Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Çok Garip Rüyalar Görüyorum
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 2

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/01/2017 :  18:09:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Peki teşekkür ederim. Sizin dediğiniz daha akla yatkın. Arada böyle fevri çıkışlarım oluyor. Özellikle önemsediğim konularda.
Go to Top of Page

Tgur

1218 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2017 :  12:30:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Hassas ve kırılganız hepimiz ,bulutlardan nem almasak dahi kendimiz bulut olup yağmur olup ıslanabiliriz,
Bu hassasiyet zarını kalınlaştıran bilgidir sevgili dostum ,o kapanmış yeniden bağlanmayı bekleyen birlik bağı eninde sonunda DNA da aktifleşecek ve alınganlıklar saf sevgiye dönüşecek ,hepimiz onu özlüyor ve bekliyoruz..

Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2017 :  19:37:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çünkü gerçek saf sevgi/ışıktır. Bu bilgeliğe ulaşmayı istiyor bekliyor çabalıyoruz. Bebek adımlarıyla.

Edited by - Aoibheann on 28/01/2017 03:27:19
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 2 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,08 saniyede oluşturuldu.