Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Mayıs Ayı Buluşma Planı
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 4

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/06/2014 :  00:06:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hemen kontrol ediyorum believer.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/06/2014 :  00:18:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
buluşmaya katılma niyetlerini bildirmiş olan beyrutkapı, Scyth, believer planet, maglor ve karadoda kardeşlerimin sistemde kayıtlı eposta adreslerine buluşma yeri/saati bilgilerini gönderdim.
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/06/2014 :  00:19:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
sıkıntı yok :)

herşey mümkün
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/06/2014 :  00:20:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eyvallah believer :)
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/06/2014 :  18:15:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
pişşt ne yapıyorsunuz bakayım? neler konuşuyorsunuz?
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/06/2014 :  21:59:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba Alemtaç. beyrutkapı (ayrıca onun forum dışından bir arkadaşı), believer planet, maglor ve karadoda ile buluştuk bizim evde öğlen gibi. Laf lafı açacak şekilde forumda ele aldığımız konularla ilgili, hayatla ilgili, geliştirmeye çalıştığımız grup sinerjisiyle ilgili konuştuk. Ruh tablası denemesi de yaptık :) Ama bir hareket olmadı tablada! :( Grup sinerjisi henüz bunun için gerekli seviyeye ulaşmadı pek muhtemel olarak. Sabır gerekli belli ki...

believer planet, beyrutkapı ve arkadaşı (artık bizim de arkadaşımız tabi) ve karadoda 8 gibi ayrıldılar. maglor da 15-20 dakika kadar önce çıktı; bu gece Ankara'ya dönecek.

Tabladan umduğumuz gibi somut bir sonuç alamamış olmak dışında buluşma güzel geçti. Hem forum üzerinden, hem buluşmalar yoluyla hem mümkün olan her yolla grup sinerjisini daima güçlendirmeye çalışmamız gerektiğini herkes hissediyor ve istiyor ve bu çok güzel birşey.

Zaman zaman pasifleşen, zaman zaman tekrar güçlenen bu çabayı hep beraber istikrarlı ve çok güzel bir hale getirebileceğimize inanıyorum.
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/06/2014 :  22:25:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Her seyden önce bu güzel gün İcin ev sahiplerimiz bozadi ve maskesize çok teşekkür ediyorum. Biz bir araya gelmeyi ogrendikce grubun neşesi daha çok artıyor sanki. Gönülden teşekkürler.
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/06/2014 :  23:38:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
sizinle, yanınızda olmayı isterdim :) daha nice güzel,neşeli toplantılarımız olsun :)
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/06/2014 :  00:48:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
alemtac ablacığım tekrar tekrar geçmiş olsun..:)
senide andık ve sana güzel duygularımızı gönderdik
ben kendi adıma çok keyifli bir gün geçirdim...
beyrutkapı ve arkadaşı ,karadoda ,maglorla ve maskesizle tanışmak da benim için ayrı bir gururdu...

sağolsun bozadi ve maskesiz bizi çok iyi ağırladılar ..

ouja tablasını hazırladık kullanım açısından da beklediğimden çok sade ve kullanışlı oldu..olması gerektiği gibi.:)ama sanırım planşet için daha rahat bir aparat bulmalıyız..
açıkcası ilk defa böyle bir deneyime katılmış olmanın heyecanı vardı.. beklentiliydim de açıkcası...ama farkına vardığım şey elbetteki enerjilerin uyumu ve daha fazla sabır gerektirecek...

bugünkü sohbet konuları çok isabetliydi...epey yararlı oldu..
birdahaki güzel buluşmalara dostlar..:)

herşey mümkün
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/06/2014 :  08:03:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkür ederim believer, güzel duygularınızı aldım kardeşim :)
Go to Top of Page

karadoda

15 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/06/2014 :  09:23:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  karadoda Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Herkese teşekkür ederim, bozadi ve maskesiz o kadar rahat ettim ki kendi adıma yarattığınız enerjiye ayrıca teşekkür ederim.
Sevgiler.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/06/2014 :  08:46:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Var olun dostlar.
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/06/2014 :  14:29:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sohbetlerimizin neşesi,lezzeti sevgili Maskesizin bizlere hazırladığı yemeklerle dahada arttı...Tabla denemelerimizin ''başarısız'' olması grubumuz açısından negatif sonuçlar(moral bozukluğu,...) doğurabilecekken bütün dostlarla birlikte bunu tam tersine pozitife çevirdik diye düşünüyorum.Herkes grup sinerjisini,aramızdaki iletişim ve bağlarını kuvvetlendirmek adına ''her zamankinden'' dahada bi istekli oldu.Bireysel ve grup adına yaptığımız çalışmaların bir ''adım'' ötesine geçmesine karar verdik diye düşünüyorum(her ne kadar birbirimize doğrudan söylemesekte).Bütün dostlara teşekkür ederim.

