Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Spiritüalizm ve Şifa Konuları
 Spiritüalizm
 RUS BİLİM ADAMLARI: İNSAN DNA'SI DÜNYA DIŞI VARLIKLARDAN BİR MESAJ İÇE
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

Lir


39 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/02/2017 :  15:27:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yeni bir araştırma insan DNA’sının uzak geçmişte Dünyayı ziyaret etmiş olan kadim uzaylılar tarafından kullanılan dünya dışı sinyal kullanılarak kodlandığını ortaya koyuyor.

Araştırmaya yerküresel genetik kodun ‘Waw! Sinyali” adı veriliyor ve Kazakistan Cumhuriyeti Fesenkov Astrofizik Enstitüsünün Matematik bölümünden iki araştırmacının çalışması.

Araştırmacılar Vladimir I. shCherbak ve Maxim A. Makukov “Biyolojik SETI”nin varlığına inanıyor – Biyolojik SETI; insan DNA’sında bulunan matematiksel bir kod ve geleneksel teorilerin iddia ettiği gibi evrimin gidişatı ile açıklanamayan bir şey.

Araştırmaya göre, bilim Kadim Astronot teorisini, ayrıca türlerimizin DNA manipülasyonu ile ileri uzaylılar tarafından tasarlandığı hipotezlerini kanıtlamaya bir adam daha yaklaşıyor. İkili, Icarus Dergisinde şunları ifade ediyor:

“Sabitlendiğinde, kod kozmolojik zaman ölçeklerinde değişmeden kalabilir. Aslında, bilinen en dayanıklı yapıdır. Bu nedenle zeki bir imza için olağanüstü güvenilir bir depolamayı temsil ediyor. Genom uygun şekilde yeniden yazıldığında, imzası olan yeni kod hücrede ve hücrenin silsilesinde donmuş kalır, ki bu uzay ve zamanda taşınabilir.

Başka deyişle, insan DNA’sı o kadar kesinlik ile tasarlanmıştır ki, “sembolik dilin aritmetik ve ideografik kalıplarının grubunu” ortaya serer.”

Bu araştırmanın sonucu olarak, şimdi diğer araştırmacılar bir kaç milyar yıl önce uzaylı yaratıcılar tarafından güneş sistemimizin dışında tasarlanan insan varlıkları olduğumuzun olasılığını tartışıyor; insanlığın yaratılmasından ve yaratıcı tanrılar veya ilahlardan bahseden Dünyada bulunan bir çok kadim metin tarafından kuvvetli bir şekilde desteklenen bir hipotez.
Ancak, araştırma ayrıca Dünyadaki yaşamın kozmosta asteroidler ve kuyruklu yıldızlarda taşınmakta olan mikrobiyolojik parçacıkların sonucu olarak ortaya çıktığı fikrine de odaklanıyor. Bu teori klasik evrim teorisinden farklılaşıyor, destekçileri evrimin tesadüfi bir ürünü olmadığımıza, yapımcılarımızın yaratımı olduğuna, tasarlanıp Dünyaya gönderildiğimize inanıyorlar.

Cherbak ve Makukov DNA’nın nükleotidleri ve amino asitler arasındaki haritalamada daha önce görmezden gelinen kesinlik/duyarlık – türü yöntemi gösteren insan genomunun ayrıntılı analizini sundular. İkili şunları belirtti:

Kodun basit düzenlemeleri, sembolik dilin aritmetik ve ideografik kalıplarının grubunu ortaya koyuyor. Bu altta yatan kalıplar duyarlı/kesin mantık ve çözülmesi zor hesaplamanın ürünü olarak ortaya çıkıyor.

DNA manipülasyonu ile yaşam yaratma bilgisine sahip olan ileri uzaylı varlıklar tarafından tasarlanmış olmamız mümkün mü? Eğer öyleyse, insan türleri bu engin evrende başka bir gezegenden kaynaklanan bir ürün mü? Yoksa bir çok metnin öne sürdüğü gibi kadim geçmişte bu gezegene gelmiş olan ileri bir ırk tarafından Dünyada tasarlanmış olan bir ürün mü?

Dünyadaki yaşamın, uygun bir ortama ulaştığında yaşamı başlatabilen, dış uzayda bulunan yaşamın mikroorganizmalarından veya kimyasal öncüllerinden kaynaklandığını iddia eden panspermia hipotezini yadsıyamazken, Dünyadaki yaşamın aslında yaşam yaratma yeteneği olan daha zeki türlerin bir ürünü olduğunun olası olduğunu görüyoruz. Durum ne olursa olsun, gelecek yıllar şimdiye kadar yasaklanan veya görmezden gelinen konularla ilgili daha fazla bilgiyi ortaya çıkaracaktır.

http://www.spiritueller.com/konu-rus-bilim-adamlari-insan-dna-si-dunya-disi-varliklardan-bir-mesaj-iceriyor.html

gerçek tosun paşa


740 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/02/2017 :  17:30:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Lir teşekkürler paylaşım için.Şu DNA hakkında çok ileri bir bilgim yok. Fakat kesinliklerden bahseden her yazı bana samimi gelmiyor. Dikkatimi çeken nokta dünya dışında bedenlerin yapılması ile ilgili kısımdı. Orda da milyarlarca yıllık bir süreç olarak bahsediliyor. Bu tarz farklı bakış açılarıyla bilimsel çalışmaların sürdürülmesi heralde olumlu bir şey.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.