Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Mayıs Ayı Buluşma Planı
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 4

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/05/2014 :  12:12:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Arkadaşlar, bu haftasonu gerçekleştirmeyi planladığımız buluşmayla ilgili son durumu buradan konuşabiliriz.

Ben Pazar gününün herkes için bir dinlenme günü olabilmesi için mümkünse Cumartesi günü buluşmayı önermiştim ve Scyth Cumartesi öğleden sonra buluşma için müsait olacağını söyledi.

Buluşmaya katılmak isteyen diğer arkadaşlar için de Cumartesi öğleden sonrası uygunsa, kendimizi buna göre ayarlayalım.

İletişim için cep telefonu numaralarımızı ve buluşma yerimiz olan Beşiktaş'daki evimizin adresini mail yoluyla paylaşmayı öneriyorum.

Buluşmaya katılma isteği bildiren Scyth, beyrutkapı ve Qui-gon jinn (müsait olursa) arkadaşlarımızın forumda kayıtlı eposta adreslerine kendi cep telefonu numaramı ve ev adresimizi içeren bir mesaj atacağım az sonra (çok alıcılı tek bir mesaj olarak).

Forumda üyeliği bulunmayan bir dostumu da arayıp davet ettim buluşmaya; müsait olursa o da gelecek.

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  11:52:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dün yasadigimiz harkulade gün İcin, basta bize evlerini açan sevgili dostlarimiza ve katılan dostlara gönülden tesekkurler. Bir araya gelmeyi ogrendikce gücümüz artacaktır. hiçkimse yalnız köşesinde değil. Farkında olan birilerini görmek muhteşem. Devamını diliyorum.
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  12:04:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dün için çok teşekkür ediyorum uzun zamandır böyle huzurlu ve mutlu olmamıştım. Umarım daha uzun görüşme fırsatımız olur.Her zaman evimiz dostlarımıza acık.Sizleri tanımaktan onur ve mutluluk duydum.

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  12:18:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu buluşmaya öncülük etmiş olmandan dolayı çok mutlu olduğumu bilmeni isterim beyrutkapı. İkinci kez buluştuğumuz Scyth'e ve son anda yaptığı bir sürprizle (iyi ki de) buluşmaya gelen Qui-gon jinn'e de bu vesile ile çok teşekkür ediyorum. Sizleri evimizde ağırlamak çok güzel ve çok değerli birşeydi bizim için ve sanırım hepimiz için. İnşallah bunu düzenli hale getirebilir ve sayımızı da artırabiliriz. Önümüzdeki muhtemel toplantılarda giderek ve doğal bir şekilde daha organize çabalar, çalışmalar geliştirebileceğimize inanıyorum.
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  13:03:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kısa birsey sormak istiyorum sevgili dostlar, uyandığından beri sag omuzum tutulmuş bir durumda, ayrıca boynumada vuruyor. Acı verici. Daha oncede iki kez yasamıştım. Bu konuda tavsiyesi olan varsa
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  13:07:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dinlemeye hazırım.ayrıca aynı dili konuşmak harkulade! Tesekkurler dostlar...
Go to Top of Page

Scyth

1080 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  13:12:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Misafirperverlikleri için Bozadi ve Maskesize katılımları için Beyrutkapı ve Qui'ye teşşekür ederim. Bir dahaki sefere daha kalabalık oluruz umarım. Bir viya tahtası deneyi yapmayı iple çekiyorum.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

Scyth

1080 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  13:17:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Boyun çakrası ile ilgili sorunlar iletişim kurma ile ilgili yaşadığımız problemlerin bir sonucu. Boynunu eğip bükme daha uzun sürer geçmesi. Sıcak havluyu sar bir kaç gün sonra geçer.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  13:22:02  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
arkadaşlar buluşmanıza gerçekten çok sevindim..

fakat yoğun iş tempom yüzünden gelemedim

sevgili bozadi sağolsun bana ulaşmış mesaj bırakmış..

inşallah başka buluşmalarda olmaya çalışacağım..

herkeze saygılar sevgiler..

herşey mümkün
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  14:30:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tesekkurler scyth.Her şey öğrenme surecinin parçası, söylediğin benim İcin anlamlı, kendi adıma yeni bir keşif olabilir. Ayrıca dün bozadi ile konuştuğumuz ruhsal astrolojide çok ilginç. Böyle olunca keşif öğrenmek eğlenceli.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  15:52:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Celselerde tutulma tarzı şeyler için limonlu sıcak su kompresi tavsiye ediliyordu sanki. Anladığım kadrıyla bir miktar su ısıtılıyor (benim tahminim ılık ile yakmayacak derecede sıcak arasında bir seviyede) ve buna bolca limon suyu katılıyor. Bir beze emdirilerek tutulma bölgesine sarılıyor/uygulanıyor. Umarım bu yolla veya başka herhangi bir yolla veya hiç değilse mümkün olduğunca dinlenmek suretiyle sorunsuz atlatırsın sevgili beyrutkapı.

