Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Ölüm tehlikesi yaşayanların tecrübeleri
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

macka

205 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/06/2015 :  20:47:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
94 yılı Kasyopya celselerini okurken kişinin aslında zamansız olduğu hatta diğer enkarnasyonlarının da aynı slayt çarkında eş zamanlı olduğu örneği çok çarpıcı gelmişti bana.5. Yoğunluğa yeni geçenlerle yapılan ruhsal temaslarda,konuşan varlığın kısa bir süre sonra olacak bir cinayeti ,kötü bir olayı haber verdiği bir örnek de vardı, tam olarak 3. Yoğunluğuk ortamını terk edemeyen ( ışığa gitmemiş henüz) varlık zaman ilüzyonundan kurtulup baz şeyleri "anda" görüp haber veriyordu.
Bunu düşünürken aklıma, ölüme çok yaklaşan ,tehlike atlatanların " hayatının film şeridi gibi gözünün önünden geçmesi" hikayeleri geldi. Bu kişilerin ,ruhsal benliklerinin mutlak ölüm tehlikesi nedeniyle kendini üçüncü yoğunluk zaman ilüzyonundan çıkarması sonucu bu fenomeni yaşadığını düşünüyorum,sizlerin de görüşüleriniz merak ediyorum,sevgiler.

Gerçek her zaman gönlünüzün dilediği değildir.Ancak gönlünüz arındıkça onu bulacaksınız,şüphesiz

Edited by - macka on 14/06/2015 20:49:26

bigsenfoni

1050 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/08/2015 :  05:34:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Fark ettigim tek film seridi birseyin beynimin icindeki bilgileri dergiye bakar gibi göz atmasiydi.Sey diyorum cünki sadece beynimdeki zorlayici bir enerjiyi farkediyordum bu olay oldugunda ve gecen resimleri aktarilirken bende izliyordum.Onlar benim anilarimdi,bir sey onlari karistiriyordu.Ayni teknikle insan beynini programlaya biliyorda ama böyle tür programlamalar genelde bir kackisi daha programlanarak ve telkin ettirilerek amaca hizmet ettiriliyor,artik programlamalarin amaci neyse...

Birde bazen uyandigimda sanki yüzbinlerce yil gecmis gibi hissedirdum gectigimiz senelerde sanki yüzbinlerce yil önce yataga yatmisim ve sonra kalkmisim gibi artik ne olduysa ne yaptiysam\yaptilarsa!Bazende mesela yatiyorum bir kalkiyorum cok dincim sanki 8-10 saat uyumusum gibi saate bir bakiyorum aradan sadece 1saat falan gecmis oluyordu.bir keresinde de ayni sekilde yattim aradan 1-2saat gecmisti kalktigimda dinctim ve kalktigimda odamda cok agir bir kimyasal madde kokusu vardi.Bir keresinde de uyku sorunum oldugu zamanlardi isten eve dönerken cok yorgun oldugum icin arabayi bir yere cektim ver yarim saat bir kestireyim dedim,artik ne kadar zaman gectigini bilmiyorum ama kolum sanki yok olmustu ve bunu hissettigimde aniden kalktim ve kendimi arabadan disari attim kolumu görüyordum ama hissedemiyordum ve dakikalarca icgüdüsel olarak arabaya vurdum daha dogrusu et ve kemik parcasini arabaya vücudumun yardiyla savurdum pat pat pat derken onu hissetmeye basladim ve o kadar hizli vurmusum ki bir iki hafta acisini cektim ama kolum yine geri gelmisti...hala da ne olmus olacagini merak ederim.Bazi günler oldu acidan vücudumdaki bütün hücrelerin acidigini hissetim ölmekten beter bir sey!En berbat duygularida yeni ölmüs ruhlar yapistiginda\ziyaret ettiginde hissediyordum asiri korkuyorlardi ve endiselilerdi gercekten berbat bir hisleri vardi onlari sakinlestirmek günlerimi aliyordu ve sakinlastikten sonra isiga gidiyorlardi,bazilarida sadece ayriliyor arada bir yine geliyordu,daha dogrusu frekansim düsene kadar cevremde dolasirlardi ve düstügünde firsatini bulduklarinda yine auramdan iceri girerlerdi.Burada püf nokta insanin kendini cok iyi tanimasi!Gecenlerde yasadugim bir seyi anlatayim uyku ve uyaniklik arasinda yanimda bir varligi hissettim ama yatmadan önce gögsümün üzerinde ve basima dogru degisik bir frekans hissediyordum cok carpici\endiseli\düzensiz bir frekans heneyse o varlik yasli bir adamdi ve bana oglunun benimle birlikte oldugunu anlatti oglu benim gögsüme yerlesmisti!bana birseyler anlatti hastane ilgili falan filan...Ve ben kalktigimda ikiside gitmisti.

