Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 7 Mayıs 2016
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 5

bozadi

8550 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/05/2016 :  23:29:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Celse tarihi 7 Mayıs 2016

Tabladakiler Laura, Andromeda ve Galatea

Pierre, Joe, Possibility of Being, Chu, Data, Arky, Scottie, Niall, Oxajil, Harika Köpek Noko

S: (L) Bugün 7 Mayıs 2016.

C: Merhaba Kasyopya'nın çocukları. Ben gelecekteki enerji dalgasından Hieroklepsius.

S: (Galatea) Merhaba Hieroklepsius!

(L) Ciddi bir giriş yaptılar sanki... [kahkaha]

C: Dünyanızdaki şeyler sizin bakış açınızla ciddi.

S: (L) Yani sizin açınızdan o kadar da ciddi değil mi?

C: Biz gelecekteki siziz, dolayısıyla ciddi elbette.

S: (L) Sanırım bazı sorularımız var. Küçük birkaç soruyu aradan çıkarayım. Öncelikle, hepimiz döşeklerimizin altına topraklama levhaları yerleştirdik ve önceki durumla karşılaştırıldığında bazılarımız yeni ve farklı sorunlar yaşamaya başladı. Bu sorunların nedeni topraklama levhaları mı?

C: Bildiğiniz gibi o, belirli bir sorun için Ark'a verilen bir yanıtı. Doğada topraklama farklı bir şekilde ve farklı bir programla meydana geliyor. Sizin durumunuzda, vaktinizin çoğunu ikinci katta geçiriyorsunuz. Eğer dışarıda daha fazla zaman geçirirseniz topraklama doğal bir şekilde gerçekleşir. Fakat bunun üzerine yapay yöntemler eklerseniz aşırı topraklama nedeniyle etkiyi tersine çevirmeniz mümkündür. Dengeli olun.

S: (L) Pekala...

(Galatea) Bir saniye kolumu dayayayım...

(L) Ben bunu yıllardır yapıyorum! 20 yıldır! Sen bunun masada oturup keyif yapmak gibi birşey olduğunu sandın herhalde! [kahkaha]

(Galatea) Hayır, öyle sanmadım!

(L) Yani, dışarıda yaptığımız topraklamadan daha fazla topraklamaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorsak, topraklama levhasını takabiliriz. Ama eğer enerjimizin emilmekte olduğunu hissedersek o zaman levhayı çıkarmamız gerekiyor, doğru mu?

C: Evet

S: (L) Topuk dikenime neden olan şey bu muydu?

S: (Andromeda) Son bir kaç sabahtır yaşadığım ağrılar?

S: (L) Yani bir kez daha balıklama bir deney yaptık ve yeni ve ilginç birşey öğrendik! [kahkaha]

C: Tekrarlanan kalıp!

S: (L) Okuduğum birşeyle ilgili soru sormak istiyorum. Hanok'un Birinci Kitabı ile ilgili pek çok şey okuyorum. Gözcülerin hikayeleri ve bir tür Yahudilik hakkında başka ilginç şeyler... Aslında o Yahudilik günümüzde bildiğimiz Yahudilikten çok farklı. Esas Yahudilik o muydu, yoksa farklı bir durum mu söz konusuydu bilmiyorum. Her halükarda, Gözcülerin kitabını okurken.... tabi bu bağlamda düşmüş meleklerden ve düşmüş meleklerle insan kadınlarının birleşmesinden doğan devlerden bahsediliyor ama işlerin yürüme biçimiyle, kötülüğün dünyaya nasıl geldiğiyle ilgili teolojik terimler veya ifadeler bizim bu bağlantıda aldığımız bilgilere çok benziyor. Bu genel olarak doğru bir değerlendirme mi?

C: Evet ama çok fazla parlatmayla.

S: (L) Boyutlararası gerçeklikler, KH ve BH... Ama Hanok karakterinin kendisi bir Babil karakterine dayalı gibi görünüyor. Düşmüş melekler komet imgeleriyle birlikte sunuluyor. Doğru mu?

S: (L) Yani meteorların neden olduğu yıkımlarla boyutlararası kavrayışlar birleştirildi mi o hikayelerde?

S: (L) Ve devler Yunan mitolojisindeki Titanların bir versiyonu gibi görünüyordu. Doğru mu?

S: (L) Aslında faydalı bir kitap, çok uzun değil ve herhangi biri bunu okuduğunda bu iletişimde gelen fikirlerden bazılarının başka zamanlarda ve başka yerlerde de iletildiğini anlayabilir. Fikirler efsaneler halinde kodlanmış. Sorum şu: Bu, insanların boyutlararası gerçekliklerle ilgili kavrayışlarını artırmak için okuyabilecekleri birşey mi?

C: Bir ölçüde. Sorun şu ki metin üzerinde oynandı ve pek çok insan sizin "görünmeyeni görme" yeteneğinize sahip değil. Belki de kitaba başkaları için notlar eklemen faydalı olur.

S: (L) Harika! Uğraşmam gereken bir proje daha.

(Ark) Ama harika bir proje!

(L) Neyse ki çok uzun değil. Pekala, bunu da projeler listesine ekleyeceğim.

(Galatea) Düşünme yeteneği bir süpergüç.

(Ark) Evet!

(L) Bazı günler durumun tam da bu olduğunu düşünüyorum. [kahkaha] Şu an için 1996 celselerine notlar eklemeyi bitirmem lazım, tarihsel olaylar veritabanım üzerinde çalışıyorum, herkes için kristal yüklüyorum, diğer kitabım üzerinde çalışıyorum ve...

(Galatea) Ama kristallerde sana yardımcı olacağız.

(L) Evet ve kristallerle ilgili sormamız gerekenleri soralım.

(Galatea) Güzel bir konu geçişi oldu! [kahkaha]

(L) Pekala, kristaller. Kristal konusu gündemde. Onları bugün çıkaracaktık ama Andromeda bir gece daha karanlık ay olacağını ve onları bu gece bırakıp yarın yani ayın sekizinde çıkarabileceğimizi söyledi. Yarının nümerolojik olarak daha iyi bir gün olduğunu düşünüyor. Bu konuda haklı mı?

S: (L) Aferin. 8 gerçekten iyi bir rakam. 7'li bir döngüde bir sonraki başlangıcın ilk gün oluyor. Bu harika kristaller koleksiyonunda pek çok yuvarlak veya damla şekilli cilalı renkli taşlar var. Onlarla ne yapacağından emin değilim. O tür taşlar koruma için faydalı mı?

C: Hayır

S: (L) Peki o taşların herhangi bir faydası var mı?

S: (L) Nasıl bir faydaları var?

C: Bu iletişimden önce yukarıyla bağlantında zaten yararlanmış olduğun gibi, o taşlar yaratıcı enerjiler ve rüya rehberleri olarak harika bir kaynak.

S: (Galatea) Rüya rehberleri mi? Neyi kastediyorlar?

(Andromeda) Rüya çalışmalarına yardımcı oluyor belki de?

S: (Andromeda) Çeşitli doğal taş türlerinden farklılar mı?

C: Sayılmaz ama bireyden bireye dikkatli bir şekilde seçilmeleri gerekiyor.

S: (Andromeda) Peki neden ay ışığında yüklenemiyorlar?

