Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Ağustos Buluşması

UYARI: Sadece KAYITLI KULLANICILAR Konulara cevap yazabilir.
Kayıtlı Kullanıcı olmak için, TIKLAYIN.

Ekran Ayarı:
UserName:
password:
Format Mode:
Biçim: KalınSağa yatıkAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola DayalıOrtalanmışSağa Dayalı Yatay Çizgi Link EkleEmail EkleResim Ekle Kod ekleAlıntı BildirListe ekle
   
Mesajınız:

* HTML modu KAPALI
* YARDIM Açık
* UYARIYI OKUYUNUZ
Yüzler
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

  Mesajda Kişisel imzam mesajda görüntülensin.
    

K O N U    G E N E L G Ö R Ü N Ü Ş
maskesiz Posted - 06/08/2014 : 12:01:52
Ağustos buluşmasını ne zaman yapalım.Uzun zaman oldu.:)
2   V E R İ L E N    C E V A P L A R    (en son mesajdan itibaren sıralı)
bozadi Posted - 24/09/2018 : 21:04:48
Merhaba Emine. Foruma hoşgeldin

Uzun zamandır forum kapsamında bir buluşma düzenlenmedi. Olursa haberdar etmeye çalışırız elbette. Bizim buluşmalarımız 5-10 kişiyi geçmedi hiç.

200 kişinin pozitif bir niyetle bir araya gelmesi ve ellerinden geldiğince saf bir zihinle pozitif bir amaç için niyet enerjilerini verimli bir şekilde birleştirmeleri halinde, bunun niyet edilen şeyle ilgili olumlu bazı gelişmelerin olasılığını artıracağına inanırım elbette.

Seni karamsarlığa uğratmamak ümidiyle, bu konuya dair bazı çekincelerimi de paylaşmak isterim ama. Egemen yaşam koşullarımız itibariyle, 200 kişiyi ortak bir amaç doğrultusunda eşzamanlı olarak organize etmek pek kolay birşey değil gibi görünüyor.

Ayrıca, bu şekilde bir araya gelen veya getirilen kişilerin tümünün içsel/niyetsel tutarlılık anlamında, samimi ve yeterince güçlü bir şekilde "pozitif" eğilimli olacağının hiçbir garantisi olduğunu ve olabileceğini sanmıyorum. Yoksa böyle gruplar organize olarak ülkemizin sorunlarını birkaç turnede düzeltir veya en azından ciddi oranda hafifletirlerdi herhalde.

Ama bunları söylerken, çok sayıda insanın bir araya gelerek büyük ölçüde iyi niyetle, gerçek bir soruna yönelik çözüm/şifa için dua etmesi veya niyet bildiriminde bulunup enerjilerini birleştirmelerinin imkansız veya denenmemesi gereken birşey olduğunu da söylemiyorum elbette. Zaten zaman zaman bu tür buluşmalar yapmaya çalışanlar ve muhtemelen bunda belirli bir başarı elde edenler olmuştur ama bu konuyu ne araştırdım ne de bu tür çalışmalarda alınan sonuçlarla ilgili bir bilgi/bulgu geldi önüme.

Organize edilmesi hiç kolay olmayan (bir ölçüde de şansa veya belki kadere/karmaya bağlı olan) çok sayıda kişinin bir araya getirilmesine çalışmak yerine veya ondan önce, veya o amaçla, öncelikle organize edilmesi daha kolay olacak daha az sayıda insanın kendi aralarında samimi iletişim ve bilinç açma/yükseltme çalışmaları yapmaya çalışmalarının, ileride giderek daha kalabalık ve pozitif organizasyonların yapılmasını da kolaylaştıracağını tahmin ediyorum.

Büyük ve etkili kalabalıklar genellikle ciddi bir kriz veya sorun nedeniyle büyük ölçüde doğal, kendiliğinden bir araya gelen kalabalıklardır. Motivasyonu belli ve güçlüdür. Ama evet, sorunların çokluğuna ve ağır ciddiyetine rağmen, bu tür buluşma organizasyonları yeterli değil maalesef.

Emine Posted - 24/09/2018 : 17:31:59
Herkese merhaba,
ben sıteye her zaman gıremıyorum. Ama bulusma olursa benı mutlaka haberder edebılırmısınız. Katılmak isterım. 200 kısılık bır medıtasyon grubu ıle çalısarak pek çok kötü enerjıyı ıyıye cevırme olasılı var dıyorlar, böyle bir çalışma yaptınızmı onceden?

sevgıyke kalın

Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.