Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Kanal olabilir miyim?
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 4

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/02/2017 :  16:01:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba konu gereksiz gelebilir ama birine danışmam gereken bir husus var. Bilinçlenme çabalarımın başlangıcında pek çok psişik saldırıya uğradım. Korkutma, istemsiz astral deneyimler, rüyalarımın bulandırılması, düşüncelerimin bulandırılması ve hafif depresyon atlattım. Bunun haricinde vücudumda aşırı bir tepki gerçekleşti. Mide bulantıları, tansiyon değişiklikleri, alerjik reaksiyonlar, çarpıntı, panik atak ve yorgunluk bunlardan birkaçı. Sorun şu ki bir haftadır hiç saldırı ve fiziksel rahatsızlık olmadı. Aksine ilginç nir şekilde şifa vermeye başladım. Arkadaşlarımın ağrılarını dokunarak ve düşünerek geçirebiliyorum. Bu benim daha yüksek bir güce kanallık ederek onlara yardımcı olduğum anlamına gelebilir mi? Çünkü gerçekten herkese yardımcı olmak istiyorum. Bunun sebebi ruhsal dengeyle mi alakalı yoksa dna değişimi mi? Ya da rezonans değerinde artış mı? Bir süredir rahatsız edilmediğim gerçeğide beni rahatlamaktan çok geriyor. Normal değil gibi. Bir arkadaşım enerjimin çok yüksek olmasındaan dolayı bana yaklaşmayacaklarını söyledi ama sebebi bu olabilir mi? Ve bu birden bire gelen enerjinin kaynağı ne olabilir? Gerçekten benden kaynaklı oldığunu düşünmüyorum. Doğru frekansa girerek başka bir güce kanal olmuş olabilir miyim?

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/02/2017 :  17:01:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İlginç ve güzel bir gelişme gibi görünüyor sevgili Aoibheann Bu sürecin başında deneyimlediğin sıkıntılar önemli bir hazırlık sürecinin zorlukları veya dönüşüm sancılarıymış gibi sanki. Ama bir süredir "rahatsız edilmemiş" olmanın seni rahatlatmaktan çok geriyor olması da hakikaten önemli bir husus olabilir. Yani sanki bir daha asla negatif bir baskıya veya saldırıya uğramayacakmışsın gibi bir beklenti içine girmen durumunda, ağır ve beklenmedik bir saldırı tabi ki psikolojik olarak çok ciddi yıkıcı etkiler meydana getirebilir. Neyse ki sen zaten buna psişik olarak hazırlıklı görünüyorsun, yani Kasyopyalıların önemle tavsiye ettikleri gibi, paranoya yapmaksızın "her zaman saldırı bekleme" modun açık gibi görünüyor. Bu bence değerli bir güvenlik önlemi.

Evet, anlattıklarına göre pozitif / şifalandırıcı enerjiye kanal olma anlamında yeteneklerinde bir uyanış var gibi görünüyor. Yine de bu konuda da aşırı ciddi bir beklenti içinde olmamak, moral açısından faydalı olabilir. Yani K'ların dediği gibi, "Bekle ve gör" :) Öyle olması tabi ki sevindirici olur. Ama aşırı bir varsayım içinde olmadan bekleyip sürecin nasıl ilerleyeceğini görmek en iyisi sanırım.

