Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Üstat Musaffer Kinali ile söylesi (ruhsal bilgi fiskiriyor)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bigsenfoni

1009 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2014 :  02:52:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının Kişisel sitesini Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Merhaba arkadaslar,

Ruhsal bilgi fiskiran bir söylesi, severek sizlerle paylasmak istedim.

https://www.facebook.com/video.php?v=769846103071744&set=vb.100001390837671&type=2&theater

Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.

Kalbinde cözülmeden kalan herşey icin sabırlı ol.Cevapları şimdi arama.Şu anda cevaplar sana verilmez,cünkü sen henüz onlarla yaşayamazsın.Bu,herşeyi o an yaşama meselesidir.Şu anda soruyu yaşaman gerekiyor.Belki daha ileride,farkına bile varmadan,günün birinde kendini cevabı yaşarken bulacaksın.(Rayner Maria Rilke)

Kalbiniz temiz,gözleriniz acik olsun kardeslerim!!!Bize heryer matrix...!Hasaki Osaka

isiklidusler

419 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2014 :  13:41:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  isiklidusler Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
aklıma bu sayfa geldi;

http://www.zamandayolculuk.com/cetinbal/HTMLdosya2/KasyopyaBilgileri.htm

alıntı;(yorumsuz;)
Kasyopyalılarla görüşen medyum onlara AGARTA uygarlığı diye bir #254;ey varmı diyor, Kasyopyalılar buna hayır diyorlar.Anladığım kadarıyla Kasyopya uygarlığı Agarta uygarlığına oranla fazla gelişmiş bir uygarlık değil. Ama dünyayı bu kadar yakından tanıyan bir uygarlığın Agarta'lıları bilmemesi bana çok ilginç geldi. Bizler kendi medyumsal kanallarımız vasıtası ile Agartalılarla görüştük. Vahdet ekolünün kurucu üyesi olan sayın Üstad Muzaffer Kınalı Agarta uygarlığının fiziksel olarakta ziyaret etmiştir.Vahdet ekolü bünyesinde bulunan Ömer Sami Ayçiçek arkadaşımız Agartalılarla yazıcı medyum olarak temas kurup 4 ciltlik bir kitap yazmıştır. Bu kadar yakından bildiğimiz Agartalıları Kasyopyalıların tanımaması oldukça ilginç!

(ilginç evet, ironik-yorumsuz;=)
Go to Top of Page

beyrutkapı

432 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2014 :  14:04:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bilgi eksiği ve önyargı kişinin ilerlemesini engeller. Kasyopya uygarlığı diye bir uygarlık yoktur. Sadece 6. Yoğunluk Bh nın şuan için aktarım yaptığı yer orası. Tıpkı geçmişte başka bir yıldız kümesi olduğu gibi.
insanların kategorize etme çabası ve on yargıları takıntılanmalarına neden oluyor. Ayrıca ruhsal alan o kadar çok şarlatan ve manipülasyonla dolu ki, insanların bir guru yada rehber bulma ihtiyacı at izini it izine karıştırıyor.
neye inanıyorsan gerçek odur. Bunu söyleyen kasyopyalılar dediğimiz 6. Yoğunluk varlıklar. Kimse itaat yada biat beklemiyor. Eğer bir yere ulaştırıyorsa şüphe kotu değildir. Sadece daha çok okuyup anlamaya çalışmalı. Elbette başkalarının özgür iradesine sonsuz saygıyla.
Go to Top of Page

Scyth

1067 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2014 :  17:50:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Saçma

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

isiklidusler

419 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2014 :  20:30:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  isiklidusler Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen beyrutkapı

Bilgi eksiği ve önyargı kişinin ilerlemesini engeller. Kasyopya uygarlığı diye bir uygarlık yoktur. Sadece 6. Yoğunluk Bh nın şuan için aktarım yaptığı yer orası. Tıpkı geçmişte başka bir yıldız kümesi olduğu gibi.
insanların kategorize etme çabası ve on yargıları takıntılanmalarına neden oluyor. Ayrıca ruhsal alan o kadar çok şarlatan ve manipülasyonla dolu ki, insanların bir guru yada rehber bulma ihtiyacı at izini it izine karıştırıyor.
neye inanıyorsan gerçek odur. Bunu söyleyen kasyopyalılar dediğimiz 6. Yoğunluk varlıklar. Kimse itaat yada biat beklemiyor. Eğer bir yere ulaştırıyorsa şüphe kotu değildir. Sadece daha çok okuyup anlamaya çalışmalı. Elbette başkalarının özgür iradesine sonsuz saygıyla.

