Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 ÜYELİK İŞLEMLERİ
 Forum Üyeliği İçin Prosedür

UYARI: Sadece KAYITLI KULLANICILAR Konulara cevap yazabilir.
Kayıtlı Kullanıcı olmak için, TIKLAYIN.

Ekran Ayarı:
UserName:
password:
Format Mode:
Biçim: KalınSağa yatıkAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola DayalıOrtalanmışSağa Dayalı Yatay Çizgi Link EkleEmail EkleResim Ekle Kod ekleAlıntı BildirListe ekle
   
Mesajınız:

* HTML modu KAPALI
* YARDIM Açık
* UYARIYI OKUYUNUZ
Yüzler
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

   
    

K O N U    G E N E L G Ö R Ü N Ü Ş
webadmin Posted - 27/08/2009 : 18:34:17

FORUM ÜYELİĞİ KOŞULLARI


Forumumuz büyük ölçüde ruhçu bakış açısıyla bağlantılı çeşitli konuların incelenip yorumlandığı bir forumdur. Ra Bilgileri, Pleiades Bilgileri ve Kasyopya Bilgileri bu forumu oluşturan ekibin temel ilham kaynakları arasındadır. Forumumuzda konu edilen ve edilmeseni istediğiniz herhangi başlığa dair görüşlerinizi, soru ve yanıtlarınızı insancıllığın gerektirdiği saygıyla paylaşmanız beklenmektedir. Forumun varlığına ve amacına bilinçli olarak zarar verici nitelikte olduğuna karar verdiğimiz türde yıkıcı veya manipülatif içerikli mesajlara ve kullanıcılara karşı uyarı ve devamında üyeliğin durdurulması şeklinde tek taraflı yaptırımda bulunulabilir.

Forum dışı kaynaklardan alıntı/paylaşım yaparken (youtube videosu veya metin), mesajınızın sadece bir kopyala-yapıştırdan ibaret olmamasına lütfen özen gösterin. Söz konusu içerikten ne anladığınızı ve neden paylaşma gereği duyduğunuzu da belirtin. İçeriğe tamamen katıldığınız, doğru bulduğunuz ve diğer herkesin veya pek çok kişinin de o içeriği öğrenmesinin iyi olacağını düşündüğünüz için mi paylaşıyorsunuz? İçerikte tartışmak veya hakkında sorular sormak istediğiniz şeyler olduğu için mi? Lütfen belirtin. Mesajınızın (alıntınızın) öylece ortaya bırakılmış bir "kopyala-yapıştırdan" ibaret OLMAMASINA özen gösterin lütfen. Sadece sizin şahsen ilgi duymuş olmanız ve başkalarının da duyabilecek olduğunu düşünmeniz, forum dışından bir videoyu veya metni hiçbir açıklama yapmadan ortalığa bırakıp gitmeniz için gerekçe oluşturmuyor. Paylaştığınız içeriğe değer veriyorsanız, neden paylaştığınızı, ondan ne anladığınızı, neyine katılıp neyine katılmadığınızı, itirazınız veya varsa sorularınızı da paylaşma değerini, özenini gösterin lütfen. Bu özen gösterilmeden, etkileşim ve tartışma çabası olmadan paylaşılan içerikler forumu lüzumsuz yere "şişiren" ve sürekli tekrarlanması halinde forumun işlevini zayıflatma tehdidi oluşturabilecek bir etki yapıyor. Çok alıntı az tartışma/etkileşim değil, az alıntı çok tartışma/etkileşim olsun amacımız. Paylaştıklarınız yoluyla tartışma/etkileşimse amacınız (ki K'ların da celselerde zaman zaman önemle vurguladıkları gibi amaç bu olmalı), ilk adımı sizin atmanız gerekiyor; paylaştığınız içeriği neden paylaştığınızı, katıldığınız-katılmadığınız yönlerini, varsa sorularınızı vs. belirterek.


Foruma üye olmak isteyenlerin forum konularına görüş, eleştiri ve önerileriyle gerçekten iştirak etmek istiyorlarsa üyelik talebinde bulunmalarını rica ediyoruz.

Bu koşullar dahilinde Başkalarına Hizmet Forumu'na üye olmak isteyenlerin;

baskalarinahizmet@gmail.com


adresine
"baskalarinahizmet.com forum üyelik koşullarını kabul ediyorum" ibareli bir eposta (forumda kullanmak istedikleri kullanıcı adını da belirterek) göndermelerini rica ediyoruz. Bu mesajı aldıktan sonra foruma giriş için gerekli bilgileri e-posta'nıza göndereceğiz ve sizi forumumuzda görmeyi bekliyor olacağız.


Not 1: Bazen üyelik başvurusu epostaları spam/gereksiz kutusuna düşebiliyor ve başvuruyu fark etmemiz gecikebiliyor. 24 saat içinde yanıt alamadığınız başvurularınız için lütfen alternatif bir eposta adresinden tekrar başvuruda bulunmayı deneyin. Forum üyelik başvurunuzun cevaplanmaması söz konusu değildir.

