Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Sorguluyoruz
 Melek koçu
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

maiterya

277 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/12/2014 :  16:49:02  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Bir arkadaş tanıdığı seanslarına gittiği,Beki ikala Erikli adlı melek koçu olduğunu savunan yazarın bir kitabını imzalatmış getirdi sağolsun iyi niyetle,kitapta geçmiş yaşamları başmelekler aracalığıyla şifalAndırma çalışmasından bahsediliyor,aklıma takılan konu daha önceden melek olaylarının arkaplanında kertiş faaliyetleri olabileceği kuşkusu ile işkillendim ,değerli fikirlerinize başvurmak istiyorum.

Kitabın adı Geçmişi Şifalandırın
Yazarı:Beki İkala Erikli

Gaia

98 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/12/2014 :  17:16:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Melekler ile yaşamak isimli kitabı elimde mevcut. Kitabı okudum ve hatta birkaç kezde içindeki uygulamaları kullandım. En tuhaf olanı melek tüyü olayıydı. Meleklerden tüy bırakmalarını isteme ile ilgili bir uygulama var. Bende istedim ve tüyler gelmeye başladı. Evde bi kabın içinde saklı duruyorlar. Büyük bir parça geldi mi hala o kaba koyarım. Sadece bir veya belki iki kez istemişimdir. Fakat en unuttuğum zamanlarda gelir zaman zaman bu tüyler. Kaynağı yok. Ne yorgandan sıçrasın,ne yastıkdan dökülsün. Ne de dışarıdan gelsin.. Yok bi kaynağı ama geliyor işin tuhafı.. Bursa'ya döndüğüm zaman fotoğraflarını çeker koyarım buraya tüylerin isterseniz.
Go to Top of Page

isiklidusler

419 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/12/2014 :  00:35:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  isiklidusler Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
tüy oldum ben bu işe şimdi; ama bulaşmaycağım demiştim ama duramadım yazmadan-bakmadan-etmeden;
örneğin adamın elinde tavşan yoktur şapkadan tavşan çıkarır;
biri de kağıt parayı dolar yapan solüsyon yapar; İlginçtir adamı yakalatan adam dolandırılmak üzereyken adamı polis ihbar etmiştir ve sevine sevine haber kameralarına anlatır bunu, Oysa az önce kağıt parayı dolara çevirdiği iddia edilen bi solüsyonu almaya çalışan oydu; Aslında burdaki dolandırcılıktaki olay çok ilginç çünkü adam bun uaslında polise ihbar edemez, Çünkü kendini ifşa eder, Kağıdı dolara çeviren bi şeyi almaya çalışan ve kısa yoldan köşeyi dönmeye çalışan ve sahte-mesnetsiz parayı işlemeye ve kullanmaya hazır olan kendisidir ve bir ölçüde bu da yasadışıdır çünkü, ve bunu/bunları belgiler - açık eder bunu yaparsa;

Bir plasebonun parayla satılmasına kimse aldırmaz; Bunun gibi kağıt parayı altına çevireceği iddia edilen bi solüsyonu satan kimsenin dolandırmasına ve buna inananın dolandırılmasına da kimse aldırmaz; Toplumda genel tepki budur; Mağdur zorla gaspedilendir,Örneğin bi yaşlı vb. ya da cebir ve şiddet-güç kullanımı; Yanlış anlaşılmasın benim kitaba-mitaba sözüm yok; İçeriğe hiç sözüm yok; bilmem zaten ama bu tüy olayı beni tüy etti; Zaten kitaba da değil sözlerim , Aklıma geldi birden ya da aklımdaydı bunlar ve öylece yazdım; Bi kaç gün önce o haberi izlemiştim (para-solüsyon) sonra bi kaç ilüzyon gösterisi izledi ,m tesadüf ve iki-üç gündür gerçeğin ilüzyon olması ve ilüzyon kavramı üzerine düşünüp duruyorum, Şimdi burdaki ilüzyon ne ? sordum kendime? magic? ya da açıklaması bunun mantıklı ve bilimsel ya da her neyse,

Hadi diyelim bu tesadüf, algıda seçiçilik ya da doğal olaylar ve sebepler olmasın, Algıüstü bi fenomen olsun, Neyi açıklar ve neyin kaynağıdır, Onun kaynağı nedir?