belki de aslında aslında 6.yoğunluk varlıklar diye de bi şey yoktur; sadece biz varız ya da geleceğimiz; ya da yüksek benliklerimiz bizim anlayışımızla;

benim alıntım üzerine yazıldığı için cevap verdim/sundum; (alıntıladığım sayfada belirtlenler) benim anlayışım algılayışım/perspektifim değildir; belirtmeliyim;

sayfayı(bilindik) biliyordum; çünkü bütün kasyopya celseleri aramalarıdna üst sıralarda (ilk sıralarda) çıkar; manidardır;
ve sayfada bu isimden (kınalı) bahsedildiğini-geçtiğini (ve anlatılan masalları kabaca) biliyordum; duymuştum;
bu nedenle ekledim; bilgi olsun diye;

ama genel algının bu olduğunu da ortaya koyuyor; Yani Kasyoplalılar, Kasyopya varlıkları ya da Kasyopya Uygarlığı,
Celseleri okuduğunu/değerlendirdiğini iddia eden ve alıntılayan biri bile, (ki sözde bu literatüre yakın hatta)böyle algılıyor;
Go to Top of Page

beyrutkapı

432 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2014 :  22:09:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Zamanda yolculuk sitesine daha öncede bakmıştım. Ayrıca kasyopya celselerini ben ilk defa o sitede gördüm. Benim açımdan o site çok değerli Bir aracı rolü oynadı. Ancak site sahibi ve yazarı çetin balın bir çok fikrine katılmıyorum. Özellikle hakan akdoğanın da böyle bir tavrı vardır. Sanki teknolojisi bizden üstün diye başka uygarlıklar iyi niyetli olmak zorundaymış gibi. Kendine hizmete dair bilgisizlik çok büyük bir hata.
Ra bilgileri kasyopya ile paralel ve bütünleyicisidir. Hiçbir kaynak, bunlar bizim söylediklerimiz, karar vermek size kalmış demez.
ayrıca kasyopyalıların söylediği şudur, biz gelecekteki siziz. Lineer düşünmek bizim özelliğimiz.
Go to Top of Page

maiterya

277 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2014 :  22:57:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sayın Muzaffer Kınalı"nın sitesinden,ilginç geldi paylaşıyorum takdir sizin.
Eklenti:
Bugün galaksi sistemimizin dışına bir seyahat yaptım.
İlk olarak gökyüzünden pencereme ışık gelip uzaktan bulutların içinden gemiyi gördüm.
Telefon sesine benzer, yoğun bir ses duyduğumda gemiden gelen sesi kabul ettim.

Yukarı çekilerek gemiye ışınlanmış bulunuyorum.

Gemideki görevli yada asker varlıkla diyoloğum:

---Varlık: "Komutanım Hoşgeldiniz"

---Hoşbuldum. Neler oluyor? Nasıl?

---Varlık "Sizi bir durum hakkında bildiri vermiştik. Ancak görev askıya alındı. İsterseniz başlayabiliriz."

---Nasıl?

---Hemen şimdi?

---Ne görevi?

---Varlık: "Hücredeki yoğun iletişim ve mesaj bilginiz bize gerekli bilgiyi verecektir. Gezegendeki yoğun ışıma ve diğer etkilerden bizler çekiniyoruz.

---Hemen başlayalım. (Bu arada varlıkla konuşmam gemide oluyor ama varla yok arası odamda iken karşımda duruyor gibiydi.)

Uzunca koridordan karşı yan odaya girdik. Başıma bant ve bileğime verici bağlayarak direk görüntü akarak başka bir galaksi dışına seyahat ettim. Şuanki geminin yerini tarif edemem. İznim yok. Cihaz sayesinde verilenleri aktariyorum. Kendim bile söylediklerime şaşırıyordum aslında.) Buz kütlesi gezegen çevreside etkin. Gaz yoğunluğu kütle olarak var. Çıkış sağlanıyor. Etkin.... Gaz yoğunluğu toz çıkışlarına bağlı destek verilmiş .

---Varlık: "Emin misin?

---Evet teyit ediyorum. Görüntü kesildi .

---Varlık: ''Komutanım durumlara karşı yapılması gerekeni emredin?''