C: Pozitif yükü ters çeviriyor.

S: (L) Güneş'ten Dünya'ya ne tür bir yük geliyor? Negatif mi yoksa...

(Pierre) Genel olarak pozitif.

(L) Yani Güneş'ten Dünya'ya gelen yük genel olarak pozitif?

(Pierre) Burada elektrik yükünden bahsettiklerinden emin değilim. Belki de sormamız gerekiyor.

S: (Galatea) Peki ters yük ne yapar? Herşeyi alır mı?

C: Varlığın canlı enerjisine zıt.

S: (Ark) Peki ne yapmamız gerekiyor? Bir veya birkaç taş alıp yastığımızın altına koyup rüya görmek mi?

C: Bir

S: (L) Ama bu renkli taşlar için.

(Ark) Sadece bir tane ama seçilmesi gerekiyor, öyle mi?

(Chu) Kızlar seçecek.

(Pierre) Seçimle ilgili bir sorum var. Belirli bir taşla belirli bir kişi arasındaki uyumu belirleyen şey ne?

C: Frekans ve ihtiyaç.

S: (Ark) Bu frekansı nasıl ölçebiliriz?

C: Lokasyonda aura okuması.

S: (Pierre) Aura deyince işin içine başka bir boyut veya birşey giriyor. Yani kişinin aura frekansı veya profili taşınkiyle uyuşacak.

(Joe) Aurayı görmüyoruz.

(Pierre) Bazı insanlar görüyorlar veya öyle söylüyorlar.

(Galatea) Hiç auraları görebilecek şekilde kendini eğittiğin oldu mu?

(L) Bazen.

(Galatea) Kendimizi auraları görecek şekilde eğitebilir miyiz?

S: (Galatea) Bunu nasıl yapabileceğimizi biliyor muyuz?

(L) Bilmek istiyor muyuz?

(Galatea) Evet, çok yararlı bir beceri değil.

(L) Asıl kristallere gelelim. Çeşitli renklerde kristallerimiz var. Benim fikrim taşın ardındaki enerjiyle birlikte bilinçli yükleme yöntemimi kullanmak. Son zamanlarda aklıma gelen bir başka şey taşa enerji yüklemek için şarkı söylemek. Bu mümkün mü?

C: Sadece mümkün değil aynı zamanda bazı amaçlar için tercih edilen yöntem.

S: (Galatea) Farklı niyetler için farklı taşlara mı yükleme yapmak lazım yoksa birden fazla niyeti tek bir taşa yükleyebilir miyiz?

C: Evet, Evet.

S: (L) Her iki türlü de olur yani. Bazı taşlara birden fazla niyet yükleyebilirsin ve bazı taşlara da tek bir niyet yüklenmesi gerekiyor sanırım.

S: (L) Örneğin suyu yüklemek için kullanılan taşlar... Onları saflaştırma banyosundan çıkardıktan sonra türlerine ve boyutlarına göre sıralayalım. Küçük olanları suya koymak için ayrıca yükleyelim. Ve sonra...

C: Onlara şarkı söyleyin.

S: (L) Yani suya gidecek olanlara şarkı söylüyoruz. Tamam, sonra kişisel korumaya yönelik olanları alacağız ve...

C: Onlara okuyun!

S: (L) Diğer bir deyişle onlarla konuşalım. Onlara ne yapmaları gerektiğini mi anlatalım?

C: Evet. 91. mezmuru değiştirin. Bir kopyasını da alıcıya verin ki koruyucu parametrelerin farkında olsunlar ve zaman zaman etkisini artırabilsinler.

S: (Joe) 91. mezmur nedir?

(L) Şöyle birşeydi; "Yüceler Yücesi’nin barınağında oturan, Her Şeye Gücü Yeten’in gölgesinde barınır." Ve sonra "O seni avcı tuzağından, ölümcül hastalıktan kurtarır." gibi birşey. Ve sonra, "Ne gecenin dehşetinden korkarsın, ne gündüz uçan oktan, ne karanlıkta dolaşan hastalıktan, ne de öğleyin yok eden kırgından." Vesaire vesaire. Bu kadarına hatırlayabiliyorum. Pek çok şeyden bahsediyor. Ve bunu Kozmik Akla uygun bir şekilde değiştirebiliriz. Doğru anlıyor muyum?

C: Evet!!! İyi tahmin ediyorsun!

S: (Andromeda) Peki ya belirli şifa vakalarına yönelik kristaller?

C: Şifa için şarkı söyleyin.

S: (L) Şifa kristallerine şarkısı söylenecek, su kristallerine şarkı söylenecek, koruma kristallerine okuma yapılacak ve belki bunu yaparken Mezmurlardan biraz da ilahi okuyabiliriz. Pirinç kaselerimizle yaptığımız gibi veya onun gibi birşey?

S: (Galatea) Kristaller ve tuz dışında bu etkileri artırmak için suyumuza ekleyebileceğimiz başka ne olabilir?

C: Hiç birşey.

S: (L) Oo, ev koruması için de 91. mezmur mu?

S: (Galatea) Herkes tek tek mi okuyacak yoksa tek bir kişi mi?

(L) Şarkı şeklinde okuyup tekrarlamamız gerekiyor sanırım; birlikte okumak. Kaç kere tekrarlamamız gerekiyor?

C: Üç gün boyunca 8 kere.

S: (L) Günde 8 kere mi?

S: (Joe) Bu taşı alan kişinin yapabileceği birşey mi yoksa bizim her taş için yapmamız gereken birşey mi?

C: Bunu siz yapacaksınız. Alıcı sadece etkiyi artıracak.

S: (L) Kendi kristallerini yükleyen herhangi birine ilave olarak bunlardan herhangi birini yapmamın belirli bir avantajı var mı?

C: Senin hayatın mesajlarımızı almak için yapılması gerekenin bir örneği. Bunu yapabilmek için frekans hızlandırmayı başardın. Daha önce de söylediğimiz gibi, bu iletişim tek yönlü değil!

S: (L) Frekans hızlandırmayı başardım derken, ölümün eşiğine geldiğim zamanı mı kastediyorsunuz?

S: (L) Harika! Her neyse, benim bunu yapmamın sizden taşa bir enerji aktarımı sağlayacağını söylüyorsunuz, tıpkı bizimle iletişim kurmanız gibi. Doğru anlıyor muyum?

S: (Galatea) O zaman hepimiz için geçerli.

C: İletişim sırasında sizinle birleşiyoruz.

[KISA MOLA]

S: (L) Pekala.

C: Çabalarınız yoluyla bireylerin bilgiyle bağlantısı kurulabilir.

S: (L) Biri şu olasılığı gündeme getirdi: Eğer ben bu kristalleri yüklersem, bunlardan bir tanesini ele geçiren kötü niyetli bir kişi onu kullanarak bana kötü enerji gönderebilir.

C: İşleyişi öyle değil. "Yazılımı yüklemen" sayesinde altıncı yoğunlukla bağlantı kurulmuş oluyor, ana sistem gelecekteki biziz.

