Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 ÜYELİK İŞLEMLERİ
 Forum Üyeliği İçin Prosedür

UYARI: Sadece KAYITLI KULLANICILAR Konulara cevap yazabilir.
Kayıtlı Kullanıcı olmak için, TIKLAYIN.

Ekran Ayarı:
UserName:
password:
Format Mode:
Biçim: KalınSağa yatıkAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola DayalıOrtalanmışSağa Dayalı Yatay Çizgi Link EkleEmail EkleResim Ekle Kod ekleAlıntı BildirListe ekle
   
Mesajınız:

* HTML modu KAPALI
* YARDIM Açık
* UYARIYI OKUYUNUZ
Yüzler
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

   
    

K O N U    G E N E L G Ö R Ü N Ü Ş
webadmin Posted - 27/08/2009 : 18:34:17

FORUM ÜYELİĞİ KOŞULLARI


Forumumuz büyük ölçüde ruhçu bakış açısıyla bağlantılı çeşitli konuların incelenip yorumlandığı bir forumdur. Ra Bilgileri, Pleiades Bilgileri ve Kasyopya Bilgileri bu forumu oluşturan ekibin temel ilham kaynakları arasındadır. Forumumuzda konu edilen ve edilmeseni istediğiniz herhangi başlığa dair görüşlerinizi, soru ve yanıtlarınızı insancıllığın gerektirdiği saygıyla paylaşmanız beklenmektedir. Forumun varlığına ve amacına bilinçli olarak zarar verici nitelikte olduğuna karar verdiğimiz türde yıkıcı veya manipülatif içerikli mesajlara ve kullanıcılara karşı uyarı ve devamında üyeliğin durdurulması şeklinde tek taraflı yaptırımda bulunulabilir.

Forum dışı kaynaklardan alıntı/paylaşım yaparken (youtube videosu veya metin), mesajınızın sadece bir kopyala-yapıştırdan ibaret olmamasına lütfen özen gösterin. Söz konusu içerikten ne anladığınızı ve neden paylaşma gereği duyduğunuzu da belirtin. İçeriğe tamamen katıldığınız, doğru bulduğunuz ve diğer herkesin veya pek çok kişinin de o içeriği öğrenmesinin iyi olacağını düşündüğünüz için mi paylaşıyorsunuz? İçerikte tartışmak veya hakkında sorular sormak istediğiniz şeyler olduğu için mi? Lütfen belirtin. Mesajınızın (alıntınızın) öylece ortaya bırakılmış bir "kopyala-yapıştırdan" ibaret OLMAMASINA özen gösterin lütfen. Sadece sizin şahsen ilgi duymuş olmanız ve başkalarının da duyabilecek olduğunu düşünmeniz, forum dışından bir videoyu veya metni hiçbir açıklama yapmadan ortalığa bırakıp gitmeniz için gerekçe oluşturmuyor. Paylaştığınız içeriğe değer veriyorsanız, neden paylaştığınızı, ondan ne anladığınızı, neyine katılıp neyine katılmadığınızı, itirazınız veya varsa sorularınızı da paylaşma değerini, özenini gösterin lütfen. Bu özen gösterilmeden, etkileşim ve tartışma çabası olmadan paylaşılan içerikler forumu lüzumsuz yere "şişiren" ve sürekli tekrarlanması halinde forumun işlevini zayıflatma tehdidi oluşturabilecek bir etki yapıyor. Çok alıntı az tartışma/etkileşim değil, az alıntı çok tartışma/etkileşim olsun amacımız. Paylaştıklarınız yoluyla tartışma/etkileşimse amacınız (ki K'ların da celselerde zaman zaman önemle vurguladıkları gibi amaç bu olmalı), ilk adımı sizin atmanız gerekiyor; paylaştığınız içeriği neden paylaştığınızı, katıldığınız-katılmadığınız yönlerini, varsa sorularınızı vs. belirterek.


Foruma üye olmak isteyenlerin forum konularına görüş, eleştiri ve önerileriyle gerçekten iştirak etmek istiyorlarsa üyelik talebinde bulunmalarını rica ediyoruz.

Bu koşullar dahilinde Başkalarına Hizmet Forumu'na üye olmak isteyenlerin;

baskalarinahizmet@gmail.com


adresine
"baskalarinahizmet.com forum üyelik koşullarını kabul ediyorum" ibareli bir eposta (forumda kullanmak istedikleri kullanıcı adını da belirterek) göndermelerini rica ediyoruz. Bu mesajı aldıktan sonra foruma giriş için gerekli bilgileri e-posta'nıza göndereceğiz ve sizi forumumuzda görmeyi bekliyor olacağız.


Not 1: Bazen üyelik başvurusu epostaları spam/gereksiz kutusuna düşebiliyor ve başvuruyu fark etmemiz gecikebiliyor. 24 saat içinde yanıt alamadığınız başvurularınız için lütfen alternatif bir eposta adresinden tekrar başvuruda bulunmayı deneyin. Forum üyelik başvurunuzun cevaplanmaması söz konusu değildir.

