Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Hathor bilgileri
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

Majisyen

289 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/01/2015 :  20:34:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sitedeki uyelerden bu kitabi okuyan var mi?Ben birkac yil once okumustum.Bir takim imajinasyon tekniklerinden, daha az fiziksel olan süptil bedenden vs. bahsediliyordu.Sizce guvenilir bir kanal bilgisi midir yoksa şarlatanlik mi?

Karanlık, ışığın olmadığı yerde vardır.

bozadi

8835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/01/2015 :  20:56:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kasyopya forumda Hathor bilgileriyle ilgili yapılan bir tartışma vardı. Buna göre bu kaynakta dünyanın ve insanlığın içinde bulunduğu karmaşık ve zorlu durumla ilgili çok isabetli bazı tanımlamalar yapılıyordu. 3KH ve 4KH güçlerinin müdahalelerine, insanlığın bu müdahaleler karşısında ne yapabileceğine dair isabetli bazı yorumlar. Ama Hathor'lardan diye verilen, yayılan bilgilerin pek çoğunda "new age" problemi yaygın diye hatırlıyorum. Yani pozitif gerçeklikerle negatif gerçeklikleri sunmada dengeli bir tutum izlemek yerine paylaşımların giderek "sevgi-barış-kardeşlik" söylemlerine boğularak objektiflikten uzaklaşması ve uyandırmaktan ziyade uyuşturması şeklinde bir etki olduğundan şüpheleniyorum.

Paylaşabileceğimiz şeyler bulursak paylaşalım bu başlık altında, birlikte inceleyelim.
Go to Top of Page

Majisyen

289 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/01/2015 :  21:25:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kaynak dogru ise bu hathorlar kacinci yogunluk acaba?Ben 4 olabilir diye dusunuyorum yanlis hatirlamiyorsam süptil bedene sahip olduklarini soyluyorlardi.Ve ben de bozadi gibi fazla sevgi bocek cicek muhabbeti döndugunu dusunuyorum bu kaynakta.Yazar Tom Kenyon maddi cikar icin de yazmis olabilir belki bu kitabi bilemiyorum.K celselerinde de hic bahsedilmedi.Bir de Kryon diye bi kaynak vardi baska yazarin ve bence kesinlikle yalan dolandan baska bir sey degil.Kryonda israile sevgi gondermek gibi sacmaliklar vardi.Bunlar anca KH kafasinin urunu olabilir.

Go to Top of Page

Gaia

94 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/01/2015 :  23:30:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Geçmişte New Age furyasına kapılmış ve kafam karmakarışık bir şekilde bu furyadan uyanmıştım. Her türlü celseyi okuyor,es geçmiyordum. Bilgiye olan açlığım dezenforme olmuş bilgileri edinerek zihnimi karmaşaya sürüklüyordu. Nitekim bunun idrakine yaşadığım deneyimlerle vardım ve hislerimin rehberliğinde artık bilgiyi direk kabullenmiyor,sorguluyor,yakınlarımla tartışıyor ve böylece idrak etmeye çalışıyorum. Konuya gelecek olursam Hathor bilgilerinde yer alan ve hathorların paylaştığını iddia ettiği bir ses kaydı ile ilgili bir deneyimimi anlatmak istiyorum.

Söz konusu ses kaydı bir çeşit müzikalden oluşuyor. Bunu dinleyerek hatırladığım kadarıyla daha yüksek benliğimizle buluşuyor ve akaşik kayıtlar denilen alana erişebiliyorduk. Bu kaydın verildiği celsede akaşik kayıtların açık olduğu ve bu müzikal yoluyla yapılan bir meditasyon vasıtasıyla erişimin mümkün olacağı geçiyordu. Üzerinden uzun zaman geçtiği için hatırlamakda güçlük çekiyorum. Nitekim o dönem ki toyluğum ve merakımla bu müzikal ses kaydı eşliğinde bu meditasyonu yaptım. Fakat müzikal ses kaydının verdiği enerjisel ağırlık beni her zaman olduğu gibi meditasyon sırasında uyumamı sağladı. Müzikali meditasyon boyunca duymak adına replaye almıştım. Bu şekilde uykuya daldım.