S: (L) Yani diğer bir deyişle bu kristallere kendime koymuyorum veya başkalarıyla benim aramda bir bağlantıyı yaratmıyorum, onlar ile gelecekteki siz / biz arasında bağlantı kuran bir çeşit frekans koyuyorum ve böylece bunları kullananlar sizinle ve siz yoluyla birbirleriyle bağlantı kurmuş oluyorlar, ki ben de bu bağlantı ağının bir parçasıyım sanırım?

(Andromeda) Frekansa kanallık ediyorsun.

(L) Kristallere frekans kanallıyorum ama onlara kendi kişisel enerjilerimi bağlamıyorum, değil mi?

C: Kesinlikle. Bazı "kötü niyetli" kişilerin öyle birşeyi denemesi "ilginç" olur. "Güvenlik Duvarımız" var.

S: (L) "Güvenlik duvarı" derken sembolik birşeyden fazlasını kastediyorsunuz gibi geldi bana...

C: Aynen.

S: (L) Ve sanırım o frekansla rezonansta olmayanların bunu anlaması uzun sürmeyecek. Pekala. Kristaller konusunda soracağımız başka birşey kaldı mı? Şimdi ne yapmamız gerektiğini aşağı yukarı biliyoruz sanırım?

(Pierre) Şarkı olarak ne okuyacağını biliyor musun?

(L) Oo, ne okuyacağımızı biliyor muyuz?

C: Evet, biliyorsun!

S: (L) Biliyorum...

C: Ayrıca buluşmalara yönelik bir şarkı kitabı için şarkılar seçme sürecindesin.

S: (L) Evet. Çeşitli şarkılar arama sürecindeyim. Ve şimdiden söyleyebilirim ki, "Farther Along" onlardan biri değil.

(Andromeda) Veya "Swing Low, Sweet Chariot"!

(L) Evet, o fazla depresif olur!

(Galatea) Laura özel yazılımı olan tek kişi mi?

C: Sizinki de iniyor!

S: (Galatea) Andromeda ve benimki mi?

S: (L) Şimdi "Kasyopya Yazılımı İndiriliyor" yazılı tişörtlerden birini giyebilirsiniz! LM'ye söyleyelim de bize bir tane yapsın!

(Galatea) Kurulum devam ediyor. Yüklüyor...

(L) Sonra şunu soracak: "Bilgisayarınızı yeniden başlatmak ister misiniz?" AAAH! [kahkaha]

(Galatea) "Kurulumu tamamlamak için bilgisayarınızı yeniden başlatmalısınız." ÖLÜM! [kahkaha]

(L) Bazı küçük sorularımız var...

(Galatea) Sen seninkileri sormadan önce ben benimkileri sorabilir miyim?

(L) Sadece küçük bir liste! Pekala.

(Galatea) Yaşadığımız sorun konusunda bana, Laura'ya ve Andromeda'ya yardımcı olabilecek zararsız bir madde veya ilaç var mı?

C: Hormon enjeksiyonlarına ihtiyacınız var ve uyku döngülerine özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.

S: (Galatea) Radyonun kendi kendine açıldığı zamandan bahsediyorduk, hatırlıyor musunuz? Neden kendi kendine açıldı?

(L) O gün başka ne oldu?

(Andromeda) Bir bardak ve bir kavanoz o gün kırıldı sanırım.

S: (L) Çözüm çabalarımız yoluyla o enerjileri püskürttük mü?

C: Evet. İyi iş!

S: (Galatea) Neredeyse Data'nın üzerine düşen o dal kötü enerjilerden mi kaynaklandı yoksa sadece çürümüş müydü?

C: Gelecekte bir aksiliği önlemek için o ağacı kesmeniz gerekiyordu.

S: (L) Yani bir uyarı mıydı?

S: (Data) Bana özel bir uyarı mıydı?

S: (Galatea) Sadece oradaydın.

(Andromeda) Bunun Data'nın riskte olması ile ilgili rüyanla bir alakası var mıydı acaba?

(L) Oo, dur bir dakika! Hastanedeki risk faktörü... Evet, rüyamda hastanedeydim ve Data'dan bahsediyorlardı. Ve onlara Data'nın tehlikede olmadığını çünkü dikkatli olduğunu söyledim.

(Data) Zarar görmedim çünkü gürültüyü duydum.

(L) Doğru. Çok ilginç. "Risk faktörü".

(Data) Ama geçti ve kötü birşey olmadı.

(L) Rüyamın bununla herhangi bir ilgisi var mıydı?

C: Evet. Şu hususa dikkat: Data, dikkat edersen korunursun!

S: (Data) Ve dikkat ettim çünkü duydum.

(L) Rüyada Data'nın doktora yalnızca önleyici ilaçlar almak için gittiğini söylüyordum sanırım.

(Andromeda) Evet.

(L) Ve o doktorlara gerçekten kızgındım.

(Data) Onlara "risk faktörü" demelerine gerek olmadığını mı söylemiştin?

(L) Evet, onlara GERÇEKTEN kızmıştım.

C: Bu etrafındakilerle enerji paylaşmanı gösteriyor.

S: (L) Rüya aleminde Data'yı ona kötülük yapmak isteyenlere karşı savundum. Ve bu da dikkatli olması için Data'yla bir enerji paylaşımına dönüştü. Doğru anlıyor muyum?

S: (L) Çocuklarla da öyle yapıyordum. Çocuklarla ve tehlikelerle ilgili rüyalar görürdüm. Şeytanlara veya ejderhalara karşı savaşırdım veya balonları patlatırım veya evimizin etrafına kalkanlar diktirirdim.

(Andromeda) Ben de öyle çok rüya görüyorum.

(Galatea) Bir rüyamda içimi kesip açıp büyük bir tenya çıkarıyordun.

(L) Çıplak ellerle mi yaptım?

(Galatea) Evet. Sanırım beni ele geçirmeye çalışan kötü bir parazite karşı beni koruyordun.

(L) Oo, tatlım! Annen seni korur.

(Galatea) Teşekkür ederim! Başka bir sorum var: Geçen gece pencerenin dışında gölgeli bir silüet gibi birşey gördüm. O bir varlık mıydı yoksa sadece aklım benim üzerimde bir oyun mu oynuyordu?

C: İnşaat işi nedeniyle lokasyonda meydana gelen EM alanı değişikliğinin neden olduğu bir yeniden oynatma.

S: (Data) Duvar inşaatı.

(Pierre) O duvar EM alanımızı mı değiştirdi?

S: (Pierre) Bu iyi.

(L) Öyle umalım. İyi mi?

S: (Pierre) Yeni ön duvarı inşa ettiğimizden beri daha bir sığınak hissi var, daha korunaklı hissettiriyor.

(Andromeda) Geçen gece karanlık bir adamı öldürmeyle ilgili bir rüya gördüm. Bu kişisel birşey miydi yoksa fazlası mı vardı?

C: Her zaman olduğu gibi ruh seviyesindeki gerçek enerjisel manevraları sembolize ediyor.

S: (L) Yani davetsiz bir misafir vardı ve sen psişik alemlerde ondan kurtuldun ve bu rüyanda o şekilde sembolize oldu.

S: (L) Aferin!

(Galatea) Son bir kristal sorusu. Yapay veya Swarovski kristalleri yüklenebilir mi?

C: Zayıf bir şekilde.

S: (Pierre) Onlar gerçek kristal değil. Cam.