---Gezegen çevresinde gruplar halinde 4'er atışlar eşliğinde destekler sağlanmalı. (Ne kadar ciddi durum isede emir değil rica edebiliyordum.)
Dört grup ikişer grublanmalı . Gemilerim yoğunluğuna göre gezegen dışı çevrelenip desteği sağlanmalı.
Her geminin 2'şer grubuna bağlı olarak önde 3 gemi arkanızda 3 gemi olarak dört grub geminin 2'şer gemi desteğini almalı.

---Önlem ve gözlem-denetim önceliğine önem veriniz.

---Varlık: ''Emredersiniz.''

---Dikkatli olun. Saldırılara karşı denetim yapıp indirmelerine karşılık kurtarabilenleri alınız.

Üstadım bu bilgileri 29 çarşamba günü kanal olarak iletişim geçerek aldım. Hatalar varsa düzeltirsiniz..
Selamlar ve sevgiler Üstadım..Esenlikle Kalalı (E.....E.....)

TELAŞ ETME ONLAR BİZLERİ TANIR GEREKİRSE SELAMIMI SÖYLERSEN GEMİLERİNDE GEZERSİN.
BELKİ BİRGÜN FİZİK BEDENİ İLEDE GİDERSİN.
AMA O ZAMAN KRİSTAL BİR NAKLİYE ARACIYLA GEMİYE İNMEDEN ARAÇLA DOLAŞIRSIN. TELAŞ ETME, GÖRDÜKLERİNİ VE SÖYLENENLERİ UNUTMA...başarılar - sevgiler....

------Ş. Üstad Muzaffer KINALI (30 Kasım 2012 Cuma, 20:56)-----

Edited by - maiterya on 25/09/2014 22:58:37
Go to Top of Page

beyrutkapı

432 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2014 :  23:07:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
"ego berbat birşey"
Go to Top of Page

Ka

118 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2014 :  23:19:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
muhakkak doğru bilgiler paylaşıyordur ama 1000 doğrunun içine 1 yalan gizlemeleri çok kolay, bende bu şahsın uyandırdığı fikir ben aynı frekansta değilim sanırım. Benle uyuşmuyor birşeyler.
komutanlık egosuyla başlayan bir tebliğ bana manüplasyon geliyor, buda diğer bilgilerin doğruluğunu kirletiyor her nekadar poztif bir amacı olsada.
Go to Top of Page

isiklidusler

419 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2014 :  23:45:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  isiklidusler Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
kınalı'yla ilgili paylaşmak istemiyorum- (görüş belirtmek bildirmek) ama;
kasyopya alıntıları ile ilgili yazmalıyım; kendi alıntım üzerine;
"biz gelecekteki siziz;"
bu bir gelecek iletişimdir, gelecekle iletişimdir;
bu benim için şu anlama gelir; kendi geleceğim ile konuşmak-iletişim kurmak;
aslında benim geleceğimle de iletişim kuruyorlar;
ve benim geleceğim tüm herkesin geleceği ise; o, benimde- kınalı'nın da- çetin bal'ın da gelecekleri/varlıkları;

seyahat etmeye gelince;
kendi kendine-kendi kentinde (kendi kendinde) seyahat eder kişi;
Go to Top of Page

beyrutkapı

432 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/09/2014 :  00:26:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Herkesin geleceği olmayabilir. Kaderinde gelecekteki kendi ile birleşmek olan denilir ki bu da ucu çok açık bir ifadedir. Ayrıca bence önemsiz ve anlamsız bir tartışma. Kişi kendi inancı için başkasını ikna amacı hissediyorsa önemli bir sorun var demektir. Neye inanacağına herkes özgürce kendi karar vermeli. Ancak biri sıra dışı şeyler iddia ediyorsa orada manipülasyon ihtimali çok yüksektir. Ruhsallık dediğimiz şey bütünün hayrına bir şey söylemiyorsa, egonun berbat kokusunu duymak isteyen alabilir. Gerçekten aşmış biri neden kendine üstat der? Unvanlar ve başka işaretler gayet dünyevi ise, tüm mesele kendimizi kandırmaktaki kararlığımızdır. Şimdi ve burada olamadığımız sürece, gerçeklikten güzel bir oyunla kaçıyoruz demek ki...
Go to Top of Page

isiklidusler

419 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/09/2014 :  01:12:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  isiklidusler Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
geleceği olmayan bi benden mi parçalandı kişi
yada gelecekte olmayan bi benden mi bölündü geçmişe;
parçalanmak bile ben içinde;
ya da parçalar bile -benim- ve bütünüme aitler;

ben kınalı'yla ilgili belirtmedim, sizinle aynı (yakın) görüşleri paylaşıyorum , bu konuda (sayılır)