Edited by - maglor on 24/06/2014 14:31:58
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/06/2014 :  15:36:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ben çok mutlu oldum sizleri tanıdığım için. Ve mümkün olursa çok daha sık görüşmek isterim. Evimiz ve kalbimiz her zaman sizlere açıktır. Tabla deneyimizin başarız olduğunu düşünmüyorum. Vazgeçmezsek istediğimiz sonuçları alabileceğimizi düşünüyorum.

İki gündür geçmeyen bir baş ağrısı ve ağırlık var üzerimde demek ki doğru yoldayız:)))

Kendimi o kadar rahat hissettim ki aranızda yargısız olduğumuz gibi.
Tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/06/2014 :  17:43:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Pazar günkü tabla deneyimimiz sonrası dün tüm günü hasta olarak geçirdim. Gece ateşim çok arttı ve tüm bunlara büyük bir yorgunluk ve halsizligi eklemek lazım. Şimdi iyiyim. Dün gece iyileşmiş ve atlatmış olarak uyandım.
Bu deneyimi neyle açıklayacağımı bilmesemde dogrudan tabla deneyine bağlamak yada bir sekilde yanlış anlaşılmak istemem. Son derece basit bir 3. Seviye açıklaması da olabilir.zira İnsan hep kendi önemini abartma egilimindedir.
Sadece gruptakilerin enerjilerinin uyumlanmasi ve herkesin aklindaki varsayımları ve kalıp fikirleri asmasının önemini vurgulamak isterim. Ayrıca tabladan sonuc alınması çok da önemli değil ve niyetlerin ortaklığı çok önemli. Ve her şey bir yana, aynı dili konusabildigin insanlarla bir sofrada buluşmak harkulade! Maskesiz ve bozadiye bir kez daha gönülden teşekkürler.
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/06/2014 :  22:47:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Geçmiş olsun Beyrutkapı,iyileşmene sevindim.Dediğin gibi mutlaka bir bağlantı kurmamak lazım ancak diğer ihtimalide göz önünde bulundurmak faydalı olabilir.Sonuç olarak şuan iyisin,hepde iyi ol...
Go to Top of Page

Arulnool

182 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2014 :  08:17:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Arkadaşlar adınıza çok sevindim gerçekten. İleriki zamanlarda bende aranıza katılacağım. Ama şu aralar yapamam malesef. Malum ankaraya yeni geldim, harıl harıl çalışıyorum. Saygılar ve sevgiler herkeze.

Anlamak isterken, hoş gördüm yargıları...
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2014 :  09:28:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ben de dün bir dikkatsizlik sonucu bisikletten düşme deneyimi yaşadım. Dirseklerimde ve bileklerimde bazı incinmeler oldu ama çok şükür daha kötüsü olmadı. Buna ne gözle bakmam gerektiğini bilmiyorum ama her halükarda saldırı çektiğimiz kesin. Her zaman herşeyde daha dikkatli olma ihtiyacı var sanırım.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2014 :  09:37:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hani tabla deneylerinin "uğursuzluğu" hakkında birşeyler söylenir ama Kasyopyalılar bu konuyu da ele almıştı. İlk denemelerde etrafımızdaki negatif eğilimi parazitimsi bedensiz varlıkları (cinler?) çekebiliriz diye. Ama bu varlıklar tıpkı sindirim sistemimizdeki parazitler gibi her zaman etrafımızda ve hatta belki bireysel eterik alanımızda mevcutlar. Kasyopyalıların vurguladığı gibi, tabla deneyiminin başlarında bu varlıkları sahneye davet ediyoruz belki de farkında olmadan ama bu onların ifşa olması açısından yine de faydalı birşey gibi görünüyor. Önemli olan kişinin olaya/sürece ne gözle baktığı. Bir tabla deneyiminin özellikle başlangıç zamanlarındaki olumsuzlukların ve zorlukların tek sebebi bu tür parazitimsi varlıklar değil muhtemelen. Doğrudan 4KH psişik saldırılarında da artış olması doğal sanırım. Ama bu saldırıların artışı bile bazı gerçekleri daha da somut bir şekilde hissetmemize, görmemize ve eğer samimiysek pozitif çalışmalara daha da fazla adanmaya yardımcı olacaktır düşüncesindeyim. Ve pozitif adanmamız ilerledikçe de daha fazla korumaya sahip oluruz.
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2014 :  18:11:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Gecmis olsun sevgili bozadi. 3. Seviyeden bakınca başka seviyelerden müdahaleleri göremiyoruz elbette ancak sanırım zaman zaman farkındalığın düştüğü durumlarda saldırı hedefi olabiliyoruz. Negatif durumlar aslında cogu zaman hem derin seviyeden müdahalelerin hemde basit açıklamaların bir karışımı. Kisi inatla yolunda yurudukce elbette bunları asacaktir ama söylendiği kadar kolay olmayabilecegini bilmek önemli. Zira ilerledikçe bilgimiz artıyor ve bilgimiz arttıkça korunuyorsak ve bir araya gelmek üssel olarak bilgiyi arttırıyorsa yaşananlar bir anlamda doğru yolda oldugumuzu da gösteriyor aslında. Arayışımız ve cabamız surdukce bir yerlere varacağız.
Tabla deneyini olumlu sonuçlandırmanın suan göremediğimiz bir çok başka sonucları da olacaktır. Bilgi ve inanç yan yana geldikçe tabla olsada olmasa da insan saldırının hedefi olacaktır. Belki aslında herkes farkında olmadan somurulup manipule edilyor ancak insan farkettikce manipülasyonun boyutlarını daha iyi anlıyor.
Forumdaki tüm arkadaslar çekinmeden deneyimlerini paylassinlarki birbirimizden öğrenme fırsatımız olsun. Ve tekrar gecmis olsun sevgili bozadi. Uçmak İcin biraz daha bekle kardesim.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2014 :  18:28:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Uçmak İcin biraz daha bekle kardesim.

