Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 20 Ekim 2005
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

Majisyen

287 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/12/2016 :  23:48:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
20 Ekim 2005

Laura, Ark, Perceval, Andromeda, Mr. Scott, Foofighter, DW, Galahad

S: Merhaba.

C: Merhaba.

S: Bu akşam kim bizimle?

C: Kasyopya. Lorogieae, hizmetinizde.

S: (L) İlkini soracağım. Neden bu korkunç bel fıtığına yakalandım, ne zaman ve neredeyken?

C: Yüksek seviye negatif enerji kaynağının yoğunlaşması. Alışılmadık yerlerde uyumak hakkında uyardık.

S: (L) Anlıyorum. (Perceval) Tam olarak ne zaman oldu bu? (L) Trieste’deyken ikinci veya üçüncü gece bağırarak uyandığım zamandı. Başarılı bir şekilde bunu çözebilecek miyim?

C: Şüphesiz.

S: Gelecekte alışılmadık yerlerde koruma için yapabileceğim herhangi bir şey?

C: Farkındalık. Uygun önlemlere yönlendirecektir.

S: (A) Anlamıyorum. İlk defa alışılmadık bir yerlerde olduğumuz bir zaman değil. Bu sefer niye bu oldu? Bu özel yerle ilgili çok özel olan neydi?

C: Geziden önceki saldırılar nedeniyle enerji düşüktü.

S: (Perceval) Neyden bahsettiklerini biliyor musun? (L) Tüm Temmuz dönemi. Melissa C**** ile başladı. Sonra Tanya ve erkek kardeşi vardı, GLPciler ve Kathy O. Bunun Matthew ve eve getirdiği kadınla bir ilgisi var mıydı?

C: Bunu sorman ilginç!

S: (L) Bu yüzden sordum.

C: Pek çok ipucu vermedik mi?

S: (A) İpuçları neredeydi? (L) Matthew ile ilgili mi? Sevgiyi tüm yanlış yerlerde aramak, çiti atlamak ve kıymıkların batması. Nasıl işlediğine dair teorim doğru mu? Kadının enerjisi Matthew aracılığıyla rotaya sokuldu, bana yönlendirildi boyun sistemimi zayıflattı?

C: Yeterince yakın.

S: (Foofighter) Nüfusun %94'ünün taşıyıcı olarak veya yeni bir ırka yönelik parçalar olarak kullanılması konusunda verdiğiniz bilginin “tüm bu çabalar başarısızlıkla sonuçlanacak” şeklindeki açıklamanızla nasıl örtüştüğünü merak ediyorum.

C: Nüfusun 94’ünün "ölebilecek" olmasının KH güçleri için başarı anlamına gelmesi şart değil. “Taşıyıcıların” enerjisi, pozitif olarak veya negatif olarak kullanılabilir. Ayrıca, dikkat ederseniz, o planlar sizin grubunuzun çabalarından önce açıklanmıştı. Çırpan kelebek kanatlarını hatırlayın!

S: (Perceval) İşte. Hiçbir şey kesin değil. Ne yaptığına bağlı, Foofighter! (Foofighter) Bunun için teşekkürler. (L) Kanatlarını çırp. (Perceval) Kanatlar temin et ve çırp onları. Pentagon’u vuran dron, binaya çarpmadan hemen önce binaya füze mi fırlattı?

C: Evet.

S: (Perceval) Harika. Planın bir parçası olarak Beyaz Saray’ı vurmak için de bir dron hazırlanmış mıydı?

C: Evet, ama patlama şiddetini tek bir noktaya odaklayan türde bir füzesi yoktu. Ayrıca, oldukça farklı görünümlü bir araçtı.

S: (Perceval) Neye benziyordu? Ne çeşit bir araç? (Gülüşme) UFO mu? (Herkes gülüyor.)

C: Daha çok "Usame spesiyali" (Orijinal metinde "Osama special". Usame bin ladin’e bir gönderme olsa gerek) gibi.

S: (Perceval) Sonuçta 93 sefer sayılı uçağın Beyaz Saray’ı vurması planlanmamıştı.

C: Muhtemelen öyle ama “neokonlar” bütün “plandan” haberdar değildi.

