Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 14 Ağustos 2016
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 3

maskesiz

381 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/09/2016 :  17:23:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bunu yapma mantığın nedir

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

Scyth

1072 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/09/2016 :  19:00:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kuşatma altındayken dengesiz davranışlar teslim oluşu hızlandırır.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

Arulnool

182 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/09/2016 :  22:59:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet ben hissettim kanı turuk, hatta çok iğrendim. Kurban bayramı denilen bir rituelden geçtik. O kadar iğrendim ki anlatamam sana! Her yer kan gölüne döndü! Birde üstüne ortadoğudaki savaşların kanı!!! Mesela Işıd'ın, insan kurban etme görüntüleri!!! Resmen tüm zihinlere sıcak kan içirdi!!! Acaba bir gün bizede sıra gelirmi diye endişeli fikirler bazen gelir banada! Belkide sen "kurban olma" psikolojisindesin yada bunu yansıtmaktasın. Ancak bu deyim şuan ki hayatta o kadar gerçek ki! Zihinleri çok yoruyor turuk! Belliki sende çok yorulmaktasın kardeşim! Bu sözü söylemekten iğreniyorum ama, biz seçtik be kardeşim! sıcak kanıda içmeyi biz seçtik, içirilmesine bizler göz yumduk! Evet zihnimiz, ruhumuz isyan ediyor! çok büyük bir yük, kaldırılamıyor bu kurban psikolojisi! Amma velakin her ne olursa olsun "yaşam" çok değerlidir! Evet bende içtim o kanı, bunca iğrençliğe şahit olarak, evet hissetim turuk içtiğin kanı, isyanın kabına sığmaz hırçınlığında! Evet çaresizsin! Ama...

Anlamak isterken, hoş gördüm yargıları...
Go to Top of Page

JCA

332 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/09/2016 :  03:13:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Turuk,

Dikkat çekmeye çalışan bir ergen olmadığını varsayarak, (yalan olmasın biraz öyle düşünüyorum senin hakkında) eğer düşüncelerinde ciddiysen algıların bozulmuş demektir. Psikiyatrik yardım alman yararına olur.

Kan içersen bi halt olmaz. Adın manyağa çıkar sadece. Yapma arkadaşım.

Edited by - JCA on 21/09/2016 03:15:40
Go to Top of Page

bozadi

8919 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/09/2016 :  12:36:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Turuk, tekrar tekrar zor şeyler yaşadığını ve yardıma ihtiyaç duyduğunu söylediğin için elimden geldiğince sana anlayışla yaklaşmaya çalıştım, yazdığın ve bir kısmını sonradan sildiğin, çelişkilerle dolu ve son derece itiraz edilebilir pek çok şeyi adeta görmezden geldim. Ne kadar tuhaf ve berbat görünürse görünsün, genel olarak halinden memnun olduğunu düşünüyorum. Mağdurluk görüntüsüyle mağdur edici davranışlar sergiliyorsun.

Pek çok durumda "ben sizi uyardım, benden bu kadar" gibi meydan okuyucu "son mesajlar" verdikten sonra hiçbir şey olmamış gibi dönüp kafa karıştırıcı şeyler yapmaya devam ediyorsun.

Kan içmekten bahsettin, birkaç üye sana soru sordu ve açıklama yapmıyorsun. Negatif davranışta ısrar etmen durumunda forum üyeliğini durdurmam gerekiyor.
Go to Top of Page

JCA

332 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/09/2016 :  01:53:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bozadinin düşüncelerine katılıyorum.

Burada kesinlikle herhangi bir kimseyi dışlamıyoruz. Böyle bir his içinde değilim ben şahsen. Ama lütfen ne olur bu düşüncelerden vazgeçsen? İnan kesinlikle bir faydası yok sana.
Go to Top of Page

bozadi

8919 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/09/2016 :  11:47:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Aynı fikirde olmamıza sevindim JCA, paylaştığın için teşekkürler.