Ben size içtenlikle ama içtenlikle bir soru soracağım lütfen dürüstçe yanıt verin? O tüylerin kaynağının ne olduğunu düşünüyorsunuz? Bir melek kanadı mı? Bu olayı ve olguyu tam ne olarak açıklıyorsunuz? Bir fenomen mi? Bir bilinmez mi? Son tahlil de bir de şunu ekleyelim; Pat pat sesler geliyor Laura'nın çatısından ve Kasyopya'nın insanları sen vurdun Laura diyor o çatıya ama Laura aynı anda oda da ; Doğaüstü fenomenler mi arıyorsunuz? Bizce mümkün, Belki de mümkün; Bu neyi kanıtlar, açıklar ya da ispatlar ya da gösterir;

Edited by - isiklidusler on 09/12/2014 00:39:29
Go to Top of Page

maiterya

277 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/12/2014 :  00:55:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Melek tüyünü bilemiyorum ama metafizik mucizevi fenomenler olması mümkündür,başıma gelen olay ;bir kaç kez meditasyon yaptıktan sonra yalnızken öyle enfes bir koku yayıldıki odaya anlatamam aniden çıkan bu kokunun hiç bir açıklamsı yoktu,odada özel bir parfüm şişesi kırılması filan lazımdı ama kolonya bile dökmemiştim.
Go to Top of Page

isiklidusler

419 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/12/2014 :  01:13:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  isiklidusler Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Düşündüm de şimdi yaşlı ruh Laura;
Evet Laura meleklerle tanışmasaydı da (ya da Kasyopyalılarla) kafası karşık bi ilüzyonist olsaydı, Ya da bu değil,
Yani yapmasaydı o oturumları-
içinde sesler duymaya başlasydı bi anda, bi gün ve bunlara anlam vermeseydi, Bi gün çıkıp bunların melekler olduğunu sansaydı-bilseydi ya da öyle duysaydı, Kitaplar yazmaya başlasaydı, melek seansları;
Hatta bi gün şöyle olsaydı;
Melekler bize ses verebiliyolar, Benim tavanıma vurdular, Çok merak ediyorsanız sizde isteyin sizin tavanınıza da vurabilirler; Bi de uygulama; Sonra bi çok kişi tavanından sesler duymaya başlasaydı; Bu aktarılsaydı;
Hey melekler tavan-a vurabiliyorlar;
Kitapları 92-102-106 bilmem ne/bilmem kaç basım yapsaydı da biz hiç okumasaydık onu, Ve tabi Beki İkala'da Kasyopyalılarla konuşsaydı; Grup kursaydı;
bir sen biri ben biri deniz olsaydı; grup işte;

--

Kıyıda bir çıplak adam
Durmuş düşünür

Bulut mu olsam gemi mi yoksa
Yosun mu olsam balık mı yoksa

Ne o ne o ne o ne o
Deniz olunmalı oğlum

--

İyi de kendi tavanımıza vurabiliyoruz!
Go to Top of Page

isiklidusler

419 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/12/2014 :  01:19:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  isiklidusler Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
6. yoğunluk varoluş rehberleri ve meleklerdir- Kasyopya Celserleri,
Ben tavsiye ederim; Laura meleklerle konuşuyo yani, ne soruyorsa da cevapta veriyorlar;
Güzel kitaptır,
Okumadıysanız okumanızı - okuduysanız ona ayıracağınız zamanda bunu tekrar okumanızı ve gözden geçirmenizi tavsiye edeceğim, En azından bir grup iş ve emeği ve oldukça kontrollü cazip bir deney ve el işi-emeği göz nuru; Bu bana daha cazip geliyor; Benim yorumum bu yönde;
Go to Top of Page

isiklidusler

419 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/12/2014 :  02:43:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  isiklidusler Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle

Valla ben bu kitabı okudum (Kasyopya Cesleleri) - Hayatım değişti
ama gerçekten değişti-gerçeküstü değişti; (yerde pul gökte güneş oldum;)
hiç tüy müy olmadı ama değişti,
bin tüy oldum ben zaten, bin tüyüm de oldu, bakın nasıl açıklayayım, kafamda bin tüy oldu-(beyazda olabilir) -hiç adamda öldürmedim-kafa derisi de yüzmedim;
beyaz beyaz tüylerim oldu kafa patlatmaktan-hepsi kafamda duruyor gösterebilirim, yerden düşmedi-gökten gelmedi, kafa tüyleri; Orada oldukları yerde değiştiler-beyeza hatta bembeyaza döndüler;
hepsi kafamda oldu-; dışardan gelmedi-girmedi, dışarda da olmadı
kabalığımı mazur görün; içerden konuşan melek tüyünü de içten-içerden bıraksın artık canım; beki ye söz söyleyen melek millete tüy dökmesin millete de söz bıraksın;

