakta yürüyordum. İnsanlar beni görmüyordu ama köpekler havlıyordu bana. Bir köpek havlayarak yaklaşınca korkup uyandım. Resmen astrale çıkıp serserilik yapıyorum. Haberci rüyaları engelliyor bu.
Aoibheann Posted - 26/01/2017 : 14:38:21
Teşekkür ederim tgur. Çok bilgilendirici bir yazı. Dünden beri bende araştırma yaptım bu konuyla alakalı. Toplu DNA değişimi tıbben de kabul edilmiş. Ama buna neden olan sebebi, ilaç kullanımı, tarımsal ilaçlar, zehirli hava, zehirli suya bağlıyorlar. Bilindiği gibi kılıf uydurma. Bununla beraber Ra bilgilerine devam ediyorum. Bitirdikten sonra kasyopya celselerini düzgün bir şekilde sistematik bitirmeyi planlıyorum. Benim asıl endişem yeterince insanın bilgilenmemesi. İnsanların -ön yargıları- çok fazla. Ben bu konuda biraz şanslıyım çünkü paranormal olaylarla çocukluğumdan beri haşır neşirim. Bu da ön yargılarımı kaldırıyor. Ufak tefek endişelerim olabilir. O da kendimden kaynaklı. Aşacağıma inanıyorum-çalışıyorum. Ama bu tür şeylere inanmayan daha da kötüsü alaya alan insanlar var. Bir yerde farkındalık yaratmalıyız. Aslında bunu gündeme alıp ayrı bir başlık altında görüş alabiliriz miyiz? Blog, kitap, belgesel gibi şeyler yapıp dikkat çekebilir ve bir kaç insanı daha gerçeğe sevk edebiliriz.
Tgur Posted - 26/01/2017 : 13:32:15
Hoş geldin Aoibheann kardeşimiz ,her yeni katılan formumuzun ışığını parlatmakta ,ne güzel..

Zaten nick açılımınız da "parlak ve güzel insan" demek ve "küçük havva",

Bütün dostlarımız da parlak ve güzel insanlardır ,her birinizi derecesiz seviyorum..

Kasyopya ve diğer bilgilere doğru yanaşmak için kişilerin mutlaka bazı çekim tesirlerine kapılması gerektiğini biliyoruz ve bu tesirlerle duyulan ilgi ile heyecanlı bir başlayış ve akabinde sizin de acabalarınızı çeken bazı engellemeler,

Bazen bu engellemeler kişiyi bilgilenmedeki "rises" ını karartır ,bu problemi ancak bilgilenme üzerine inatla gitmek, ayaklardan yaklaşan alevlerin tesirini "vakit çok kıt" diye etrafta dolaşan akbabaların fısıldanmalarına rağmen duyulmamasına sebebiyet verir..

Bilmece gibi değil mi, esasta arkadaşımızın yazdıklarının altındaki standart deyimin de tercümesini yapıyorum ,ingilizceyi pek iyi bilmiyoruz ama çeviri yapan teknik çok şükür var kullanmayı artık becerebiliyorum ,ama Bozadinin yaptığı aktarımları ilgili kelimenin altına çizgi çekerek yapmayı daha öğrenemedim.

Bazı şeyleri yeni arkadaşlara izah için tekrarlamalar yapacağım affınıza mağruren,
DNA dan bahsedeceğim ,tanrısal gücün topyekün reenkarnatif kayıtlarımızla yüklenmiş olan DNA mızdan ,KH tarafından yüzde doksansekizi özel metotlarla kapatılmış ,yakılmış DNA mızdan ,bu kapatılmış bağlarla malüm cinsiyet ve açlık tan başka işlevi olmayan hayatı sürdürmeye esir olmuş beşeriyetten, bizlerden.Bilgilenme işte bu kapatılmış bağları tekrar bağlamaya başlar ve bu değişiklikler yüzünden asırlardır oturmuş bir hayatiyeti yürüten bedenimiz bu yeni oluşuma adapte olurken bazı sıkıntılar yaratır ,ama bunlar geçicidir her yeni kalıba uyan su gibi bedenimizde buna uyar.

