Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Bir Rüya
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

Majisyen

288 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/10/2014 :  00:09:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba.Çarşamba sabahı bir rüya gördüm.İki adet yeşil su kaplumbağası vardı küçük.Kardeşim onların öldürülemeyeceğini söyledi.Onu dinlemeyip çok daha büyük bir kaplumbağa heykeliyle kaplumbağaların kabuklarını kırdım.Fakat ölmediler ve kabuklarından çıkıp devasa boyutlara ulaştılar, bana saldırdılar, boğuşmaya başladık.Bıçakla birini boynundan kesmeyi denedim ama işe yaramadı.Sonra bir anda İsa çarmıha gerili halde onlarla aramda belirdi ve ben göğe doğru yükselmeye başladım daha sonra da uyandım.

Kasyopyalılar anlamlı rüyaların olabileceğini söylüyorlar.Ve internetten parçaları birleştirmek için bağlantı kurun diyorlar.Bu rüya bana biraz özel gibi geldi ama olmayabilir de.Gördüğüm yaratıklar kertenkeleleri andırıyor desem yalan olmaz.
Hepinizin yorumlarını bekliyorum.Özellikle bigsenfoni bu konularda çok tecrübeliymiş.

Karanlık, ışığın olmadığı yerde vardır.

bigsenfoni

1042 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/10/2014 :  01:38:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Merhaba majisyen,rüyan cesitli sekilde yorumlana bilir ilk yorumum kertenkelelerin yaptiklarina.fazla takilmaman aman yani ilerlemene bakman.an gerek ikincisi cevrende iki tane önemsememen gereken portal var bunlari umursarsan onlarin portal olmasina izin verirsin ve sonucu senin icin iyi. Olmaz....

Kalbiniz temiz gözünüz acik olsun

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 04/10/2014 01:44:29
Go to Top of Page

Scyth

1069 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/10/2014 :  01:38:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Öncelikle hoşgeldin Majisyen. Ben rüya yorumlayamam; fakat gördüğün rüya senin için bir uyarı olabilir. Rüya günlüğü tutarsan rüyalarının anlamlarını çözmen mümkün olabilir.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1042 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/10/2014 :  01:52:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bir de kertenkelelerer yok edilebilir ama evrenin karanlik yüzü /negatiflik yok edilemez!!!
Kalbiniz temiz gözünüz acik olsun

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 04/10/2014 02:01:21
Go to Top of Page

Majisyen

288 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/10/2014 :  13:03:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dedikleriniz mantıklı geldi.Bir de ben pozitif güçlerin yardım ettiklerine yorumluyorum. Isa da bilgiye ulaşacağına inanarak ilerlemişti.Biz de öyle düşünmeliyiz.Sürekli parçaları birleştirmek için bağlantı kurmalıyız.Herkese teşekkürler.

Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/10/2014 :  14:21:38  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Foruma hoşgeldin Majisyen. Rüya yorumundan pek anlamadığım için bu konuda pek yardımım olamayacak gibi görünüyor. bigsenfoni'nin bahsettiği "portal"ın ne olduğunu bilmiyor olma ihtimaline karşı bir hatırlatma yapmak istiyorum. Portal, negatif üst seviye varlıkların bize saldırılarına araç olan, etrafımızdaki herhangi biri veya biriler anlamına geliyor. "Araç" gibi bir anlama geliyor, yani. Bize yönelik tutum ve hareketleriyle, bize yönelik psişik ve hatta bazı durumlarda fiziksel bir saldırıya "araç" olabiliyorlar.

Tabi bu noktada uzunvadeli veya ısrarlı portallık durumu ile kısavadeli veya geçici olanları ayırt etmek gerekebilir. Hepimiz halen KH olduğumuz için, hepimiz zaman zaman birbirimize karşı kullanılabiliyoruz. Bundan tamamen sakınmak mümkün değil sanırım. En sevdiğimiz insanlarla aramızda bile söz konusu olabilir ve çok moral bozucu olabilir. Bazen birbirimize neden yıkıcı davrandığımızı bile çok iyi bilmeden yıkıcı oluruz. O anda yaşanan negatifliğin sebebi gibi görünen şey büyük ölçüde sadece bir "mazeret" olabilir. İnsanlar havada bir psişik "saldırı" kokusu aldığı zaman yavaşlamak, sakinleşmek, söyleyeceğini söylemeden, yapacağını yapmadan iki kez düşünmek durumunda sanıyorum.