Bir şahsın Kasyopya bilgilerini veya ele aldığımız diğer kanallanmış kaynakları benimsemiyor olması veya bu forumda en çok olumsuz eleştiri kaynağı olan şeyleri benimsiyor olması yüzünden, yani sırf bu yüzden körü körüne dışlayıcı veya yıkıcı bir tavır almam. Ama eğer yapıcı ve tutarlı şeyler paylaşılmıyorsa, patolojik, kafa karıştırıcı, mide bulandırıcı tavırlar tüm iyi niyete ve yardım çabasına rağmen ısrarla sürdürülüyorsa, buna uzunvadeli bir şekilde göz yummamız burada oluşturulmaya çalışılan düzene fayda değil, ciddi şekilde zarar verir, bu apaçık ortada.

Turuk'un bundan sonraki paylaşımlarında bu eleştirileri göz önünde bulundurmasını, niyetinin ne olduğunu netleştirmesini ve ifade etmesini tavsiye ediyorum. Bu forum bu konuda daha fazla suistimale katlanmak zorunda değil.
Go to Top of Page

JCA

332 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/09/2016 :  14:35:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
@bozadi

Sanırım yanlış anlasildim. Vazgeçmesi gereken arkadaş Turuk. ona hitaben yazdım. Buradaki herkes gördügüm kadari ile gereken anlayışı çokça göstermiş. Başka bir platformda olsa çoktan üyeliği bitmişti.

Topicte mahvoldu bu arada.
Go to Top of Page

bozadi

8919 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/09/2016 :  16:06:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen JCA

Sanırım yanlış anlasildim. Vazgeçmesi gereken arkadaş Turuk. ona hitaben yazdım.
Ben de Turuk'a hitaben yazdığını düşündüm zaten JCA :) Belki de söylediğim birşeyle ben senin yanlış anlamana neden oldum. Yoksa ben mi hala birşeyi yanlış anlıyorum?

Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen JCA

Topicte mahvoldu bu arada.
Konu uzunvadeli veya abartılı bir şekilde sapmadıkça çok önemsemiyorum aslında konu dışı yorumları. Ana başlık konusuyla ilgili paylaşmak, sormak istediği birşey olan hiç çekinmeden, istediği an (o sırada alakasız birşey konuşuluyor olsa bile orada) paylaşmak istediğini paylaşabilmeli bence. Ama evet, tabi ki genel olarak ana konu başlığına mümkün olduğunca alakalı paylaşımlarda bulunmak yerinde olur.
Go to Top of Page

arinmak

212 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/09/2016 :  16:24:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Truk yardım istemiyor , yardıma ihtiyacımız oldugunu düşünüyor.
Bizim yanlış , kendisinin doğru bildiğini düşünüyor...

Aslında yazmak istediklerim ... bitmedi ... neyse ...

Bu bakış açısına sahip başka varlıklarıda cesaretlendirmemek gerekir.
Go to Top of Page

bozadi

8919 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/09/2016 :  17:34:34  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen arinmak

Truk yardım istemiyor , yardıma ihtiyacımız oldugunu düşünüyor.
Bizim yanlış , kendisinin doğru bildiğini düşünüyor...

Aslında yazmak istediklerim ... bitmedi ... neyse ...

Bu bakış açısına sahip başka varlıklarıda cesaretlendirmemek gerekir.

Go to Top of Page

bigsenfoni

1057 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/09/2016 :  17:38:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bu dünyada Uçan makarna tanrısına inanan bile var.. .Cennette bira volkanları ve striptizci fabrikaları falan varmış! Üzerinde düsünmüyorda degilim hani falan filan.. .