Yalnız, arkadaşının "enerjin çok yüksek olduğu için sana yaklaşmayacağını" söylemiş olması bana garip geldi. Asıl o yüzden sana yaklaşması faydalı olmaz mıydı? Koşulları bilemiyorum tabi ki, sadece aklıma takıldı.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/02/2017 :  17:30:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Arkadaşım mental konularda benden fazla bilgiye ve tecrübeye sahip fakat yanlış yönlendirilmiş olduğunu düşünüyorum. Birlik bilincini ve baskalarına hizmet prensibini elimden geldiğince ona aktarmaya çalışıyorum. Bununla beraber enerjisini düzenliyoruz. Bir süre boyunca yaklaşık 4 yıl psişik bir parazite maruz kalmış ve enerjisi çok düşmüş resmen soluklaşmış. Bununla beraber sürekli hastalanıyor ve saldırıya açık. Elimden geldiğince onu enerjisel anlamda koruyup geliştirmeye çalışıyorum son bir haftadır. Daha başındayız ve onun edindiği bilgilere göre "varlıklar" enerjileriyle uyumlu olmadığı için yüksek enerji bariyerlerini aşamıyorlarmış. Bu bir teori elbette. Bence şu sıralar benimle uğraşmaya gerek görmüyor olabilirler. Ya da enerjim frekans değiştirdiği için beni algılamıyor olabilirler. Açıkçası böyle bir durum yaşayan varsa onlara danışmayı fikir almayı istiyor ve daha nasıl faydalı olabilirim onu merak ediyorum. Elimde olanları değerlendiriyorum ve gelişebilirse elbette geliştirip insanlara daha faydalı bir araç haline getirmeyi düşünüyorum. İnan ki tek amacım faydalı olmak. Bedenim ve zihnim kanalıyla gelen bu enerjiyi herkese yararlı hale getirmek.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/02/2017 :  17:39:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İnan her açıdan kendimi ve çevremi korumaya almaya başladım. Sessizlikten sonra güçlü gelebilirler. Sessizliğe güvenilmez. Şu an imajinasyonla koruma, enerjisel koruma ve taş kullanıyorum. İşe yarayıp yaramadığından emin değilim ama elimde olanları değerlendiriyorum.

Edited by - Aoibheann on 27/02/2017 17:40:11
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/02/2017 :  17:44:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Anladığım kadarıyla arkadaşın senden daha bilgili ve tecrübeli olduğu halde BH eğilimi konusunda sen ondan daha iradelisin ve ona bu konuda yardımcı olmaya çalışıyorsun. Dayanışmanız güzel birşey.

Forumdaki arkadaşlar arasında senin bugünlerde yaşadığın gibi bir süreçten geçmiş olanlar varsa, deneyimlerini, bilgilerini, sezgilerini paylaşırlar umarım. Gelişmelerden bizi haberdar et :)
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/02/2017 :  17:56:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İnsanlara gerçeği göstermek ve seçme şansı vermek zorundayız. En azından ben kendimi sorumlu hissediyorum bu konuda. Arkadaşımın parapsikolojik tecrübesi fazla. Uzun süre parazitle yaşamış ve bir süredir de saldırılara açık. Yine de Bh ve Kh konularında en ufak bilgiye sahip değildi. Ufak ufak bilinçleniyor. Anlatmıyorum fakat araştırması için yönlendiriyorum. Yolunu kendi bulmalı.
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/02/2017 :  18:35:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yol (BH-KH) kesinlikle her bireyin ancak kendisinin seçebileceği birşey. Dışarıdan zorla dayatılması pek mümkün değil.

