Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 ÜYELİK İŞLEMLERİ
 Forum Üyeliği İçin Prosedür

UYARI: Sadece KAYITLI KULLANICILAR Konulara cevap yazabilir.
Kayıtlı Kullanıcı olmak için, TIKLAYIN.

Ekran Ayarı:
UserName:
password:
Format Mode:
Biçim: KalınSağa yatıkAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola DayalıOrtalanmışSağa Dayalı Yatay Çizgi Link EkleEmail EkleResim Ekle Kod ekleAlıntı BildirListe ekle
   
Mesajınız:

* HTML modu KAPALI
* YARDIM Açık
* UYARIYI OKUYUNUZ
Yüzler
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

  Mesajda Kişisel imzam mesajda görüntülensin.
    

K O N U    G E N E L G Ö R Ü N Ü Ş
webadmin Posted - 27/08/2009 : 18:34:17

FORUM ÜYELİĞİ KOŞULLARI


Forumumuz büyük ölçüde ruhçu bakış açısıyla bağlantılı çeşitli konularının temel alındığı bir forumdur. Ra Bilgileri, Pleiades Bilgileri ve Kasyopya Bilgileri bu forumu oluşturan ekibin temel ilham kaynakları arasındadır. Forumumuzda konu edilen ve edilmeseni istediğiniz herhangi başlığa dair görüşlerinizi, soru ve yanıtlarınızı insancıllığın gerektirdiği saygıyla paylaşmanız beklenmektedir. Forumun varlığına ve amacına bilinçli olarak zarar verici nitelikte olduğuna karar verdiğimiz türde yıkıcı veya manipülatif içerikli mesajlara ve kullanıcılara karşı uyarı ve devamında üyeliğin durdurulması şeklinde tek taraflı yaptırımda bulunulabilir.

Foruma üye olmak isteyenlerin forum konularına görüş, eleştiri ve önerileriyle gerçekten iştirak etmek istiyorlarsa üyelik talebinde bulunmalarını rica ediyoruz.

Bu koşullar dahilinde Başkalarına Hizmet Forumu'na üye olmak isteyenlerin;

baskalarinahizmet@gmail.com


adresine
"baskalarinahizmet.com forum üyelik koşullarını kabul ediyorum" ibareli bir eposta (forumda kullanmak istedikleri kullanıcı adını da belirterek) göndermelerini rica ediyoruz. Bu mesajı aldıktan sonra foruma giriş için gerekli bilgileri e-posta'nıza göndereceğiz ve sizi forumumuzda görmeyi bekliyor olacağız.


Not 1: Bazen üyelik başvurusu epostaları spam/gereksiz kutusuna düşebiliyor ve başvuruyu fark etmemiz gecikebiliyor. 24 saat içinde yanıt alamadığınız başvurularınız için lütfen alternatif bir eposta adresinden tekrar başvuruda bulunmayı deneyin. Forum üyelik başvurunuzun cevaplanmaması söz konusu değildir.

Başvurularınıza yanıt olarak bizim gönderdiğimiz üyelik kaydı mesajı da yanlışlıkla sizin spam/gereksiz posta kutunuza düşebilir, lütfen kontrol edin. Forum üyelik başvurunuzun cevaplanmaması söz konusu değildir.


Not 2: Forumumuzun üyeler arası özel mesajlaşma / eposta gönderme özelliği ne yazık ki bozuk ve düzeltmeye yönelik şimdiye kadarki teşebbüsler başarısız oldu. Bu özelliğin arızalı olmasının dolaylı bir faydası da var. Ne paylaşılacaksa doğrudan herkese açık olarak paylaşılabilir. Özel yazışma veya kullanıcıların eposta adreslerinin öğrenilmesinin mutlaka gerekli olduğu durumlarda forum yönetiminden yardım istenebilir.


Başkalarına Hizmet Forum Yönetimi


25   V E R İ L E N    C E V A P L A R    (en son mesajdan itibaren sıralı)
bigsenfoni Posted - 11/01/2018 : 16:48:19
inat ve saplanti/takinti egonun tetiklenebilen araclaridir(tarafindan yönlendirilir).Ego ne kadar güclü ise bu tetiklemelere karsi gelmek o kadar zordur.Insan beyni bu elektriksel tetiklemeler ile varligi mekanik hale getirebilir(reaksiyon makinalari)ve enerjisini tüketir.Negatif Inorganik karanli/negatif varliklar bu tetiklemeleri nasil kullanacagini cok iyi bilir!

Genelde portal egosu,bilgi eksikligi,saygi eksikligi yada bilincsizligi vb. dolayisiyla, kendisini bu tür enerjilere karsi koruyamiyarak (bilincli yada bilincsiz) baskalarina (kisi,topluluk,felsefe,inanc,ideoliji,gurup,forum...) karsi saldiri araci/masa olma olasiligini artiriyor.

