Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 12 Kasım 2016
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 2

bozadi

8550 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/11/2016 :  21:23:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler arinmak :)
Go to Top of Page

Majisyen

286 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/11/2016 :  01:34:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için teşekkürler bozadi. Biraz gecikmeli okudum ama oldukça ilginç bir celseymiş. Reiki işinden pek anlamam ama Trump konusu ilginç bir yere gidiyor. Putin de celselerde buna benzer şekilde ele alınmaya başlamıştı. Laura Putin için psikopat mı diye sormuştu. Aynı sürecin ve bilgi ifşasının Trump için de yaşanacağını düşünmeye başladım nedense ciddi ciddi. Belki o da bir takım BH güçlerince vicdansız kapitalist bir iş adamı kılığında yetiştirildi, tıpkı Putin'in psikopat görünümlü bir KGB ajanı kılığında yetiştirilmesi gibi.

Karanlık, ışığın olmadığı yerde vardır.
Go to Top of Page

bozadi

8550 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/11/2016 :  11:47:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Trump ve Putin arasındaki potansiyel benzerlik konusuna katılıyorum veya öyle umuyorum :) K'lar öyle bir imada bulunuyor gibi.
Go to Top of Page

Küçük Ağaç

22 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/11/2016 :  02:41:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tesekkurler Bozadi. Su ayna teknigini acaba cp li cocuklardaki fizyoterapide kullansalar ise yarar mi cok merak ettim#128527; ve bu ucgen sembolunu nasil ne sekilde kullandiklarini...
Go to Top of Page

Scyth

1068 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/11/2016 :  10:05:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Trump, Kennedy'nin yarım kalan işlerini tamamlayabilir. Bundan dolayı da bir suikaste uğrama ihtimali oldukça fazla.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

Scyth

1068 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/12/2016 :  18:12:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
10 Aralık Celsesi yayınlandı.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

bozadi

8550 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/12/2016 :  19:19:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Scyth

10 Aralık Celsesi yayınlandı.

http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=2143

:)

Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 2 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.