Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Olağandışı Olaylar
 Hayaletler, Cinler vb
 Bedensiz Varlıklar

UYARI: Sadece KAYITLI KULLANICILAR Konulara cevap yazabilir.
Kayıtlı Kullanıcı olmak için, TIKLAYIN.

Ekran Ayarı:
UserName:
password:
Format Mode:
Biçim: KalınSağa yatıkAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola DayalıOrtalanmışSağa Dayalı Yatay Çizgi Link EkleEmail EkleResim Ekle Kod ekleAlıntı BildirListe ekle
   
Mesajınız:

* HTML modu KAPALI
* YARDIM Açık
* UYARIYI OKUYUNUZ
Yüzler
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

  Mesajda Kişisel imzam mesajda görüntülensin.
    

K O N U    G E N E L G Ö R Ü N Ü Ş
bigsenfoni Posted - 05/11/2016 : 20:12:18
Özellikle elementaller olmak üzere güzel bir söylesi,izlemenizi tavsiye ederim.

Bir de Renan hanimin ''ben bilgi vermeye deyil bilinc vermeye geldim'' demesi cok hosuma gitti...yukarisi neyse asagisi o olduguna göre biz eger yükselmek istiyorsak yardim edecegiz...hepsinde bir bilinc var falan filan diyor :-)


6   V E R İ L E N    C E V A P L A R    (en son mesajdan itibaren sıralı)
Aoibheann Posted - 22/04/2017 : 12:14:35
Elementaller konusu cok ilgimi cekti. Tesekkurler paylastigin icin.Franz Bardon'i incelemeye aldim bu konuda. Cok mu etkilendim nedir gece bir tanesi ruyama girdi. Butun ruya boyunca istediklerimi yapti. :D varligini ispat etmek icin kapilari carptirtip durdum.
bigsenfoni Posted - 21/04/2017 : 00:37:33
Sonsuz boyutlar var,ve hersey odaklanmaya bakar.Bunun dışında insanların coğunun televizyonlar sayesinde başka bir boyutta (bana göre) yasadıklarını hatırlatmak isterim!İnançları ve doğruları o boyutu olusturanlar tarafından kontrol altindalar.Ve de psisik/ruhsal enerjileri özellikle ilizyon yaratmaktan dolayi bosa harcaniyor...bence
bona fide Posted - 20/04/2017 : 19:15:03
merhaba bozadi, perilerin çarpması hocanın tabiriydi bunun benim için kötü olmuş gibi anlatıp kağıda yazdığı dua ayet neyse işte onları içince iyi olacağımı söyledi neyim vardı onuda bilmiyorum gerçekten. neden sordu neden yazdı.
perilerin etkilediği diyeyim insanların öyküsünde güya avustralyalı ingiliz ve bi kaç farklı ülkeden insanın sözde kapadokyaya geldikten sonra büyüleniş gibi oradan ayrılamadıkları gitmek isteseler dahi bi şekilde oraya çekildikleri filan anlatılıyordu mutsuz değiller orayı çok seviyorlar yerleşmişler ve bunlar periler tarafından büyülenmiş. anlatılanların yalancısıyım. benimde oraya gitmelerim belki tesadüf diyeceğim ama hiç akılda yokken plansız bi şekilde oraya çok uzak bir şehirde yaşarken gitmeyi en son düşüneceğim yere 3-5 yıl arayla gidiyor olmam. isteyerek değil yani ki sorsalar hayır derim ani bir şekilde gelişen olaylar yüzünden gittim hep ve okula ilk başladığım bir ay boyunca rüyalarımda hep dağları görüyordum. dağlarıda malum tek bir ağaç yoktur kıraç çorak bozkır bi keresinde boludan arkadaşım gelmişti hayatında hiç çıplak dağ görmemiş ha bire fotoğrafını çekmişti çok garipsemiştim ))

bigsenfoni seni okurken beynim eror veriyor eterik bedenliyken eterik bedenli perimsi bişeyi öldürmek sonra diğerlerinin tedavi etmesi, kendi fiziksel boyutumda yaşamayı beceremiyorken senin boyutlar arası hayatın, nutkum tutuluyor.
bigsenfoni Posted - 20/04/2017 : 01:54:06
Perileri gören yada görenlerden duyan varmı acaba?Eğer öyle dağlarda olsalardı ve carpsalardı beni bin kere carparlardı.Kücükken dağdan hic inmezdik cam ağaçlarına salıncaklar kurardık ,saklambaclar oynar, kayalara tırmanırdık ve daha neler neler...Hatta bir seferinde koca bir tuz taşını (kırmızı/kahverengi)cok hoşuma gittiği icin ta eve kadar getirdiğimi hatırlıyorum.yasımda 9-10 falandı galiba...Taşın oralara/ormana nasıl geldigini hala merak ederim.