(Galatea) Sanırım geçen yıldı, ön bahçeden bir gölgenin geçtiğini gördüm. Pencerede gördüğüm diğer gölgenin aynısı mıydı o?

S: (Galatea) Sağlığımız için yapmamız gereken ama yapmadığımız ve hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığınız herhangi birşey var mı?

C: Bilmeniz gerekiyorsa bileceksiniz!

S: (L) Hipofiz bezimizle ilgili bir sorun tespit ettik. Bunun nedenini gerçekten merak ediyorum?

C: "Hormon üreten enerjinin" çoğu ruh bağlantısına gidiyor.

S: (Galatea) Yani ruhumuz tüm gazımızı alıyor mu?

C: Gibi.

S: (Galatea) Yani o enjeksiyonlara ihtiyacımız var.

(L) Diğer bir deyişle, bir hormonu üretmek için kullanılabilecek olan enerji...

(Andromeda) Metabolizma gibi belirli şeyleri düzenleyen...

(L) Bu gerçekten ilginç! Güçlü psişik veya bağlantı yetenekleri olan veya böyle bir deneyimi olan pek çok kişi hatta belki çoğu iri insanlar.

C: Evet ama hepsi değil! Mesela Andromeda!

S: (Andromeda) Hala düşük enerji ve benzer problemlerim var.

(L) Evet ama bu sorun beyin tümörü veya ona benzer birşey değil sanırım?

C: Hayır. Daha önce de söylediğimiz gibi gelişiminizi durdurmak için tiroidinize müdahale edildi. Buna daha üst sistem enerjileri kullanılarak yanıt verildi.

S: (L) Üst sistem derken bu üst yoğunluklarla bağlantı anlamına geliyor sanırım, yani epifiz. Doğru mu?

S: (Andromeda) Aralıklı perhize ne diyorsunuz? Faydası olacak mı?

C: Kesinlikle.

S: (L) Yani aralıklı perhiz yapılacak, uyku döngülerine çok dikkat edilecek, muhtemelen enjeksiyonlar yaptırılacak, diyet, iyot, balık yağı, B vitaminleri, krom pikolinat ve D vitamini alınacak... bunlar bu sorun konusunda dikkat etmemiz gereken şeylerden birkaçı.

(Galatea) Son soru: Kısa bir süre önce ne zaman ahududu yesem kendimi iyi hissettiğini fark ettim. Bazılarımızın ahududu yağı kalması iltihabı azaltmak için faydalı olur mu?

C: Evet, bir miktar.

S: (L) Tamam, forumdan bir soru var. Söyle diyor:

Eklenti:
Michael Crawford DHA'nın [balık yağındaki başlıca element] elektronların kuantum tünellemesine imkan sağlayabilir ve dolayısıyla da retina fotoreseptöründe neden yüksek konsantrasyonlarda bulunduğunu açıklayabilir. Fakat bu noktada bir mekanizma bağlamında yalnızca bir spekülasyon olarak kabul ediliyor.

DHA’nın olağanüstü muhafazası ve nöron sinyallemesindeki yeri doldurulmaz özelliği ve fotoreseptördeki yüksek konsantrasyonu ancak nicelenmiş sinyaller sağlayan bir elektron tünelleme cihazı olarak işlev gösteriyor olması durumunda açıklanabilir. Kuantum mekanik uygulaması, ışık iletiminde membran depolarizasyonunun mutlak kesinliğini açıklıyor. Bu kesinlik görsel keskinlik ve sinaptik sinyal için esastır. Kuantum mekaniği aynı zamanda beklenenin aksine gelen ışıktan uzak yönelen fotoreseptörü de açıklamaktadır. Şunu ortaya koyduk ki, enerjisi asgari düzeye indirilmiş yapılar, moleküler polarizasyon ve eylemsizlik momenti, DHA’nın elektronun kuantum tutarlılığı ile supramoleküler kimya aleminde işlerlik gösteriyor olabileceğini doğrulamaktadır fakat daha fazla araştırmaya ihtiyaç duyulduğunu elbette kabul ediyoruz.”

DHA’nın potansiyel kuantum etkileri hakkında fazla araştırma yapılmadığı ve belki de K’lar bu olasılıkla ilgili yorumda bulunmak isteyebilirler.

(L) DHA’nın potansiyel kuantum tünelleme etkileri ile ilgili bir yorumda bulunabilir misiniz?

C: Canlı bir sürecin mekanik bir tanımı “isabetli olmaz”.

S: (L) Yani bunun mekanik bir...

(Pierre) Birşeyin eksik olduğunu söylüyorlar. Bu mekanik bir tanım ve canlı süreçlerde bundan fazlası var.

(L) Yani bundan fazlası var ve kuantum tünellemesi açıklanamaz durumdaki canlı bir süreci açıklamaya çalışıyor olabilir? Bu mu?

C: Evet. Başka hiçbir şey işe yaramadığında “kuantum tünellemesi” veya “sicimlerden” bahsediliyor.

S: [kahkaha] (Pierre) Çok doğru...

(L) Yani bilgiyle veya morfogenetik alanlarla veya buna benzer şeylerle kontrol edilen canlı süreçler olduğunu kabul etmek zorunda kalmamak için böyle bir açıklama yoluna başvuruyorlar. Bu bir kaçış aslında, öyle mi?

S: (Ark) Fırsattan istifade bir soru sormak istiyorum çünkü bilgi ve morfogenetik alanlardan bahsediyoruz. Bilgi kavramı ile ilgili pekçok yaklaşımlar ve tanımlar var. Sadece harfleri kodlamak ve telgraf yoluyla iletmek için bilgi kavramını icat eden Shannon'la başlıyor herşey genellikle. Bunun yaşamın tanımı için doğru bir bilgi türü olduğunu sanmıyorum. Ve bugünlerde kuantum bilgisayarlar yapmak için kullanılan kuantum bilgi var, ki bu da muhtemelen yaşam fenomeninden uzak. O yüzden felsefi anlamda veya matematiksel anlamda veya genel olarak ne tür bir bilgiye bakmam gerektiği konusunda bir ipucu almak istiyorum, hayat için faydalı olmayan şeyler öğrenerek gereksiz zaman harcamak istemiyorum. Hayatı ve hayatın düzenini anlamak istiyorum.

(L) Peki seçenekler nelerdir? Soru ne?

(Ark) İpuçları? Bu konudaki literatür için nereye bakmak gerekiyor? Çünkü Shannon var, bilgiyi olasılıkla ilişkilendiren kişiler var, entropi ile ilişkilendiren kişiler var, vesaire. Araştırmam gereken yazarın adının ilk harfi ne olabilir?

C: F

S: [kahkaha] (Pierre) İkinci harfi sorabilirsin...

C: I

S: (Chu) Üçüncüsü?

S: (Andromeda) Sadece 2 harfiniz var! [kahkaha]

(L) Bu diğer bazı sorulara pek ilgi duymuyorum... Şuna geçeyim:

Eklenti:
Analog ve dijital ses, pikap platformuna karşı IE CD hakkındaki yaygın bir düşünceyi özetleyen bir makale buldum.