Buluşmaları iyi-kötü düzenli hale getirmek hepimiz için faydalı olacaktır. Ağ çalışmamızı giderek daha güçlü, daha organize hale getiriyoruz.

Ruh tablası deneyi yapmayı ben de çok istiyorum, her ne kadar maskesizle daha önce bir kez deneyip herhangi bir sonuç alamamış olsak da. Bu arada, bir ruh tablası "yapmak" üzere de plan yapıyoruz maskesizle. Tablanın hazırlanması çok zor değil aslında. Yüzeyini kaygan yapmak için ya cam kullanırız, ya da benzer birşey. Sadece "planşet" yani harf "işaretleyici" olarak kullanılacak olan şeyin bulunması veya yapılması biraz zorlayabilir. Çünkü onun da tabla yüzeyinde mümkün olduğu kadar kolay hareket etmesi gerekiyor. İnternette videolarına göz attığım tablaların planşetleri üç adet tekerlek üzerinde duruyor gibi görünüyor ama nasıl tekerlekler onlar, anlayamadım.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  15:54:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
maskesiz'le ve/veya sizlerin yardımıyla bir ruh tablası hazırlar hazırlamaz bizim evde yeni bir buluşma düzenlemeyi öneriyorum.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  15:55:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yerli piyasada ruh tablası satan bir yer bulsak bile, bunlar yurtdışından getirilen şeyler oluyor ve üzerinde Ü, Ö, Ş, Ğ gibi yerel harfler bulunmuyor görebildiğim kadarıyla.
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  16:20:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tesekkurler bozadi. Kendi tablamizi yapmaya yoğunlaşmak iyi fikir.yalnız tabladan önce daha çok konuşmak faydalı olablir. Nacizane fikrimdir.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  16:52:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet, görüşüne katılıyorum beyrutkapı. Kendi aramızdaki uyumun, işbirliğinin artması, tabla başına geçtiğimiz zaman bizimle iletişim kurmak isteyebilecek üst seviye pozitif varlıkların bize ulaşabilmesi için önemli bence. Ayrıca, bu çaba sırasında bizimle uğraşmak isteyebilecek negatif varlıklara göstereceğimiz direncin ve caydırıcılığın güçlü olması için de önemli bu.

Üst seviye pozitif varlıklarla tabla yoluyla nitelikli bir bağlantı kurabilmek için bizim de kendi aramızda yeterince uyumlanıp, organize olup, tabla başına geçtiğimizde de yaptığımız işe grup halinde uyumlu ve nitelikli bir şekilde konsantre olmamız gerekir diye düşünüyorum. İlk bir-iki buluşmada bunun için gerekli ve yeterli psişik dinginliğin, uyumluluğun ve hazırlığın oluşması kolay olmayabilir.

Şunu da hatırlatayım, Laura tabla başına ilk kez oturur oturmaz Kasyopyalılar bağlantı kurmamış. Öncesindeki aylarda hiç sonuç alamadığı, anlamsız cevaplar aldığı, hayaletlerin (ölüp öbür tarafa geçmemiş kişilerin) gelip yanıt verdiği çok sayıda tabla deneyimleri olmuş. Yani pek çok başka konuda olduğu gibi bu konuda da sabırlı olmamız gerekiyor gibi görünüyor.

Tabladan hiç sonuç alamasak bile bu beni karamsarlığa düşürmez aslında. Kendi yüksek benliklerimiz başta olmak üzere durumumuzla ilgilenen çeşitli üst seviye pozitif varlıkların sezgiler başta olmak üzere çeşitli yollarla bizimle bağlantı halinde olduklarına inanıyorum. Tabi bu tür bağlantılardan yararlanmak için de yine uyumlanma, sezgilere kulak verme, kendi aramızda işbirliği çalışmasını, yani ağ çalışmasını sürdürmenin önemli olduğunu düşünüyorum dostlarım.
Go to Top of Page

Arulnool

182 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  17:42:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok sevindim dostlar adınıza.Umarım bir gün bende toplantıya katılırım. Ve böyle bir toplantıya katılacağımın sezgisi var içimde. Benimle aynı titreşimde olan insanlarla bir arada bulunmayı gerçekten çok istiyorum...