kasyopya celselerini konuşuyorsak ben açık konuşmalıyım,
içimin sözleri ya da duygularıma yakın ifadeler-düşündüklerime yakın ifadeler söylemeliyim;
(ben başlıktaki-içerikteki kitabı-içeriği gerçekten bilmem ve ilgilenmiyorum;) bu melek-telek işlerinden sıkıldık-bunaldık;
Beki İkala'ya da söyleyebilirim bunları gelin bizi okuyun, (Kasyopya'yı) ve kendinizi bi değerlendirin;

aslında biz bunlara bakınca sizin daha işiniz yok mu demek geçiyor içimizden;
gidin-matematik-fizik-müzik-bilim okuyun-doğa okuyun-insan okuyun; çocuklarla oyun felan oynayın;
sonra yargılamak margılamak- eleştirmek meleştirmek- özgür irade felan susuyoruz ve diyoruz ki herkes kendi bilir siz bilirsiniz; o da öyle de olabilir; böyle de olabilir;
Umut satıyoruz ki umut alınıp satılmazmış;
Bi zararı yoktur efendim kullanabilirsiniz, Yemeklerden önce sonra, Bitki posası niyetine, Öyle olduğuna inanılırsa güzle uçurur ve kafa yapar; Mavi rüyalara pembe hülyalara daldırır;
Gerçekle ilgileniyorsanız bırakın efendim bunları; Bunlarla oyalanmak istiyorsanız pembe bedava bi de bari üstüne para vermeyin, beki'nin pembe evine yatırım yapmayın; Ha yapın-siz bilirsiniz;

Kasyopya'yı da
yüceltmiyoruz-tek kitaplaştırmıyoruz, ya da kutsallamıyoruz ve hatta biz de diyoruz biz de yazalım/yapalım keşke ama bu kitap-içerik önemli;
Çünkü bahsettiği şey bi gerçeklik değişimi
Bu şeye oldukça inandık-gönül bağladık yada kendimizce bi ölçüde gördük ki bu olanlar-anlatılanlar gerçek olabilir; Yani geçiştesiniz ve bu yakında hızlanacak deniyor ve bu şaka değil, Değil gibi, Aslıdna tamda bunu konuşmalıyız, ne yapmalıyız;
; Bir gerçeklik ve dünya dönüşümü ve değişimi büyük bir kaos ve eğlence; bizi bekliyor- Evet bizi bekliyor ama ne yapacağız; bilmiyorum; ama tutup kimseye beki ikala okumayı tavsiye edemem
Biz de ne yapacağımızı bilmiyoruz ve yol yön arıyoruz, biz kimiz -neyiz nerdeyiz bilmiyoruz;
Ama belk ide bu şeyi de daha büyü kve geniş bir kitle objektifçe değerlendirmeli ve tanımalı;
Tartışacak-birleşecek ve bu anlayışı genişletecek-geliştirecek-paylaşacak dostlar ve insanlar arıyoruz; Bu çember elele bir çember; Asıl bu paylaşılmalı,
Bi dostunuza da siz bu kitabı uzatın ya da bi dostumuza biz uzatalım;
şimdi ben bi dostuma sunsam, ya da face paylaşsam, ona önersem buna önersem istemez miyim? Düşünsenize face'imde Kasyopya Celseleri bağlantısı sunmuşum; Gerçi ben Beki Erikli 'de sunsam aynı kefede kefelenirim;
Milliyetin köşesi bunu da yazsa, bi tv ye habere de bu çıksa, insanlar bunu da sorgulasa-öğrense-duysa araştırsa istemez miyim? O bilmem kaç baskıyı bu kitap yapsa;

elinizi taşın altına koyun siz yazın konuşun o zaman deneyin, bu kadar kolaysa içten içe konuşuluyorsa; beki ikalayı da aracı koymayın; özel hat mı beki,
beki ikala da balık vermesin artık balık tutmayı felan öğretsin, herkes konuşsun-çeksin bi özel hat; beki ikala da kitap değil hat satsın; telefon operatörü olsun;
benim kabalığımı mazur görün;
bu melek-telek işleri bilmiyorum ne işleri;