Rüyamda bir oda da buldum kendimi. Göremediğim bir nefes bedenimin her yerindeydi resmen. Sanki biri beni boydan doya kokluyordu. Oda da göremediğim o nefesten kaçıp duruyordum. Daha sonra bir başka odaya kendimi attım nefes gene geldi ve beni buldu. Koklayıp duruyor ve bu rahatsız ediciydi. Sonra bu rüyadan korku ile uyandım ve kulağımdan kulaklığı fırlatıp attım.

Bu deneyimimi daha evvel bir arkadaşıma anlattığımda bana şöyle bir yorum yapmıştı. Dinlediğin müzikal meditasyonunun enerjisini arttırmış ve uykuya daldığın için bu yüksek frekansla bazı kötü niyetli parazit varlıkların dikkatini çekmiş olabilirsin,dedi. İster istemez bende irkildim bayağı. O günden sonra gerçi bir daha böyle bir bol nefesli bir deneyim yaşamadım. Konusunu görünce aklıma geldi,paylaşmak istedim. Sevgiyle kalın. :)
Go to Top of Page

Majisyen

289 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/01/2015 :  00:27:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bircok ses kaydi var hathor meditasyonu icin.Bir tanesi kalp cakrasini cok rahatlatiyor.Bir tanesi ise ertesi gun felaket sırt agrisi ve bagirsak hassasiyeti yapmisti.Bunlari bilip bilmeden dinlemesek daha iyi galiba.Belki de kacirilmaya sebebiyet veriyor bu ses kayitlari.Hathorlarin ne oldugundan emin olmak gerek.Belki de gercekten iyidirler.DNA degisimine neden oldugundan da agri yasamis olabilirim.Bilemeyiz.Bundan Kda da bahsediliyordu.

Go to Top of Page

Ka

118 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/01/2015 :  22:54:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hathorları çok uzun zamandır Tom Kenyondan site ve kitaplarından takip ediyorum. Müzikleri benim için çok faydalı olmuştu zamanında, özellikle konsantrasyon konusunda.
Türkiyede istanbulda bir workshopunada katılmıştım gerçekten muazzamdı. ilk müzik başladıktan 30 sn sonra sevgi hissiyatından ağlamaya başlıyorsunuz. Benim hissetiğim şey sanki uzun zamandır aradığım ait olduğum yeri tekrar görüp mutlu olmak gibi bişeydi. Buarada türkiyeye geldiğinde tom kenyona hathor çizimi hediye edebilme fırsatımda oldu. Bu arada Tom kenyon geldiğinde arctorus mesajınıda ilk defa iletmişti onun içinde bir ilkmiş. Çünkü Hathorlar çok narin bir enerji seviyesindeler. arctoruslar daha defansive bir posizyondalar. İki medeniyetin ses mesajları arasındaki fark siyah ve beyaz gibiydi. Çok ilginçtirki türkiyeye özelllikle istanbula bir enerji aktarımı için geldiğini söylemişti. 1-2 ay geçmeden "Gezi" başladı diye hatırlıyorum. Uzay gemilerinin Natulius şeklinde olmasından dahi birçok faydalı bilgiler verilmişti.
Bir arada Hathorları türkiyede kanallayan bir hanfendinin seminerine ve nefes eğitimine katılmıştım. Orada Hathorların kanalıyla nefes gösterildi. Hatta enerji seviyesinde kalp çakrasında fiziksel temas deneyimim bile olmuştu. Belma Hanımdı adı sanırım çok yetenekli ve işini çok iyi bilen biri olarak hatırlıyorum...
Go to Top of Page

bozadi

8835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2015 :  09:27:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tom Kenyon ve Hathorlarla ilgili çok olumlu deneyimlerin olmuş olması elbette ki güzel birşey Ka.