Sekiz yıldan uzun bir süre boyunca binlerce fonograf kaydı test ettim ve bu örneklerin çoğunun son derece tedavi edici olduğu sonucuna ulaştım. [3] Bu durum 1979’da değişti. Öncekilerle aynı terapötik sonuçlara ulaşamadığımı farkettim çünkü aynı hastalara aynı besteleri içeren kayıtlar dinlettiğimde tamamen ters bir etki meydana geliyordu! Hastaların stresi azalmadığı gibi ve yaşam enerjileri etkilenmediği gibi tam tersi oluyordu! Örneğin uykuyu güçlendirmek için uzun zamandır kullandığım müzik uykusuzluğu şiddetlendiriyor gibi görünüyordu. Bir örnekte müzik bir hastanın sakinleştiricilerden uzaklaşmasına yardımcı olmak yerine onlara daha da fazla ihtiyaç duymasına neden oluyor gibi görünüyordu. Dinlenme dönemlerinde kullanmaları için iş insanlarına verdiğim özel kasetler artık onları stresini azaltmak yerine artırıyor gibi görünüyordu. Bu bulgular çok dikkat çekici.

Bu ve bunun gibi pek çok paradoksal fenomenleri araştırdığımda bunların her durumda dijital kayıtların kullanımıyla ilgili olduğunu buldum. Bunlar dijital kayalardan yapılmış vinil kayıtlardı (ve sonra da CD’ler). [4] Aynı eserlerin bazen aynı sanatçılar tarafından icra edilen analog versiyonlarını denediğimde pozitif tedavi edici etkiler tekrar ortaya çıkıyordu. Dijital süreçle ilgili “yanlış” birşey olduğu konusunda hiçbir şüphe yok gibiydi. Görünüşe göre dijital kayıt tekniği yaşam enerjisini artırmamakla ve stresi azaltmamakla kalmıyor, tam ters bir etkiyle stresi artırıp yaşam enerjisini azaltıyordu. Duygusal akupunktur sistemi üzerinde şiddetli olumsuz bir etki yapan bir tür mekanizmayla, dijital süreç bir şekilde müziğin tedavi edici etkilerini tersine çeviriyordu!

C: Eğer kişi bir 3. yoğunluk etkisine bağımlıysa, analog en iyisidir. Eğer daha üst veya “başka” alemlere temas etmeye çalışıyorsa, dijitalin bu etkiyi yapması daha muhtemel.

S: (L) Yani bir kişiye ilaç veya ona benzer birşey verir gibi 3. yoğunluk birşey istiyorsan, kişiye gerçek fiziksel titreşimleri aktaran analog tip kayıtları kullanırsın. Ama eğer başka alemlere veya yoğunluklara özgü etkiler meydana getirmek istiyorsan dijital daha iyi. Örneğin eğer hayaletlerin ses kaydını almak istiyorsan ve hayaletli bir eve bir kayıt cihazı gibi birşey bırakırsan, bu ciddi bir yoğunluklar-arası enerji türü gerektirir bence. Mekanik. Yani analogda mekanik etkiler meydana geliyor. Dijital çok incelikli, elektromanyetik olabilir...

(Joe) 3. yoğunluk dışı şeyler iletmek için kolaylıkla kullanılabilir.

(L) Evet. Pekala başka herhangi bir soru var mı? Celse uzun sürdü. Burada kollarımız bitkin durumda!

(Pierre) Aniden donan mamutlarla ilgili iki kısa soru. [kahkaha] Şu dünyaya çarpan komet, onun çarpma öncesi ve sonrası kuzey kutup konumunu öğrenmek istiyorum.

C: 7 derece fark.

S: (Pierre) 7 derece... çarpmadan önce ve sonra kuzey kutbundaki konumunu sormuştum.

C: Güney Orta Kanada’ya yakın.

S: (Pierre) Bu çarpmadan önceki konum mu?

(L) Öncesini sormadın mı?

(Pierre) Önceki ve sonraki yerini sordum. Sanırım bu öncekiydi.

(L) Sanırım eksendeki kaymanın 7 derece olduğunu kastettiler.

(Pierre) Evet, ekliptiğe göre.

(L) Ve eksende 7 derecelik bir kayma da kesinlikle iklimsel koşulları değiştirir.

(Pierre) Elbette.

S: (L) Yani litosferin o kadar kaydığını mı söylüyorsunuz?

S: (L) Hem eksen değişti hem de litosfer kaydı. Bu da o kemik yığınlarını açıklar... Kuzey kutbunda resmen adalar dolusu kemik yığılmış! İnanılmaz.

(Pierre) Güney Orta Kanada çarpma öncesi mi?

C: Önce.

S: (L) Ve olan bu.

(Galatea) Pierre, gördüğün UFO’yu sormak ister misin?

(L) Şaka yapıyordu.

(Pierre) Hayır hayır, şaka yapmıyordum, ama çok kısa gördüm...

(L) Tamam, hadi, son sorun nedir?

(Pierre) Sadece çarpan kütlenin boyutunu bilmek istiyorum. Çapı.

(L) Sanırım Firestone bunu tartışıyor.

(Pierre) Ama Firestone ille de haklı değil.

(L) Yeterince yakın olup olmadıklarını sormuştuk sanırım ve öyle olduğunu söylemişlerdi.

(Pierre) Tamam öyleyse.

(Galatea) Bir saniye! Son bir tane: Pierre UFO gördü mü görmedi mi?

S: (Galatea) Tamam, bitti.

C: Sevenler için akıl kaynaşması mümkün. Hoşçakalın.

(Andromeda) Bu tamamen Uzay Yolu! Vulkanlar tüm anılarını falan paylaştıkları zaman yapıyorlardı bunu.

CELSE SONU

https://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,41701.0.html

Arulnool

182 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2016 :  00:27:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bozadi, çok teşekkür ediyorum.

Bu celseyi bir kaç defa tekrardan okumakta fayda var. Benim dikkatimi çeken, laura'nın aura görme yeteneğinin var olması. Ve bu yeteneğinde öğrenilip, geliştirile bilirliği. Taşların neden ay ışığına maruz bırakılmaması çok iyi ifade edilmiş. Ve bu ifade edilen negatifliği bizzat yaşadım. Taşımı ay ışığında şarj etmiştim.

Sevgiler, saygılar.

Anlamak isterken, hoş gördüm yargıları...
Go to Top of Page

beyrutkapı

433 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2016 :  00:30:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Emeğine sağlık bozadi. Teşekkürler
Go to Top of Page

Serapsa

18 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2016 :  09:07:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tşkler bozadi.
Beklediğim gibi bir celse değildi yinede okumuş olmak güzel.

"İğneye geçirilecek ipliğin ucu çatal olursa, iğneden geçmez; madem ki teksin,gel bu iğneden geç..."
Go to Top of Page

Olcay

69 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2016 :  11:55:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için teşekkürler Bozadi.
Go to Top of Page

bozadi

8550 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2016 :  13:24:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler arkadaşlar. Global ve evrensel gündemle ilgili soru-cevapların olmaması celseyi biraz eksik hissettirdi sanki ama her zaman olduğu gibi değerli, ilham verici bilgi ve açıklamalar vardı.
Go to Top of Page

ağaçkakan

64 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2016 :  14:02:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok teşekkürler Bozadi.
Go to Top of Page

arinmak

209 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2016 :  14:06:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için teşekkürler.
Go to Top of Page

Tgur

937 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2016 :  17:54:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bozadi gayretlerin için sonsuz teşekkürler..