o halde şunu demeliyim;
celselerde soru sormanın ya da üzerine düşünmenin/konuşmanın bile zaman kaybı olduğu belirtilen bi kanallayıcı vardı;
her neyse dediğiniz gibi önemsiz ama yine de;
gelecek kipini ben "biri ulaştığında herkes ulaşır-yedinci seviye" kalıbı içinde kullandım ya da "biz gelcekteki 'siziz'";
ya da "bizi bireyler olarak düşünmenizi istemiyoruz" , "biz biriz" gibi; daha da farklısı "ben tüm varolanım"-Maharaj örneğin;
belki de kendinizi de (kendmizi de) bireyler olarak düşünmemeliyiz;
ya da ayrı ayrı saltık yüksek benlikler-gelecekler düşünmemeliyiz;
Go to Top of Page

bigsenfoni

1009 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/09/2014 :  16:21:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Inanmak ve dogru bilgi konusu isleyen bir konusma buyrun izleyelim.

Inanamak /inanir inanadigini arastirirsa (bunan tasavvufda tahkiki iman deniyor)onu ilmen arastirirsa nicin ve nasil yaptiginin hikmetine varirsa o tamaaaam... (bencede tamaaam...:D )

http://www.dailymotion.com/video/xsfj6a_s-ustat-muzaffer-kinali-29-nisan-2012_tech

Kalbiniz temiz gözünüz acik olsun.

Kalbinde cözülmeden kalan herşey icin sabırlı ol.Cevapları şimdi arama.Şu anda cevaplar sana verilmez,cünkü sen henüz onlarla yaşayamazsın.Bu,herşeyi o an yaşama meselesidir.Şu anda soruyu yaşaman gerekiyor.Belki daha ileride,farkına bile varmadan,günün birinde kendini cevabı yaşarken bulacaksın.(Rayner Maria Rilke)

Kalbiniz temiz,gözleriniz acik olsun kardeslerim!!!Bize heryer matrix...!Hasaki Osaka
Go to Top of Page

bozadi

8507 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/09/2014 :  19:03:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Son günlerde işlerim yoğunlaştığı için Muzaffer Kınalı'nın videolarını, yorumlarını yeterince dikkatli inceleyemedim. Ve önümüzdek birkaç gün yoğunluğum devam edecek. Arada veya yoğunluğum geçer geçmez ilk fırsatta inceleyip yorumlarımı paylaşmak istiyorum.
Go to Top of Page

maskesiz

381 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/09/2014 :  23:13:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Baya güldüm. İnanıyorlar demek ki üstad ya da komutan olduklarına.

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

bozadi

8507 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/10/2014 :  23:13:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Muzaffer Kınalı'nın birkaç ses kaydını ve videosunu biraz daha ayrıntılı bir şekilde izledim. Genel itibariyle son derece iyi niyetli ve faydalı bir çaba harcadığını düşünüyorum. Özellikle İslam'ın olabilecek en pozitif versiyonlarından birini ifade ederek insanların zihinlerini açmaya çalışmış sanki. Spiritüalizmle ilgili temel bazı bilgi ve yaklaşımları da çok güzel ifade ediyor bence.

Genel tavrı ve ifadeyi olumlu buldum. Güncel konularda daha spesifik yorumlarını anlamak için facebook'taki sayfası olduğunu tahmin ettiğim alandaki yazılarını incelemeye çalışacağım.
Go to Top of Page

bozadi

8507 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2014 :  09:00:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
maiterya'nın yukarıda alıntıladığı bilgileri yeni fark ettim. Muzaffer Kınalı'nın Facebook'taki hesabında paylaştığı bilgiler bunlar sanırım.

