Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Yeni yıl kutlu olsun
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bozadi

9339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/12/2016 :  23:59:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
2017 hepimiz için güzel bir yıl olsun.

bigsenfoni

1088 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/01/2017 :  00:12:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Tesekkürler bozadi :-)Bütün doslarin yeni yilini kutlar bu yilin saglik,mutluluk,huzur ve aydinlik getirmesini dilerim.Bi de bol para

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 01/01/2017 00:15:03
Go to Top of Page

Tgur

1120 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/01/2017 :  15:14:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Bu mesajlar önemli geliyor, yeni yılın mutlu ve huzurlu geçmesini gönülden dilemek ve topluca buna kilitlenmek imgeleme/oluşturma işinde önemli bir yer tutuyor inancımda,
Ben de bu kervana katılıp hepinize iyi yıllar diliyorum..

Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

651 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/01/2017 :  00:50:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tüm forumun yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. Herkesin gönlüne göre bir yıl olsun.
Go to Top of Page

bona fide

402 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/12/2018 :  18:58:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
2019 Hepimize başarılı huzurlu sağlıklı yeni bir yıl olsun.
Go to Top of Page

bozadi

9339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/12/2018 :  20:36:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bona fide

2019 Hepimize başarılı huzurlu sağlıklı yeni bir yıl olsun.

Bu güzel dileklerin için teşekkürler bona fide.

Varoluşun basit, ebedi ve güzel özüne iyice dönüp sorunlarımızı çözmede etkili bir şekilde dayanışabilmemizi diliyorum ben de.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1088 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/12/2018 :  20:42:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Yeni yilin sizlere saglik,mutluluk,huzur getirmesini ve hayirli olmasini dilerim...bide bol para

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

Tgur

1120 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/01/2019 :  05:32:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İyi yıllar tüm dostlara..
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

651 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/01/2019 :  11:47:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Mutlu sağlıklı huzurlu seneler..
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,53 saniyede oluşturuldu.