ikibin yıldır usui'nin sembolleriyle çalışanlar-ikibin yıldır yeni bir sembol alan ve kendi sembolünü alan yok;
Usui'nin mirası satılıyor, Her şey satılıyor;
Usui dağda on gün-yirmi gün aç-inançlı-kafasında şimşekler ve ışıklar çaktığı rivayet ediliyor; Şimdi millet sertifaka satıyor, Sertifikamı iyileştiri adamı, Usui'nin neyi vardı, İnsanları iyileştirme inancı isteği ve azmi,
Usui'inin (elsizce) kendi aldığını millet ikibin yıllık elden elinin elinden alıyor;
Babanneme annanneme baksam bilirim, Yüzüne baksam okurum, Karnıma çaput sarsa ağrım geçer, Geçer der sarar ve geçer de belki; Şimdi kimin yüzüne bakıyoruz-kimin neyine;
Beki bi gün insanları iyileştirmek için yanıcı bi ateş duydu ve o an kafasında şimşekler çaktı;
bitkisel ürün pazarlamak'ın bi benzeri bu; Benim içim böyle açık konuşacağım, Açıklamalıyım kendimi, Kişi kendi de inanıyor belki; Belki şifa satan şifacı da inanıyor, belki iyi de geliyor, belki bi zararı da yok ama neye hizmet ediyor; ya da bu kötü lafsa sonunda ne oluyor-olur;

gizem satmak başka-bi başka; kanıt satmak-tüy satmak başka; nokta;
Go to Top of Page

Gaia

98 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/12/2014 :  18:16:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen isiklidusler

tüy oldum ben bu işe şimdi; ama bulaşmaycağım demiştim ama duramadım yazmadan-bakmadan-etmeden;
örneğin adamın elinde tavşan yoktur şapkadan tavşan çıkarır;
biri de kağıt parayı dolar yapan solüsyon yapar; İlginçtir adamı yakalatan adam dolandırılmak üzereyken adamı polis ihbar etmiştir ve sevine sevine haber kameralarına anlatır bunu, Oysa az önce kağıt parayı dolara çevirdiği iddia edilen bi solüsyonu almaya çalışan oydu; Aslında burdaki dolandırcılıktaki olay çok ilginç çünkü adam bun uaslında polise ihbar edemez, Çünkü kendini ifşa eder, Kağıdı dolara çeviren bi şeyi almaya çalışan ve kısa yoldan köşeyi dönmeye çalışan ve sahte-mesnetsiz parayı işlemeye ve kullanmaya hazır olan kendisidir ve bir ölçüde bu da yasadışıdır çünkü, ve bunu/bunları belgiler - açık eder bunu yaparsa;

Bir plasebonun parayla satılmasına kimse aldırmaz; Bunun gibi kağıt parayı altına çevireceği iddia edilen bi solüsyonu satan kimsenin dolandırmasına ve buna inananın dolandırılmasına da kimse aldırmaz; Toplumda genel tepki budur; Mağdur zorla gaspedilendir,Örneğin bi yaşlı vb. ya da cebir ve şiddet-güç kullanımı; Yanlış anlaşılmasın benim kitaba-mitaba sözüm yok; İçeriğe hiç sözüm yok; bilmem zaten ama bu tüy olayı beni tüy etti; Zaten kitaba da değil sözlerim , Aklıma geldi birden ya da aklımdaydı bunlar ve öylece yazdım; Bi kaç gün önce o haberi izlemiştim (para-solüsyon) sonra bi kaç ilüzyon gösterisi izledi ,m tesadüf ve iki-üç gündür gerçeğin ilüzyon olması ve ilüzyon kavramı üzerine düşünüp duruyorum, Şimdi burdaki ilüzyon ne ? sordum kendime? magic? ya da açıklaması bunun mantıklı ve bilimsel ya da her neyse,

Hadi diyelim bu tesadüf, algıda seçiçilik ya da doğal olaylar ve sebepler olmasın, Algıüstü bi fenomen olsun, Neyi açıklar ve neyin kaynağıdır, Onun kaynağı nedir?