Birkaç ses kaydını ve videosunu izlediğimden farklı bir Muzaffer Kınalı ile karşılaştığımı söyleyebilirim. Dediğim gibi, dinlediğim ses kayıtlarındaki ve videolarındaki adam İslam'la ve spiritüalizmin temel bilgileriyle ilgili gayet iyiniyetli bazı açıklamalar paylaşıyordu. Ama özellikle maiterya'nın yukarıda alıntıladığı "medyumik bağlantı bilgileri" ve Kınalı'nın yine facebook'taki sosyo-siyasi bazı tutumlarında aynı bilinçsel hakimiyeti ve yapıcılığı ve tutarlılığı göremedim. Ufolojiyle ilgili verdiği bilgilere dair fikirlerimi daha sonra paylaşmak istiyorum. Siyasi olarak Tayyip'e AKP'ye karşıt (açık bir şekilde olmasa da) bir tavra sahip gibi görünüyor ama bunu yaparken biraz tuhaf yollara başvuruyor. Örneğin Fethullah Gülen'in yaptığı bir açıklamayı alıntılayıp alkışlıyor. Bu bana biraz tuhaf göründü. Bir de Turancı-Türkçü-İslamcı bir siyasi tavır alıyor gibi görünüyor. Anladığım kadarıyla popülist davranıyor bu konuda, yani İslamcılık ve Türkçülük en yaygın siyasi doktrinler olduğu için bu ülkede, o da bunu "kullanıyor" mesajlarını paylaşırken. Bir ölçüde anlıyorum ama bu konudaki söylemlerinde biraz uç noktalara kayıyor veya düşüyor gibi geldi bana. Öyle ki, örneğin Türkçülük konusunda Atatürk'ün de zamanında içine düştüğü bazı çukurlara aynı şekilde giriyor gibi görünüyor:

Eklenti:

BÜTÜN İNSANLIĞIN ATASI OLAN TÜRKLER VE TÜRKÇE .*
BİR DÜNYA DİLİ OLMAYA NAMZETTİR*
YÜZBİNLERCE YILDAN BERİ ,KADİM UYGARLIKLAR KURAN BU YÜCE RUH*
DÜNYA İNASANLIK BİRLİĞİNİ VE DİRLİĞİNİ ,KURACAKTIR*
BİLSELER Kİ ;DÜNYADAKİ GERÇEK İNSANLAR TÜRKTÜR*
TÜRKLÜK* MÜKEMMELLİĞİN, DÜRÜSLÜĞÜN. CESARETİN .METANETİN ,
SEVGİ VE SAMİMİYETİN ,ADIDIR*
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE******

Çok ilginç gerçekten. Benim izlediğim videolardaki ve dinlediğim ses kayıtlarındaki Muzaffer Kınalı insanların dilinin ve dinin ne kadar önemsiz olduğunu anlatıyordu. Önemli olanın bilgi ve tekamül olduğu yönündeki gayet gerçekçi spiritüalist yorumları paylaşıyordu ve zıt yönlü (yobazca) fikirleri eleştiriyordu. Ama Facebook hesabında paylaşılan mesajlarda o rotadan ciddi bir sapma belli ediyor kendini. Üzücü bir durum. Grilerin / Kertişlerin ciddi bir baskısına maruz kalıp bu sapmaları göstermiş olabilir gibi geliyor bana.

maiterya'nın alıntıladığı medyumik iletişim kaydı da bir ölçüde şok edici oldu benim için ve Grilerin müdahalelerine dair ciddi işaretler sergiliyor bence Kınalı'nın bu konuda söyledikleri.

Yalnız ilginçtir, Kınalı aynı zamanda "dünyadışı negatif varlıklarla savaş" kavramını paylaşıyor. Örneğin 5 Ekim 2014'te paylaşılan bir mesajda şu bilgiler geçiyor:

Eklenti:
UZAYDAN GELEN O VARLIKLAR, SİZDEN ÜSTÜNDÜRLER

Siz evrimi tek taraflı olarak kabul etmeyin[/u]

[Dünya ile çatışmaya girişecek] O PLANETİN İNSANLARI sizden daha yüksek evrimli dedimse bu, her bakımdan sizden yüksek evrimli demek değildir. Onların sizden daha evrimleşmiş olduklarını söylerken özellikle maddesel sahada evrimleşmiş olduklarını yani BİLİM ve EVREN BİLGİSİ bakımlarından ileri olduklarını (manen, ruhen sizden geri olduklarını) kastediyorum. Öte yandan, Güneş Sistemi Organizasyonu'ndaki gezegenlerdeki yaşayan varlıklar hiçbir zaman birbirlerinden her noktada üstün değildirler. Her bir gezegenin kendine göre mükemmel tarafları vardır.