Başvurularınıza yanıt olarak bizim gönderdiğimiz üyelik kaydı mesajı da yanlışlıkla sizin spam/gereksiz posta kutunuza düşebilir, lütfen kontrol edin. Forum üyelik başvurunuzun cevaplanmaması söz konusu değildir.


Foruma üyelik başvurusu alınıp üyeliği açılan ve giriş bilgileri eposta adreslerine gönderilen kişilerin ilanı, bu başlık altında, yani "Forum Üyeliği İçin Prosedür" başlığı altındaki son sayfada şu ifadeyle paylaşılmaktadır: ".... rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi." Dolayısıyla, bu başlığın son sayfasında, talep ettiğiniz rumuzun belirtilip üyeliğin gerçekleştirildiği, giriş bilgilerinin ilgili şahsın epostasına gönderildiği şeklindeki açıklamayı gördüğünüz halde bu epostayı almadığınızı düşünüyorsanız veya göremediyseniz, epostanızın gereksiz/spam kutusunu kontrol etmeniz iyi olacaktır. Yine de söz konusu eposta görünmüyorsa, üyelik talebinizi tekrar (aynı veya belki farklı bir eposta adresi üzerinden) yapmanızı rica ediyoruz.


Not 2: Forumumuzun üyeler arası özel mesajlaşma / eposta gönderme özelliği ne yazık ki bozuk ve düzeltmeye yönelik şimdiye kadarki teşebbüsler başarısız oldu. Bu özelliğin arızalı olmasının dolaylı bir faydası da var. Ne paylaşılacaksa doğrudan herkese açık olarak paylaşılabilir. Özel yazışma veya kullanıcıların eposta adreslerinin öğrenilmesinin mutlaka gerekli olduğu durumlarda forum yönetiminden yardım istenebilir.


Başkalarına Hizmet Forum Yönetimi


25   V E R İ L E N    C E V A P L A R    (en son mesajdan itibaren sıralı)
bozadi Posted - 12/03/2023 : 20:05:18
"Melih Dündar" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 08/03/2023 : 21:49:02
"Akşin" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 08/02/2023 : 11:50:38
"tanku" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 11/01/2023 : 22:12:33
"hayallerimeacilenyol" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 08/12/2022 : 23:04:39
"S_Klasse" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 22/11/2022 : 18:47:53
"agarta73" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 09/11/2022 : 00:07:44
"Feylefus" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 31/10/2022 : 16:04:28
"Mustafa Kaya" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 28/10/2022 : 11:41:39
"cırman" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 17/10/2022 : 22:11:35
"anassupp" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 22/09/2022 : 16:05:10
"RA_17" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
walldes Posted - 06/09/2022 : 20:42:39
Hoşbuldum. Teknoloji ile aram aynı:))
bozadi Posted - 05/09/2022 : 21:11:24
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen walldes

Teşekkür ederim Bozadi. Şifre otomatikmiş.

Foruma tekrar hoşgeldin walldes :)
walldes Posted - 05/09/2022 : 17:30:39
Teşekkür ederim Bozadi. Şifre otomatikmiş.
bozadi Posted - 25/07/2022 : 21:40:17
"STT" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 25/07/2022 : 15:20:03
"ismail" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.

Geçen gün rumuz bildirmeden üyelik başvurusunda bulunan bir kişiye rumuz bildirmesi için yazılan yanıt mesajını muhtemelen görmediği için ilk gönderdiği mesajı tekrar gönderdi. Eposta hesabının spam/gereksiz klasörüne düşmüş olabilecek olan mesajlarımızı kontrol edip bulması gerekiyor.
bozadi Posted - 01/05/2022 : 10:30:05
"Woodoo06" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 13/04/2022 : 23:22:36
"LADYLUNA.R.T" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 23/03/2022 : 11:59:42
"mantık 22" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 13/03/2022 : 20:51:06
"suyago" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 01/02/2022 : 14:06:31
"aliguzelll" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 29/10/2021 : 20:22:22
"yapıştırıcı" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 12/10/2021 : 17:29:20
"sapolsky" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı birkaç gün önce açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi. Eğer giriş bilgilerini almadı / görmedi ise "gereksiz kutusunu" (spam mail) kontrol etmesini veya alternatif bir eposta adresinden iletişime geçmesini rica ediyorum.
bozadi Posted - 05/09/2021 : 11:01:50
"Ayyti" rumuzuyla üyelik başvurusunda bulunan kişinin forum üyelik hesabı açılıp giriş bilgileri eposta adresine gönderildi.
bozadi Posted - 28/08/2021 : 20:04:09
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen walldes

Tamam teşekkür ederim. Çeviriler için ve nezaketin için çok teşekkür ederim.
Üyeliğin şu anda kilitli durumda walldes. Ben de teşekkür ederim.

Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 0,1 saniyede oluşturuldu.