Ben size içtenlikle ama içtenlikle bir soru soracağım lütfen dürüstçe yanıt verin? O tüylerin kaynağının ne olduğunu düşünüyorsunuz? Bir melek kanadı mı? Bu olayı ve olguyu tam ne olarak açıklıyorsunuz? Bir fenomen mi? Bir bilinmez mi? Son tahlil de bir de şunu ekleyelim; Pat pat sesler geliyor Laura'nın çatısından ve Kasyopya'nın insanları sen vurdun Laura diyor o çatıya ama Laura aynı anda oda da ; Doğaüstü fenomenler mi arıyorsunuz? Bizce mümkün, Belki de mümkün; Bu neyi kanıtlar, açıklar ya da ispatlar ya da gösterir;

Sevgili Işıklıdüşler;

Bu tüylerin kaynağının ne olduğunu bilmiyorum. Belki melekler tüy bırakın diye iç geçirdiğimde bişeyler tüy bırakmıştır yada bir çeşit simya gerçekleşmiştir. Bazen evin içindeyken yada herhangi bir ortamdayken aniden farkındalığım arttığı zamanlar oluyor. O anlarda çok küçük bir tüyün bile gözlerimin önünden geçip gittiğini gördüğüm olmuştu. Bunun sorgulamasını yaptım. Acaba kendim mi görmek istediklerimi görüyorum diye düşündüm ? Ama hayır. Somut bir şey var elimde. Bu paranormal bir durum bence.

Go to Top of Page

bozadi

9339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/12/2014 :  18:51:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Meleklerden tüy bırakmalarını istemen ve sonra gerçekten de kaynağı belirsiz/gizemli bir şekilde evinde bu tür tüyler bulmuş olman ilginç sevgili Gaia. Dediğin gibi, müsait zamanında bunların fotoğrafını paylaşırsan güzel olur.

maiterya'nın deneyimi de sıradışı.

Benim de eminim bu tür "olağandışı" çeşitli deneyimlerim olmuştur ama şu an aklımda bu tür hiçbir örnek yok. Herhalde hem son derece sıradan, hem de sıradışı yönleri olan, gözardı ettiğim, fazla üzerinde durmadığım, belki bir kısmının hiç farkına varmadığım şeyler olmuştur gibime geliyor.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1088 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/12/2014 :  19:45:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Paranormal mi?hemen yazayim...:D dün beyaz gömleklerimi attim makinaya kurdum camasir makinasinibiraz face'e Internet takildim Sonra söyle yarim saat Sonora bir ugradim bitmismi diye bir baktim ki camasir makinasi durmus Bu zamana kadar Hic bir sekilde Böyle durmamisti...herseyi denedim makina bir türlü calismiyor 10-15 Dakika kadar ugrastiktan Sonra gömleklerimi cikarip elle yikamak zorunda kaldim birde baktim ki gömlegin birinde Giro/koyusari renkli not kagidinin destesini unutmusum ve hamurlasmis bir sekilde cebin icinde kalmis siyah ve gri bir camur gibi boyasi o bicim!eger makina yikamaya devam etseydi gömleklerin vay haline Art Cöpe gitsin...ilk önce camasir makinasina cok kizmistim (bozuldu diye ) Herneyse gomlekleri ellerile yikayip duruladiktan Sonra kapattim makinanin kapagini gömleklerimi asiyorum ve Kara Kara düsünüyorum.bir ara sanki bilincime birseyler oldu bir bir varlikla baglanti bir telepati/frekansimin degistigini hissettim sanki transta idim...ve makinanin yeniden calismasi ile o durumdan ciktim ve aklimdaki düsünce Bu olayin olmasinin sebebi düsecegim zor durumu önlemek icin oldugu idi camasir makinam yenide eski halinde normal idi.Sonra ona bir öpücük salladim afferin dedim.simdi camasir makinemi daha Cok seviyorum aferin ona...:D

Evim ile aramda sevgi baglantim var,motorum ile olan baglantiyi buralara biryere yazmistim...SEVGI nelere Kadir...Hani kasyopyalilar derya tas bile ögreniyor ve herseyin bilinci var...!

iste Böyle birsey...

Kalbiniz temiz gözünüz acik olsun.