Bu celsede en çok şurası ilgimi çekti ve konu Andromeda ya mı yoksa hepsine mi ait anlayamadım ,

İkincisi BH nın müdahele ettiği durumların da olduğunu anlıyoruz,
------------------
"C: Hayır. Daha önce de söylediğimiz gibi gelişiminizi durdurmak için tiroidinize müdahale edildi. Buna daha üst sistem enerjileri kullanılarak yanıt verildi.
S: (L) Üst sistem derken bu üst yoğunluklarla bağlantı anlamına geliyor sanırım, yani epifiz. Doğru mu?
C: Evet "

Edited by - Tgur on 10/05/2016 18:36:42
Go to Top of Page

sağanak yağmur

15 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2016 :  21:47:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok teşekkürler Bozadi, ellrine, emeğine sağlık. Bu seferki celse beni de fazla doyurmadı ama, satır aralarında gene de çok bomba bilgiler var. Tekrar ve sessiz bir ortamda tam konsanre olarak okumam lazım.
Bazı satırların arasında, sanki tüm boyutlara kanal olabilecek organlara sahip olduğumuz ama bunların hem farkında olmadığımız hem de tıbben de detaylarının ne olduğu bilinmiyor gibi bir hisse kapılıyorum. Ve bu organların aktif hale getirilebileceği de mümkün olabiliyor gibi algılıyorum. Bu konuda sizlerin de tamamlayıcı bilgilerinizi okumak isterim. Örneğin hipofiz, kozalaksı beyin gibi antik Mısırda da üzerinde çok durulmuş olan ve semboller ile devamlı gündemde kalması sağlanan organlar.
Herşey gönlünüzce olsun.
Go to Top of Page

Majisyen

286 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2016 :  06:56:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için teşekkürler. Biraz fazla teknik bilgiyle dolu bir celseydi gibi geldi bana. Örülen duvarın EMyi etkilemesi. Ona göre mi yapı inşa etsek ne?

Karanlık, ışığın olmadığı yerde vardır.
Go to Top of Page

Tgur

937 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2016 :  11:25:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Müdahele derken epifizin dönüştürücü fonksiyonunu yabana atmamak lazım zaten dostlarımız da değinmişler ve evet cevabı alınmış,

Durum böyle olunca BH müdahelesinin eifiz yoluyla oluşturulan kanal yolunu (çeşitli usüllerle) açarak ve bilgi yoğunluğu sağlayarak kişilerin farkındalık halini maksimuma getirmek olarak söyleyebiliriz .
Sonuçta bu davranışa bizim bildiğimiz etkiye tepki değil (KH karakteri), bilgilendirme yolu ile(BH davranışı) olduğunu da teslim etmek gerekir..

Bu arada epifiz hakkında evvelce kıymetli dostların araştırması ve yorumuna bakabiliriz:

http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=229&SearchTerms=Epifiz

Go to Top of Page

Scyth

1068 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2016 :  18:50:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bence forumdaki herkez bir kristal edinmeli ve kullanım talimatına uyarak sürekli kullanmalı.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

bozadi

8550 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2016 :  19:35:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler arkadaşlar.

Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Tgur

Bozadi gayretlerin için sonsuz teşekkürler..

Bu celsede en çok şurası ilgimi çekti ve konu Andromeda ya mı yoksa hepsine mi ait anlayamadım ,

İkincisi BH nın müdahele ettiği durumların da olduğunu anlıyoruz,
------------------
"C: Hayır. Daha önce de söylediğimiz gibi gelişiminizi durdurmak için tiroidinize müdahale edildi. Buna daha üst sistem enerjileri kullanılarak yanıt verildi.
C: Evet "
Tgur, “tiroide yapılan müdahale” konusunda sorduğun cevabı konusunda ben de emin değilim ama Laura ve onunla birlikte tablada kanallamaya yardımcı olan kızları Galatea ve Andromeda’ya ilişkin bir bilgilendirme olduğunu tahmin ediyorum celsedeki bazı diyaloglardan.

Epifiz beziyle ilgili olarak bir arkadaşım şu youtube videoların linkini paylaştı:

https://www.youtube.com/watch?v=vF8rSU4z020
https://www.youtube.com/watch?v=7fZ6wIifdc0

Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Aden

Kristal konusunu tekrar açmaları iyi olmuş kristalinize şarkı söyleyin demişler nasıl bir şarkı söylesek acaba ya da dedikleri gibi 91. mezmur'u söylesek bilemedim bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bir de laura'nın okuduğu Enok'un Birinci Kitabı ilgimi çekti internetten biraz baktım alıp bi okumayı düşünüyorum.
Uzunca bir süredir taş/kristal kullanımı konusunda bir adım atma isteği duymama rağmen, nasıl bir yol izlemem gerektiği konusundaki bilgi eksiklerim ve tembellik/umursamazlık nedeniyle bunu sürekli erteledim. Ama celselerde bu kadar vurgulu bir konu haline gelince, artık şu veya bu şekilde adım atarım herhalde.

Ne yazık ki şarkı okunabilecek taşlara ne tür şarkılar / ilahiler okunabileceği konusunda bir bilgim, sezgim veya önerim yok şu an için, dilerim bir süre içinde bu konuda deneyimi artan arkadaşların yardımıyla ortak ve faydalı bir bilgi ve uygulama birikimi sağlarız Aden.

Enoch adının Türkçe karşılığı olarak “Hanok” sözcüğünün “Enok” sözcüğünden daha yaygın kullanıldığını fark ettiğim için senin mesajını okurken, celsede çevirisini de buna göre güncelledim, teşekkürler.

Birkaç yıl önce bu metni okuduğumu hatırlıyorum ve tamamen değilse de nispeten pozitif bir eğilimin mevcut olduğunu ve bazı mesajların K’ların verdiği bilgilerle benzerlik taşıdığını hissetmiştim. BH eğilimi ile KH eğiliminin kadersel sonuçları vurgulanıyordu bir bölümünde hatırladığım kadarıyla.

Go to Top of Page

Scyth

1068 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2016 :  20:02:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
En az iki tane mümkün suret fazla oynanmamış kristal kolye ucu alın. Tuzla temizleyin ve güneşte bırakın; daha sonra birini şarj eder diğerini kullanırsınız. Böylece sürekli enerjisi dolu taşlar kullanmış olursunuz. Renkleri çok önemli değil hoşunuza gideni alın. Erkek olanlar şeffaf olmayan taşlar seçsinler; kadınlar şeffaf olanları.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1028 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/05/2016 :  03:16:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Ceviri icin tesekkürler sevgili Bozadi...

Kristaller/taslar de güzel sarki söylerler.Bende minikler haric 5-10 tane var ve uzun zamandir arada bir güzel (rahatlatici,huzur veren ve sevgi dolu) koro sarkilari dinliyorum!Aslinda onlari boyutlar yada yogunluklar arasi dogal iletisim araci olarak ta görebilirsiniz ve hatta bilinbcinizle zaman yolculugu bile yapabilirsiniz yani gecmisteki ve gelecekteki sizle iletisim kurabilirsiniz.