Ayrıca "rises" i özleyen ve bu yolda yürümeye kati karar vermiş kişilerin bu yükselişlerinde bir nevi imtihan olan ,eşik atlatma zorlaması da denebilir ,yaşamları için bazı bedensel bozuklukları kendisi fark etmeden seçmiş olur ve onunla yaşamaya başlar ve sonunda alt eder bu onun için dörtlü beden matrixinde bir kazanç kaydı olur ,

Bu arada bütün bu zorluklara ne lüzum var ,rutin hayatı yaşayayım yeter, demek akla gelir,

Sahi nedendir bu seçilmiş zorluklar,

İşte bu dünya cehennemini defalarca çekmeye namzet bir davranıştır bu zor dan kaçan bir hayatı bedenlenmeden sonra tercih etmek ,gelişme kaderine boş vermek,
Gelişmek için mutlaka "zor" umu seçmek gerekir, evet ,bu da cevaplanması zor bir soru, ama birşeyler söyleyebiliriz ,kolay ve rahat bir hayat bazı gezgin dediğimiz rehber özellikteki ruhlar için seçilmiş hayatlar olabilir onları bu klasmana sokmuyoruz önemli olan biz o gezgin miyiz yoksa gelişmeye (ruhen) ihtiyacımız var mı, bilemeyiz.

Böyle gelişmeye ihtiyacı olan ama rahat bir hayatta olan için sorunumuz, rahat bir hayat yükselişi engelleyen bir ortam yaratır her şeyim var kendimi niye zora sokayım ,işte tam bir KH düşünce ve davranışı, esasta gelişmeye muhtaç olup dünya bedenlenme aşamasında kaderi plan düzenlenirken bu yaşama kapılıp rahattan kopmama duygusunu kırmak için için ruh kendine bazı zoru yaratacak yaşam sıkıntılarına haiz bir bedenlenme şekli seçmektedir ,noksanlı olmak v.s .gibi ,veya zora sürükleyecek yanıbaşında olan başka bir ruhla beraber olmak gibi,

Sonuçta bilgilenme yoluna çıkan her bireyin karşılaştığı veya karşılacağı şeylerdir bunlar aldırış etmeyip veya bazı dünyasal tedbir ve tedaviyle geçiştirip gelişme yoluna devam etmemiz gerek derim en doğru ve şahsi tecrübelerimle sabitlenen bir bilgi olarak.

Aoibheann Posted - 26/01/2017 : 04:29:26
Bazı besinlere alerjik reaksiyonlar göstermeye başladım. Yüzümde vücudumda kabarıklıklar çıkıyor. Tüm celseleri okuyamadım. Bir kısmına baktım ama öneriye uyup Ra'nın bilgilerini okuyorum şu an.
gerçek tosun paşa Posted - 26/01/2017 : 03:33:16
K celselerinde söz edildiği üzere evet oluyor. dna değişiklikleri şeklinde genel bir tanımlaması mümkün. bunun sonucunda fiziksel sıkıntılar da yaşanıyor evet. celselerde bu konular üzerine konuşulmuştu, çeşitli yerlerinde ağrılar çekenler, bunalım ve depresyonlar vs...
Aoibheann Posted - 26/01/2017 : 02:23:54
Bir şey sormak istiyorum ama kendi kurgum mu bilmiyorum bilinçlenmeyle alakalı bedensel değişiklikler oluyor mu? Daha önce olmayan hastalıklar edinmek gibi?
Scyth Posted - 25/01/2017 : 05:05:58
Rüyalar'ın geçmiş yaşamlarınla alakalı gibi duruyor. Geçmiş yaşamlarından bu kesitleri daha fazla hatırlamayı başarabilirsen bu hayatındaki kaderinide anlarsın.
Aoibheann Posted - 23/01/2017 : 19:20:59
Teşekkür ederim. Hepimize bu dönem sabır ve güç lazım. Bildiklerimizi paylaşıp güçlenmeliyiz. Bilgi güçtür.
gerçek tosun paşa Posted - 23/01/2017 : 02:44:35
Foruma hoş geldin. Yaşadıklarını paylaştığın için teşekkürler. Dikkat etmen gereken bir geçiş döneminde olduğunu düşünüyorum yaşadıklarında enteresan olaylar ama sabırlı ve güçlü olmadan ne olduğunu anlayamazsın. Burada okuyacağın şeylerin çok fazla katkısı olacaktır.
Aoibheann Posted - 22/01/2017 : 23:12:11
Bu arada, burada yaptığınız işi çok taktir ediyorum. Gerek bilgi paylaşımı açısından gerekse pozitif yönlendirmeleriniz takdire şayan. Bu site olmasa muhtemelen hala rüyalarımın içinde boğuluyor olurdum.
Aoibheann Posted - 22/01/2017 : 23:07:51
Aslına bakarsan bunları kötü amaçla yaptığımı düşünmüyordum. Sarah insanların kullanıldığını düşündüğü bir yeri yaktı ki köle kızlar vardı. Ona dair bölük pörçük anılarım var. O bazı şeyleri -görebiliyordu. Firavun a gelince açıkçası o iş için tutulduğumu hissediyorum ve orada da o kız enerjisel açıdan firavuna karşı koymaya çalıştı. Düşüncelerini bulanıklaştırdı uzaklaştırdı farklı düşüncelere geçti. Resmen zihnimde kaçma kovalamaca oynadık. Çok gerçekten deneyimlediğim en garip en değişik rüyaydı. Elimden geldiğince pozitif yaklaşmaya çalışıyorum çalışıcam. Umarım evrene küçükte olsa bir katkım olur. Teşekkür ederim vakit ayırıp yorumladığın için.
bozadi Posted - 22/01/2017 : 22:38:38
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Aoibheann

