Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Önerileriniz
 Doğa İçin Çal
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bozadi

9339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/06/2014 :  20:34:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Doğal İçin Çal organizasyonu hakkında şimdiye kadar ayrıntılı bir araştırma yapmadım. Ama aylar öncesinden videolarına rastlıyor ve derin bir muhabbetle dinliyordum.

Foruma hiç ekledik mi emin olamadım.

En çok dinlediğim iki parçanın linklerini paylaşıyorum.

Organizasyonu ve organizatörleri araştırmamış olmama rağmen meyvelerini çok iyi buluyor, katkıda bulunan herkese en derin saygı ve sevgilerimi bildiriyorum. Hep beraber paylaşmak dileğiyle...

http://www.youtube.com/watch?v=zJzqNbC5iEQ

http://www.youtube.com/watch?v=2UcbHrcFN7c

(tam ekran izlemek üzere linke tıklayıp doğrudan youtube'da izlenmesi tavsiye edilir.)

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/07/2014 :  00:11:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Gerçekten muhteşem yorumlamalar,paylaşımın için teşekkürler Bozadi.Bi muhteşem yorumlamada Barış Manço ve Cem karaca yapmış zamanında.İyi dinlemeler...

http://www.youtube.com/watch?v=SVvFJilvjas
Go to Top of Page

bigsenfoni

1088 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/07/2014 :  02:26:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Paylasim icin tesekkürler....

Kalbiniz temiz ,Gözünüz acik olsun.

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

bozadi

9339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/09/2014 :  09:59:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Doğa İçin Çal önerilerinin daha önce foruma eklenip eklenmediğinden emin olmadığımı belirtmiştim. erica arborea tarafından 2010'da paylaşılmış bir linkine rastladım az önce forumda. Belki de ilk kez o link üzerinden dinlemiştim.
Go to Top of Page

bozadi

9339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/12/2017 :  11:03:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
bigsenfoni için gelsin :)
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

651 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/12/2017 :  20:42:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
proje çok uzun süredir benim yaşadığım alana çok yakın bir yerde çekimleri yapılarak devam ediyor. kendi hallerinde çalıp kaydedip gidiyorlar. kesinlikle pro bir yapılanma yok gibi görünüyor. şahsen ben de başarılı buluyorum fakat arkasında ne olduğunu araştırmadım. Sadece Fırat Çavaş adında 1978 istanbul doğumlu müzisyen birinin projeyle ilgilendiğini ve hazırladığını, videolarda da yer aldığını biliyorum.
Go to Top of Page

bozadi

9339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/12/2017 :  15:40:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler GTP. Okumuşundur muhtemelen, Playing for Change diye benzer bir ABD merkezli projeden esinlenmiş ve bence paha biçilmez bir iş koymuşlar ortaya.
Go to Top of Page

bozadi

9339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/12/2018 :  15:40:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,34 saniyede oluşturuldu.