Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Forumun mail uygulamasıyla ilgili bir sorun
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/05/2014 :  08:53:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Forum içindeki email gönderme özelliği çalışmıyor nedense. Hem kullanıcıların birbirine mail göndermesini hem de abone (subscribe) olunan başlıklarda yeni bir mesaj yayınlandığında kullanıcılara yeni mesaja dair eposta gönderen bir sistem normalde ama nedenini bilmediğim bir şekilde çalışmıyor. Dün hosting şirketi markum.net'le görüşerek aldığım bazı ayarları denedim ama görebildiğim kadarıyla mail sistemi hala çalışmıyor. Yeni ayarları denemeden önce forumun bir yedeğini almıştım. Konfigürasyon dosyalarında değişiklik yaptığım zaman foruma erişimde ve kullanımda bazı sorunlar meydana gelmişti daha önce. Dün gece son aldığım yedeği bu sabah geri yükledim.
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.