Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 19 temmuz Ankara buluşması
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

beyrutkapı


466 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/07/2014 :  13:50:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
sevgili dostlar, 20 temmuzda girmem gereken bir sınav nedeniyle önümüzdeki cumartesi ankarada olacağım. 19 temmuz cumartesi öğleden sonra, katılmak isteyen tüm dostlarla ankarada bir buluşma öneriyorum. tanışmak ve istanbuldaki dostlarla yaptığımız toplantının bir benzerini yapabilmek için katılabilecek arkadaşlar bu sayfaya yazarsa çok sevinirim. herkese selamlar ve saygılar.

bozadi


10136 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/07/2014 :  14:30:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Katılmam çok zor görünüyor şu anda ama fikrin ve girişimin için seni tebrik ederim beyrutkapı. Dilerim Ankara'daki dostlar katılma imkanı bulur. Katılmak istemelerini bildirmeleri durumunda forumda kayıtlı iletişim (email) adreslerini iletebilirim.
Go to Top of Page

maglor


175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/07/2014 :  22:10:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Beyrutkapı,Ankara buluşması fikrine çok sevindim.Katılmayı ve Ankara'daki dostlarla tanışmayı çok isterim. Sevgiler,Saygılar
Go to Top of Page

beyrutkapı


466 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/07/2014 :  13:58:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
memnum oldum sevgili maglor. buluşma yer ve zamanını önümüzdeki günlerde netleştiririz.
Go to Top of Page

bozadi


10136 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/07/2014 :  14:37:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
beyrutkapı, İstanbul'daki buluşma sürecinde maglor'un cep numarasını almıştım. Cep numaralarınızı birbirinize iletirim.
Go to Top of Page

Scyth


1084 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/07/2014 :  18:52:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yeni celse yayınlandı.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

bozadi


10136 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/07/2014 :  19:56:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yeni celseyi haber verdiğin için teşekkürler Scyth. Hemen çevirmeye başlayacağım. Bu seferki son birkaç celseden çok daha uzun bir celse olmuş gibi görünüyor. Gece yarısını bulabilir bitirmem. Haber vericem.
Go to Top of Page

bozadi


10136 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/07/2014 :  22:53:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
11 buçuk 12 arası yayınlamış olurum celseyi.
Go to Top of Page

maglor


175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/07/2014 :  23:30:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili dostlar,Beyrutkapı ve arkadaşıyla buluşmamızı gerçekleştirdik.Uzun uzun ve pek çok konu üzerine konuştuk.Ne kadar uzun süre sohbet etsekte zaman yetmedi diyebilirim :) Kendilerine ve bu imkanı sağlayan foruma teşekkür ederim.Diğer dostlarımızlada mümkün olan en kısa sürede tanışmayı çok isterim.Herkese selam ve sevgiler...Go to Top of Page

KUTİ


124 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/07/2014 :  00:02:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
konu başlıkları neydi genelde maglor?
Go to Top of Page

maglor


175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/07/2014 :  20:05:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yaşadığımız dünyanın gerçeği,KH saldırıları,dünya gündemi ve bunların KH ile ilişkisi,yaklaşan dalga,son yapılan kasyopya celsesi,ayrıca sevgili Beyrutkapı'nın dostu (ki kendisi benimde dostum oldu) Kasyopya bilgileriyle yeni tanıştı diyebilirim.Pek çok temel diye adlandırabilceğimiz konuya değindik bu da hem bizim için hemde onun için çok faydalı oldu.Şuan için aklıma gelenler bunlar sevgili Kuti,uzun yol yaptım oldukça yorgunum.Muhtemelen Beyrutkapı daha açıklayıcı bir özet geçicektir :)Herkese selam ve sevgiler..
Edited by - maglor on 20/07/2014 20:06:34
Go to Top of Page

maskesiz


384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/07/2014 :  12:54:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Buluşmuş ve güzel zaman geçirdiğiniz için çok mutlu oldum.Sevgilerimle

