Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Genel Paylaşımlar
 Malum Güçler
 Aşı karşıtı İtalyan milletvekili, Bill Gates'in insanlığa karşı suç...

UYARI: Sadece KAYITLI KULLANICILAR Konulara cevap yazabilir.
Kayıtlı Kullanıcı olmak için, TIKLAYIN.

Ekran Ayarı:
UserName:
password:
Format Mode:
Biçim: KalınSağa yatıkAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola DayalıOrtalanmışSağa Dayalı Yatay Çizgi Link EkleEmail EkleResim Ekle Kod ekleAlıntı BildirListe ekle
   
Mesajınız:

* HTML modu KAPALI
* YARDIM Açık
* UYARIYI OKUYUNUZ
Yüzler
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

   
    

K O N U    G E N E L G Ö R Ü N Ü Ş
bigsenfoni Posted - 22/05/2020 : 19:23:41
Aşı karşıtı İtalyan milletvekili, Bill Gates'in insanlığa karşı suç işlemekten tutuklanmasını talep etti

İtalya parlamentosunda konuşan aşı karşıtı bir vekil, Microsoft
kurucusunun zorunlu koronavirüs aşısı getirerek dünyayı kontrolüne alacağını öne sürdü. Popülist vekil, yargıç kökenli başbakana "Bill Gates telefon ettiğinde kendisini doğrudan insanlığa karşı suç işlemekten Uluslararası Ceza Mehkemesine sevk edin" diye seslendi.

Koronavirüs pandemisiyle ilgili komplo teorilerinin başkahramanlarından birine dönüştürülen Microsoft kurucusu Bill Gates'le ilgili iddiaların en hararetlilerinden biri İtalya'daki bir milletvekilinden geldi.

Uzun zamandır pandemi uyarısı ve aşı yatırımlarında bulunmasına koşut komplo teorisyenleri tarafından Çin'le işbirliği içinde pandemiyi çıkarmak ve aşıdan servetine servet katmak hesabı yapmakla suçlanan ABD'li teknoloji devi, bu kez Roma milletvekili Sara Cunial tarafından 'aşı suçlusu' ve 'küreselci maşa' olarak nitelendi.
Popülist parti 5 Yıldız'dan seçilmiş bulunan ve ateşli bir aşı karşıtı olarak tanınan Sara Cunial, geçen hafta dokunulmazlık zırhını kuşanarak parlamentoda daha önce eşi benzeri duyulmamış bir konuşma yaptı.

Diğer milletvekillerini 'zorunlu Kovid-19 aşısı olasılığını reddetmeye' çağıran kadın vekil, 'zorunlu aşının yolsuz elit kesimlerin ve derin devletin dayatması olduğunu' savundu.

'Kadınları kısırlaştırdı, çocukları sakat bıraktı'
Pandeminin değilse bile 'aşı seferberliğinin gerisinde' Bill Gates'in bulunduğunu öne süren popülist siyasetçi, "Gates on yıllardır nüfus azaltma politikaları ve küresel siyaset üzerinde diktatöryel kontrol planları üzerinde çalışıyor, böylece tarım, teknoloji ve enerji alanlarında üstünlüğü ele geçirmeyi amaçlıyor" dedi.

Kurduğu vakıfla az gelişmiş ülkelerde aşı kampanyaları yürüten Gates'i 'Afrika'da milyarlarca kadını kısırlaştırmak, Hindistan'da yüz binlerce çocuğu sakat bırakmakla' suçlayan Cunial, 'genetiği değiştirilmiş organizmalar' ve '5G teknolojisini' de milyarder yatırımcının 'günahları' arasında saydı.

Pandemiyle mücadele için Avrupa'da ilk İtalya'nın uyguladığı karantina ve sokağa çıkma yasağı önlemlerini de eleştiren Cunial, 'tecritin küreselci gündeme hizmet ettiğini' ve 'İtalyanların sahte bilimin kutsal engizisyonuna' maruz bırakıldıklarını iddia etti.

'Asıl kaybedenlerin ruhları tecavüze uğrayan İtalyan çocukları olacağını' ortaya atarak "Bu şekilde okul hakkı sadece sürekli denetim altında olmaları için kelepçe takılanlara verilecek, böylece kölelik ve zorla muameleye alıştırılacaklar" diye konuştu.

