Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 Kasyopya Celseleri (Tüm Tarihler)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/06/2014 :  01:48:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili dostlar,Kasyopya celselerinin tüm tarihlerine yıllar ve günler şeklinde sırasıyla bakabilmemizin bizlere faydalı olabilceğini düşündüm.Ancak buraya kopyaladığım yada orda bulunduğu şekliyle yazdığım zaman karışıyor ve bozuluyor.Aşağıda vermiş olduğum linkten bakabilirsiniz.
Sevgiler,Saygılar

http://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,13581.0.html

bozadi

8598 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/06/2014 :  11:32:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
maglor, seninle daha önce konuştuğumuz gibi, ben geçmiş yıllara ait çevrilmeyen hemen hemen hiçbir celse kalmadığını düşünüyordum. Şimdi bakıyorum ki ingilizce kasyopya sitesindeki kronolojik celse tablosunu bayağıdır dikkatli bir şekilde incelememişim. Hem sen, hem de beyrutkapı bu konuda uyarıda bulununca nihayet doğru dürüst bir inceledim tabloyu ve geçmiş yıllara ait 10 tane civarında çevrilmemiş celse olduğunu görüyorum şaşkınlık içinde. Bugünlerde müsait vakit buldukça bu celseleri de çevirip foruma aktaracağım :)
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/06/2014 :  22:36:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Bozadi,celselerin pek çoğunun çevrildiğini bilmiyordum bende iyi oldu bu konuyu konuşmamız,şimdiden çevirilerin,verdiğin emekler için teşekkür ederim... :)
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/06/2014 :  22:55:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
şimdi heyecanlanmaya başladım:)..

herşey mümkün
Go to Top of Page

maiterya

277 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/06/2014 :  23:22:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
http://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,13581.0.html
adrsindeki gibi türkçe çevirilerin linki verilerek toplu hlade ulaşama imkanı olursa çok güzel bir çalışma olur vakit ayırıp emek veremlere teşeküürler.
Go to Top of Page

bozadi

8598 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/06/2014 :  08:39:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eksik birkaç celse var. Onların çevirisini de yaptıktan sonra belirttiğin gibi bir celse sıralama tablosunu yapmak bence de iyi fikir maiterya.
Go to Top of Page

bozadi

8598 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/06/2014 :  18:05:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu sefer kimse uyarmadan yeni bir celse yayınlandığını fark ettim. Yarım saate kadar başlayıp en geç 2-3 saat içinde yayınlamış olurum bir aksilik olmazsa.
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/06/2014 :  18:27:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Mükemmel haber #9786;

herşey mümkün
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.