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Pastafaryanizm

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 07/10/2016 23:03:00
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

630 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/09/2016 :  13:08:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Troll Turuk :)
Go to Top of Page

Turuk

63 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2016 :  11:53:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yok trollemek için değil deneyimlerim iyice ortamın içine çekiyor beni kaçmaya çalıştığım şeylerin esiri olmaya başlıyorum yavaş yavaş.. Ama farklı birşeyler hissediyorum diş ağrımdan dolayı sıkışma ve sinir baskısı yaşamıştım ve şimdi yavaş yavaş etimi yiyorlar diş kısmım özellikle yendikçe diş sinirlerim kesildikçe dünyada rüzgarın esişinin hafifliğini hissediyorum.. Özellikle geçen gün çok sağlam bir yağmur yağdı şimşekler çaktığında beynimin sağ lobunda sürekli elektriklenme hissediyordum.. Ve bu yavaş yavaş geçiyor kendimi yedirdikçe sanki yeni birşey açılıyor içimde.. Rüzgarın şiddetini kalbimin derinliklerinde hissediyorum sanki iki avucumun içinde ortada delikler var oralardan rüzgarın esintisini hissediyorum yani kısacası anlayacağınız sanki sistemin günah keçisi benmişim gibi düşünmeye başladım kan içme olayına gelince eski sevdiğim bi kız arkadaşımla yakınlaşmam oldu uzun zamandır görüsmüyorduk çok sıcak kanlıdır kendisi daha sonra ağzımda ağır bi kan kokusu hissettim içim kayış gibiydi.. Kusura bakmayın tekrardan size troll gibi geliyor ya da ergen muhabbeti gibi ama doğru olan sizsiniz bilginin doğruluğunu yolda denk geldiğim insanlar bana hissetiriyor ama çok hasta olduğumdan kolay lokmayım ve artık zorla seks yapma evresine zorlanıyorum uçkuruma bile hükmedemez hale geldim yolda yürürken göz uçuyla şimdi ki ateşli bi ergene saniyelik yakalansam hop diye yakalıyor sanki yanaktan makas alırmış gibi.. Bunları yaşıyorum ama bunları yaşadıkça bir ferahlık geliyor arkadan sıkışma yanma geçiyor yerine sol taraftan güzel bir esinti ışıklı bir kapı açılıyomuş gibi hissediyorum anlayacağınız durum bu bazı yorumları panik halinde yazdığımdan derdimi pek anlatamadım şuandada telden yazdığımdan yanlış imla varsa düzeltemicem :P görüşmek dileğiyle
Go to Top of Page

bozadi

8919 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2016 :  12:26:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu kadar trol yeter Turuk. Üyeliğini askıya aldım. Bir süre düşün ve "sağlam, sıcak" bir özeleştiri yaparak geri dönme konusunda samimi bir niyetin olursa, forum üyelik eposta adresinden üyeliğinin tekrar aktifleştirilmesi için başvuruda bulunabilirsin. Şimdiye kadarki ilgi ve alakan için teşekkürler, görüşmek üzere.
Go to Top of Page

Scyth

1072 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/09/2016 :  14:42:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bence üyeliğini tamamen silsen daha iyi olur.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1057 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/09/2016 :  06:55:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Sıcak kanlıymıs, sonra agzında ağır bır kan kokusu hissetmis...kendini yedirdikce yeni birseyler acılıyormuş ..cıtırları göz ucuyla kesiyormus... yanaktan makas falan filan....töbe töbe

abazalıgın gözü kör olsun...:-D

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 28/09/2016 06:57:55
Go to Top of Page

Scyth

1072 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/10/2016 :  19:10:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
15 Ekim celsesi yayınlandı.

Go to Top of Page

bozadi

8919 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/10/2016 :  20:31:16  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Haber verdiğin için teşekkürler Scyth. Yarın akşam bu saatlerde çevirisini paylaşmış olurum sanırım.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

630 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/10/2016 :  16:22:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Scyth

15 Ekim celsesi yayınlandı.

ne zamandır bekliyorum uzun bir celse sanırım.
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 3 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,16 saniyede oluşturuldu.