GÜNEŞ SİSTEMİ ORGANİZASYONU, YENİ BİR SİKLUS'A GİRMEKTEDİR. Ve bu Siklus'un vuku bulabilmesi için GEZEGENLER ARASI İLİŞKİNİN ARTMASI VE HATTA TESİSİ GEREKMEKTEDİR

Gezegenler arası bu temas, BAŞLANGIÇTA ancak bir ÇARPIŞMA ile hasıl olabilir fakat bu çarpışma (çatışma) insanlığı bir BİRLİĞE sevkedeceği için elzemdir. Zamanla insanlığın birliği için bu gereklidir*

Wauu... Bak bu mesajın anafikrini beğendim. Bu mesajı bir başka varlık mı Kınalı'ya veriyor, yoksa doğrudan Kınalı mı insanlara veriyor belli değil. Sonuçta bir mesaj. Evrendeki varoluşun "tek taraflı olmadığı" bilgisi çok önemli. Yani burada BH yükselişi yanında KH olarak üst seviyelere yükselişin de mümkün olduğuna işaret edilmesi çok değerli bence. Ve bundan daha da önemlisi, KH modunda bizden çeşitli bakımlardan çok daha ileri olan o varlıklarla savaşmamız gerekebileceğine ve hatta bunun insanlığı birleştireceğine dair yapılan vurgu bir o kadar değerli.

Mesajın altındaki yorumlarda ise yine Kınalının şu sözleri geçiyor: "insanlık birlik içinde olursa savaşı kazanır çünkü ruhsal alemden insanlığa yardım gelir"

Şimdi birkaç adım gerip atıp Kınalı'yla ilgili şu ana kadar rastladığım bilgileri değerlendirmem gerekirse, temelde hala son derece iyi niyetli olan, ama etkili olabilmek için popülizme kaçan, medyumik bazı yetenekleri olan (astral seyahat vs), muhtemelen hem KH hem BH varlıklarıyla etkileşime giren ama KH varlıklarıyla girdiği etkileşimleri henüz yeterince ayırt edemeyen ve onlar tarafından bir ölçüde saptırılan bir şahıs görüyorum. Saptırılmanın ciddiyet derecesini pek çıkaramıyorum şu anda ama yukarıdaki mesajın 5 Ekim gibi yakın bir tarihte yayınlanmış olması, "KH'lerin propaganda/saptırma aracı" olmadığını gösteriyor bence. Yine de diğer mesajlarını ve özellikle bundan sonra paylaşacağı mesajları takip edip görüşlerimi ne şekilde güncelleyebileceğimi anlamaya çalışacağım.
Go to Top of Page

Ka

118 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2014 :  19:16:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Güzel bir inceleme olmuş bozadi üstad,keyifle okudum. Son mesajda diğer mesajlarla kesiştiği için "Negatif etkilenmemiş" olabilir yada negatif kaynaklı olsada belkide sonucu hem negatif hem pozitif kutuba fayda sağlayacaktır. Bir kriz anında kötünün daha kötü iyinin daha iyi olması iki kutup içinde aynı anda geçerli olabilir.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1009 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/10/2014 :  17:30:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Merhaba arkadaslar

''maiterya'nın alıntıladığı medyumik iletişim kaydı da bir ölçüde şok edici oldu benim için ve Grilerin müdahalelerine dair ciddi işaretler sergiliyor bence Kınalı'nın bu konuda söyledikleri. ''

Aynen öyle sevgili bozadi!Ama kasyopya celselerin de bile yüzde 30 luk sapma oldugunu düsünürsek bence bunada sükür...Ama önemli olan senin de yapabildigin gibi bilgiyi filtreleyebilmek ve aralarindan dogru bilgileri bilinc agacimiza yada Büyük resme dogru birsekilde yerlestirebilmek.

Bir zamanlar bende 10 sene önce falan böyle ilginc fikirlere kapilmistim,resmen ego bombardimani idi.Yükle programi oynasin misali...kendimi siriyuslu zannediyordum :D ama buna dair hertürlü isaretleri okuyordum beni bulut seklinde ufalar takip ediyordu!bende kendimi onlarin komutani zannediyordum onlari hissediyordum mesela evde otururken yine onlarin geldigini hissettigimde disari gemiye baktigim zaman geminin oldugu yerde havadan yere dogru birsey atiyorlardi gemi görükmüyor ama atilan sey görüküyordu!sesi islik gibi birsey ve parliyordu.yada memlekete tatile gittigimde evimizin üzerinde asagi yukari 300 metre yukarisinda bulut seklinde ama farkli frekansi(hissederdim) olan gemi/ufo olurdu.Aramizda bir cesit telepati var idi (Belki hala var!)ve ben bir KH ajaniyim..:D ve buraya hepinizi ispiyonlamaya geldim...:D Bu baglantinin neden ve nasil oldugunu bilmiyorum onu/onlari hisasediyorum/farkediyorum.Onlarada beni...onlar kim?ben kimim?Gercekten bilmiyorum bilemiyorum/emin degilim o zamanlar onlari/onu pozitif gibi hissederdim.su anda hicbirseyden emin degilim belkide ikisinin karisimidirlar...!belkide ...kimbilir...birkac tane gurup vardir.ama bes sene önce fitnes/vucut gelistirme hocasi lisansi aldigim okulda yasadiklarimdan sonra (hayatima giren kara bulutlardan sonra)onlar hakkindaki fikrim degisti belkide baska bir gurup idi!Okul 1920 liyillarinda 1945 yillarina kadar Hitler Gençliğini yetistiriyormus...