Diger boyutlardaki diger benliklerinizle iletisim kurabilirsiniz ama bunda uyarmam gerekir cünki cegenneme dönüsmüs cok negatif boyuttaki bir Dünyadaki diger benliginiz/siz seytani bir varliga dönüsmüs olacaktir!!!Ve bunun tam tersi pozitif boyuttaki cennetimsi bir Dünyadaki sizlerde var tabi ki ve onlar da melek gibi yardimsever olacaktir...

Yine tam benlik konular... :-)))

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

arinmak

209 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/05/2016 :  06:16:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Alemtac sayfasından
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=101&whichpage=45
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Alemtac

pineal gland denen 3,gözümüzün kireçlenmesinde büyük rol oynayan floridin etkisini azaltmak için deniz yosunu tüketmemiz üzerine bir makale: http://www.riseearth.com/2016/02/your-pineal-gland-could-be-blocked-with.html deniz yosunu hap halinde satılıyor, bir süre solgarın sıkıştırılarak hap haline getirilmiş deniz yosununu kullanmıştım. coumadin kullanmam nedeniyle bırakmak zorunda kalmıştım. Kumadin kan sulandırıcı ve deniz yosunu gibi yeşil bitkiler etkisini arttırıyor.

Scyth kristallerle ilgili konusu
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=697&whichpage=1&SearchTerms=kristal

forumda farklı konular altında kristallerle ilgili bilgiler geçiyor.
iyot konusunda olduğu gibi , ayrı bir başlık altında devam edilse daha iyi olmaz mı ?

nasıl anlatsam , Genel bilgiler şeklinde. En fazla 30 dakikanızı alacak kadar.

hangi taşları kullandığınızı , taşlarla ilgili geçmişte yaptığınız ve doğru şekli , kişi göre taş seçimi ... kısa kısa yüzeysel bilgiler.

Arulnool taşını ay ışığında şarj ettiğini ve bunun yanlış olduğundan bahsediyor.

Scyth taşların temizlenmesiyle ilgili bilgi veriyor.
Taşlar belirli aralıklarla temizlenmelidir en basit yolu akan sudur. Gümüş alaşımlı olanları toprakta bırakarak temizliyorlar bir başka yöntem ise tuzlu suda bir gün bekletmektir. Zira ilk alındıklarında mutlaka tuzlu suda bekleetmek gerekir. İşin bir başka püf noktası taşlara senden başka birinin dokunmaması gerekliliğidir. İlginizi çeken taşlar genelde ihtiyacınız olan taşlardır

Tam olarak anlatamadığımın farkındayım. bozadi iyot konusunda açtığı konuyu örnek olarak verebilirim. Konu bütünlüğü ve iyot hakkında başlangıç için çok iyi konumda. Tek başlık altında bilgi bakımından geliştirilmeye açık.

Mesela iyot konusunda yeni bir bilgi edinirsem o başlık altında paylaşa bilirim. olumlu yada olumsuz tecrübelerimi paylaşa bilirim. ( son kısım kişinin tercihine kalmış. iyot hakkında başlangıç için çok çok faydalı bir konu )

Ne kadar çabalasamda tam olarak anlatamayacağım.

Go to Top of Page

arinmak

209 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/05/2016 :  06:19:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Alemtac sayfasından
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=101&whichpage=45
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Alemtac

pineal gland denen 3,gözümüzün kireçlenmesinde büyük rol oynayan floridin etkisini azaltmak için deniz yosunu tüketmemiz üzerine bir makale: http://www.riseearth.com/2016/02/your-pineal-gland-could-be-blocked-with.html deniz yosunu hap halinde satılıyor, bir süre solgarın sıkıştırılarak hap haline getirilmiş deniz yosununu kullanmıştım. coumadin kullanmam nedeniyle bırakmak zorunda kalmıştım. Kumadin kan sulandırıcı ve deniz yosunu gibi yeşil bitkiler etkisini arttırıyor.

Scyth kristallerle ilgili konusu
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=697&whichpage=1&SearchTerms=kristal

forumda farklı konular altında kristallerle ilgili bilgiler geçiyor. konu bütünlüğü yok , aramalrdan bir kaç konuya baktım kristal adi geçen ama kristalle ilgili bilgi vermeyen konularda var.

iyot konusunda olduğu gibi , ayrı bir başlık altında devam edilse daha iyi olmaz mı ?

nasıl anlatsam , Genel bilgiler şeklinde. En fazla 30 dakikanızı alacak kadar.

hangi taşları kullandığınızı , taşlarla ilgili geçmişte yaptığınız ve doğru şekli , kişi göre taş seçimi ... kısa kısa yüzeysel bilgiler.

Arulnool taşını ay ışığında şarj ettiğini ve bunun yanlış olduğundan bahsediyor.

Scyth taşların temizlenmesiyle ilgili bilgi veriyor.
Taşlar belirli aralıklarla temizlenmelidir en basit yolu akan sudur. Gümüş alaşımlı olanları toprakta bırakarak temizliyorlar bir başka yöntem ise tuzlu suda bir gün bekletmektir. Zira ilk alındıklarında mutlaka tuzlu suda bekleetmek gerekir. İşin bir başka püf noktası taşlara senden başka birinin dokunmaması gerekliliğidir. İlginizi çeken taşlar genelde ihtiyacınız olan taşlardır

Tam olarak anlatamadığımın farkındayım. bozadi iyot konusunda açtığı konuyu örnek olarak verebilirim. Konu bütünlüğü ve iyot hakkında başlangıç için çok iyi konumda. Tek başlık altında bilgi bakımından geliştirilmeye açık.

Mesela iyot konusunda yeni bir bilgi edinirsem o başlık altında paylaşa bilirim. olumlu yada olumsuz tecrübelerimi paylaşa bilirim. ( son kısım kişinin tercihine kalmış. iyot hakkında başlangıç için çok çok faydalı bir konu )

Ne kadar çabalasamda tam olarak anlatamayacağım.

Go to Top of Page

macka

195 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/05/2016 :  09:53:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Celse için teşekkürler bozadi
Eklenti:
Analog ve dijital ses, pikap platformuna karşı IE CD hakkındaki yaygın bir düşünceyi özetleyen bir makale buldum.

Sekiz yıldan uzun bir süre boyunca binlerce fonograf kaydı test ettim ve bu örneklerin çoğunun son derece tedavi edici olduğu sonucuna ulaştım. [3] Bu durum 1979’da değişti. Öncekilerle aynı terapötik sonuçlara ulaşamadığımı farkettim çünkü aynı hastalara aynı besteleri içeren kayıtlar dinlettiğimde tamamen ters bir etki meydana geliyordu! Hastaların stresi azalmadığı gibi ve yaşam enerjileri etkilenmediği gibi tam tersi oluyordu! Örneğin uykuyu güçlendirmek için uzun zamandır kullandığım müzik uykusuzluğu şiddetlendiriyor gibi görünüyordu. Bir örnekte müzik bir hastanın sakinleştiricilerden uzaklaşmasına yardımcı olmak yerine onlara daha da fazla ihtiyaç duymasına neden oluyor gibi görünüyordu. Dinlenme dönemlerinde kullanmaları için iş insanlarına verdiğim özel kasetler artık onları stresini azaltmak yerine artırıyor gibi görünüyordu. Bu bulgular çok dikkat çekici.