S: (L) İhanet de var işin içinde, desenize? (Perceval) 93 sefer sayılı uçağın yolcularının gazlanmasıyla ilgili bir sorun olduğu, uçağın o yüzden düşürüldüğü söylendi. Gaz yayılmamış. Tek aksaklık bu muydu yoksa uçağın kontrolünü kaybettiler de o yüzden mi düşürmeleri gerekti yoksa başka aksaklıklar mı mevcuttu?

C: Düşürmek zorundaydılar çünkü pek çok açıdan artık kontrol altında değildi. Hiç kimsenin hayatta kalmasına izin verilemezdi.

S: (Galahad) 93 sefer sayılı uçaktan çok sayıda telefon çağrısı yapıldığı söyleniyor, yoksa bu iddialar yalan mı?

C: Bazıları gerçekti.

S:(Perceval) Medyada rapor edilenler gerçek miydi?

C: Evet, fakat “artırmalarla.”

S: (Perceval) Hadi şu gerçek zamanlı ses değiştirme teknolojisinden bir tane edinelim! (Galahad) Barbara Olson gerçekten telefon etti mi?

C: Oo, evet!

S: (Galahad) Eğer plandan haberdarsa neden arasın ki?

C: “Haberdardı” ama planın 77 sefer sayılı uçağı kapsamaması gerekiyordu.

S: (Galahad) Yine bir ihanet. (Perceval) Bekle, sonuçlara atlamayalım. Olson'un bir şekilde kaçırılması veya bir sigorta olarak kullanıldığına dair hipotezinde Laura haklı mı… durum bu mu?

C: Yakın.

S: Daha yakını nedir?

C: Sigorta, şantaj ve “kötü şeylerin habercisi”.

S: (Galahad) Yani görünüşe göre kocasının bir şeylerin planlandığı gibi gitmediğini bilmesi için telefon ediyordu. (L) Kendi kazdığı kuyuya düşmüş demek. (Perceval) Tüm operasyonun Flight 77yi içermesi gerekmiyordu.

C: Doğru.

S: (Perceval) Kafamdakileri yerli yerine oturtayım. Peki neden planın 77 sefer sayılı uçağı kapsaması gerekti? (L) İhanet. (Galahad) İsrailliler bir rehine alıp ABD'yi zor duruma düşürmek istediler. (Perceval) Yani buna karışan iki grup var demektir.

C: (L) Düşünsenize, Amerika ve bir seviyede bu neokonlarla İsrailli ajanlar veya her kimseler, neokonlar, “Oo evet, bu harika bir fikir” dedi çünkü kafalarında “Oo evet, İsrail’in bunu yapmasına izin verelim. Bu bizi Ortadoğu’ya götürür ve o zaman İsraillilerin üzerinde de tepinebiliriz. Her şeyi alabiliriz. İşleri onların aleyhine çevirebilir ve herşeyi elde edebiliriz.” diye düşünüyorlar. Ve sonra İsrailliler “Ne düşündüğünüzü biliyoruz. Bize yardım edeceğinizi ve her şey bittikten sonra da suçu üzerimize yıkabileceğinizi düşünüyorsunuz. Peki tahmin edin? Size gününüzü göstereceğiz.” diye düşünüyor. Yani neokonlar Pentagon’u “Usame spesiyaliyle” vurmayı planladılar. Bunun dikkatli bir saldırı olması gerekiyordu, evet, ama oldukça farklı bir şey gibi görünmesi için boyanması gerekiyordu. Bu arada İsrailliler, bir şeyi Amerikan Havayolları uçağı gibi görünmesi için boyuyorlar ve başka bir uçağı rehin alma planları var. Ve sonra randevular, görüşmeler veya her ne sebep ile olursa olsun Barbara Olson’un bu uçağa binmesini sağlıyorlar, plan bu. Ve sonra Barbara Olson, ellerinde. O, seçildi çünkü o; genç, çekici bir televizyon şahsiyeti. Ve sonra hafifçe bir Amerikan Havayolları uçağı gibi görünmesi için boyanan bir Amerikan ordusu uçağıyla Pentagon’u vurdular. (Perceval) Olay bu. Usame’nin bir Amerikan ordusu uçağını nasıl ele geçirdiğini açıklayamazlardı. Orijinal planda bir “Usame spesiyali” ile vurulacaktı. Bu ne olurdu? (L) Muhtemelen daha küçük, daha hafif ve daha az ölümcül bir şey. (Perceval) Küçük bir Cessna gibi veya içinde bombalar olan bir şey. (L) Gerçekten Usame’den gelen bir şey gibi görünmesi gerekiyordu. (Perceval) Usame'nin erişimi olan bir çeşit uçak gibi, doğru mu? Ve bunu onlara söylüyorlar. Planın bir parçası bu. Patlayıcılarla dolu bir uçakla Pentagon’u vuracağız. Ama İsrailliler bunu neokonlara söylerken yalan söylüyorlar. 77 sefer sayılı uçağı alma planı yapıyorlar: dron. Yani tüm operasyonla ilgili plan iki grup arasında bölünüyor. (Galahad) Dünya Ticaret Merkezi’ni merak ediyorum. Orijinal planın bir parçası mıydı yoksa bu da bir ihanet miydi?