Bu arada ben Antakyadan çıkıp, Ankaraya yeni geldim. 1.5 aydır ankaradayım. Yepyeni bir dünya benim için. Her şey yeni ve daha hiç bir düzenim yok. Bir tablo atolyesinde çalışmaya başladım, alışıyorum gibi:) Herneyse eğer ki ileriki zamanlarda Ankarada bir toplantı yapılırsa bende katılılacağımı bildiririm. Böyle bir deneyim benim için çok geliştirici olur gibime geliyor.

Sevgiler, sagılar herkese.

Anlamak isterken, hoş gördüm yargıları...
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  19:08:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İnşallah seninle de bir araya gelmek nasip olur Arulnool :)

Ankara'daki yeni işinde ve yaşamında başarılar.
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  19:33:32  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Söylediklerine katılıyorum sevgili bozadi. Her konuda olduğu gibi sabır şart. Uyum ve denge çok onemli. Ayrıca inanç. Bir araya geldikçe öğrenme ve degisim süreci hızlanacak gibi geliyor bana. Hiyerarşinin ve yargılamanın olmadıgı bir gurup çok şeyi basaracaktir bence. Bırakalım olsun sevgili dostlar.
Go to Top of Page

Gaia

114 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  19:38:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sizin adınıza çok sevindim. :) Umarım bu birlik ve beraberliğiniz baki olur. Sürekli olur. Ancak bu şekilde olumlu ve yapıcı adımlar atılabilir bu yolda. Hayatımda hep istemişimdir bir gurupla bir celseye katılmak. Hatta hiç unutmuyorum şuan aramın bozuk olduğu bir arkadaşımla fincan aracılığı ile bir varlıkla bağlantı kurmuştuk. Ölmüş bir ruhtu. Uzunca bir süredir dünyaya inmediğini söylemişti. İlginç bir deneyimdi benim için. Yukarıda yazdığına katılıyorum bozadi. Bizler tabla başında olmasak bile sezgiler yolu ile yardım alıyoruz. Bunu birçok kez teyit ettim. Kendi kendime konuşmalarım arasında nice mesajlar saklıymış aslında. Farkında değildim bunların. Hayalgücüme yoruyordum fakat öyle uçsuz,sınırsız,derin sohbetlere girerken buluyorum ki kendimi şaşırtıyor bu beni.. :) Kendimi çok yalnız hissettiğim gecelerden sonra sabah olduğunda yatağımda beyaz tüyler buluyorum. Bunları biriktiriyorum hatta. Sanki birileri usulca gelip bırakıyorlar gibi. :) Çok özel zamanlarda yaşıyoruz. Yaşamlarımızla onur duyup,deneyimlerimizde akışta olmalıyız diye düşünüyorum. Işık sizlerle olsun. :)
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2014 :  21:14:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Desteğin için teşekkürler sevgili Gaia.
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/05/2014 :  03:47:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Herkeze merhaba sevgili dostlar

Foruma girişte ilk olarak sevgili maglor'un açmış olduğu başlık gözüme çarpınca, ilk önce oraya bir mesaj yazdım.Velhasıl maglor nezlinde sarfettiğim sizler ve buluşmamız hakkındaki düşüncelerimi buraya da alıntılamak isterim ki şöyle demiştim;

"Kendi adıma söyleyebilirim ki, hayatımda bu konulara ilişkin çekince duymadan konuşabildiğim ve alabildiğine özgürlük duygusu ile dolduğum yegane yer onların yanında iken vücut bulmuştur."

Bu vesile ile hepinize bir kez daha sonsuz teşekkürler ediyorum, sağ olun, var olun arkadaşlar.Umarım bu birliktelik katlanarak devam eder...

Yanlız hemen şunları da eklemeden olmayacak ki, bildiğiniz gibi ben bu buluşmaya bazı rahatsızlıklarımın haricinde (siz bakmayın dağ gibi durduğuma :) uzun süreli bir uykusuzluk durumunda katıldım.Eğer bu vesile ile aranızda bilerek veya bilmeyerek herhangi bir yanlışta, bir kusurda bulunmuş ve bir pot kırmış isem şayet bunun için sonsuz özürlerimi sunuyorum, lüften beni bağışlayınız ve kusuruma bakmayınız dostlar.Benim ise sizlerden hiçbir olumsuz duygu ve düşünce almadığım gibi, eğer bir hakkım varsa da hepsini helal ettiğimi biliniz.

