Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Mayıs Ayı Buluşma Planı
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 4

karadoda

15 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2014 :  16:29:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  karadoda Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Selamlar bende pazartesi sabahı boyun tutulması ile uyandım. Hala yumuşamış olmasına rağmen etkilerini sürdürüyor. Sonra boyun bölgesinde hafifleyen ağrı şimdi de sırtta bulunan denge kasları olarak adlandırılan latisimius dorsi önce sol tarafta sonra sağ taraf olmak üzere ağrılar oluştu. Bir taraftan bunu pazar günü camların açık olması ve yoğun hava çarpması olarak yorumladım. 1 haftadır başladığın yeni egzersizlerinde etkisi olarak değerlendirdim. Fakat biraz uzun sürmesi az bir gerginlik yapmakla birlikte omurganın dik durmasını sağlamakta ve bazı pozisyonlar için vücudu alıştırıyor. Durum şimdilik böyle...
Go to Top of Page

karadoda

15 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2014 :  16:33:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  karadoda Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Ne bileyim herkes sonuçta o ortamdaki etkilere maruz kalırken bazılarımız da farklı etkiler oluşabiliyor. Gözlemliyor ve dikkati üzerimde tutuyorum. Herkese sevgiler.
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2014 :  16:44:32  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Enerji azalıyor karadoda, dikkatli ol. ;))) ve gecmis olsun.
Go to Top of Page

karadoda

15 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2014 :  18:18:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  karadoda Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Enerjim yüksek ;) beyrutkapı eyvallah...O gün çaldığın fazıl say'ın eserinin adı neydi unuttum. bana yardımcı ol beyrutkapı.
Go to Top of Page

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2014 :  18:36:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
''fazıl say-serenad bağcan/ aklımla bir konuşmam oldu'' ayrıca paylaşımlar bölümünde foruma da ekleyeceğim kardeşim :))
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/06/2014 :  01:30:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Karadoda geçmiş olsun...

Sevgili Maskesiz teşekkür ederim sizlerde iyiki varsınız,geçenlerde hatırladımda geçen sene bu aylarda gezi olaylarınında büyük etkisiyle kendi çapımda sorgulamalar,çözümler vb. bulmaya çalışırken bi tanıdığıma bazı tasvirlerde bulunmuşum ve bu sene tasvirimin çok daha ötesinde bir çok kişiyle tanıştım.İyiki tanımışım... :)

Sevgili Beyrutkapı,aslında bütün konular tüm insanlığın farkındalığı nası arttirilabilir sorusuna geliyor..Kendimizden başlayarak ''dışa doğru'' büyümesi,gelişmesi gereken bir soru/sorun.Ama nasıl?Dediğin gibi hep beraber öğreniyoruz...

Zaman konusunu/ilizyonunu hepimiz biliyoruz.Ve Kasyopyalıların üzerinde durulması gerekmeyen bir konu demişlerdi.(Zaman ilizyonunun/perdesinin aslında ne olduğu merak edilmişti bir celsede).
Aklıma zamanın ne olduğuyla değil,bu ilizyonun geçmişin,şimdinin,geleceğin aslında bir an olduğu şimdi ve burada olduğunu biliyoruz daha doğrusu anlamaya,kavramaya,benimsemeye çalışıyoruz.Peki geçmiş denilen kavramda,bizlerin geçmişine pek çok müdahale yapabildiklerini/yaptıklarını öğrendik.Bir celsede bu da söylenmişti.Sanırım bu konudan pek bahsetmediler Kasyopyalılar?Heralde
zamanın aslında ne olduğu konusu gibi pekde üzerinde durulması gereken bir konu değil.Ancak öğrenmeye/anlamaya çalıştığım şey,geçmişteki bu müdahalelerin nasıl anlaşılabileceği?Müdahalelerden bazılarını biliyoruz eterik/psişik kaçırma,telkin yöntemi,programlama, bunlardan bir kaçı.Başka müdahalelerde var mıdır?Varsa büyük ihtimalle bizim bulunduğumuz 3.boyuttan anlayamayacağımız-farkında olamayacağımız müdahalelerde olabilir diye düşünüyorum.Çok fazla zorluyorum ama bunları nasıl anlayabiliriz diye düşünüyorum kendimce :D Hipnozla anlışabilinir mi?Yada başka bir ''yol'' olabilir mi?YADA PEKDE ÖNEMLİ BİR KONU DEĞİL Mİ?SONUÇTA OLAN OLDU,ŞUANDA BURADAYIZ,ŞUANIN TADINI ÇIKARMAK DAHA MANTIKLI GİBİ Mİ?Şimdi ve burada....

Edited by - maglor on 28/06/2014 01:36:52
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/06/2014 :  01:31:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dilerseniz başka bir başlığa taşıyalım dostlar.Çok alakasız oldu bura..
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 4 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.