"Parazit" bana bir 5KH varlığını çağrıştırdı nedense (özellikle de eğer "belirli bir varlıksa". 4KH'ler daha "grup" modunda çalışıyorlar anladığım kadarıyla). Parapsikolojik konularda bireysel yükseliş sürecinde 5KH varlıklarının mutlaka yüksek güçler vaat eden teklifleri oluyor ve bunlar özellikle de hepimizin çok aşina olduğu berbat yaşam koşullarında tırmanma eğilimi gösteren ego nedeniyle bireylere çok çekici gelebiliyor. Şahıs yeterince negatif eğilimliyse sorun yok zaten, "yürü ya kulum" moduna girebilir ama negatif eğilimin derinleşme sürecinde istediği şeyin bu olmadığını veya bunu yapmak istediğinden emin olmadığını hissettiğinde, negatif varlık veya varlıklar o zamana kadar o bireyle kurdukları psişik bağları o birey üzerinde büyük bir baskı oluşturmak veya cezalandırmak için kullanıyorlar anladığım kadarıyla. Kişi oldukça ciddi bir travma yaşayabilir ve tekrar dengelenmesi, BH ile KH arasındaki yol ayrımına ulaşabilmesi epeyce zaman ve emek gerektirebilir.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/02/2017 :  18:55:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bilgi için çok teşekkür ederim . Tek varlık olarak değil üç adet varlık görüyormuş. Yine de 5KH ihtimali yüksek. Kaba tabirle enerjisini sömürmüşler.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1101 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  00:04:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Arkadasinin bu islerle haşir neşir olduğu halde hala arinmayi ögrenememesi bana ilginc geldi.Parazit konusunda genelde kötü ortamlara ve kötü aliskanliklara,negatif varliklara cok dikkat etmek gerekli.Birde parazit enerjiler/ruhlar kendi frekanlarina yakin kisileri etkileyebilirler.Aura bu konuda kalkan görevini görüyor.Aura bir sekilde bir varligin tüm beden enerjilerini/farkindaligini/bilgisini temsil eder.Zaten bütün bedenler birbiri ile baglantilir.Mesela vücüdu rahatsiz ise ruh enerjisi buna takviye yapar ve aura kalkani hala vücünü korur gibi.

Özellikle. kristal taslarla enerji destegi yapilirsa ruh rahatlar!Taslari nasil şarz edilecegi bilgisi forumda zaten mevcut ve ayni şekildede vücüdumuzu/bedenimizi şarz etmeli ve temizlemeliyiz/arindirmaliyiz.Diyet ve hijyen konular...!Bunlara dikkat ettikten sonra akil hijyeni ve irade/disiplin geliyor.İste o zaman herhangi bir parazitin bir sey yapabilecegini zannetmiyorum.Teknolojik tehlikeler/zararlar ve kimyasal maddelere farkindaligin arttirilmasida gerekli...Aslinda hepside sensin!Hersey aural frekansinin durumuna/enerjisine bakar....hersey simdide oluyor ve boyutlar/yogunluklar arasi anten gibi...

Kusura bakma ama asil gercek parazit senin arkadas gibi geldi bana...gerci durumu en iyi sen analiz edebilisin.

Kanallama konusunda baska bir benligini kanallaya bilirsin yada kendini bulmus olursun.Ra bilgilerine bundan bahsediyordu,mesela bilge benlik ,kahin benlik,sifaci....

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 28/02/2017 00:16:12
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  00:14:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Farklı benliği kanallama konusu ilginç geldi. Bir süre önce önceki yaşamlarıma dair rüyalarımda bilgi almam da işi daha ilginç kılıyor.

Arkadaşım kendi çapında korunma denemelerini sürdürmüş. Pek çok insandan yardım almış. Lakin zaten parazitten kurtulmuş durumda üç yıldır. Yine de bu 4 senelik yapışma sonunda pek çok parazite açık hale gelmiş. Enerjisi kendini korumaya yetmiyor. Kanal olarak görevim varsa insan, hayvan, bitki ayırt etmeden yardımcı olmak sorumluluğundayım. Çünkü bu enerji bana ait değil. Ben aracıyım, aracım. Bu yüzden arkadaşım psişik vampir bile olsa ona seçim şansı sunup enerjisini iyileştirmeye çalışmalıyım.

Edited by - Aoibheann on 28/02/2017 00:14:50
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  00:25:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ouija tahtasını korumasız ve bilinçsiz olarak negatife yakın enerji ile kullanması sonucu 4 yıl parazitler tarafından yenmiş. Şu an da önüne gelen ısırık alıyor. Ve tam olarak farkında bile değil. Enerji alanı çok düşük. Hissedemedim bile tam olarak. Bunun sonucunda obsessif birine dönüştü.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1101 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  00:28:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Ben bir varligin seytani oldugunu nereden anlarim biliyormusun!?Onun verdigim sifayi aldigi halde iyilesmeme rolu yapmasindan.Gözün acik olsun kardesim....

Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  00:39:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bugün başıma geldi bu. Kayınvalidemin kolu ağrıyordu ve dokunarak turuncu enerji(böyle adlandırıyorum) vermeye çalıştım. Kabul etmedi. Geri tepti. Ağrısı da geçmedi. Ben enerji uyumsuzluğu diye düşünmüştüm ama ona yöneltilen negatif bir enerjiden ya da musallattan kaynaklı olabilir mi? Çünkü şeker gibi bir kadın. Ve negatif gördüğü insanları aniden hayatından çıkardığı için biraz düşmanı var. Büyücü diye adlandırılan türden.

Arkadaşım şifayı kabul etti ve pek çok hastalık kaynaklı ağrısını azalttım. Bilinçsiz olarak enerjisini yenilemeye çalıştım ama tekniğe sahip değilim yanlış şeyler yapmış olabilirim. İç güdü ile hareket ediyorum. Yine de uyarını dikkate alacağım sevgili arkadaşım çünkü hislerinize güveniyorum. Arkadaşımı sorgulamadan kabul etmiş olabilirim.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1101 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  00:43:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle

Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

666 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  00:44:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Aoibheann

Ouija tahtasını korumasız ve bilinçsiz olarak negatife yakın enerji ile kullanması sonucu 4 yıl parazitler tarafından yenmiş. Şu an da önüne gelen ısırık alıyor. Ve tam olarak farkında bile değil. Enerji alanı çok düşük. Hissedemedim bile tam olarak. Bunun sonucunda obsessif birine dönüştü.

öncelikle geçmiş olsun. çalışmalarınızda başarılar dilerim. yukarıda anlattığınız gibi bir şey mümkün mü merak ettim. Yani enteresan bir durum gibi görünüyor. Bigsenfoni farklı bir noktaya değinmiş söylediklerini bir değerlendirmekte fayda olabilir yani farklı bir bakış açısı kazanmak için.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1101 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  00:57:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Öhhö öhhöm Ra bilgileri, öhhöm öhhö öhhö kasyopya celseleri

Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:04:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gerçek tosun paşa

öncelikle geçmiş olsun. çalışmalarınızda başarılar dilerim. yukarıda anlattığınız gibi bir şey mümkün mü merak ettim. Yani enteresan bir durum gibi görünüyor. Bigsenfoni farklı bir noktaya değinmiş söylediklerini bir değerlendirmekte fayda olabilir yani farklı bir bakış açısı kazanmak için.

Bir varlığa kanal oluşturmaya çalışmış bunun sonucunda 4 yıl bir kaç varlığın yemeği olmuş durumda. Rüyalarında musallat olmuşlar. Kendi varlıkları olmuş. Öyle diyor ama birine ait varlık olmaz. Amaç sadece kullanmak olabilir. Çok belirgin KH durumu. Uzanmasını isteyip enerji alanını kontrol ettim. İç güdüsel olarak yaptım. Farklı bir tekniği olabilir. Enerji alanını neredeyse hissetmiyordum. Sanki vücudu ürettiği enerjiyi atmosfere salıyor. Dengelemeye çalıştıktan sonra aşırı bir sıcak basması ve terleme yaşadım. Arkadaşımda yorgan altında üşüdüğü halde derin uyudu. Yanlış yapma olasılığımda var tabi. Parazit varlık algılamadım üzerinde. Varsa da şu sıralar varlıklar nedensiz yere benden fellik fellik kaçıyor gibi. Ya da gözükmeden beklemedeler. Algılamıyorum varlıklarını.
Bu arada şifalandırma sırasında kime dokunsam yarı uyur moda geçiyorlar. Uygun bir durum mudur bu? Yanlış birşey yapmıyorum değil mi?
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:06:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İnan bigsenfoni kafam o kadar karıştı ki bilgilerimi tazelemem gerek. Kasyopya celselerini bitirdim lakin şifalandırma ile ilgili olan bilgi varsa unuttum sanırım. Ra bilgilerini ise hala okumaktayım.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1101 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:23:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Asiri bir sicaklik ve terleme yogun enerji akisinin belirtileri gibi.Arkadaşinin tam ruhlu bir varlik olduguna eminmisin?Yada portallar,robotlar,Ruhlu ve ruhsuz varliklar hakkinda bir bilgin var mi?

Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:27:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
bigsenfoni hayır açıkçası pek bilgim yok. Üzerine düşüp araştırmadım. Biraz açıklayabilir misin?
Go to Top of Page

bigsenfoni

1101 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:45:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Portallari daha acmamis cicekler/ruhlar olarak görüyorum ki birinin acilisina sahit oldum."Enerji alanını neredeyse hissetmiyordum. Sanki vücudu ürettiği enerjiyi atmosfere salıyor."yazisini okuduktan sonra acilisina/ruhlanmasina sahit oldugum varligi hatirlatti bana,acilmadan/filizlenmeden/ruh yapisi olusmadan önce oda öyleydi.Bunu ilk fark ettigim de gercekkten cok ağlamistim,10-12 sene önce falandi sanirim.Derin düşüncelerde olduğum zamanlardi bir anda enerjilere olan farkindaligim patlama yapti.Eve geldigimde kafam karman karisikti cünki dünya ve icindeki varliklari daha farkli algiliyordum.Ve evde büyük bir şok yasadim...gerisi cok moral bozucu...Ama sonuc olarak sevginin gücünün neler yaratabildiğine şükürler olsun ki şahit oldum.Ve gercekten hersey "SEVGİ"

Edited by - bigsenfoni on 28/02/2017 01:51:32
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:54:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bigsenfoni seninle aynı doğrultudayım sanırım. Önceden auraları görüp renklerine ayırabiliyordum şu an enerji akışını hissedip yönlendirebiliyorum ki bu bir anda gerçekleşti. Kapak açılması gibi akmaya başladı.

Hissedememeyi enerji azlığına bağlamıştım. Ama midesi ve bacakları arasında az da olsa enerji akışı var. Hiç yok değil. Ve dengelendikten sonra bebek gibi uyudu.

Eğer böyle bir durum varsa bunun bilincinde değildir. Yine de yardımcı olmak istiyorum. Ne yapabilirim?
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

666 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:56:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tahtanın yanlış kullanılırsa zararlı olabileceğini biliyorum ama süre oldukça uzun geldi o bakımdan öyle sormak istedim. Yani zararlı etkileri bu şekilde mi olur diye.. Bigsenfoni nin dediği portal durumu aklıma geldi fakat bunu enerjisel olarak algılayıp yorum yapacak tecrübem ve hissiyatım yok. Sadece belirli çevreler içerisinde enerjimde inanılmaz çekilmeler olur gayet rahat ve sıkıntı duyabileceğim bir şey yokkken. Bu durumda o toplulukta birilerinin portal olma ihtimali aklıma gelir nedensizce.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:57:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet haklısın enerjisi hiç azalmayan, sönmeyen ve daimi varlığı koruyan yegane şey sevgi enerjisi. Ve bir de bütüne olan inanç.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

666 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:57:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bigsenfoniye sorular bu başlık tutar rez. :D
Go to Top of Page

bigsenfoni

1101 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:59:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bu forumda yani Ra bilgilerinde,pleiades öğretilerde ve kasyopya celselerinde o konu hakkinda derin bilgiler var ve derin bilgileri yüzeysel olarak anlamak zarar getirebileceği icin,en iyisi sen arastir anlayamadiğin yada kavrayamadiğin konularda soru sorarasan yardimci olurum/oluruz!

Bunun disinda yarin erken kalmak zorundayim iyi geceler arkadasim...

Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 4 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,28 saniyede oluşturuldu.