Tom Kenyon'un kendi sitesinin Türkçe bölümünde verilen bilgilere göre söz konusu seminer 13 Nisan 2013'te olmuş. O seminer sırasında kaydedilen ve kalp çakrasına odaklanma sırasında gerçekleştiği söylenen sesin "Hathorların saf sesi" olduğunu iddia ediyor Tom Kenyon. Bunun doğrulanması pek mümkün görünmüyor. Çok subjektif bir konu. Söz konusu ses kaydını sıkıcı bulduğumu da belirtmek istiyorum. Herkeste farklı etkiler yapıyor olabilir çeşitli koşullara bağlı olarak. Tom Kenyon'un "Alın bu Hathorların saf sesi" deyişinde örtülü ego sinyalleri algılıyorum şahsen. Kendisini "satıyor" gibi görünüyor bana.

Bir şahsın "bir şehre enerji aktarımı yapmaya" gelmesi fikri de bende pek olumlu tepkiler oluşturmuyor doğrusu. Şahsi algım, bu iddianın yine güçlü bir ego göstergesi olduğudur.

Bu hususta haklıysam bile bu onun %100 ego olduğu veya egoya adandığı anlamına gelmez otomatik olarak. BH yönleri de olabilir. Yazılarını, mesajlarını, diğer faaliyetlerini inceleyelim hep birlikte. Bu adam gerçekten iddia ettiği kadar pozitif, saf, yüksek ve güçlü biriyse ondan daha fazla yardım almanın yollarına bakarız o zaman.
Go to Top of Page

Majisyen

289 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2015 :  12:52:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
http://cassiopaea.org/forum/index.php?topic=1238.0

Bu linkte Laura'nın Tom Kenyon üzerine bazı yorumları var.Bir cümlede Vincent Bridges tarafından Kenyon'un one of the "teachers" olarak adlandırıldığından bahsediliyor.Bildiğim kadarıyla Vincent Bridges ile Frank Scott, KH'ya alet olup Laura'yı bayağı bir uğraştırmıştı davalar vs. ile.Ve yine bu linkte Laura, Vincent Bridges ile Kenyon'un bağlantısından bahsetmiş.Bir de Laura, bir mektup yazmış anladığım kadarıyla Tom Kenyon'a.Ancak detayları anlamaya İngilizcem yetmedi.

Go to Top of Page

bozadi

8835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2015 :  15:07:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet. Şöyle ki (anladığım) Vincent Bridges bir yazısında "psiko-akustik" ile ilgili bir konuda Tom Kenyon'la birlikte öncülük ettiğini ima etmiş. Yani bu konuda Tom Kenyon'la birlikte çalıştığını söylüyor ama "birlikte çalıştım" dediği şey meğer Tom Kenyon'un bir müşterisi/hastasıymış, iş ortağı değil.

Söz konusu başlıkta (Kasyopya forumundaki tartışma) faydalı bazı fikir alışverişleri olmuş. Kimileri Hathor bilgilerinin bir kısmını faydalı ve Kasyopya bilgileriyle uyumlu bulmuş. Hathor bilgilerinde İlüminati'yle ilgili dolaylı göndermeler var. Yani karanlık güçlerin dünyadaki ekonomik sisteminin sahipleri olduğu ve bu yolla insanlığı köleleştirmeye çalıştığına dair bazı bilgiler var. Bu elbette olumlu bir işaret. Ama Kenyon pek çok mesaj ve yorumunda dünyada olan bitenlerden kopuk bir şekilde "kendi gerçekliğimizi kendimiz yaratıyoruz" ninnisine kayıyor ve kayboluyor. Evet, elbette kendi gerçekliğimizi kendimiz yaratıyoruz ama bunu dünyada olan bitene arkamızı dönerek, görmezden gelerek, üç maymunu oynayarak yapamayız. Pozitifliğe konsantre olarak dünyayı / insanlığı dönüştürmekten bahsediyor ki, bu da her ne kadar bir yönüyle kısmi bir geçerliliği olan bir yaklaşım olsa da, aynı zamanda son derece eksik bir yaklaşımdır. Hayatımızı ciddi oranda kontrolleri altında tutan ve tutmaya devam eden güçleri yok sayarak pozitifliğe odaklanmaktan ve yükselmekten bahsetmek "new age dezenformasyonu" diyebileceğimiz kategoriye giriyor. Dünyayı yöneten psikopatlar konusunda örgütlü bir bilinçlenmeye ve karşı duruş / işbirliği / dayanışma geliştirmeye ihtiyaç var esas olarak.