(ALINTI:Hitler Gençliği (Almanca Hitlerjugend ), genç erkekleri nasyonal sosyalist ilkelere göre eğitmek ve yetiştirmek amacıyla Baldur von Schirach'ın 1922'de kurduğu bir örgüttür. Örgüt Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi'nin alt kuruluşu olarak doğrudan Adolf Hitler'e bağlıydı.Alman gençlerinin yaklaşık %60'ı, Alman gençliğiyle ilgili tüm programları yöneten Baldur von Schirach'ın önderliğindeki Hitler Gençliği içinde örgütlenmiştir. 1 Temmuz 1936'da örgüt bütün genç ari Almanlar'ın katılması mecburi tutulan bir devlet kurumu haline gelmiştir. Örgütün başına daha sonra Arthur Axmann geçmiştir.)

okula basladiktan bir kac ay sonra ilginc seyler yasamaya basladim.buralara biryerlere yazmistim...sokak isiklarinin yanip sönmesi,gökyüzünde tam okulun üstünde ufolarin beklemesi,zaman kaymalari/dejavüler ilginc frekansli kisilerin acayip kokulari(sporyapan müsteriler)ve yilda bir kere yapilan ve bölgedeki cocuklarin geldigi o gün (ve özellikle o günden birkacgün önce ufolar belirmeye basladi!(Ve düsününki 1000 kadar cocuk 5-9 yas arasi cocuklar)ufolar yukarida,yerin altindada birseylerin %100 olduguna eminim!!!Ve daha neler neler...!(programlamalar/klonlamalar/degistirmeler/siber/biogenetik)sadece bir örnek verecegim o yil bir yanar dag patlamisti ve bütün avrupa hava yollari yanardagdan cikan küllerden dolayi kapanmisti.o günden bir gün önceki aksami ben tenis kortlarini sularken yerden elektro manyetik patlamalar fiskirdi/ateslendi kulaklarim makineli tüfek gibi ses duymustum söyle birseydi güm-gümm tu,tutu,güm güm 2-3 saniye bekleyis ve ayni birkac dakika sürdü...ve cok güclü!degisik frekanlarda ve icime bir ürperti girdi ve yanimdaki arkadasa birseyler oldu dedim olucak dedim!!!ve olduda zaten yanardagi ateslendi...ve aslinda yanardagina mesafe binlerce kilometre...

hadi bi sey daha anlatim icimde kalmasin..:D benimle baslayan ve matematik dahisi bir arkadas vardi (gözlüklü kepce kulakli)kartlarla sihirbazlik yapiyordu!o arkadasin klonunu da gördüm!klonun yasi 5 yaslarinda falan idi...dedigim gibi daha neler neler...Orada birseyler döndügünden eminim... Hitler gencligi ,SS,nefilmleri,Arileri Ilimunatiyi,zamanda gidis geleisleri falan düsündügümde ve SIMDI'yi isin icine kattigimda olaylar/DENEY! hala olmaya devam ediyor!