''Big saldiri'' da bundan kaynaklaniyor yada kaynaklanabiliyor.
gerçek tosun paşa Posted - 08/01/2018 : 18:52:30
gerçek bir rebel :)
bozadi Posted - 07/01/2018 : 23:46:57
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen rebeleclipse

si<lere aşık olmam bana kızma demişti sevgilim. kuraları geçelim olur mu lütfen. yanımda olsanız direk sarılırım. bunu bana tarif edemezsin. ölünce kitabı zaten okuuk. ibnelik bizde. bildiğin şeyi neden sorguluyosun ki. canın yandı dimi.. yaradanı öldürecek kadar öfkelisin. napcaz peki. ben çok kızgınım ama kurallara takılmam.seni görsem boynuna atlarım. napcaz peki
Üyeliğin durduruldu.
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 23:42:35
si<lere aşık olmam bana kızma demişti sevgilim. kuraları geçelim olur mu lütfen. yanımda olsanız direk sarılırım. bunu bana tarif edemezsin. ölünce kitabı zaten okuuk. ibnelik bizde. bildiğin şeyi neden sorguluyosun ki. canın yandı dimi.. yaradanı öldürecek kadar öfkelisin. napcaz peki. ben çok kızgınım ama kurallara takılmam.seni görsem boynuna atlarım. napcaz peki
bozadi Posted - 07/01/2018 : 23:34:24
Diğer başlıklarda da yaz tabi ama zincirleme mesaj suistimali ("flooding") veya içerik suistimali (aşırı egosal içerikli paylaşımlar) yaparsan üyeliğini durdurmakta tereddüt etmeyeceğimi bilmelisin ve bundan sonrası için de daha ciddi teknik tedbirler almak zorunda kalırım.
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 23:34:01
ben sana sarımak istiyorum. sen bana kurallardan bahsediyorsun. çok lazımlarsa al kullan. buradan yazıyorum. seni grsem hemen sarılırım. "
bozadi Posted - 07/01/2018 : 23:31:41
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen rebeleclipse

kuralları sorguluyor ve yıkıyoruz.
Güzel bir ego maskelemesi ve hedef saptırma çabası, ama yemezler ;)

Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen rebeleclipse

beni dışlarsan sitenin ismini dışalrarsın.
Bunun beni korkuttuğunu veya caydıracağını düşünüyor musun gerçekten?