Peri gibi diyebileceğım tek varlığı yatak odamın baska bir eterik boyutunda pek arkadaş canlısı olmadığı icin daha doğrusu beni rahatsız ettiği icin öldürdüğümü hatırlıyorum.(belkide sadece kendinden gecti yada bayıldı)pek katı olmayan bir eterik boyuttu elastikimsi/sıvımsı bir boyuttu bana birşeyler yapmaya calırken onu yakaladım.Boyu elimden biraz büyüktü sanırı onu yere carptım sonra birdaha aldım.Sıkınca lastik gibi his verdi ve sanki icinde sıvı bir sey vardı su gibi....Bunları eterik bedenimle yaptım.Ertesi yada daha sonraki günlerde cok parlak kırmızi,pembemsi ucan bir seyle yine geldiler.Ucan seyi farkedince ben yine izlemeye basladım.Yatakta uzanıyordum isik ayagimin oldugu yerde durdu ve cisimden ayni kücük peri diyelim varliklar indi ve bazıları sagima ve bazıları soluma gecti.Ben ne istiyorsunuz (telepaik olarak) diye sorduğumda ayağıni iyilestirecegiz dediler.Ve gercektende pozitif frekanstaydılar yoksa ben onlara bu soruyu bile sormadan yapacağımı yapardım.(Öteki negatif frekanstaydı ve cezası ağır oldu)O zamanları diz kapaginin altarafındaki kemigi kırmıstım.Üst topuzu tutan kemik'menisküsün alttarafı'belkide birdaha dans edemiyeceğim diye cok üzülüyordum'cünki yürürken dizim bosalıyordu.O günden sonra hızla iyilesmeye basladı ve sonra iyilesti.İşte böyle birsey....

Peki ilk gelen neyin nesiydi?Niye saldırgandı?Ve sonra neden bana yardım ettiler?Bu sorulara belkide hic doğru yanit bulamıyacagım' su anda tek bildiğim dualitenin diger boyutlarda da olduğu yani hangi boyut yada hangi varlık türü olursa olsun iyiside var kötüsüde!
bozadi Posted - 19/04/2017 : 10:25:13
Paylaştığın için teşekkürler bona fide. İlginç ve eğlenceliydi okumak.

Peri çarpması ile Kapadokya'ya yerleşmenin olası faydası arasındaki ilişkiyi tam anlayamadım. Belki zaten öyle bir ilişkiyi kastetmemişsindir ama kafam karıştı biraz.
bona fide Posted - 19/04/2017 : 03:29:19
bi keresinde ortaokul çağlarımda annem beni bi akrabamla hocaya gönderdi sözde bursada tatildeyim. bi silah kaybolmuştu karakolda ve bulunmazsa birileri hapse girecekti benim gittiğim hoca değilde konyada askeriyeden bir üst düzeyin iletişim kurduğu derin bir hoca sayesinde silah karakolun bahseinde sabaha karşı ortaya çıktı yani alan kişilere bıraktırıldı. neyse benim gittiğim hocaya gelelim, silah olayını sorduktan ve bazı tarifler aldıktan sonra sonra annem bikbiklemiş sanırım akrabamı hoca bana adımı filan sordu oturuyoruz yengemle iki dizimizin üstünde huzurunda- nasıl etkilemişse sahne aklımdan çıkmadı hiç- adamda oturuyordu tütsü vardı kitap vardı yanında, birden ayağa kalktı -dev gibi gelmişti bana ama gerçekten dev gibiydi-ve hızla dönmeye başladı olduğu yerde kolunun birinin kulağına dayadı diğerini yana uzatarak bilmiyorum ama epey döndü döndü bişeylerde okuyordu sonra durdu bizi öldürecek sandım. gık çıkarmıyorduk. sonra yavaşça oturdu ve bana seni periler çarpmış dedi. ben perileri masalda tinkırbel olarak biliyordum öyle masalımsı yani. nasıl yani neden dedik. dağlarda rahatsız etmişsin dedi. okulum peribacalarının oraya yakındı yatılıydı ve sık sık mağaraları gezerdik ki aklım başımdan gitti gerçek olabilirmi diyerek ki bana bi kağıda bişeyle ryazdı suyla içmem için içtim tabiki. sonra perileri varmı yokmu hala bilmiyorum ama kapadokya turlarımda hiç mağaraya girmedim. ama bi şekilde orada yaşamasamda gittim ve en son iki sene önce oyulmuş kayanın dönüştürüldüğü otel odasında konakladım ve hiç aklıma gelmedi hocanın anlattıkları artı şimdi düşünüyorumda en yakın arkadaşım gecesi 400 tlye kalırken o dönemde biz o şahane yerde neredeyse bedava ağırlandık çok ilgili samimi karşılandık düşündükçe işkilleniyorum dostlar, sanki kalmamızı davet eder gibiydi atmosfer aklımdan geçmedide değil hani burdan ufak bi köy evi alsam filan. şimdi taşları yerine hala oturtamıyorum ama biraz sanki acaba neyse boşvereyim perilen çarptığı ve artık kapadokyaya yerleşen bi kaç insanın hikayesini okumuştum doğrumu yalanmı bilgm yok. gecenin 3ünde bu hikayeyi neden anlattım uykum geeelllmiyorrrrr kendimi oyaladım.

Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.