'Asıl amaç dünyanın kontrolünü ele geçirmek'
"Tüm bunların asıl amacı mutlak kontrol. Tümden hükmederek egemenliği ve özgürlüğü ihlal edip insanları kobaya, köleye dönüştürmek" iddiasında bulundu.

Sözünü kesmeye çalışan bazı milletvekilleri, meclis başkanı tarafından kurallara uyulmaları yönünde uyarıldı. Başkan'ın "Özgür bir parlamentoda herkesin görüşünü açıklamak özgürlüğü vardır" sözleri alkışlarla karşılandı.
Konuşmasını tamamlanmasına izin verilen Cunial, daha da ileri gidip İtalya Başbakanı Giuseppe Conte'yi Gates'i uluslararası yargıya havale etmesini talep etti, bu sırada "Tabii eğer bizzat Conte de küresel derin devlet komplosunun bir parçası değilse" diye ekledi.

Geçen yıl aşı karşıtlığı fanatikliği gibi tartışmalı görüşlerinden ötürü 5 Yıldız Hareketinden ihraç edilen ve artık bağımsız vekil olan Cunial, meslekten hukuk profesörü ve yargıç Başbakan Conte'ye şöyle seslendi:


"Bir dahaki sefere hayırsever Bill Gates telefon ettiğinde kendisini doğrudan insanlığa karşı suç işlemekten Uluslararası Ceza Mehkemesine sevk edin."

Sosyal medyada rağbet gördü
Bu konuşmanın sosyal medyada viral olması ve uluslararası çapta çok sayıda hesap tarafından desteklenmesi dikkat çekti.

Microsoft beden faaliyetlerini takip eden cihaz üretti
Bill Gates'in resmi düzeyde yönetiminden tamamen çekildiği Microsoft'un son dönemde muğlak bir dille "beden faaliyetlerini takip ediyor" diye betimlediği bir cihazın patentini alması da komplo teorilerine tuz biber ekti.

Aşı değil çip komplosu
"WO/2020/060606" patentli cihazın bedene implantasyon yoluyla yerleştirilmesinden söz edilmese de Gates'in koronavirüs aşısı adı altında gizlice mikroçip takarak insanlığı ve dünyayı kontrolüne almaya kalkışacağı iddiası aldı yürüdü.

Oscar Ödüllü Rus yönetmen Nikita Mikhalkov bile bu ay ulusal televizyon yayınında gezegenin nüfusunu azaltıp kontrol altına almak kumpasından söz etti.

Alıntı:https://tr.sputniknews.com/avrupa/202005181042070340-asi-karsiti-italyan-milletvekili-bill-gatesin-insanliga-karsi-suc-islemekten-tutuklanmasini-talep/?fbclid=IwAR04XeFnYQKe_ccU0lW6SepkL7FRn1B01PI5q2RSLZwUTkoA0UUNMD0H9Kk
2   V E R İ L E N    C E V A P L A R    (en son mesajdan itibaren sıralı)
ogeday Posted - 21/08/2021 : 19:07:31
Eşi ile yakın zamanda boşandı.Sebebi ihanet olduğunu itiraf etti sayılır.Jefrey Epstein ile bağlantısı varmış Gates in.Ben bir şantaja kurban giderek bu karanlık güçlerin elinde kukla olduğunu tahmin ediyorum.TED konuşmasında ileride milyonlarca insanın ölebileceği bir salgın olabilir demiş.Videoyu izlemenizi tavsiye ederim.Bu kanalın arkasında kim var bilmiyorum ama yurtdışından hazır haber aldıkları çok açık.Bu kadar derin icerikli bilgiler verebilecek çapta gazeteci yok ülkemizde.Biz anca ismail saymaz falan takılırız.

https://www.youtube.com/watch?v=UHzM_bYUiVU
bozadi Posted - 22/05/2020 : 21:22:00
Sara Cunial adlı bu İtalyan milletvekilinin Bill Gates konusundaki bu yürekli ve son derece doğru olan tavrına hayran oldum.

Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 0,08 saniyede oluşturuldu.