İkinci rüya sanırım hastalandığım için takviye gibi bir şeydi.

Evet! :)
bozadi Posted - 22/01/2017 : 22:29:58

Açıklamaların için teşekkürler Aoibheann.

Eklenti:
Ne zaman pozitif olmaya çabalasam sürekli negatifleştiriliyordum. Hatta öyle bir boyut aldı ki manik depresif teşhisi ile ilaç tedavisi aldım. Ne zaman enerji ile çalışma yapmaya çalışsam hep bir şekilde engelleniyordum. Sürekli yorgundum. Auraları görebiliyorum. Renklerini de. Ama ne zaman odaklansam migrenim tutuyor.
Evet, anlayabildiğim, sezebildiğim kadarıyla gerçekten bloke edilmeye çalışılıyorsun.

Eklenti:
Parazit meselesine gelince arkadaşım reiki çalışması araştırmamı önerdi ama nereden başlayacağımı bilmiyorum.
Faydası olabilir elbette. Ne yazık ki ben reiki konusunda son derece bilgisiz ve ilgisizim, konuyu takip eden arkadaşlardan fikri, önerisi olanlar varsa paylaşırlar belki.

Eklenti:
İkinci rüyamda hiç bir negatif hissetmemenin yanında resmen aydınlandığımı ışıldadığımı hissettim. Mümkün mü bilmiyorum ama gülümsedim uyandığımda.
Çok güzel! İki gergin / korkutucu rüya gecesinin ortasında böyle bir güzellik yaşamış olman yani. Şaşırtıcı ve güzel bence. Negatif müdahalelere rağmen son derece pozitif varlıklarla da bir şekilde etkileşimin olduğunu tahmin ediyorum.

Eklenti:
Üçüncü rüyamda anlattığım gibi korkunçtu. O kadar korktum ki uyandığımda korku resmen enerjisel olarak patladı ve saçıldı gibi hissettim. İlk kez böyle şeyler yaşıyorum ve kafam karıştı. Gerçek anlamda yardım alıyorum gibi hissediyorum ama bir yandan o şüphe peşimi bırakmıyot. Acaba hepsini uyduruyor muyum şüphesi.
Senin niyetin pozitiflik yönünde olduğu sürece, pozitifliğe olan inancını, güvenini tamamen yitirmediğin, bırakmadığın sürece, negatif varlıklar kısa vadede ne kadar yırtınırlarsa yırtınsınlar, uzun vadede sen pozitif varlıkların da yardımıyla pozitif yönde ilerlemeye devam edebilirsin. Allah'a veya Evrene, veya Hayat'a veya meleklere veya bir şekilde üst düzey pozitif rehber varlıklara dua etmeyi, yüreğini açmayı, içini dökmeyi ve tüm samimiyetinle yardım istemeyi ihmal etme.

Faydası olduğunu düşündüğün sürece burada da deneyimlerini, yorumlarını, sorularını paylaşmaya devam etmekten çekinme.

Tabi hepimizin gündelik yaşam realitesinde karşı karşıya kaldığım durumlar ve koşullar da insanın psikolojisini, ruhsal deneyimlerini ciddi şekilde etkiler. O yüzden bence özellikle bu dönemde dikkatli olmaya, acele kararlar vermemeye, mümkün olan tüm durumlarda enerjini ve moralini yükseltici faaliyetlerde bulunmaya çalışman faydalı olacaktır. Tüm sıkıntılı süreçler gibi bu da bir şekilde geçecektir.

Yaşadıklarını uydurduğunu düşünmüyorum kesinlikle, gayet aklı başındasın bence.