Kısmi bir çözüm sağlayabilecek birşey hatırladım. Forumun karalama defteri diye bir bölümü var, bence orada kendine özel bir başlık aç ve peşpeşe çok sayıda mesaj yazma isteğin patladığı zaman oradan bunu dilediğin gibi yap. Üstelik samimi olarak yanıt bekliyorsan ben de (ve dileyen tüm üyeler) o başlıkta yazdıklarına dair yorumlarımı paylaşabilirim.
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 23:26:00
yeni katılım değil.. 3 senedir sizin kavgaları izliorum. düşünce nasıl eksik farkında olamıyoruz. beden içinde sapıttığım için afedersiniz kardeşlerim. ayrıca beni kurallara göre yargılamayın lütfen. isteyerek yapmıyorum.hepinizi deli gigi sizden habersiz seviyorum. içimden yazmak geşlirse hemen yazarım. sizler de kurallara takılmayın. yarattığınız dünyayıı kendinize dar ediyoruz
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 23:17:02
ölsem kurtulcaksın:) peki ben ölmeden ve kurallara takılmadan nasıl beraber oluruz. ben buradaysam. buradayımdır. kelimeler gereksizler.. tarif için varlar. hayatı sorguluyoruz hata yaptık. enerji akıyor dışarıya. ben kontrol edemiyorum. sen de durduramıyorsun beni. napcaz peki. ben buldum :) yanında olsam sarılırdım sana :)
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 23:11:28
kuralları sorguluyor ve yıkıyoruz. evet yazıyorum sürekli. beni dışlarsan sitenin ismini dışalrarsın. ben seni seviyorum :) hem de çok. napcam peki
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 23:07:34
ben izliyoum takılmayın bana :)
bozadi Posted - 07/01/2018 : 21:10:10
Hem sayı hem de içerik/tarz anlamında, bu forum için suistimal teşkil edecek şekilde peşpeşe çok sayıda mesaj atması nedeniyle üyeliğini durdurmak zorunda kaldığımız "aytac" arkadaşımız, tekrar hoşgeldin :) Aynı nedenlerle çok kısa süre içinde üyeliğini tekrar durdurmak zorunda kalmak istemiyorum gerçekten. Lütfen zincirleme şekilde çok kısa aralıklarla peşpeşe çok sayıda mesaj gönderme, lütfen aynı anda çok fazla başlıkta mesaj atma. Senin bu foruma ve bu forumun da sana katabileceği değerli şeyler olabileceğinden şüphe etmiyorum ama bu imkanın boşa harcanmasını hiç istemeyecek olmakla birlikte, suistimale kesinlikle göz yumamam. Burası sınırsız ve koşulsuz bir özgürlük ortamı değil. Bu ortam kendiliğinden oluşmadı, ciddi bir emek harcanıyor ve bu emeğe "saygı göstermek", öncelikle herkesin buradaki davranışlarındaki egosal/kişisel tatmin konusunda elinden geldiğince dikkatli ve özverili olmasını gerektiriyor.
gerçek tosun paşa Posted - 07/01/2018 : 17:12:18
rebeleclipse tekrardan hoş geldin. bigsenfoni gördüğü zaman okuduklarını yorumlayacaktır ama sana yanlış anlamazsan forumla ilgili ufak bir hatırlatmada bulunmak isterim. söylemek istediklerimizi genelde alt alta birden fazla mesajda atmak yerine tek mesajda toplamayı forumun düzeni ve takip edilebilirliği açısından tercih ediyoruz. kendi attığın mesajın üstünde düzenleme butonunu kullanarak yazdıklarına ekleme-çıkartmalar yapabilirsin. Bu bize hem kendimizi daha iyi anlatma hemde karşımızdakini daha iyi anlama konusunda oldukça yardımcı oluyor.
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 16:24:42
5 duyu ötesini zorluyoruz michael newton kastırdı egosuyla. big senfoni der ki. saldırı büyük. bu senin tutumun :) organizmanın farkına varman ayrı olmak değildir.. kendine saldırı tarifi yapma :)
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 16:04:15
ruh dediğimiz karakter.. en çok ne isterdim mesela.. şimdi içindeyim :) düşünerek dışa akıyoruz ya.. ra da geçen ego ile istemek meselesi gibi.. bilirsen yaradan olduğunu istemezsin aslında. arayışımız bu yönde....
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 16:00:12
ayrıca yeni katılmadım. sizi dinlemek harika bence :)
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 15:57:59
yalnızlığımızı kutluyilkuz kardeşim.. düşünmek burada yaşar.. ilk ayrılık ilk düşüncede başlar ve o güzeldir.
rebeleclipse Posted - 07/01/2018 : 15:52:51
dışarıya akıyouz :)) ölümü tutuyoruz.. herşeyi bilmek işe yaramıyor. işimiz bedenle takılmak :)
bozadi Posted - 04/01/2018 : 20:44:31
Evet, aynen, aramızda yeni katılımcılar görmek sevinç veriyor. Foruma hoşgeldin rebeleclipse
gerçek tosun paşa Posted - 04/01/2018 : 18:57:55
Foruma hoş geldin o zaman. Yeni katılanları görmek bizi sevindiriyor.
rebeleclipse Posted - 04/01/2018 : 17:41:09
buluştuğumuz için minnettarım.
aytac Posted - 09/06/2017 : 04:29:25
:))) çok teşekkürler bigsenfoni.. cok guzel isim :))) normal hayatta da böyle isimlerimiz olsa keske harika olurdu
bigsenfoni Posted - 08/06/2017 : 23:55:13
Hosgelmisen gurban...
aytac Posted - 08/06/2017 : 22:58:41
herkese merhaba sevgiler selamlar çok çok.. uzun zamandır her gün aralıksız takip ediyorum..
bir türlü yazamadım neden bilmiyorum.. neden diye sormak da olmadı ama sizleri ailem gibi hissediyorum :))
aile de diyemiyorum ne dicem onu da bilemiyorum... olduk işte geldik :))) çooook selamlar sevgiler tekrar
Tiversonus Posted - 11/05/2010 : 08:46:04
Bazen amblem ile sorular gelebiliyor, bu normal. Kasyopyalıların en meşhur sözü: "Bilgi korur"...

Ve bu amblem bir Ekin Çemberi (Crop Circle);


The "Dolphin" (or triple-crescents) formation at Barbury Castle, July 23, 1999 (wheat).

Ve belki bir anlam yüklemek gerekirse; şu üçleme eser: "Ra Bilgileri, Pleiades Öğretileri, Kasyopya Celseleri"...buna da uygun oluyor...Ama bir "Japon yorumu" da ilgimi çekmişti, sanırım "Kraliçe" idi...Herşeye rağmen bir "Yunus" YA DA "üçleme" YA DA "6. Yoğunluk Düşüncesi"...Ben hepsini de uygun buluyorum anlam olarak...Ve çokta önemli değil kanımca...

Not: Eski yönetici arkadaş (Pınar) bunu çizdirmişti bir dosta, tam bilmiyorum, ama içime sinen bir amblem ve teşekürler, amblemde emeği geçenlere...

----

Buraya kadar anlattıklarım Ekin Çemberi araştırmasından çıkan bilgiler...Ama içsel olan şey ise şuydu aslında: Başkalarına Hizmet kavramını bir sitede anlatır iken üç adet birbirlerine değen çember çizmiş ve bunlardan birbirlerine yaşam için enerji akışını ifade eden üç ok çizmiştim. Hepsini matematiksel bir ifade yakalamak sezgisi ile yapmıştım ve ekin çemberinden habersizce. Sonra ekin çemberini/amblemi gördüğümde benim çizdiğim; "Başkalarına Hizmet ve denge, barış, huzur" sembolünün Ekin çemberi olduğunu ilk görüşte anlamıştım: Bu bir kavramdan sembole varım gibi bir şeydi...

baknz: "BH VE KH HAREKET TARZLARI"
http://www.budur.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1587&whichpage=7

Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,66 saniyede oluşturuldu.