Hathorlar geçmiş yıllardaki mesajlarındandan birinde H1N1 (Kuş Gribi) virüsünün karanlık güçlerce genetik olarak geliştirilip yayılan birşey olduğunu söylüyorlar, bu güzel bir teşhis. Ama çok daha yakın tarihli bir Hathor mesajında ebola virüsünün yayılımı "dünyada ormanların yok edilmesine" bağlanıyor ki, bu çok sırıtan bir durum. Dünyayı yöneten psikopatlardan ziyade, güya dünyanın doğal ortamının yok oluyor olması neden oluyormuş ebolaya. Bu tek kelimeyle "saçma" bir açıklama ve pek muhtemel olarak Hathorların değil, Tom Kenyon'un kendi fikri.

Bir başka Hathor mesajında beyaz altın (tozu) kullanarak "yükselmekten" bahsediliyor ki, bu da hiç pozitif çağrışımları olan birşey değil. Kasyopya forumda konuyu tartışan üyelerden biri, Hathor Bilgileri kitabında Hathorların kendilerini 4. yoğunluk (veya boyut) varlıklar olarak tanıttığını söylemiş. Kitabı okumadım, okuyan varsa ve bu konuda bir netleşme sağlarsa sevinirim. Ben belki internette ingilizce orijinalleri bulup inceleyebilirsem anlamaya çalışacağım.

Kısacası Tom Kenyon'la ve Hathorlarla ilgili olumlu bazı işaretler olmakla birlikte, new age dezenformasyonlarına / uyuşturucu görüşlere kayan yönleri de var.

Tom Kenyon çok bireysel olarak öne çıkan veya çıkmaya çalışan bir şahıs gibi görünüyor bana. Nitelikli bir ağ çalışması faaliyeti veya vurgusu göremedim. İncelemeye devam ediyorum ve olumlu olumsuz görüşlerimi paylaşmaya ve incelemeyi derinleştirmeye devam etmek isterim.
Go to Top of Page

Majisyen

289 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2015 :  16:57:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İlk mesajımda belirttiğim gibi kitabı okuyalı birkaç yıl oldu yanılmıyorsam 2011de okumuştum.Tamamını hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla rezonans, sevgi titreşimi, ruhsal tekamül, bir takım imajinasyon teknikleri(kalpte açıp genişleyen bir gül imajine etme bunlardan biriydi), pranik tüple yerküre ve gökten enerji çekme(bu işe yarıyor gibiydi ama placebo da olabilir) tarzı şeylerden bahsediliyordu.Kitabı Virginia Essene ile yazmıştı Tom Kenyon.Anladığım kadarıyla bence de 4. yoğunluklar, öyle hatırlıyorum/zannediyorum.Lakin Dünya'daki negatif güçlerle alakalı bir incir çekirdeğini dolduracak kadar bile bir şey hatırlamıyorum.Tabii kitabı yazdıktan yıllar sonra internette bir miktar bahsetmiş olabilirler.Ama dikkatimi çeken nokta şu ki, her ne kadar sevgi zırvalıklarıyla dolu olsa da diğer okuduğum çoğu New Age kaynaklarına kıyaslarsam çok daha pratik odaklı bir kitap gibi geldi bana verdiği teknikler bakımından.İşe yarayıp yaramadığı ise tartışmalı bir konu.Ve ses kayıtlarına gelirsek bunların kaynağının Hathor olduğundan nasıl emin olunabilir ki?Ayrıca bozadinin dediği gibi madem Vincent Bridges adlı kişi de bu psiko akustik olayıyla uğraşıyor, o zaman bunun bir ego merkezli şöhret ihtiyacı olması ihtimali asla göz ardı edilmemelidir.

Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,19 saniyede oluşturuldu.