Bu sebeplerle birlikte bu konuda son olarak diyebilirim ki, benim için adeta "Rüya gibi" bir buluşma gerçekleşmiştir, meğer insan gözü açıkken de uyuyabiliyormuş a dostlar...:)

Efendim işte böyle, velhasıl önceki mesajlara ilişkin bir kaç değinmek istediğim husus ve öneri var ki, hemen onlara da değinmek istiyorum..

Sevgili Bozadi "Plaşet" konusunda endişelenme lütfen, ille de tekerlekli bir şey olmasına gerek yok, aşağıdaki resimde vereceğim örneğe benzer, kenarları biraz daha geniş metal bir halka olabilir, cam üzerinde iyi kayar.:) Bunun yanında "quija tahtası"nın da illa hazır satın bir ürün olması gerektiğini düşünmüyorum.İnternette, "kendi tablanızı, ev de kendiniz yapın" tarzında videolar var.Bunlardan yararlanılıp, istenildiği doğrultuda bir tabla hazırlanabilir.Videoları bulursam konuya ekleyeceğim.

Ayrıca negatif varlık konusu da çok kafaya takılmasın, burda onlara tekme tokat dalan, bildiğin "Karanlığa yumruk atan" bir adam olduğu unutulmasın lütfen...:)

Siz hiç toplantı sırasında karanlık bir varlık hissetiniz mi söyleyin dostlar? Benden başka tabii...:)

Şayet bendensizlerin yanında, fiziksel varlıklardan bir girişimde bulunma cesareti gelirse eğer, bu konuyu da şüphesiz Beyrutkapı halledecektir diye düşünüyorum, bir sağ, bir sol, bi aparkat tamam..:)

Herkeze sevgiler, saygılar dostlar.

NOT: Bu buluşmalara gelemeyen diğer tüm dostlara da, ne olursa olsun katılmalarına yönelik bir tavsiye de bulunmak istiyorum.Bilirsiniz ilk buluşma ve tanışma halleri biraz sıkıntılı olur, insan rahat olamaz ve kasılır.Lakin benimde bu yönde hayli çekincem olmasına rağmen, bu hisler, sevgili Bozadi ile Beşiktaşta'ki adalet heykelinin altında ilk kez yan yana geldiğimizde tamamen ortadan kalmış ve bir daha su yüzüne çıkmadığı gibi tersine adeta artan bir içsel rahatlık ve huzur fışkırmıştır.Dilerim sizlerde bu buluşmalara geldiğinizde benzer duygular içinde bulunabilirsiniz.

EDİT: Tabla yapımı ile alakalı iki örnek videoyu mesaja ekliyorum;

https://www.youtube.com/watch?v=-O2uCHZ7_yo

https://www.youtube.com/watch?v=PVS03imC0WI

Edited by - Qui-gon jinn on 12/05/2014 04:52:15
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/05/2014 :  10:31:34  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
sevgili Qui-gon jinn, her şey öğrenme sürecinin parçasıysa hata diye bir şey yoktur o zaman. karanlık yada kötü niyetten bahsedebiliriz ki, onun da bizim aramızda yeri yok. seni ve tüm dostları tanımak zevk. uyanan başkalarını görmek tarif edilemez. bırakalım ve görelim dostlar, kendi doğal akışı içinde olsun her şey.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/05/2014 :  13:15:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dostlarım, öncelikle şu ön notu düşeyim; bu başlık altında, birkaç gün önce gerçekleştirdiğimiz buluşmanın öncesinde buluşma yeri, zamanı ve iletişimle ilgili kendimize özel bazı bilgilerin paylaşılması ihtimaline karşı bu başlığı sadece forum üyelerinin görebildiği bir bölüm altında açmıştım ama bu endişeye mahal olmadığı için ve dahası paylaşılan çeşitli fikir ve öneriler foruma üye olmayan pek çok forum takipçisi için de faydalı olabileceği için herkesin görüntülemesine açık bir alana taşıdım. Yanlış düşünmemişimdir umarım.