C: Dünya Ticaret Merkezi orijinal “ana” plandı. Sembolik değerine ihtiyaç duyuldu.

S: (L) Yani böyle yapacağız dediler. Ama... Mossad’ın Pentagon’daki bu neokonlara söylediği şeyi zihninizde canlandırın. “Tamam, siz elbette geride duracaksınız ama yine de sizi gizlemek için birşey yapmamız lazım. İşte yapacağımız şey. Sanki size de saldırılıyormuş gibi görünmesini sağlayacağız ve sonra asla kimse buna dahil olduğunuzdan şüphelenmeyecek. Kitaptaki en eski psikopatik numara. Masumiyetini “kanıtlamak” için kendine saldır. (Perceval) Ve bunu televizyona koyacağız sonra bütün insanlar bunun Usame'nin işi olduğunu düşünecek. (Galahad) 93 sefer sayılı uçak orijinal planda var mıydı?

C: Evet, ama farklı bir hedefle. Washington Anıtı ve bir sürü masum sivile ne dersiniz?

S: (Perceval) Yani Beyaz Saray üzerinde “Usame spesiyalinin” başka bir tipini kullanmayı planlıyorlardı ve kullanmadılar. Neden?

C: Bush’u pantolonu düşmüş halde bıraktı, öyle değil mi?

S: (Gülüşmeler) (Perceval) Bush ve neokonlarını epeyce zor duruma düşürdüler. Tamamen farklı bir plan anlattılar onlara. (L) Ve sonra... şok! (Perceval) Ve etrafta koşturup “Ne bok oldu böyle?” diyorlar. (DW) Bu, Pentagon’daki örtbasın neden çok yetersiz ve neden çok açık olduğunu izah ediyor. Bunların hepsi sonradan tasarlandı. (L) Önceden planlanmış olsaydı daha iyi bir örtbas hikayesi uydurabilirlerdi. (A) Dünya Ticaret Merkezi üzerinde sıra dışı bazı silahlar mı kullanıldı?

C: Oldukça basit bir “vuruştu” ve bina da özel olarak hazırlanmıştı.

S: (Perceval) Peki çelik kirişlerin öyle tamamen çökmesini sağlamak için ne kullandılar? Bununla alakalı bir sorunuz var mıydı? (A) Şey, binanın özel olarak hazırlanması, kirişleri kesecek patlayıcılar demektir. Ama çok fazla kiriş var. (Galahad) Ama biz, binadaki patlayıcılar hakkında sorduk ve bunun daha çok şekillendirici… (Mr. Scott) Evet EMP (Electro Magnetic Pulse=Elektro Manyetik Darbe). (Perceval) Şekillendirilmiş EMP'li iletkenler. (Galahad) Bu da demektir ki, şekillendirilmiş EMP dalgalarını kullanmak “oldukça basit” . (Gülüşmeler) (Perceval) Columbia’yı indirebilselerdi… (Galahad) Columbia mekiğindekiyle aynı teknoloji miydi?

S: (Galahad) Aynı kaynaktan mı geldi? (Perceval) Uzaydan uyduyla mı?

C: Şimdi sıcak sulara giriyorsunuz.

S: (Galahad) Çok sıcak sulara girmek istemeyiz sanırım… (Kahkaha) (A) Bizi ilgilendirmez. (Galahad) Merak kediyi öldürdü.

C: George’u bile korkuttuğunu hatırlatalım.

(Kaset 1 bölüm 1'in sonu)

S: (Perceval) Robin Cook öldürüldü mü?

