Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Forum için bir ses kaydı hazırladım
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 2

Astre

312 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/03/2018 :  20:35:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bozadi, eskiden kayıt ettiğim bir videoyu buldum, sanırsam sildiğin video. Eğer oysa YouTube hesabına tekrardan ekleyip konuyu günceller misin lütfen?

Dosyanın Linki: https://anon.to/sdELH7
Dosyanın MD5 Değeri: 1a339f53ebb8d913ff41c3b28a2363d4
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/03/2018 :  22:12:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Videolardan birini bulmuş olmana sevindim Astre. Umarım diğerini de bulursun, ama bu videoları geri yüklemek istemiyorum. Yani silmiş olmaktan dolayı bir pişmanlık veya geri yükleme isteği duymuyorum ama sen tekrar izlemek/dinlemek istediğin için, senin adına sevindim. Dileyen buraya eklediğin linkten izler/dinler.
Go to Top of Page

Astre

312 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/03/2018 :  03:40:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sen bilirisin bozadi, şunu sakın unutma ki yabani dallar var diye tüm bir serayı hasat edemezsin. Videoya negatif/olumsuz gelen etkilerin olduğu kaçınılmaz zaten, bu yüzden kaldırdıysan kişisel önerim tekrar yüklemen. Bazıları yüzünden pozitif eğilimli olanlar bu videoları kaçırmamalı bence. Örneğin ben siteyle tamamen tesadüf eseri tanıştım, bu tarz videolar ise amacı olanlara ulaşır (YouTube kullanıcı alışkanlıkları algoritması sağolsun), ve bilgilenme/farkınladık süreci başlamış olur. Senden bireysel ricam videoyu tekrar yüklemen, senin videon olduğu için forum dışına yüklemedim/yüklemem. Umarım yanıtın olumlu olur.
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 2 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,33 saniyede oluşturuldu.