Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Mayıs Ayı Buluşma Planı
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 4

karadoda

15 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/05/2014 :  11:15:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  karadoda Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
O zaman haberleri bekliyorum, takipteyim.
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/05/2014 :  11:54:38  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sizler için uygun zamanları belirlerseniz ve istanbul dışından arkadaşlarıda misafir edebiliriz yada istanbul dışında da buluşma yerleri belirliyebiliriz.

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/05/2014 :  12:12:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet, aslında belki de bir "Haziran ayı buluşma planı" diye bir başlık açmanın vakti geldi. Ya da belki bu başlık altından da devam edebiliriz. Böyle bir buluşmaya hem İstanbul'dan hem de İstanbul dışından katılmak isteyebilecek arkadaşlar için Haziran'ın en uygun veya en uygun olmayan zamanları hangi günler, bunu anlayabilirsek buna göre bir zamanlama çalışması yapmaya çalışabiliriz.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/05/2014 :  12:14:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bir de, havalar da uygun olursa, belki şöyle açık havada, özellikle de biraz yeşillik, piknik imkanı olan ama çok kalabalık olmayacak bir yerde bir buluşma da olabilir. Eğer havalar müsait olmazsa veya başka bir nedenle bu buluşmanın bir ev ortamında yapılmasının daha iyi olacağını seziyorsak, bizim ev ilk adaydır, her ne kadar hala evin halledilmesi gereken birkaç işini/sorununu halledememiş olsak da.
Go to Top of Page

karadoda

15 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/05/2014 :  22:48:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  karadoda Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bana tüm pazarlar uygun...Haftaiçi salı ve perşembe akşamları 17:00 den sonra.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/06/2014 :  08:34:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bir önceki buluşmayı Cumartesi yapmıştık Pazar gününü tatil/dinlenme için geçirebilmek amacıyla. Bu sefer Pazar'ı bir deneyebiliriz.

Haziran'ın başındayız. Katılmak isteyen herkesin vaktini ayarlayabilmesi için Haziran'ın ortası ile sonu arasında bir tarih belirlemeyi öneriyorum.
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/06/2014 :  12:07:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Pazar ya da cumartesi olabilir, öncelik hakkı İstanbul disından gelmeyi düşünenler varsa onların olmalı bence. Bana iki günde uyar.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/06/2014 :  12:09:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Celselerde sürekli konusu geçen birşeye dair önerim var buluşma için: karaoke!
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/06/2014 :  12:49:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
epey eğlenceli olacak :D
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/06/2014 :  15:15:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Benim sesim çok çirkin hehe karaoke....

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/06/2014 :  08:59:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Buluşma için 22 Haziran Pazar gününü öneriyorum arkadaşlar, ne dersiniz?
Go to Top of Page

Scyth

1080 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/06/2014 :  10:01:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bana uygun.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/06/2014 :  21:23:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
22 Haziran Pazar banadan uyar gibi ..

İnşallah bi pürüz çıkmaz..

herşey mümkün
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/06/2014 :  00:25:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bana uygun,bir süredir İstanbuldayım bir terslik çıkmassa 22 sine kadar kalabilirim...
Go to Top of Page

karadoda

15 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/06/2014 :  10:32:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  karadoda Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bana da uyuyor...
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/06/2014 :  12:02:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
herhangi bir aksilik olmazsa bende oradayım. ayrıca yarın akşam 5 gibi beşiktaşta bozadi ile buluşacağız. gelebilecek arkadaşlar yarınki buluşmaya da gelebilirler dostlar.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/06/2014 :  12:55:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili dostlarım, 22'sinde yapmaya niyet ettiğimiz buluşmaya katılma konusundaki istekliliğinizi bildirmenizden çok mutlu oldum.

Bu arada, daha önce de belirttiğim gibi beyrutkapı anadolu yakasında oturmasına rağmen, bir işi nedeniyle haftada iki gün birkaç saatliğine Beşiktaş'a geliyor ve o günlerde müsait olduğumuzda onunla görüşüyoruz.