C: Sence? Laura’nın bel fıtığı var. Kalp fıtığına ne dersin?

S: (Perceval) Ama o zaman ilginç olan soru, eğer bu kasıtlıysa, açıkçası, negatif enerji yoğunlaşması nereden geliyordu?

C: “Yerel bir kanal” olmalı.

S: (Perceval) O zaman bu, İtalya hakkındaki soruya yöneltebilir. Caneto’daki geçen iki yılda birkaç defa meydana gelen ani yangınların sebebi neydi?

C: “Uygulama” ve saflaştırma teknolojisi diyelim. Düşün, yanan metal borular; “dağılan” çelik kirişler. Bağlantı?

S: (Perceval) Alevlere boğulan boruları biliyor musunuz? (A) Evet. (L) Metal alevlere boğuluyordu. (Perceval) Metal borular. Elektrikli cihazlar. (Galahad) Ve Dünya Ticaret Merkezi’ndeki çelik kirişler. (Perceval) Birkaç yıl önce. (Foofighter) Dünya Ticaret Merkezi’nin videolarına bakıyorduk ve kirişlerin nereden geldiğini merak ediyorduk. (A) Bunun arkasında ne çeşit bir fiziğin olduğunu hala öğrenmek istiyorum. Çünkü hiçbirini hayal edemiyorum.

C: Hakkında okuduğun nanoteknoloji doğru yönde gidiyor.

S: (Perceval) Nanoteknoloji hakkında mı okuyordun? (A) Evet. O zaman sıcak sulardayım. (L) Ihh hmmm. (Gülüşmeler) (A) Tamam. Sıradaki soru nedir? (Gülüşmeler) (Perceval) Sıcak sulardasın! (Gülüşmeler) (Foofighter) İsveç Dışişleri Bakanı Anna Lindt hakkında bir sorum var. (Perceval) Mossad olayıydı. (L) Bunu anlamak kolay. (Perceval) Amerikan karşıtı ve Irak Savaşı karşıtıydı. (Foofighter) Peki katilin bunu yapmasını nasıl sağladılar? (Perceval) Sirhan Sirhan. Oswald. (L) Oradaki herkes. Mançuryalı Aday. İzlediniz mi? (Foofighter) Evet. (Perceval) Ax les Termes’te tanıştığımız Amerikalılara dair dikkate değer bir şey var mı? Oldukça şüpheli buldum. (L) Sanat öğrencileri mi?

C: Her yerdeler!

S: (L) Özel dikkate değer bir şey yok sanırım. Her yerde olduklarına göre, arada bir onlara rastlama ihtimali çok yüksek. Özel olarak hedef alındığınızı hissettiniz mi? (Perceval) Evet… (L) Yani bir olasılık. Eve dönüş yolunda orada ayaklarımızı suya sokma alışkanlığımız olduğu için, büyük ihtimalle bunu biliyorlar ve oraya birini yerleştirmiş olabilirler. (Perceval) Nasıl başladığını bilmiyorum ama Andromeda onlara yaptığımız şeyden bahsediyordu. Ayrıntılı değil ama bilirsiniz konuşma o noktaya vardı. (L) Onlara ne anlatıyordun? (Andromeda) Sadece kitaplar yazdığını ve bu yüzden burada Fransa’da yaşadığını söyledim. Onlar da “Neden Fransa’ya geldiniz ki?” dediler. (Perceval) Herhangi bir insan neden burada yaşamak ister?!?(Gülüşmeler) (L) Bunu mu dediler?!? İnsan başka herhangi bir yerde yaşamayı neden istesin ki?! (Perceval) Adam Amerikalıydı. Kadın da Amerikalıydı ama Oxford’da bir yıl Yahudilik hakkında eğitim almış. (L) Ve İngiltere’de mi yaşamak istiyor? Tanrım. Her çeşidi var. Bazı insanlar tuvalet temizlemek ister. Bazı insanlar bilim insanı olmak ister. (Galahad) Peki ya Paris’te havaalanında tanıştığım eleman? Sadece bir “tesadüf” müydü?

C: Orada tesadüf yok.

S: (Perceval) Galahad, seni denemek ve başka bir şeye cezp etmek için oradaydı. (L) (Tekin olmayan bir sesle) Seni okuyordu. Bir profil çıkarıyordu. (Perceval) Rita Kasırgasının radar görüntüsündeki bu garip oluşumlar hakkında bilmek istiyorum.