Sabırsızlanıyorum :)
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2014 :  19:09:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Bozadi ve Beyrutkapı tekrar tekrar geçmiş olsun.Fiziksel bir saldırı almadım ancak otogarda beni oldukça rahatsız eden biri vardı.Elinde telefon o kadar yer varken benim beklediğim yere hatta yanıma gelmişti tip tip duruyordu...Kasıtlı bir saldırı değildi yada saldırı değildi.O kişinin bilerek yaptığını sanmıyorum,muhtemelen benim böyle bir olaya sinir olacağımı biliyorlardı bilemiyorum,kendimi sakinleştirdim ve takmadım durumu yani pekde önemli bir olay değildi... :D

Ancak benim üzerimden zayıf olduğum noktalardan saldırılar devam ediyor,kendime ve çevreme yıkıcı davranmam konusunda.Şimdi çok daha iyi anlıyorumki hayatım boyunca bu olmuş.Hatta bu öle bir seviyeye gelmişki bana bir ''teklifte'' bulunmalarına müsade etmişim.Çok şükürki bu ''teklifi'' kabul etmedim.Yoksa özgür irademle kendi kendimi parçalıyacaktım!!Hayatım boyunca kendi kendimi yok etmem hususunda çok güçlü girişimlerin olduğu şuan daha iyi anlayabiliyorum.

Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2014 :  19:16:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Her ne olursa olsun bunları görebildiğim,farkında olabildiğim için şükrediyorum.Tüm foruma,Laura'ya,insanlığın ÇALIŞMA için şuana kadar verdiği bütün emeklere,Kasyopyalılara ve daha nice BH varlıklarına...Sağolun,şükranlarımı sunuyorum...Birde benim bu yaşadıklarıma sebep olan KH var tabi,onlarda göstermiş oldu...
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2014 :  22:24:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İyi ki varsın Sevgili maglor iyi ki seni tanımışım ve iyi ki kendini parçalamamışsın :))))

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2014 :  23:28:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili maglor, Başka sekillerde yine karsına çıkacaktır negatif etki. İcinde yaşadığımız gerçeklik maalesef bu. İnsan gecmise doğru iz sürdüğü zaman lineer bakışımızın tersine nedenler ve sonuclar bambaşka yerlerde. Gecmiste sebebini bilmeden deneyimlediklerimiz anlam kazanıyor. Mesele aslında belki kendimizin gecmisini yaşarken fark yaratabilmek. Acaba kendimizden başlayarak tüm insanlık İcin farkındalık nasıl arttirilabilir? Hiçbir şey değişmese bile bu caba çok önemli. Seruvenciler İcin parçalanacak tek şey bize gerçeklik olarak yutturulan yalanlar. Hep beraber keşfediyor ve öğreniyoruz sevgili kardesim.
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 4 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,64 saniyede oluşturuldu.