Konu nereden nereye geldi...:D anlatmak istedigim Burada bir kactane gurubun oldugu ve bunlarin icinde iyileri ve kötüleri ve ikisinin karisimida var!Kötüler/negatiflerin manipulasyon yapabilirler ve bunlari teknolojiler ve psisik yollarla yapabilirler.mesela düsünün ben bu yaziyi hatiralarimi ve düsüncelerimi yaziyorum bu bende olabilirim, benim yerime konulan bir robotta olabilir(gercek ben bir zaman boyutunda askida ve uykuda olabilir)ama benim yerime yerlistirilen benin yaptiklarinin/yazdiklarinin cezasini bir gün sonra gercek ben yine yerine konuldugu/yerlestirildigi zaman cekecektir ve o robot benin, hatiralari gercek bene yüklenecek ve gercek ben roibot benin yaptiklarini kendisinin yaptigini zannedecek kendisinede inanamiyacak!kafasi karisacak!kendine güveni azalacak ve daha neler neler (negatiflerin/griler /kertislerin yaptiklari/programlari da böyle birsey gözünüz acik olmak zorunda!)Bildiklerimiz/bildikleriniz nedeniyle amaclari toplumdan uzak tutmak,kendinize güveni azaltmak, topluma karsi sizleri asagilamak/gözden düsürmeye calismak yok edip yerinize robot köle koymak/ruh koyalama/remolekül teknolojisi ve daha neler neler KH nin amaci Ra bilgilerinde ve kasyopya celselerinde ve plaiades ögretilerinde anlatiliyor zaten bunlarin üzerinde düsündügünüz zaman diger yapmak istediklerinin farkina varirsiniz zaten...Bu arada bugün neden kafamin allak bullak oldugunu (daha dogrusu yine birseyler yaptilar uyurken )simdi anliyorum bu yaziyi yazamamam icin mis!ama yine de yazdim daha dogrusu yazmaya calistim..:D Artik kafami karistiran isinlari/sinyalleri uydudanmi gönderiyorlar? komsudanmi?,yoksa baz istasyonundan mi?belki de W-lani kapali oldugu halde biryerlere sinyal gönderen DSL modemdir!heryerden saldiri... heryerden izleme ...heryerden kontrol...heryerden manipulasyon...insan sürüleri uykuda/pasif...

bu yazimi Mahatma Gandhi'nin bir sözüyle kapatmak istiyorum...

''Güc fiziki kapasiteden degil boyun eymeyen iradeden gelir''

Kalbiniz temiz ,gözünüz acik olsun.

Go to Top of Page

bozadi

8507 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/10/2014 :  11:19:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bigsenfoni

Merhaba arkadaslar

''maiterya'nın alıntıladığı medyumik iletişim kaydı da bir ölçüde şok edici oldu benim için ve Grilerin müdahalelerine dair ciddi işaretler sergiliyor bence Kınalı'nın bu konuda söyledikleri. ''

Aynen öyle sevgili bozadi!Ama kasyopya celselerin de bile yüzde 30 luk sapma oldugunu düsünürsek bence bunada sükür...Ama önemli olan senin de yapabildigin gibi bilgiyi filtreleyebilmek ve aralarindan dogru bilgileri bilinc agacimiza yada Büyük resme dogru birsekilde yerlestirebilmek.

Evet, ne Kasyopya bilgileri, ne de başka herhangi bir kaynak ne de herhangi biri %100 doğru. Buna hepimiz de dahiliz. Sadece BH yönlerimizi artırıp KH yönlerimizi azaltma ve bu konuda işbirliği geliştirme niyetimizi birlikte yokluyoruz, bu konuda ne yapabileceğimizi anlamaya çalışıyoruz. Ve ben bundan sevinç ve gurur duyuyorum. Takip ettiğimiz, incelediğimiz çeşitli diğer kaynak ve kişilerin de elbette hem KH hem BH yönleri var. Bunları değerlendirmeye, ölçüp biçmeye çalışıyoruz. Bu konuda hepimizin girdisi çok önemli ve dengeleyici bir etki yapıyor. Ben çeşitli konularda aşırı derecede kendinden emin bazı yorum ve yargılarda bulunduktan sonra, aslında zaman içinde perspektifimde ve bilgilerimde eksik/yanlış olan şeyler olduğunu fark ediyorum pek çok zaman. Tek başıma ne kadar yetersiz ve sorunlu olacağımı anlıyorum. Bir grup insan olarak aramızdaki ilişkilerin pozitif dinamikleri güçlendikçe, birbirimizi dengeleyici etkilerimizin de artacak olmasına güveniyorum ve bundan da sevinç ve gurur duyuyorum.

Son derece sıradışı ve forumda ele alınan konularla doğrudan bağlantılı görünen deneyimlerini paylaştığın için teşekkür ediyorum. Bölünme sendromu, kaotik çok parçalılık durumu hepimizin bir sorunu, bunu kabul etsek de etmesek de. Sen kendin hakkında olumsuz fikir edinilmesi riskine rağmen yaşadığın çeşitli anormallikleri ve maruz kaldığın negatif müdahaleleri paylaşıyorsun ve bu konudaki bilgi ve sezgilerini sunuyorsun. Elbette pek muhtemel olarak hem BH hem KH varlıklarıyla etkileşimlerin var (hepimiz gibi, aslında). Sen sadece bu süreci hepimizden daha net bir şekilde yaşıyorsun ve hatırlayabiliyorsun ve paylaşma cesareti gösteriyorsun bence.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,14 saniyede oluşturuldu.