Bu arada, rüyaların aynı anda birden fazla katmanda yorumları olabileceğini varsayarak, şimdi aklıma gelen bir yorumu paylaşmak istiyorum: affedicilik. Kaplumbağalar elbette kılık değiştirmiş birer negatif varlığı simgeliyor olabileceği gibi, onlara daha büyük bir kaplumbağa heykeliyle saldırmış olman, sana karşı negatif olarak algıladığın birilerine karşı hem derin bir korku hem de derin bir kızgınlığın olabileceğini çağrıştırıyor bana. Geçmişi bağışlayıp, birikmiş kızgınlıkları, öfkeleri mümkün olduğu ölçüde pozitif gelişime kanalize etme olasılığı...
Go to Top of Page

Ka

118 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/10/2014 :  16:43:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bende bozadinin ve bigsenfonin yorumuna katılıyorum. Negatif davranışlar negatif sonuçlar doğurur ve bir çığ gibi karma yaratabilir(pozitif kutup yönelimindeki ruhlar anlamında) Bence; isa'nın dediği gibi: yüzüne bir şamar vuruluduğunda diğer tarafını dönmenizi öğütlediği gibi negatif domino etkisinin en kesin çözümü Bozadi üstadın dediği "affedicilik". Rüyadaki Heykel ise otomatik kalıplaşmış davranış şekillerimizi simgeliyor bence,tabi o davranışlarında kaynağının implantlar ve negatif olması heykelin kaplumbağa şeklinde olması gibi… Sadıklar Planında da bozadinin bahsettiği katmanlaı yorumlardan bahsedilir. İncelemekte fayda var.
Go to Top of Page

isiklidusler

419 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/10/2014 :  01:14:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  isiklidusler Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
ben de rüya yorumlayamam ama deneyeceğim;
bi psişik saldırı ya da etkileşim ise eğer; kaplumbağalar -düşman ya da tehdit; kardeşiniz onların incitilemez/yenilemez güçlü olduklarını düşünüyor; siz deniyorsunuz; belki de daha sonra bi yardım alıyorsunuz; (ama kardeşinizin bi önyargısı var ya da düşünceniz bunu yansıtıyor-) her neyse bi şeyler işte) olmayabilir de bunlar;
ama kardeşinizin bi etkileşimi mi bu? ya da ona yönelik mi (yani ona mı yardım-psişik yardım ediyorsunuz) bilmiyorum;

ama kaplumbağa nasıl bir tehdit olur ki_? dünyanın en yavaş zararsız canlısı? değil mi?
ve Kasyopyalıların kaplumbağa gibi olun diye bi tavsiyesi var, yapraktaki damarları görmek (ayrıntıları gözden kaçırmamak ) için;
ve neden öldürülemez ve neden öldürmeyi denyorsunuz? yani neden öldürme-ölüm fiili? saldırganlar mı? yani böyle bi his mi uyanıyor-karşı tehdit ve savuşturma üstesinden gelme-gelinmesi gerektiği hissi mi vaR?