Özellikle son gün aşırı derecede korkutucu etkiler yapan bir rüya veya deneyim yaşamış olmana rağmen bir yandan da "gerçek anlamda yardım aldığını" hissediyor olmanın nedeninin, pozitif varlıkların da içinde bulunduğun süreci yakından takip ediyor olmalarıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen önemli bir gelişim/dönüşüm dönemi içinde olman nedeniyle "her iki taraf" da faaliyetlerini artırdı. Bazen bazı ilerleyişleri sağlamak için geçmişle ilgili çözümsüz kalmış bazı meselelerin biraz zorlayıcı şekilde de olsa (adeta bir ameliyat gibi) aşılması gerekir.

Roma dönemindeki Sarah enkarnasyonunda bir ibadethane yangını başlattığını, bir diğer enkarnasyonunda firavuna suikast hazırlığı yaptığını görmüş olduğunu düşündüğümüzde, bunlar gerçekten sıradan şeyler değil. Bu yaşamlarına dair sezgilerinde, bu teşebbüsleri kimin adına, ne adına, ne gibi bir inançla yaptığına dair birşey hatırlıyor veya seziyor musun? Önyargılı olmamaya çalışıyorum. Ama bu olaylar ciddi olaylar gibi görünüyor. Eğer bunu negatif bir etki altında veya bilinçli olarak negatif bir amaçla yaptıysan, bununla ilgili karmik bir yüzleşme yaşıyor olabilirsin. O enkarnasyonlarla bu hayatında yaşadığın koşullar arasında sezdiğin paralellikler varsa, bu da önemli olabilir belki. Ama ben sonuç olarak ruhsal bir arınma ve ilerleme sürecinde olduğunu, bunun bazı sancılarını yaşadığını ve bu kritik durum nedeniyle negatif varlıkların da egon yoluyla üzerindeki etkileri artırarak bu süreci sabote etmeye çalıştıklarını tahmin ediyorum. İnancını, ümidini, iradeni yitirmemen önemli bence.

Bugün "Felseyi Netleştirmek" bölümünde yazdığım son mesaja da bir gözatmanı tavsiye ediyorum.

Belirttiğim gibi, fayda hissettiğin sürece deneyimlerini, yorumlarını, sorularını paylaşmaktan çekinme lütfen.
Aoibheann Posted - 22/01/2017 : 22:07:11
İkinci rüya sanırım hastalandığım için takviye gibi bir şeydi.
Aoibheann Posted - 22/01/2017 : 21:54:17
Daha önce rüyalarımı rehber olarak almamıştım hiç. Zihnimi aça çabam tamamen bastırıldığını fark etmemle başladı. Ne zaman pozitif olmaya çabalasam sürekli negatifleştiriliyordum. Hatta öyle bir boyut aldı ki manik depresif teşhisi ile ilaç tedavisi aldım. Ne zaman enerji ile çalışma yapmaya çalışsam hep bir şekilde engelleniyordum. Sürekli yorgundum. Auraları görebiliyorum. Renklerini de. Ama ne zaman odaklansam migrenim tutuyor. Bu sebeple zihnimi geri kazanmak için rüyalarımın rehberliğine izin verdim. Sadece küçük bir enerji yolladım.
Önce ki yaşamlarıma ait bölük pörçük şeyler görüyordum. İki üç kez Sarah adlı biri olarak gördüm. Uyarı rüyalarıydı. Ama ben özellikle bunun adına çalışma yapmadım. İrademin dışında oldu. Genelde pusluydu ve mesaj da belirsizdi. İlk kez bu kadar berraktı. Firavunun vizyon görmesinin sebebi durugörü ve telapati yeteneğinin olmasıydı. Kolumu tutup düşünclerime sızdı.Hatta lanet olsun beni duydu dediğimi hatırlıyorum. Sonra sis bulutu gibi birşeye dönüştüm ve evdeydim. Ben olduğumu biliyorum hem hissettim hem onların gözünden baktım. Parazit meselesine gelince arkadaşım reiki çalışması araştırmamı önerdi ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. İkinci rüyamda hiç bir negatif hissetmemenin yanında resmen aydınlandığımı ışıldadığımı hissettim. Mümkün mü bilmiyorum ama gülümsedim uyandığımda. Üçüncü rüyamda anlattığım gibi korkunçtu. O kadar korktum ki uyandığımda korku resmen enerjisel olarak patladı ve saçıldı gibi hissettim. İlk kez böyle şeyler yaşıyorum ve kafam karıştı. Gerçek anlamda yardım alıyorum gibi hissediyorum ama bir yandan o şüphe peşimi bırakmıyot. Acaba hepsini uyduruyor muyum şüphesi.
bozadi Posted - 22/01/2017 : 20:59:29
Ve şunu da unutmayalım, hoşumuza gitse de, gitmese de, negatifliğe adanmış varlıklar var ve insanlık olarak hepimizde şu veya bu miktarda (veya zamandan zamana değişken seviyelerde) ego faktörü var ve bu ego faktörü bir şekilde negatif varlıkların müdahalelerini çekebiliyor. Bu negatif müdahaleleri, saldırıları, sömürüleri vs. aslında herkes şu veya bu zamanda, şu veya bu miktarda deneyimliyor ama genellikle bu tür konular pek konuşulmaz veya üzerinde durulmaz. Kişi bu tür deneyimleri bilinçaltına bastırma veya olduğundan farklı birşey olarak yorumlama eğiliminde olabilir.