C: 4. yoğunluk “savaşı”. Bazı “pratikleri” de içeriyor.

S: (L) Yeni silahlarla pratik yapıyorlar. (Perceval) Bazı insanlar Katrina’nın HAARP ile Körfez sularının ısıtılması sonucu ortaya çıktığını söylüyor.

C: HAARP ve hava konularına değinilmişti. Transkriptleri oku.

S: (DW) (Transkriptlerden alıntı yapıyor) “HAARP’in havayla veya onunla bağlantılı elektro manyetizma ile hiçbir bağlantısı yok.” (Galahad) Hava ile bağlantılı EM varlığını akla getiriyor bu. HAARP’ın parçası olmayan, havayla bağlantılı elektromanyetik bir şey olabilir. (L) 4. yoğunluk. (Perceval) Fırtınaların hepsi 3. yoğunluktan mı üretilmişti yoksa doğal mıydı?

C: Üçüncü yoğunlukta üretim? Hayır. Söylediğimiz gibi… 4. yoğunluk savaşları hava durumu olarak yansır. Ama “perde” inceliyor.

S: (Foofighter) Yani daha fazla hava olayı varsa, bu daha fazla savaş nedeniyle ve perde giderek inceliyor. (Perceval) Muhtemelen örtünün incelmesi daha fazla doğal olaylar… (L) Veya doğal olmayan, nasıl baktığına bağlı. (Mr. Scott) Pekala, birkaç sorum var. Geçen celsede K’lar dedi ki, Amerikalıların %47'si hükümetin 11 Eylül saldırısında suçlu olduğuna inanıyor. Ve dediler ki, Amerikalıların %12'si gerçekten düşünebiliyor. Yani, farz edelim ki, düşünebilen %12, Amerikan hükümetinin 11 Eylül'de suçlu olduğuna inanan %47'nin bir parçası; bu, %35'in hükümetin suçlu olduğuna düşünebildiği için inandığını değil de bunu düşünmeye programlandığı için inandığını gösterir. Eğer durum buysa, o zaman neden bu insanlar şüphelenmeye veya Bush hükümetine karşı programlanıyorlar?

C: Bush ve diğerlerinden şüphelenmeye programlanmıyorlar, aksine.

S: (L) Başka bir deyişle, Bush’un suçlu olmadığına inananlar, programlananlar. Düşünmeyenler ise %35'in parçası olsalar bile hiçbir zaman programlanmadılar. (Foofighter) Programlananlar, şüphelenmemeye programlandılar. (A) Şüphelenebilirsin, ama bu illa düşünebildiğin anlamına gelmez. (L) Şüphelenmeyenler, programlanan kişiler ama bu demek değil ki… OP'ler sadece OP olabilir. Kötü veya iyi olmak zorunda değiller, onlar sadece fırsat olmadığı için kimsenin farkedemediği kişiler… Belki de çok televizyon seyretmeyi istemeyen insanlardır. Veya bir şekilde bunun tersi. Şüphelenen bir grup insan görüyorlar ve şüphelenmeyenlerin peşinden gitmek yerine onların peşinden gidiyorlar. (Mr. Scott) Bush’un bir führer olmayı “deneyeceğini” söylediler, yani ölene kadar başkan olarak devam edecek. Acaba bu son koşullarda… Bush atılacak ve başka birisi mi gelip führer olacak?

C: Sıcak sular. Bunu bilmek çıkarınıza olmaz.

S: (A) Bunaldım. On yıldır veya daha çok süredir üzerinde çalıştığım tüm bu EEQT konusu yanlış sanırım. Neye ve nereye sıçranacağına karar vermek o kadar uzun hesaplamalar gerektiriyor ki, doğa bunu yapamaz veya ben doğanın bunu nasıl yaptığını bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

C: 4. yoğunluğu hatırla. Teorine nasıl dahil olur?

S: (A) Hiçbir şekilde dahil olmaz ve bu durumda EEQT'yi bırakıp başka bir şey mi aramalıyım?

C: Şart değil. Mesela, borsa modeli. Borsanın “manipüle” edildiğini çok iyi biliyorsun, değil mi?