Bu ve bunun gibi pek çok paradoksal fenomenleri araştırdığımda bunların her durumda dijital kayıtların kullanımıyla ilgili olduğunu buldum. Bunlar dijital kayalardan yapılmış vinil kayıtlardı (ve sonra da CD’ler). [4] Aynı eserlerin bazen aynı sanatçılar tarafından icra edilen analog versiyonlarını denediğimde pozitif tedavi edici etkiler tekrar ortaya çıkıyordu. Dijital süreçle ilgili “yanlış” birşey olduğu konusunda hiçbir şüphe yok gibiydi. Görünüşe göre dijital kayıt tekniği yaşam enerjisini artırmamakla ve stresi azaltmamakla kalmıyor, tam ters bir etkiyle stresi artırıp yaşam enerjisini azaltıyordu. Duygusal akupunktur sistemi üzerinde şiddetli olumsuz bir etki yapan bir tür mekanizmayla, dijital süreç bir şekilde müziğin tedavi edici etkilerini tersine çeviriyordu!

C: Eğer kişi bir 3. yoğunluk etkisine bağımlıysa, analog en iyisidir. Eğer daha üst veya “başka” alemlere temas etmeye çalışıyorsa, dijitalin bu etkiyi yapması daha muhtemel.

Gramafon sesi bana çok rahatlatıcı ve gerçek geliyor uzun zamandır bir gramofon alayım diyordum galiba 3.yoğunluk bağlarım baya güçlü:)
Ama digital ses için söyledikleri de bir o kadar ilginç sonuçta zararlı değil diyorlar üst yoğunluk titreşimleri için de gerekli anladığım kadarıyla.Benim merak ettiğim bir konuydu.

Gerçek her zaman gönlünüzün dilediği değildir.Ancak gönlünüz arındıkça onu bulacaksınız,şüphesiz
Go to Top of Page

bozadi

8550 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/05/2016 :  11:25:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
arinmak, kristaller konusunda ayrı başlık açılabilir elbette. Sen açmaya ne dersin? :=)

macka, K'lar dijital kayıtların zararlı olmadığına dair kesin birşey söylemiyorlar anladığım kadarıyla. Sadece üst yoğunluklarla veya farklı boyutlarla etkileşim için daha uygun olduğunu söylüyorlar. Bu etkileşimlerin BH nitelikli olabileceği gibi KH nitelikli de olabileceği iması var gibi geldi bana.

Bir de, analog ses kaydına yönelik tercihin 3. yoğunluğa bağlılık eğilimini yansıtmasıyla ilgili yorum bence mutlak bir yorum olamaz. Yani sanki analog kayıtlı bir müzik dinleyen bir şahıs üst yoğunluklarla etkileşim kuramazmış veya örneğin bir BH etkileşimi yaşayamazmış gibi bir sonuç çıkmaz bence bundan. Ama mutlak değilse bile genel bir manada, dijital ses kaydı teknolojisi bildiğim kadarıyla daha kaliteli ses aktarımına imkan veren bir teknoloji olduğu ve artık son derece de yaygın olduğu için, "ısrarla analog kayda meyletmenin anlamı yok" gibi bir ima var sanki orada. Ama bu bile, yani o yönde bir tercih bile mutlaka "3. yoğunluğa çakılı kalmak isteme" gibi bir anlama gelmek zorunda değil bence. Kişisinden kişisine, durumdan duruma, nedenden nedene değişebilir diye düşünüyorum.
Go to Top of Page

arinmak

209 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/05/2016 :  19:06:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
nasil ? kristal konusunsa bilgim ve tecrübem yok. konuyu açsam içine ne yaza bilirim ? :(
Go to Top of Page

bozadi

8550 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/05/2016 :  22:35:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
En azından güzel bir fikir vermiş oldun. Önümüzdeki günlerde bu konuda bilgi ve fikirlerini paylaşmak isteyen herhangi bir arkadaşımız da açabilir.
Go to Top of Page

ağaçkakan

64 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/05/2016 :  19:56:32  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Az önce aklıma geldi; bu celseler canlı olarak yayınlansa nasıl olur? Veya videosu çekilip sonra paylaşılsa?.. Daha çok insana bulaşır bilgiler. Ama sakıncaları da olabilir diye bir tereddüt de var içimde nedense. Bu nedenle çevredeki herkese söz etmiyorum bile.
Go to Top of Page

arinmak

209 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/05/2016 :  07:54:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kristal satin almadan önce öğrenilecek çok şey varmış .
Kristal seçim , bakım , kullanım vs vs... temel bilgileri öğrenmeye çalışıyorum. ( sarkaç konusunda hata yaptim )

Kristaller burcumuza göre gruplandırılmış.
Önemli olanın , kişinin kristalini kendisi seçmesi ve ona güvenip uyumlanması olduğunu sanıyordum.???
Kristaller burçlara göre ve herkezin kullanabileceği kristaller olarak iki gruba mı ayrılıyor ???

Benim gibi yeni yeni öğrenecek olanlara ;
Kristaline göre farkli sahtecilik yöntemleri var , ayrıt etmeside çok zormuş.
ayrıca kaliteleride değişiklik gösteriyormuş. ( aynı iki kristalin farklı kalitelerde olması ).
Go to Top of Page

Scyth

1068 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/05/2016 :  18:02:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:D Pürüzsüz ve lekesiz olanlar sahtedir çoğunlukla. Gerçek taşlar bir kaç farklı tondan oluşur tek renk olmaz. Özellikle aqumarin ve aytaşının sahteleri üretilir; zira pahalıdırlar. Ben yıllarca kristal kolye uçlarını pandül gibi kullandım; vücudunuzun üzerinde dönen taşın etki ettiğini farkediyorsunuz. Bununla beraber kristallerden en çok fayda güneşe bırakıldığında alınıyor. Bu faydada bir miktar güç artışı ile rüyaların berrak bir biçimde görülüp hatırlanmasına yarıyor. Tıpkı Kasyopyalıların söylediği gibi. Kristallerle ilgili yazılıp çizilenler oldukça fazla; fakat etkileri abartılıyor. Ancak taş kullananın seviyesinde işlev görüyor. Bu da bizim durumumuzda oldukça etkisiz olmaları demek. Benim tavsiyem üzerinde taşıyacağın ve evde kullanabileceğin boyutta taşlar alıp güneşte bırakman.

Go to Top of Page

arinmak

209 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/05/2016 :  21:03:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bilgiler için çok teşekkürler.

Burçlara göre taş seçiminin önemi yok ?

Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Scyth

Kasyopya Celseler'inden kristallerin koruma işlevleri ile ilgili bölüm aşşağıdadır.

"4 Mart 1995 Frank, Laura, TR ve JR, SV

S:(T) Ona bir silah tasarımı verebilir misiniz? (L) Tanrım! (T)
Mizah, neşe! (L) Bir keresinde bize taşlarla, kristallerle falan
belirli bir koruma seviyesi elde edebileceğimizi söylemiştiniz,
bu doğru mu?
C: Evet ama kristaller "küçük patateslerdir."

Küçük patatezler (k ların cevabı komik )

Edited by - arinmak on 16/05/2016 23:18:52
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 5 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 1,02 saniyede oluşturuldu.