Örneği nLaura'nın ejderha ile boğuşması vardır; Cevap her üçüdür; yanılmıyorsam, lauranın sorsu ise galiba bu rüya- astral bi deneyim mi? kertişlerle bi etkileşim mi? ve bunun gibi bi şeydi tam hatırlamıyorum;

ama İSa var işte ve kardeşim; İsa herkesin kardeşi ve herkeste İsa'nın kardeşi; Siz yenilemez olanların yenilebilir- üstesinden gelinebilir olduğunu mu düşünüyorsunuz? ya da böyle düşünyor musunuz? bilmiyoru mne? neden?

kaplumbağa suda (kendi ortamında) güçlüdür-karada (kincil ortamda) yavaştır;
kaplumbağa evini sırtında taşır-otele ihtiyacı yoktur; kabukları sert ve güçlüdür; ayakları yüzgeçtir,

ama bi kaplumbağa bende bilgelik ve yardımı çağrıştırırdı galiba; kuru ve buruşmuş yüzü bilge ve yaşlı bi surat gibi; bilmiyorum;

ama bu resmi buldum ve düşündüm; yeşil su kaplumbağası arayınca çıkan latince ifade üzerine çıktı; Bu resim de tam aksine dinozorumsu-yılanımsı bi ço kçağrışım uyandırdı bende; yani bilmiyorum benim söyelebileckelerim-ekleyebileckelerim bunlar, düşünmece; birlikte düşünmece ise;

hatta görüldüğü gibi kertenkelemsi;

çarmıha gerilmiş isa buna bi (hiç bi) anlam veremedim; ki çıkarımsama ya da fikir de yürütemiyorum; sizin için bu sembolün özel bi anlamı var mı? bilmiyorum;,,--
,,

Rüyaların ve rüya parçalarının b araya getirilmesin de ise; çocukluk rüyalarından tüm rüyalara- rüya temalarına-rüya kalıplarına ve tekraralayan rüyalara kadar bi çok şey önemli olmalı; benzer dönemsel yakın rüyalar da ( ki örneğin celselerde örneği vardır-toplama kampı gibi yerler vb.-herkes benzerini gördüğünü belirtir ve olası gelecek senaryoları olarak yorumlanır cass'ta)

bu arada hoşgeldiniz;

Edited by - isiklidusler on 05/10/2014 01:17:48
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/10/2014 :  12:57:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba Majisyen, hoşgeldin :)

Bir yorumda benden: İki insana çok büyük iyilik yapacaksın...Büyük bir yükün altından çıkacaklar sayende...karşılığını fazlasıyla göreceksin.

Işıklı düşler; yazılarını ilgiyle takip ediyorum, teşekkürler :)
Go to Top of Page

Majisyen

288 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/10/2014 :  16:12:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Portalın tanımını biliyordum.Bir de kaplumbağaların görünümüne değinilmiş.Negatif bir intiba bırakıyorlardı.Görünümleri ise şu satılanlar var ya onlardan.Herkese tekrardan teşekkürler.

Link

Go to Top of Page

beyrutkapı

434 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/10/2014 :  17:06:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bir rüyanın çoğu zaman genel geçer bir anlamı yoktur. İyi bir rüya analizi yapmak için rüyayı gören kişiyi iyi tanımak gerekli. Jung'un deyimiyle kolektif bilinçaltından kaynaklanan bazı mesajlar vardır. Ancak o zamanda bu sembollerin kişideki anlamını yada özel olarak yaşamında nereye dokunduğunu bilmek gerekir. Velhasıl bir rüyanın ne anlatmak istediğini yine en iyi kişinin kendisi çözebilir. Yoğun bir düşünmenin yanında kendimizle yüzleşmekten korkmamak gerekir. Zira ister bilinç altı diyelim ister başka bir şey, rüyaların dili çözülmek için sabır ve azim ister. En basit rüyalar da bile kendimizle çok anlam katmanı olan şifreli bir dille konuşuruz. Aslında bende ihmal ediyorum ama hepimizin bir rüya günlüğü tutması şart. Parçalar bir araya çok daha rahat getirilebilir.
bu rüya ile ilgili benim dostumuza tavsiyem, herhangi bir şekilde bastırdığın suçluluk duygusu yada başka bir duygusal düğüm olup olmadığına bak bence. Kardeşin senin için neyi simgeler? Saflık yada masumiyet olabilir mi? Yüzleşmekten korkmayan samimi bir çaba çok etkili olacaktır. Ve en doğrusunu kişinin kendisi bilebilir. Sembolleri ve mesajları doğru okuyarak elbette.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.