S: Evet, ama bu manipülasyonun kuantum sıçramalarda nasıl dolaştığını bilmiyorum. Kim manipüle ediyor ve nasıl?

C: Şimdi 4. yoğunluktaki enerji ekleyen ve çıkaran güçleri, hatta enerji “savaşlarını” hayal et.

S: (A) Acımaması için bu zavallı kola (Laura’nın kolu) ne yapılabilir?

C: Akupunktur oldukça etkili gözüküyor, ha?

S: (Genel gülüşmeler) (Perceval) Yılsonundan önceki ekonomik çöküş konusunda ne diyorsunuz? Hala muhtemel mi?

C: İhtimali yüksek görünüyor, değil mi? Bill Gates bile elindekileri satıyor.

S: (Perceval) Tamam.

C: Noel sonrasına kadar bekleyebilir, ama…?

S: (Laura) Noel demişken, Mr. Scott'un Noel için eve gitmesi konusunu soralım. Pekala, neden sormuyorsun? (Mr. Scott) Şükran Günü veya Noel için eve gidip anne-babamla ilgili meseleyi iyi bir fikir mi?

C: Neden?

S: (Mr. Scott) Pekala... (Uzun bir ara)

C: Cevap lütfen…

S: (Mr. Scott) Bilmiyorum. Çünkü bu onlarla daha etkili bir şekilde ilgilenmeyi öğrenmeme veya beni rahatsız etmemelerini sağlamaya yardımcı olabilir...

C: Burada onlarla uğraşmak zorunda kalacağını mı düşünüyorsun?

S: (Mr. Scott) Evet, ziyarete gelsinler veya gelmesinler, öyle… (L) Sanırım sürekli bir şekilde onlarla uğraşmayı öğrenmek zorunda kalıp kalmayacağını soruyorlar. (Mr. Scott) Yani… (Galahad) Yani, acaba bunu buradan yapabilir misin?

C: Kendinle ilgilenmen lazım.

S: (Mr. Scott) Nasıl yani?

C: Yaralısın; yara kapanmadan önce dışarı gidip çamurda oynar mısın?

S: (S) Kesinlikle hayır. Yapmakta olduğum şey dışında iyileşmeme yardım edecek herhangi bir öneri, günlük tutmak gibi?

C: İyi fikir. Ama unutma ki onlar fiziki ebeveynlerin, ruhsal değil. Bu herkes için geçerli. Bazı durumlarda, döngüdeki bu özel zamanda, ruhların bu toplanışına katılmak için plan yapan pek çok kişi, enkarnasyonel seçenekler açısından “alabileceğini” almak zorundaydı. Çoğu durumda güçlü ebeveyn-çocuk bağları genetik bedenin bir parçasıdır.

S: (Tartışma) (Mr. Scott) Sadece meraktan soruyorum, ABD’ye gitseydim, oradan çıkabilir miydim?

C: Son yorumu düşündükten sonra bu riski almaya istekli misin?

S: (Tartışma) (L) SD’nin burada olmaya hazır olmadığı kanaatindeyiz. Bizim genel analizimize dayanan bu kanaat muhtemelen doğru mu?

C: Muhtemelen. Onun buna nasıl yanıt verdiğini gözlemlemek ilginç olacaktır.

S: (L) Çirkinleşecek mi?

C: Ajanlar genelde “uyum sağlamaya” çalışır. Sanırım, ajan olup olmadığını bileceksin.

S: (Perceval) Bir kurumdan mı talimat alıyor? Burada kendini olduğundan farklı biri olarak mı gösteriyor?

C: Büyük ihtimalle.

S: (Andromeda) Ajan olduğunun farkında mı?

C: Oo… Büyük ihtimalle.

S: (Galahad) Daha önce onun gözlerinin açıldığını söylemiştiniz. Bu onun oynadığı rol hakkında içsel bir çatışma yaşadığı anlamına mı geliyor?

C: Evet, ama bu o zamandı…

S: (Cevabın tartışılması) (Andromeda) Kimin için çalışıyor?

C: Size söyledi.

S: (SD’nin ordudaki geçmişi hakkında açıkladıklarına dair tartışma) (L) Bir soru sormak istiyorum. DW, şimdiki ve/veya gelecekteki işi hakkında bir belirsizlikte gibi görünüyor. Onun için herhangi bir tavsiyeniz var mı?