Başvurularınıza yanıt olarak bizim gönderdiğimiz üyelik kaydı mesajı da yanlışlıkla sizin spam/gereksiz posta kutunuza düşebilir, lütfen kontrol edin. Forum üyelik başvurunuzun cevaplanmaması söz konusu değildir.


Not 2: Forumumuzun üyeler arası özel mesajlaşma / eposta gönderme özelliği ne yazık ki bozuk ve düzeltmeye yönelik şimdiye kadarki teşebbüsler başarısız oldu. Bu özelliğin arızalı olmasının dolaylı bir faydası da var. Ne paylaşılacaksa doğrudan herkese açık olarak paylaşılabilir. Özel yazışma veya kullanıcıların eposta adreslerinin öğrenilmesinin mutlaka gerekli olduğu durumlarda forum yönetiminden yardım istenebilir.


Başkalarına Hizmet Forum Yönetimi


25   V E R İ L E N    C E V A P L A R    (en son mesajdan itibaren sıralı)
bozadi Posted - 24/04/2021 : 13:35:31
"mehmetpar" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 11/04/2021 : 09:33:30
"sirius" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 25/03/2021 : 20:07:01
"minis28" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 14/03/2021 : 14:32:51
"n-fidan" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 28/02/2021 : 17:11:48
"Tomhny2003" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
Olcay Posted - 05/12/2020 : 23:01:02
hoşgeldin vuslat
ogeday Posted - 05/12/2020 : 15:39:28
hoş geldin Vuslat.Kafana takılan ne varsa dinlemeye hazırız
Tgur Posted - 05/12/2020 : 06:44:24
Evet,o amca özetlemiş olan biteni, ben de hoş geldin derim Vuslat kardeşim..

Kendini bulan beni görür ben sendeyim
Başka yerde arama burada her bedendeyim
Seninle görür , seninle işitir ve yaşarım
Arayanın beynindeyim, sorarım ben neredeyim

gerçek tosun paşa Posted - 04/12/2020 : 23:42:06
Foruma hoş geldin Vuslat. Lütfen katılım göstermekten çekinme.

Amcaya selam... :)
bozadi Posted - 04/12/2020 : 21:45:23

Foruma hoşgeldin Vuslat

"Amcayla" deneyimin çok enteresan ve anlamlı. Potansiyel olarak bütün soruların cevabını da içeriyor gibi geliyor bana.

Vuslat Posted - 04/12/2020 : 20:07:43
Merhaba, siz epey uzun zamandır burdaymışsınız, ben varlığınızı yeni fark ettim, kısmet bugüneymiş. Varoluş bulmacası üzerine bu kadar kafa yoran insanları bulduğuma memnun oldum. Buraya gelmeden önce RA bilgilerini okumuştum, zaten o vesile oldu size bulmama, buradan da diğer celseleri ve bunlar üzerine yorumlarınızı okudum, tabi Michael Newton ve ezoterik içerikli birçok kitap okudum, düşündüm, peki aydınlandım mı? Henüz değil, ama niyetimi ve çabamı ortaya koydum, sizlerle paylaşacağım, soracağım, danışacağım çok şey olacak. Gerçeğin parçaları bir çok yere dağılmış gibi görünüyor ama belki de tek bir yerdedir. 10, 11 yaşlarındayken birden karşıma orta yaşlı bir amca çıktı ve durup dururken bana "Allah'ı başka yerde arama, o yerde, gökte değil senin kalbinde " dedi. Bu sahne ara sıra aklıma gelse de çok önemsemiyordum ama şimdi düşününce bunun öylesine söylenmediğini hissediyorum.
Şimdilik bu kadar, sevgiler herkese
bozadi Posted - 04/11/2020 : 21:07:13
"Aspirin" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 29/09/2020 : 14:28:51
"Sufizan" ve "Birinsan" rumuzlarıyla üyelik başvurusunda bulunan kişilerin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adreslerine gönderildi.
bozadi Posted - 20/09/2020 : 16:23:14
"Enikas1973" ve "çerkes89" rumuzlarıyla üyelik başvurusunda bulunan kişilerin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adreslerine gönderildi.
gerçek tosun paşa Posted - 07/09/2020 : 19:13:01
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen ogeday

Son 6 ayda foruma ciddi sayıda katılımcı geldi,bunu belkide gezegenemize gelmekte olan dalganın yarattığı bilinç sıçraması olarak değerlendirmeli
evet öyle düşünüyorum ben de...