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

beyrutkapı


466 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/07/2014 :  01:21:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
biraz geç yazdığım için sevgili maglor kusura bakmasın. ankara'da maglor ben ve çok uzun zamandır dostum olan ecayoza ile buluştuk. bir çok şey hakkında konuştuğumuz keyifli ve ilginç bir gün oldu. maglor ve ecayoza'ya teşekkkürlerimi sunuyorum. daha önce çevremde bir çok insana kasyopya celselerinden bahsetmeme rağmen çok fazla ilgi çektiğini söyleyemem. bunun bir çok nedeni olmakla birlikte sanırım kişinin kendini bir ''arayış'' içinde tutmasının ve gördükleriyle, kendine gerçek diye sunulanlarla yetinmemesinin önemli bir payı var.
sevgili ecayoza'ya kasyopya celselerinden ve bize öğretilenlerin aksine nasıl bir dünyada yaşadığımızı anlatmaya çalışırken kendisi bize özellikle bilim kurgu sinemasından verdiği örneklerle çok rahat bir şekilde aynı dili konuşabileceğimizi gösterdi. hatta bir kaç kere aynı anda aynı şeyleri düşündüğümüzü fark ettik sevgili ecayoza ile. garip, telapatik bir andı. magloru ve beni şaşırtan dostumuzun bizim söylediklerimizi daha önce düşünmüş olması ve söylediklerimizi destekleyen örnekleriydi. dostumuz 19 temmuzdan beri büyük bir iştahla forumumuzu ve celseleri okuyor. sanırım sevgili ecayoza'da olan şey, zaten çocukuluğundan beri çok okuyan biri olmasının yanında -ki merak kişinin bilgi tabanını geliştiren en önemli şey, belk daha da önemlisi hayata ve evrene karşı olabildiğince az kalıplar oluşturması.
bu konuyu bu kadar uzatmamın sebebi şu ki, insanların objektif realitiye bu kadar az ilgi duyması benim için bir soru işareti. tüm bunların yanında son olarak şunu eklemek isterim dostlar, yeryüzünün herhangi bir köşesinde yaşayan bir insan kasyopya ile hiç tanışmasa bile çevresindeki yalan duvaranı bir şekilde aşabilir. sevgili ecayoaza'nın dediği gibi; ''ne kadar çok insan varsa, o kadar yol var.''
nitelik olarak da nicelik olarak da daha kalabalık ve daha güçlü buluşmalar dileğimle...

Edited by - beyrutkapı on 24/07/2014 01:22:23
Go to Top of Page

KUTİ


124 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/07/2014 :  02:10:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

bu konuyu bu kadar uzatmamın sebebi şu ki, insanların objektif realitiye bu kadar az ilgi duyması benim için bir soru işareti


sevgili beyrutkapı vaktiyle okuduğum bir külliyatta şöyle bir bilgi var seninle paylaşmak için bi dürtü oluştu bu yüzden yazayım istedim...

"Spiritüel realite,bu devrede ulaşılacak son realitenin bir evvelkidir.Ruhçu realite,varlığı,madde ve ruhtan meydana gelmiş olan varlığı-bu kainatta hep daima böyledir-ağır bir seçmeden geçirdikten sonra,kendisine mal eder.Bu ağır seçme,yani ağır şartlar içerisinden geçirerek,o şartlarda imtihan verdirterek seçme,bir hayatın mahsulü değildir.Fakat bu arada aralıksız süren bu hayatlar,bu seçme işi içinden de tensip edilmiştir.Bazı varlıklardan sizin etrafınızda münasip ve müsait olarak görmüş olduğunuz kimselerin geçmiş hayatları içerisinde,bir hayli ağır durumlar mevzuu bahis olmuştur. ve bu sebepten dolayı duygularınız,bu vazifeli olgun insanları seyrek de olsa müşahade gücü vermiştir.
................
................
Karmik durum,herkesin ruhsal realiteye geçmesine müsaade edecek kadar elastiki ve müsamahakar değildir.Yani herkes bu derecenin imtihanını verecek kadar muktedir halde bulunamaz.
.............
.............
İşte, realitelerin de zirvesine doğru çıkıldıkça,o realiteye dahil olan varlıkların miktarı da azalır."

diye gidiyor sevgili dostum...seninle paylaşmak istedim bakalım senin ruh pınarından neler çıkacak...sevgiyle
Go to Top of Page

beyrutkapı


466 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/07/2014 :  02:45:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
haklısın sevgili kuti, katkın için teşekkürler dostum.
amacımız ne kadar iyi niyetli olursa olsun elbette başkalarının dersine müdahale hakkımız yok. fakat çevremize ve dünyaya bakınca insanın sadece kendisi ile uğraşarak huzura ermesi pek mümkün görünmüyor bana. mademki içinde yaşadığımız gerçekliği hep beraber bizler oluşturuyoruz, ne kadar çok insan uyanırsa gerçeklik o kadar çok değişecek demektir bu. şuandan sonra dünya için başka olasıklar tamamen tükenmişte olsa, bir başka insana ulaşma çabası bence çok önemli. daha dogrusu başkalarıyla ön yargısız arama çabası.
verdiğin örnekler harikulade, sadece benim henüz bu kadar olgunlaşmamış bakışımla açıklanabilir belki. bilgelik birazda baktığın zaman olabilecek olanı da görmeyi içerir... 6 yaşındaki yeğenimin dediği gibi; ''dünya güzel bir dünya'' bu güzel dünyaya güzel bir şey ekleyebilirsek, küçücük de olsa, ne mutlu bize. yöntemlerimiz ve anlayışımız, yolculuk boyunca gelişecektir diye umuyorum. elbette biz takıntılanmadan öğrenmeyi sürdürdükçe.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,14 saniyede oluşturuldu.