İnsanlığın durumu ne kadar berbat bir görüntü çiziyor olursa olsun, ve hayatımızda hem kendi egomuz, hem de yakın çevremizdekilerin egolarından kaynaklı olarak ne kadar çok stres, çatışma, negatif hisler olursa olsun, varlığımızdaki pozitifliği elimizden geldiğince ortaya çıkarma doğrultusunda işbirliğimizi artırdıkça, bu konudaki güvenimiz arttıkça, evrensel/varoluşsal pozitivite ile bağlantımız da güçlenecektir ve bize negatif müdahalede bulunmaya çalışan varlıkların çok daha yukarılarındaki seviyelerden korunma yardımı alıyor olacağız. Aslında her zaman yardım/uyarı alıyoruz ama özgüvenimiz düştüğü zaman, etrafımızdakilerle yapıcı bir etkileşim geliştiremediğimiz zaman, pozitif yardımlara inancımız, duyarlılığımız da azalabiliyor ne yazık ki. Yapıcı bir "ağ çalışmasının" önemi de buradan doğuyor. Birlikten gerçekten kuvvet doğuyor.
bozadi Posted - 22/01/2017 : 20:39:30
Anlattıklarını daha iyi anlayabilmek için birkaç sorum olacak.

Bu rüyaların üç gün önce "ciddi ciddi zihnini geri kazanmak istemenle" başladığını söyledin. Zihninin yeterince sana ait olmadığına dair sezgilerin nasıl gelişti, bu konuda ne gibi şeylerin farkına vardın?

Daha önce de rüyalarını bir rehberlik kaynağı olarak kullanabiliyor muydun veya bu konuda bilinçli bir isteğin veya çaban var mıydı?

Reenkarnasyon olgusuna değinmişsin. Pek çok insan bu konuda önyargılıdır, bu olguyu kabul etmeye yanaşmaz. Önceki yaşamlarına dair, bu rüyalardan önce de bir farkındalığın, sezgin, şüphen var mıydı, yoksa ilk defa bu rüyalar sürecinde mi böyle bir farkındalık uyandı? Bahsettiğin geçmiş yaşamlara dair gördüklerinin "kendi deneyimlerin" olup olmadığına dair bir şüphen oldu mu? Bunların kendi gerçek geçmiş yaşam deneyimlerin olduğuna dair güçlü bir farkındalık var mıydı rüyada?

Eklenti:
İkincisinde bir mısır firavununa suikast düzenlemem gerekiyordu ama kolumu tutar tutmaz planımı vizyon olarak gördü. Yakalanmadan oradan alındım ve eve geri bırakıldım."
Kolunu tutar tutmaz planını vizyon olarak gören "firavundu" anladığım kadarıyla. "Yakalanmadan oradan alınıp eve geri bırakılma" kısmına dair biraz daha ayrıntı verebilir misin? Tabi eğer hatırlıyorsan veya buna dair birşey gördüysen. Seni oradan alan, eve geri bırakan kimdi veya kimlerdi? Tabi bu husus önemli olmayabilir, yine de merak ettim.


Eklenti:
Ondan sonra biri bana rahim bölgemde beşici yoğunluk bir parazit olduğunu söyledi ve uyandım.
Bu ve diğer bazı söylediklerindeki "yoğunluk" terimlerine bakılırsa Ra ve/veya Kasyopya bilgilerini veya forumumuzda bu kaynaklarla ilgili bazı paylaşımları okudun. Bu yukarıdaki açıklaman ilginç. Sanki bir rehber varlık rahminle ilişkili 5. yoğunluk bir KH etkisi/müdahalesi olduğuna dikkatini çekmeye çalışmış. Eğer gerçekten böyle birşey söz konusuysa, sadece bu olasılığa dair dikkatinin uyanmış olması bile söz konusu negatif etki olasılığını azaltacaktır diye düşünüyorum.