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 09/12/2014 19:53:01
Go to Top of Page

Scyth

1074 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/12/2014 :  20:45:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tavuklarında tüyleri var; ama bu onların akşam yemeği olmalarını engellemiyor.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

isiklidusler

419 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/12/2014 :  22:42:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  isiklidusler Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
ben kendi adıma şu sözleri söyleyerek noktalamak istiyorum; bu benim subjektif/yorumum ve bakış açım;

(beki erikli için söylemiyorum bu sözleri tüm bu camia için)

bu insanların çoğu- ya nitelikli-bilinçli dolandırıcılar
ya da yine nitelikli ve sıkı pazarlamacılar (düşünce ve fikir pazarlayan ve satan-sunan ve iyi pazarlayan), herbal life gibi satıyorlar bunu ve satanlarda inanıyor-alanlarda;
Bir sektör bu ve birden hortlamıyor melek duydum demiyor kimse, Belli okunmuşluk var, Özellikle ışık-sevgi inancı ve edebiyatı ve başka şeyler; Modern çağın reikicileri;
Kola içiyor mutlu oluyor herkes ve herkes seviyor;

yada bu insanlar gerçekten iyi niyetli yolunu-yönün kaybetmiş ne diyeceğini kendide bilmeyen ya da ne diyeceğini kendide unutmuş gerçekten iyiniyetli ve (saf) gerçekten içten bir biçimde insanlara yardım etmeye, iyilik yapmaya çalışan ya da bu yollarla yaptığını düşünen insanlar ve kendi seviyesinde gerçek niyetleri

bence yakın olarak bu üç seçenekten biri; daha iyi açıklarımız varsa dinleyeli mve tartışalım,hepsini;
siz karar verin;ama ellerinden bu kadarı geliyor; sofrada payı/payları biz gördük-bölüştük;
Bizim elimizdekini de onlarla,
onlara sunduk; sofraya koyduk; Kimin ne kadar getirdiği sorulmazsa

ego-ticaret, para güdüsü, iyi hissetme,
hangisi bakmak ve bilmek lazım belki de;
tüm bunları taşımıyor ve gerçek saf iyiniyetle insanlara iyi düşünceler-güzel düşünceler ve pozitif yansıtmalar sunmak istiyorlarsa , evet kolada sunuyor;

ama sonuncusuysa seçtiğimiz-düşündüğümüz bunun bir anlamı şu;
tam olarak onların yardıma ve gerçeği görmeye ya da bigeliğe ve bilgiye ihtiyacı var
ya da tam olarak bir ders alıyorlar; ders alıyoruz biz-insanlık olarakta tabi;

ben yine söyleyeceğim; Laura'nın nmelekleri-Elkins'in melekleri ya da Marciniak'ın melekeriyle ilgileniyorum o zaman;
o meleklere bakarsanız-bakarsak bunlar pek melekçe hareketler değil;
Kasyopya metinleri bir melek kanallamısıdır ve bildiğim en nitelikli melek kanallamasıdır o halde ;

grupla-transla, trans deneyimle (ki trans ölüme en yakın deneyim olarak tanımlanır cass'da) ve daha açık-şeffaf

ve ben beki'ye ve diğerlerine de, herkese bu işlerle uğraşan ve bu kanallıkları bilmeyenlere ;
ısrarla bu kanallalığı ve kanallamayı ve bu melekleri de bir dinlemeyi bulmayı ve aramayı-sormayı/hatırlamayı öneriyorum
Go to Top of Page

zna

30 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/01/2015 :  20:30:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
beki erikli de aynı şeyleri laura için söyleyebilir. bu bir inanç meselesi sanırım. aynı kitabın ilk baskısını ben de okudum. pek bir mucizesini görmedim açıkçası ancak çok ilginç ve saçma bir etkisi oldu.
ben her gün işten eve geldiğimde çantamın içinde anahtar ararım. ve anahtarı bi türlü bulamam. genelde elim kolum market poşeti dolu olur içten içe küfreder dururum. kitabı okuduğum zamanlardı. elimi çantama atmadan "meleklerim yardım edin" dedim ve hop anahtar elime geldi. dediğim gibi saçma ama gerçekten ilginç gelmişti bu olay bana :)
Go to Top of Page

ilteryaman

7 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/12/2016 :  01:29:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen maiterya

Bir arkadaş tanıdığı seanslarına gittiği,Beki ikala Erikli adlı melek koçu olduğunu savunan yazarın bir kitabını imzalatmış getirdi sağolsun iyi niyetle,kitapta geçmiş yaşamları başmelekler aracalığıyla şifalAndırma çalışmasından bahsediliyor,aklıma takılan konu daha önceden melek olaylarının arkaplanında kertiş faaliyetleri olabileceği kuşkusu ile işkillendim ,değerli fikirlerinize başvurmak istiyorum.