Hoş geldin Missuri
ogeday Posted - 07/09/2020 : 15:05:25
Son 6 ayda foruma ciddi sayıda katılımcı geldi,bunu belkide gezegenemize gelmekte olan dalganın yarattığı bilinç sıçraması olarak değerlendirmeli
Tgur Posted - 07/09/2020 : 07:54:21

PhotonfromMissüri dostumuz da hoş gelmiş selam ve sevgiler..

Tgur Posted - 07/09/2020 : 07:49:52
Hoş geldin Scnivery ,
Ruhların Yolculuğu ve Kaderi mistik açılımlara ve farkındalığa doğru gerçekten sihirli ama doğru olan bir yol açar ,sizleri aramızda görmekten mutluyuz sorularınız için her daim hazırız beraberce bilgilerimizi zenginleştiririz..

Scnivery Posted - 07/09/2020 : 01:47:08
selam yeni katıldım formu detaylı araştırmaya başlayacağım okuduğum iki kitapla burayı gördüm ve birkaç mistik arkadaşlardan. ruhların yolcuğu, ruhların kaderi. Michael Newton
gerçek tosun paşa Posted - 05/09/2020 : 16:47:37
Foruma hoş geldin :) her türlü konuda fikrini paylaşmaktan ve sorular sormaktan çekinme lütfen.
bigsenfoni Posted - 05/09/2020 : 00:13:32
Hoşgeldin photonfrommissouri :)
bozadi Posted - 04/09/2020 : 23:44:51
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen photonfromMissouri

Herkese Merhabalar,
nasıl başlasam bilemiyorum, ismim Halil Antalya'dan aranıza katılıyorum, sanırım 2012 gibiydi ablamın bir kitabı bana anlatması ile internette araştırırken şans eseri bu site ile tanışmama vesile oldu, kitabın ismi Ruhların Yolculuğu - Michael Newton idi. Forumda da bu konu ile ilgili şeyler okuduktan sonra ilginç bir biçimde buraya bağlandım diyebilirim, bilgisayarla aramın fena olmamasına rağmen hiç bir foruma bu kadar uzun süre bağlanmamıştım ve ilk defa bir foruma ciddi üyelik yapma aşamasına geldim, umarım çok uzun süreler sizlerle beraber tartışma ve bilgi paylaşımı içerisinde olabiliriz. buraya tanışma amaçlı ilk mesajımı atıyorum o yüzden çok fazla da uzatıp ilk seferde sizleri bunaltmak istemem, bir kaç konuda sizlerin yardımlarınızı almak için ve paylaşmak istediğim konuları ilgili başlıklar altında yazacağım.
herkese bilgi dolu günler dilerim.
(her ne kadar dikkat etmeye çalışsamda yazım hataları ve cümle bozuklukları için şimdiden anlayışınıza sığınıyorum)

Foruma hoşgeldin photonfromMissouri Michael Newton'un kitapları forumumuzun öncelikli ilgi ve tartışma alanlarından biri.

Bu ve alakalı diğer pek çok konuda fikir, öneri, soru, eleştiri ve görüşlerini paylaşmandan memnuniyet duyarız :=)
photonfromMissouri Posted - 04/09/2020 : 23:25:38
Herkese Merhabalar,
nasıl başlasam bilemiyorum, ismim Halil Antalya'dan aranıza katılıyorum, sanırım 2012 gibiydi ablamın bir kitabı bana anlatması ile internette araştırırken şans eseri bu site ile tanışmama vesile oldu, kitabın ismi Ruhların Yolculuğu - Michael Newton idi. Forumda da bu konu ile ilgili şeyler okuduktan sonra ilginç bir biçimde buraya bağlandım diyebilirim, bilgisayarla aramın fena olmamasına rağmen hiç bir foruma bu kadar uzun süre bağlanmamıştım ve ilk defa bir foruma ciddi üyelik yapma aşamasına geldim, umarım çok uzun süreler sizlerle beraber tartışma ve bilgi paylaşımı içerisinde olabiliriz. buraya tanışma amaçlı ilk mesajımı atıyorum o yüzden çok fazla da uzatıp ilk seferde sizleri bunaltmak istemem, bir kaç konuda sizlerin yardımlarınızı almak için ve paylaşmak istediğim konuları ilgili başlıklar altında yazacağım.
herkese bilgi dolu günler dilerim.
(her ne kadar dikkat etmeye çalışsamda yazım hataları ve cümle bozuklukları için şimdiden anlayışınıza sığınıyorum)
bozadi Posted - 03/09/2020 : 09:56:33
Daha önce Scnivery rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan bir arkadaşımız muhtemelen kendisine ilettiğimiz üyelik ve giriş bilgilerini içeren yanıt epostamızı almadığı/görmediği için tekrar üyelik başvurusunda bulunmuş bugün. Daha önce gönderilen giriş bilgileri tekrar gönderildi, inşallah ulaşır / gözden kaçmaz.
bozadi Posted - 21/08/2020 : 23:01:37
Bugün "ivilfuice" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.

Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,27 saniyede oluşturuldu.