C: İletişim kurmalı. Ayrıca, sott.net çalışmalarında taze “kan” ihtiyacı var. Atriedes dahil hepinizin hazırladığı bir sayfa nasıl olurdu caba? Çekiciliği artırın.

S: (Mr. Scott) Neden bunu daha önce yapmadık? Tüh!

C: Tüh, şüphesiz.

S: (Galahad) 11 Eylül'le ilgili kitaptaki transkriptleri okurken, 130.000 yıl önce yapılan genetik müdahale hakkında kafam karıştı. Tüm Samilere yapılan bir müdahale miydi, yani sadece Yahudilere yönelik değil miydi?

C: Burada soru, Sami nedir?

S: (Galahad) Hitler’le ilgili olayın dünya sınırlarını aştığını söylemiştiniz. Yani bu, Kantek’in patlamasından önce orada devam eden bir şey miydi?

S: (Galahad) Samilerin Atlantis’in çöküşünde önemli bir rolü var mıydı?

C: Aynen!

S: Yani, bir tekrar oynatmaya bakıyoruz resmen şu anda!

S: (Samiler kimdi tartışması) (Galahad) Yani gerçek Samiler Ariler mi?

C: Anladın!

S: (L) Yani bu demektir ki, Yahudiler ve Araplar sadece bir geleneği taşıdılar… Sadece aracıydılar. Esas Samilerin önemli bazı özelliklerini alıp kendilerine uyguladılar. (Perceval) Samiler Ortadoğulular, değil mi?

C: Öyle mi, öyle miydi?

S: (Galahad) Genetik müdahale Ari Samilere mi yapıldı yoksa bugün Yahudi dediklerimize mi?

C: Ari. “İbrahim” soyundan gelen Yahudilerinin imhasının nedeni.

S: Kolum gerçekten acıyor, iyi geceler demek istiyorum.

Celse sonu

Orijinal celse metni: https://cassiopaea.org/forum/index.php?topic=20996.0

Karanlık, ışığın olmadığı yerde vardır.

Majisyen

287 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/12/2016 :  23:49:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviriyi yaptıktan sonra daha okunabilir hale gelmesinde katkısı olan sevgili bozadiye teşekkür ederim.

Karanlık, ışığın olmadığı yerde vardır.
Go to Top of Page

bozadi

8596 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/12/2016 :  23:55:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bir eksik celsemizi daha yayınlamış olduk Majisyen, sağolasın :)
Go to Top of Page

bozadi

8596 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/12/2016 :  23:58:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sanıyorum kalan son 4 eksik celse:

29 Temmuz 2006
25 Ağustos 2006
6 Eylül 2006
21 Mart 2008

Bunları da birlikte hallederiz inşallah.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1034 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2016 :  06:45:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Teşekkürler arkadaşlar... :-)

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

arinmak

209 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2016 :  11:14:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için çok teşekkürler.

C: İyi fikir. Ama unutma ki onlar fiziki ebeveynlerin, ruhsal değil. Bu herkes için geçerli. Bazı durumlarda, döngüdeki bu özel zamanda, ruhların bu toplanışına katılmak için plan yapan pek çok kişi, enkarnasyonel seçenekler açısından “alabileceğini” almak zorundaydı. Çoğu durumda güçlü ebeveyn-çocuk bağları genetik bedenin bir parçasıdır.

Sanırım , beni biraz daha rahatlattı ...
Go to Top of Page

Tgur

950 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2016 :  11:16:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Teşekkürler emeği geçenlere,
Bu arada şu ari, sami,yahudi üçlemesi üzerinde iyi bir araştırma lazım gibi.

Go to Top of Page

Tgur

950 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2016 :  11:52:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Arınmak,hassas bir konuya temas etmişsin ,ben atlamışım,
Ruhların "döngüdeki bu özel zamanda, ruhların bu toplanışına katılmak için plan yapan pek çok kişi, enkarnasyonel seçenekler açısından “alabileceğini” almak zorundaydı."ifadesi çok mühim,
Bir kere döngünün özel bir zamanında olduğumuz konusu vurgulanıyor,
Dört beden uyuşmasında sarf-ı nazar edilebilecek durumlar olabileceği belirtiliyor yani genetik bedenin gerekirse biraz atlanabileceği,veya ikinci plana atılabileceği,
Kaderi planın yapılmasında nasıl geniş bir çalışma yapıldığını ve bu olayda ruhun kendi isteğinin baş rolde olduğu,
Alel acele aklıma gelenler ,devam edebilir