Kitabın adı Geçmişi Şifalandırın
Yazarı:Beki İkala Erikli

Yazar Beki İkala Erikli'nin katil zanlısı Sinem Koç'tan kan donduran ifade;

“Onunla tanıştıktan sonra ruhen ve bedenen rahatsız oldum. Şu an dahi şeytanı görüyorum ve kafamın içinde bir böcek hissediyorum”

http://www.hurriyet.com.tr/yazar-beki-ikala-eriklinin-katil-zanlisi-sinem-koctan-kan-donduran-ifade-40315997
Go to Top of Page

bigsenfoni

1088 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/12/2016 :  04:12:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Kafadaki böcek hissi demek beyni elegecirmeye calisisan bir negatif enerjinin varligi demek oluyor ki kasyopya celselerinde hatirladigim kadariyla beyindeki negatif enerji öyle bir yogunlasiyor ki 4 yogunluk negativ varliklarina bir Portal/baglanti aciyor,hatta bu olusuma tüp gibi diyorlardi.

Hatirladigim kadariyla bu olusum 4kh teknoloji ile yapay olarakta gerceklestirilebiliniyordu, implantlar,programlar ve benzeri yollar ile...hatte su kullandigimiz cep telefonlarinda bile cikan garip enerjilerin beynime girmeye calistiklarina bile sahit oldum!Yeni bir iddagam var ve Matrix denilen sey havada olan canli/farkinda bir ag/enerji gibi birsey ve insanlarin beynini yada iradelerini ele gecirebilen bir sey!Bir celsede Hitlerin 2.dünya savasinda 4kh'nin yaptigi seylere/deneye(dünyayi ele gecirme provasi) karsi durmasinda onu/Hitleri tahta kurusunun havadaki zehire karsi yaptigi dirence benzetmislerdi.

Bir de sisli havanin Matrix Kontrol agini etkisiz hale getirebilecegine sahit oldum/farkina vardim!Saldiriyi/kontrolu yönlendiremiyorlardi cok uzun zamandir... nefes aldirmamaya/harek ettirmemeye/bloke etmeye/yok etmeye calisan bir saldiri altindayim!

Hem iceriden(zeka/beden) hem disaridan(cevre/ev/is)hem fiziksel hem metafiziksel!!!

Bilgi korur bilgisizlik,ihmarkarlik tehlike yaratir!Devir yilan gibi Zeki,güvercin gibi nazik/saf olma devri!!!!

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Edited by - bigsenfoni on 31/12/2016 04:34:05
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

651 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/12/2016 :  17:37:32  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu melek konusu bana çok basit ve yüzeysel bir benzetmeden öteye gitmeyen bir şey gibi geliyor. Yani bizim melek diye bildiğimiz bir varlık türü var (İslam bilgileri) diye her canlı melek olacak diye bir şey yok bence. (meleklerin ilk islamla var olmadıklarını biliyorum) Celselerde olmadık yerden ritüel sallamayın diye üstünde durulmasının önemini çok büyük görüyorum. İnsanların bir şeyleri algılayabilmeleri için hikayeler gerekir. Bu hikayelerde ağırlıkla sembolizm ve mübalağalar kullanılır. İlk insanların hikayelerinin korku hikayeleri olduğu varsayılmaktadır bu kalıcılığı sağlar. Bunları söylememin sebebi idrak edilebilmesi için sembolleştirmenin tek yol ya da en iyi yol olarak bilinmesidir. Ra da bunu söyler ve hata yaptığını söyler. BH ın başarısızlığının sebebi seviyeye inecek metodları geliştirememektir. Bu elbette tek neden olmadığı gibi benim çıkarımımdır. Peygamberlerin de uğraşının kitleye bilginin nasıl aktarılabileceğiyle ilgili olduğundan bahsedildi. Fakat Kas. Celselerinin farkı gerçeği çok fazla hikayeler ve semboller kullanmadan anlatabilmeye çalışmasıdır. Bence gerçek bilgi ve deneyim imkanı budur. algının en güçlü seviyesi de bu şekilde oluşur. Bu daha dar bir kitlenin konuyu kavrayabilmesine neden olabilir. Herkes birse bununda bir önemi olmayacaktır. Önemli olan hakikate en doğru yoldan ulaşabilmektir en kısa ve kavraması kolay olanından değil.