Maglor şu anda İstanbul'da bulunmana sevindim. Dilerim 22'sinde yapmayı planladığımız buluşmaya katılma imkanın olur. Ve müsaitsen yarın beyrutkapı ile yapmayı planladığımız (geçen 2-3 haftadır da az-çok düzenli bir şekilde yaptığımız) yaklaşık 2 saatlik görüşmemize de gelebilirsin, ikimiz de çok seviniriz. Aynı şey diğer tüm arkadaşlar için de geçerlidir. İştirak etmek isteyenin söylemesi yeterli olur, memnuniyet duyarız.

Bu arada dostlar, forumda ve fiziksel gerçeklikteki buluşma niyetlerimiz ve çabalarımız başta olmak üzere, yürüttüğümüz, geliştirmeye çalıştığımız faaliyetlerin "psişik saldırı çekmesi" ile ilgili olarak da konuşmamız, tartışmamız gereken şeyler olduğu kanaatindeyim. Bu konuya dair az önce bir başlık açtım Spiritüalizm ana başlığı altında: Geliştirmeye Çalıştığımız Faaliyetlerimizin Çektiği Psişik Saldırılar
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/06/2014 :  19:02:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili dostlar,yarın müsaitim memnuniyet duyarım.Yarın müsait olan arkadaşlarda katılabilirse yada başka tarihlerde hepimiz için çok iyi olcağını düşünüyorum...

Psişik saldırılar almamız aşikar ama mutlakada olacak diye kendimizi şartlamayalım o saldırıyı yaratmayalım yada daha çok güçlendirmeyelim.''ihtiyatlı'' olmamız gerekiyor..Pek çoğumuz zaten psişik saldırılar alıyoruz veya diğer insanlar üzerinden fiziksel saldırılarada maruz kalabiliyoruz.Önemli değil hatta bir açıdan da bizler için iyi bir ipucu olabilir.Sevgili Bozadi dostumuzunda bahsettiği gibi bu konuda farkındalığımızı arttırıcak bireysel ve grupsal çalışmalarımızı güçlendirecek konuları ele almamız gerekiyor...

Sevgiler,Saygılar

Edited by - maglor on 10/06/2014 19:03:12
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/06/2014 :  19:17:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Haklısın maglor. Saldırıya karşı tedbirli olalım derken paranoya yapıp saldırı koşullarını bizzat hazırlamamak lazım :)

Yarın müsait olmana çok sevindim. Sistemde kayıtlı eposta adresine buluşma yeri ve zamanıyla ilgili ayrıntıları gönderdim. Yarın akşam saatlerinde (5-8 arası) müsait olup bu "ara buluşma"ya katılmak isteyen tüm arkadaşlar da otomatik olarak buluşmaya davetlidir. Katılma niyetlerini bildirmeleri durumunda forumda kayıtlı adreslerine buluşma yeri/zamanı bilgilerini göndereceğim.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/06/2014 :  11:55:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu arada dostlar, beyrutkapı'nın önerisi üzerine bu Pazar gününe gerçekleştirmeye niyet ettiğimiz buluşmayı, konuşacaklarımız için mümkün olduğunca mümkün olduğunca zaman yaratmak için erkenden başlatmayı öneriyorum. 11-12 gibi toplanmış olmak uygun mudur? Sonuçta herkes aynı saatte gelmek zorunda değil ve bu mümkün de olmayabilir. Ama en azından imkanı olan arkadaşların 11-12 gibi Beşiktaş'ta olması iyi olur gibi görünüyor bana. Malzemelerini aldığımız "ruh tablasının" yapımını birlikte tamamlamamız gerekebilir :)
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/06/2014 :  13:04:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Arkadaşlar bu pazar bende gelicem...11 gibi Beşiktaş da olmaya çalışıcam

herşey mümkün
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/06/2014 :  13:41:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok sevindim believer :)
Go to Top of Page

karadoda

15 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/06/2014 :  22:51:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  karadoda Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Pazar 11 gibi olurum bende...Buluşma yeri konusunda kısa bir tarif iletilirse sevinirim.
Herkese sevgiler.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/06/2014 :  23:34:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevindim karadoda :) Birazdan buluşmaya katılacak olan arkadaşlara, forumda kayıtlı eposta adresleri yoluyla buluşma yeri ve irtibat bilgisini ileteceğim.
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/06/2014 :  23:36:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bozadi yeni mailimi yazdım bu arada foruma..
Eski mailimi artik kullanmiyorum.

herşey mümkün
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 4 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,54 saniyede oluşturuldu.