Sevgili Qui, böyle bir buluşma-görüşmenin gerçekleşmesi konusundaki endişelerinin çok kısa bir süre içinde dağılıp gitmesinden büyük bir mutluluk duydum. Buluşma ortamıyla ilgili bu güzel düşüncelerini paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Ruh tablası konusundaki istekliliğin ve bu konuda paylaştığın resim ve videolar için de sevindim dostum. Kısa bir süre sonra bir celse yapacak olsak belki de hayalkırıklığına uğrayacağız, belki hiçbir "hareket" görmeyeceğiz veya belirsiz veya hatta psişik olarak zorlayıcı bir durumla karşılaşacağız, belki de bazı olumlu işaretler alacağız, bilmiyoruz ama aslında bakarsan bir deneme yapmaya da can atıyorum. Bu başlıkta daha önce de konusu geçtiği gibi, nitelikli sonuçlar almak için kendi aramızdaki "ağ çalışmasını" güçlendirerek sürdürmek ve sabırlı olmak gerekecek sanırım. 6. yoğunluktaki yüksek benliklerimizin ve dünyanın şu anda içinden geçtiği bu son derece sıradışı aşamada bizi takip ediyor olabilecek pozitif varlıkların ve varlık gruplarının desteğiyle doğal akış içinde birliğimizin güçlenmesi ve büyümesi sanırım hepimizin kalbinin en derininden geçen şeydir.
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/05/2014 :  02:31:02  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Beyrutkapı, dediğiniz gibidir.Buluşmamız sırasında tarafımdan da "karanlık yada kötü niyettin" ortamda bulunmadığı veya hissedilmemiş olduğunu teyit edebilirim, lakin bu bulunmayacakta demek değildir.6. yoğunluğun dediği gibi "Bilgisizlik ve ihmal tehlike yaratır".Bu sebeple her an'da yoğun bir farkındalık içinde bulunmamız esastır diye düşünüyorum.

Velhasıl, hissetiğin olumlu duyguları bende aynısıyla paylaşıyorum.O zevk, o şeref bana ait kardeşim...

Sevgili Bozadi, Quija tablası konunda umarım yardımım dokunmuştur, bu konuda ne yapmak istediğiniz tamamen sizlere kalmış, benim tarafımdan bir sorun yoktur, ben her türlü uyacağımı söyleyebilirim.

Son olarak "bizi takip ediyor olabilecek" sözün üzerine bir şey eklemek istiyorum ki, dün sabah ki (10:30) yaşadığım meydan okumadan sonra, "olabilecek"den ziyade, artık iyice bunun olduğuna kanaat getirmiş bulunuyorum.Sizlere buluşmamızda bahsettiğim ve uzun zamandır artık vuku bulmadığını söylediğim şey tekrardan cereyan etti.Hem de bu kez güzdüz gözü ile ve tamamen uyanmış bilinçli bir haldeyken.Ki zaten benim kuşkularımı silende nihayetinde bu durum oldu.Önceleri "Acaba hayal mi gördüm, yoksa rüya mıydı bütün bunlar derken?" şimdi bunların somut gerçekler olduğunu düşünüyorum.Sizlere de dile getirdiğim bir önceki olaydan getirdiğim anlayışla, artık bu olayda da en ufak bir korku veya dehşet hissiyatı içinde bulunmadım, lakin oldukça şaşırdığımı söyleyebilirim.Çünkü bunu açıkcası bir daha hiç beklemiyordum ve dolayısı ile bu duruma oldukça da "hazırlıksız" yakalandım diyebilirim.Neyse ama endişe edilmesin, sonrasın da maden rest diyorsunuz, öyleyse "restinize rest ulan!" karşılığını da verdiğimi hemen not edeyim...:)

En son olarak küçük bir önerimi de belirteceğim ki, sevgili Bozadi bana göre bu başlığın site içi iletişim bölümünde durması daha yerinde olacak gibi, lakin tercih senin pek tabii, nihayetinde burda patron sensin dimi...:)

Herkeze sevgiler, selamlar arkadaşlar.
Go to Top of Page

karadoda

15 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/05/2014 :  22:56:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  karadoda Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Yeni toplantılardan haberdar olma dileğiyle...
Herkese sevgiler.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/05/2014 :  10:14:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili karadoda, inşallah Haziran ayı içinde de bir toplantı organize edebiliriz ve umarım senin de katılma imkanın (zamanlama/gündelik işler açısından) olur.
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 4 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,5 saniyede oluşturuldu.