Bigsenfoni kitap yazsan alırım.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1088 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/01/2017 :  00:46:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
:-) aslinda iyi bir fikir kitabin ismi de ''öcüler ve dünyadisi böcülere karsi cilgin direnis'' olurdu herhalde

Go to Top of Page

Xeinac

5 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/04/2019 :  22:31:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kitabi gecen sene okudum, gayet iyi niyetli. Burada yazarin kullandigi dil onemli, bir aktarim var, okuyanlar ile dusuncelere fiillere donusecek kelimeler var. Yani kötü demek yerine iyi olmayan demek gibi... Uslubu nasildi hatirlamiyorum ama bana melek calismalarim icin güven vermisti. Saglam inanc problemim vardu ama okudukca dusunup tarttikca, duzenli meditasyonlarla destekledikce simdi tüm sevgili meleklerle hatta canim bas melek Mikaille uyumlu ,karsiligini aldigim calismalar yapiyorum.
Go to Top of Page

Dionysos

211 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/04/2019 :  01:50:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Xeinac

Kitabi gecen sene okudum, gayet iyi niyetli. Burada yazarin kullandigi dil onemli, bir aktarim var, okuyanlar ile dusuncelere fiillere donusecek kelimeler var. Yani kötü demek yerine iyi olmayan demek gibi... Uslubu nasildi hatirlamiyorum ama bana melek calismalarim icin güven vermisti. Saglam inanc problemim vardu ama okudukca dusunup tarttikca, duzenli meditasyonlarla destekledikce simdi tüm sevgili meleklerle hatta canim bas melek Mikaille uyumlu ,karsiligini aldigim calismalar yapiyorum.

Başmelek Mikail de sizinle yapıyor mu?

(Yani yanlış anlamayalım.. Zeki Müren de bizi görecek mi anlamında)

"Dışarıda bırakılmak içeri kapatılmakla aynı şeydir."
Foucault
Go to Top of Page

Dionysos

211 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/04/2019 :  13:14:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Xeinac

Sevgili Xeinac öncelikle Hoşgeldiniz

Biz Kasyopya adında bir kaynak metin okuyoruz. Burada da sunuluyor
Bunu okuduktan sonra bu tip anlayışlarımızı değiştirdik ya da bunlardan sıyrıldık
Bizdeki Melek kavramı şu an insanların bütüncül benliği, birleşimi gibi bir şey mi görüyoruz bilmiyorum ama o eskisi gibi insanları seçip özelleyen ve insanlarala özel çalışamalar yapan ya da özel olanlarımızı seçip onlarla özelce ilgilenen bir Melek kavramımız yok ve kalmadı

Kasyopya der ki;
KH sahte/yalancı rehberler hazırlıyor. Dikkatli olun!

Bu metin yani Kasyopya yukarıdaki anlayışın belki biraz zıttındadır.
Yani bu metni okuyan biri baş meleklere ulaşmak isterse dışardaki dış dünyanın sorunlarıyla ilgilenmeli ve insanlarla birleşmeli ve bu ortak gerçeklikle ilgilenmeli ve olabildiğine sosyal ortaklık, dayanışma kurmalıdır

Kesinlikle küçümsediğim yadırgadım felan sanılmasın . Yukarıdaki anlayışları 10-12 yıl önce az buçuk biz de taşıyorduk belki

Yani Kasyopya gibi bir kaynak genelde bu tip yazar ve düşüncelere şüpheyle yaklaşmamızı önerecektir sanırım

Mesela Kasyopya siyasete duyulan ilgiye "gerçek din" diyen bir metindir..

"Dışarıda bırakılmak içeri kapatılmakla aynı şeydir."
Foucault
Go to Top of Page

ogeday

192 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/04/2019 :  17:03:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Foruma hos geldin xeinac.Dionysos cok guzel aciklamis.Kiminle iletisime gectigine dikkat et, melek rolunu oynayanlardan uzak dur.Bende duru goru adi altinda meleklerle iletisim kuran birini taniyorum,ona 2018 de uzaylilar dunyaya saldiracak demisti.Ayrica celseleri okumaya baslarsan dinlerin uydurma oldugu gercegi ile yuzleseceksin
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,64 saniyede oluşturuldu.