Go to Top of Page

Scyth

1068 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2016 :  12:39:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Güzel celseymiş. Çeviri için teşekkürler.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

beyrutkapı

433 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2016 :  12:51:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler majisyen ve bozadi. Emeğinize sağlık
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

591 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2016 :  14:05:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler eline sağlık. Celsede önemli noktalar var ve gerçekten üstünde araştırma yapılabilir.
Go to Top of Page

Gaia

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2016 :  03:25:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Emeğinize sağlık. Teşekkürler. Faydalı ve bilgi dolu bir celse daha :)
Go to Top of Page

bigsenfoni

1034 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2016 :  05:50:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Teşekkürler arkadaşlar :-)
Bu arada 3 ocak 2019 celsesine bir göz atsaniz iyi olur.Bu celse gibi kulağa küpe olacak bir celse!

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Go to Top of Page

Tgur

950 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2016 :  08:58:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Genetik bedenin dörtlü matrixte dışlanması konusu yanlış, her dört bedenin ruh oluşumu ve tekamülünde etkisi mutlak vardır,kaderi planda seçilecek ortamın yani dünyanın özelliklerine uygun bir beden hazırlanırken pek tabiidir ki soyun özelliklerinden bazı yerleşmişler alınır ,bu celsede bahsedilen ise zannımca ana baba seçiminde bir atlama ,soyun hakiki elemanlarına fazla aldırış etmeden hazırlanma düşünülmüş olabilir.

Bu arada bigsenfoni dostum verdiğin celse tarihi zamansızlık ortamındaki seçtiğin bir celse mi ,olabilir.

Edited by - Tgur on 04/12/2016 09:00:31
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

591 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2016 :  13:50:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tgur benim anladığım olay şu anlattığın kısımdan. Tüm insanlar ailelerine karşı sorumluluk hisseder ve onlar için bir şeyler yapmak ister kimi çok büyük özverilerde bulunur kimi daha makul şeyler. (normal aile yaşantısına sahip olmuş insanlar için söylüyorum) Fakat bazı durumlarda aile çok yapıcı olurken bazı durumlarda ise herkesten fazla yıkıcı olabiliyor. Benim anladığım şey eğer büyük bir amacınız varsa aileniz bunu bilinçli yada bilinçsiz baltalıyorsa özveriyi tekrardan gözden geçirip gerekirse bazı sorumluluklarından vazgeçmek ve aile ile bazı noktalarda aranıza mesafe koymaktır. Bana çok mantıklı geldi. Birde ana - babanızın illa daha önceden ruhani olarak ilişki yaşadığınız kişiler olması gerekmiyor ruh istek ve amaçları doğrultusunda tanımadığı kişilerin yanında enkarne olabiliyor diye anladım. Yani hal böyleyken amacınızı engelleyen kişilere aileniz de olsa takılmak saçma gözüküyor.
Go to Top of Page

Tgur

950 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2016 :  14:09:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Yorumunuzda son derece haklısınız dostum,bu husus "enkarnasyonel seçenekler açısından “alabileceğini” almak zorundaydı"ifadesinin başka bir yönden değerlendirilmesi.

Go to Top of Page

bigsenfoni

1034 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2016 :  17:22:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Eyyy Tgur kardeş "zamansızlık ortamı'' ile tam olarak ne demek istedin?

Edited by - bigsenfoni on 04/12/2016 17:25:21
Go to Top of Page

Tgur

950 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2016 :  18:26:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Bigsenfoni kardeşim önerdiğin celsenin tarihine bir bakıver.
Seni çok seviyoruz..

Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

591 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2016 :  18:42:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
bigsenfoni ile zamanın ötesinde
:)

Go to Top of Page

bigsenfoni

1034 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2016 :  23:53:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Olur böyle zaman kaymalari... 3 ocak 2009 demek istemistim!.Bende sizi çok seviyorum dostlarım.

Edited by - bigsenfoni on 04/12/2016 23:58:35
Go to Top of Page

yucelulu

106 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/12/2016 :  17:37:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yoğun ve bilgilendirici bir celseymiş. Çeviri için teşekkürler.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,45 saniyede oluşturuldu.