İste böyle birsey...

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1050 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/08/2015 :  05:35:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Fark ettigim tek film seridi birseyin beynimin icindeki bilgileri dergiye bakar gibi göz atmasiydi.Sey diyorum cünki sadece beynimdeki zorlayici bir enerjiyi farkediyordum bu olay oldugunda ve gecen resimleri aktarilirken bende izliyordum.Onlar benim anilarimdi,bir sey onlari karistiriyordu.Ayni teknikle insan beynini programlaya biliyorda ama böyle tür programlamalar genelde bir kackisi daha programlanarak ve telkin ettirilerek amaca hizmet ettiriliyor,artik programlamalarin amaci neyse...

Birde bazen uyandigimda sanki yüzbinlerce yil gecmis gibi hissedirdum gectigimiz senelerde sanki yüzbinlerce yil önce yataga yatmisim ve sonra kalkmisim gibi artik ne olduysa ne yaptiysam\yaptilarsa!Bazende mesela yatiyorum bir kalkiyorum cok dincim sanki 8-10 saat uyumusum gibi saate bir bakiyorum aradan sadece 1saat falan gecmis oluyordu.bir keresinde de ayni sekilde yattim aradan 1-2saat gecmisti kalktigimda dinctim ve kalktigimda odamda cok agir bir kimyasal madde kokusu vardi.Bir keresinde de uyku sorunum oldugu zamanlardi isten eve dönerken cok yorgun oldugum icin arabayi bir yere cektim ver yarim saat bir kestireyim dedim,artik ne kadar zaman gectigini bilmiyorum ama kolum sanki yok olmustu ve bunu hissettigimde aniden kalktim ve kendimi arabadan disari attim kolumu görüyordum ama hissedemiyordum ve dakikalarca icgüdüsel olarak arabaya vurdum daha dogrusu et ve kemik parcasini arabaya vücudumun yardiyla savurdum pat pat pat derken onu hissetmeye basladim ve o kadar hizli vurmusum ki bir iki hafta acisini cektim ama kolum yine geri gelmisti...hala da ne olmus olacagini merak ederim.Bazi günler oldu acidan vücudumdaki bütün hücrelerin acidigini hissetim ölmekten beter bir sey!En berbat duygularida yeni ölmüs ruhlar yapistiginda\ziyaret ettiginde hissediyordum asiri korkuyorlardi ve endiselilerdi gercekten berbat bir hisleri vardi onlari sakinlestirmek günlerimi aliyordu ve sakinlastikten sonra isiga gidiyorlardi,bazilarida sadece ayriliyor arada bir yine geliyordu,daha dogrusu frekansim düsene kadar cevremde dolasirlardi ve düstügünde firsatini bulduklarinda yine auramdan iceri girerlerdi.Burada püf nokta insanin kendini cok iyi tanimasi!Gecenlerde yasadugim bir seyi anlatayim uyku ve uyaniklik arasinda yanimda bir varligi hissettim ama yatmadan önce gögsümün üzerinde ve basima dogru degisik bir frekans hissediyordum cok carpici\endiseli\düzensiz bir frekans heneyse o varlik yasli bir adamdi ve bana oglunun benimle birlikte oldugunu anlatti oglu benim gögsüme yerlesmisti!bana birseyler anlatti hastane ilgili falan filan...Ve ben kalktigimda ikiside gitmisti.

İste böyle birsey...genelde yardici olmaya calisiyorum bu varliklara ama cogu gercekten cok arsiz olduklari icin!en iyisi frekansinizi yüksek tutun derim uyusturucu,asiri alkol, asiri stres kisinin frekanslarni düsürüyor!televizyonlarin radyasyonu da aurada acikliklar meydana getirebiliyor.(özellikle ince ekranlilara fazla yaklasmayin derim)

Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 23/08/2015 05:47:32
Go to Top of Page

macka

205 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/01/2016 :  11:18:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili bigsenfoni verdiğin yanıtları yeni farkettim atlamışım nasıl olduysa çok çok özür diliyorum ,kendi açtığım ve çok merak ettiğim bir konuydu.Paylaştığın deneyimlerin için çok teşekkür ederim.
Aynı şekilde dejavu da ilginç benzer bir deneyim galiba.Bir şekilde bir zaman kayması algılama farkı oluyor.Yine K ler bir keresinde "anı" ların geçmiş ve de geleceğin yansıması olduğunu söylemişler yanlış hatırlamıyorsam.Bu durmda dejavu gelecekten bir anı gibi duruyor.Tabi kaçırılma gibi bir deneyim de söz konusu olabilir bu duruma yol açan.

Gerçek her zaman gönlünüzün dilediği değildir.Ancak gönlünüz arındıkça onu bulacaksınız,şüphesiz
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.