Louise Hay "rahim" için "yaratıcılığın yuvası" diyor ve bununla ilgili sorunlar için "bedenimle barışığım" şeklinde bir onaylama cümlesi paylaşmış. Bunun dışında bir açıklama yapmamış anladığım kadarıyla. Louise Hay'in yorumunu da dikkate aldığımda aklıma ilk gelen öneri, rahminle ilgili bir suçluluk duygusu duyup duymadığını gözden geçirmen ve böyle bir kompleks varsa, bir şekilde bu kompleksi azaltacak bir takım duygu ve düşünceler üzerinde odaklanmaya çalışman olacaktır. Varsa, eşinin/partnerinin senin dişil yaratıcılığına yeterince saygı/sevgi duymadığına dair bir güceniklik deneyimliyor olma ihtimalini de düşünmeni öneririm. Böyle bir hissiyatın varsa, belki bunun üzerinde durmak gerekir biraz.

Eklenti:
Dünde rüyamda bir vizyon gördüm. Bir odadaydım. Dışarıdan pencereye ışık vuruyor duvara yansıyordu. Gene zihnimde biri konuştu ve duvarda ki gölgenin 3. yoğunluk pencerenin 4. yoğunluk, ışığın 6. yoğunluk ve bunları seyreden kişininde 7. yoğunluk olduğunu söyledi.
İlginç. Belki de gerçekten yoğunluk kavramlarının anlamlarıyla ilgili güzel bir örnek olabilir bu. Üzerinde düşüneceğim. İlham verici görünüyor. Bu vizyon sırasında da bir korku, baskı faktörü hissediyor muydun?

Eklenti:
Bu gece de en korkuncunu gördüm sanırım. Mutfakta iş yapıyordum. Birden kapıya dönüp baktım. Kimse yoktu ama korkudan elim ayağım boşaldı titredim. Hemen uyandım ve tüm gece korkudan titredim.
Bu bariz bir korkutma çabasına, bununla bağlantılı olabilecek negatif bir müdahaleye benziyor. Forumda daha önce bahsetmişimdir sanırım. Karabasan denen şeyle ilişkili bazı deneyimlerim olmuştu. Gecenin bir yarısı, bir felç durumunun eşlik ettiği veya etmediği bazı uykudan uyanış durumlarımda, feci şekilde korku içinde olduğumun farkına varıyordum. Öyle ki, başımı çevirip etrafıma bakmaya bile korkuyordum. Çok kötü birşey olmuş gibi bir his. Bir hayvanın bir avcıya yaklanması gibi bir his sanırım. Bazı arkadaşlar bu tür deneyimlerinde biraz daha cesur davranıp bir şekilde kendilerine negatif sömürücü bir müdahalede bulunan veya bulunmaya çalışan varlığa baktıklarını, gördüklerini, mücadele ettiklerini anlatıyorlar. Ben bu tür deneyimlerimde hiç bir varlık şekli/şemali gördüğümü hatırlamıyorum, belki bilinçaltıma bastırıyorum. Ama bu tür deneyimlerin bazılarında bariz bir irade savaşı gerçekleştiğini gözlemliyorum.

Tabi "kaçırılma" tipi deneyimler de var. Yani negatif bir varlık veya varlık grubu, astral bedenimizi, yani 3. yoğunluktaki ruh uzantımızı bir süre alıkoyup (örneğin uzay gemilerinde vs) üzerinde çeşitli negatif programlayıcı çalışmalar yapmaya çalışıyorlar. Bu programlar kendi ruhsal farkındalık ve irade durumumuza göre şu veya bu seviyede etkili olabilir, ciddi bir enerji ve moral kaybına neden olabilir bir süre. Kaçırılma deneyimi yaşamak ille de büyük bir felaket anlamına gelmek zorunda değil. Ve kaçırılmamız, kaçıranların üzerimizde ille her istediklerini yapabilecekleri, bizi diledikleri gibi programlayabilecekleri ve kumanda edebilecekleri anlamına gelmiyor ama yine de hayatımızı ciddi bir şekilde gözden geçirip düzeltebileceğimiz neler olduğuna bir bakmamız gerekebilir.

Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,55 saniyede oluşturuldu.