Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Kanal olabilir miyim?
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 4

gerçek tosun paşa

666 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  01:59:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ruhlanma evresine tanık olabilmek çook farklı bir şekilde etkileyebilir algıyı ve düşünceleri özel bir tecrübeymiş bigsenfoni
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  02:10:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gerçek tosun paşa

Tahtanın yanlış kullanılırsa zararlı olabileceğini biliyorum ama süre oldukça uzun geldi o bakımdan öyle sormak istedim. Yani zararlı etkileri bu şekilde mi olur diye.. Bigsenfoni nin dediği portal durumu aklıma geldi fakat bunu enerjisel olarak algılayıp yorum yapacak tecrübem ve hissiyatım yok. Sadece belirli çevreler içerisinde enerjimde inanılmaz çekilmeler olur gayet rahat ve sıkıntı duyabileceğim bir şey yokkken. Bu durumda o toplulukta birilerinin portal olma ihtimali aklıma gelir nedensizce.

Arkadaşımın yanında hiç rahatsızlık hissetmedim. Aksine ona doğru çekildim.

Süre bence de çok uzun ama bu mevzuları sorgulayabilecek bilgiye ve tecrübeye sahip değilim. Bu kadar büyük olaylar ya da parazitlenme yaşamadım. Bana musallat olunmadı sadece bir süre enerjisel varlıkları deneyimleyebildim. Onları algıladığımı anladıklarında biraz ilgilerini çektim ama dişe değer görülmedim sanırım. Hatta bir arkadaşım onları kullanabilirsin dedi ama bir varlığı kullanmak bana aşırı yanlış gelen bir şey. Kişisel saldırı gibi. Çok yanlış.
Bir süre sonra aniden algılamam da son buldu. 2 yıl çok rahat yaşadım. Daha sonra birin yasasını keşfettim ve algılarım aniden saldırgan bir şekilde geri döndü. Şiddetli sağlık problemleri ve korkutmalar yaşadım. Sebepsiz astral düzlemlere fırlatıldım. Hatta düzlemden düzleme fırlatıldım. Rüyamda öldüm uyanıp dirildim. Aşırı yoğun geldi. Yine de bu yaşadıklarımı arkadaşımın yaşadıklarıyla kıyaslayamıyorum. Her gece bir parazit tarafından yenilmek.. Uyutmuyorlarmış. Her sabah dayak yemiş gibi uyanıyormuş. Her tarafında morluk ezik çürük kesik oluyormuş. Çare ararken uzun süre kaybetmiş. Bir gün geldikleri gibi kaybolmuşlar. Üç kişiydi üç adamdı diyor. Onlardan sonra farklı varlıkların tacizine uğramış. Her gece uyumadan önce duman görüyormuş. Benimleyken görmüyor. Daha durumunu nasıl açıklayabilirim bilemiyorum.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1101 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  02:14:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
evet benim bir parcam gibi ve bağlanti her zaman var ve sonsuza kadar olacak bir bağlanti!Yüksek benliklerimizin kim ne!!!?

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 28/02/2017 02:15:23
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  02:15:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ensoulment gibi bir şey mi? Ruhun bedenlenmesi olayı. Hala bağdaştıramadım sanırım.

Edited by - Aoibheann on 28/02/2017 03:01:00
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  02:19:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Erken kalkacaksan tutmayalım daha fazla. İyi uykular sevgili arkadaşım sevgiyle kal. Bilgilendirme için çok teşekkürler. Ensoulment olayını derinlemesine araştıracağım.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  02:56:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

4. yoğunluk negatif varlıkları, uzayın titreşimsel ya da boyutsal sınırlandırmalarından dolayı buraya devamlı girip çıkamıyorlar. İşte yinde de yüksek teknolojileri ile kukları kullanmakta. Kuklalar ise belki çok azı açık açık ne yaptıklarını bilen kişilerden oluşmakta. Dünya da yüzbin aile paranın yüzde doksanbeşini elinde tutuyor dedi, Kirael kanalı, İşte kuklacıların has adamlarını bu grup oluşturmakta. Kurdukaları matriks kontrol sistemi ile uyanmaya ya da Ruhsal gelişmeye engel olacak her türlü düzeni kurmaktalar. Paranın imparatorluğu yaşanmakta dünyamızda. Konsorsiyum da denilebilir bu gruba. Sanıyorum çok azı yaptıkları satan ritüeler nedeniyle açık bir işbirliğinde olduklarını biliyorlar.

4. yoğunluk negatif varlıkları, zamanı bükebilen bir boyutta oldukları için kısaca zaman yolculuğu yapabildikleri için, Dünya titreşimini yükseltebilecek insanları geçmişlerinde engellemeye başlıyorlar. Bir anlamsızlık içinde bir çok ışık işçisinin çocuklukta yaşadığı negatifliğin temelleri buradan kaynaklanmata. Dedim ya Matriks kontrol sistemi. Yani burası bir hapishane artık.

Anlatmak istediğin bu muydu bigsenfoni?
Eğer durum buysa amacını merak ediyorum. Gerçekliğini nasıl öğrenenilirim? Robot olup olmadığını ve neyi kimi engelleme amacında olduğunu. Enerji alanında eksiklik haricinde başka belirti var mı? Hafif enerji algılamam tomurcuklanmaya başladığı anlamına mı geliyor? Ruhu bir bebek gibi ellerime mi doğacak? Yoksa çok mu heyecanlıyım?
Bu robot kukla meselesinin griler olduğunu düşünmüştüm.

Edited by - Aoibheann on 28/02/2017 03:01:52
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  20:17:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bugün çakra enerjilerini dengeleme adı altında bir meditasyon denemesi yaptım. Önce nefes egzersizi ardından gevşeme daha sonra meditasyona geçtim ama yarıda kesmek zorunda kaldım çünkü zangır zangır titredim. Aşırı üşüdüm ve rahatsız oldum. Üzerime yoğun beyaz bir enerji geldi her tarafıma yapıştı. Rahat olmam gerekirken boğuluyor gibi oldum. Daha erken mi bunun için?
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  20:50:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
K'lar "Organik Portal" (OP) ifadesini 3. yoğunluğa, yani insanlık seviyesine mezun olduğu halde henüz hayvani eğilimlerini sürdüren ve (hem Ra'nın, hem de K'ların açıklamalarına göre) dünya nüfusunun yaklaşık yarısını oluşturan insanlar anlamında kullanıyor. Bunlar kaba bir ifadeyle "ruhsuz", daha doğru bir ifadeyle ruhu, yüksek değerleri, vicdanı henüz etkinleşmemiş bireylerdir. Bazı bakımlardan "çocuk/bebek ruhlu" olarak da ("olgunlaşmamış" anlamında) tanımlanabilirler. Hayvanlara veya bazı bakımlardan bebeklere/çocuklara benzetilebilecek şekilde, ruhsal değil, çoğunlukla maddi konfor veya çıkar peşindedirler kendi seviyelerine uygun olarak çünkü henüz yüksek/ruhsal merkezleri etkinleşmemiştir. Ruhsal etkinleşme, yani yüksek vicdani ve bilinçsel merkezlerin etkinleşmesi çok sayıda enkarnasyonlar boyu deneyim gerektirecektir.

K'lar ruhlu bireylerle karşılaştırıldığında, OP'lerin üst boyutlardan negatif varlıkların etkilerine daha açık/dirençsiz olduğuna dikkat çekiyor. Ayrıca OP'lerin kendi ruhsal/bilinçsel enerji üretim yetenekleri, ruhlularla karşılaştırıldığında çok daha düşüktür. Ruhlu varlıklarla yan yana olduklarında, ruhlu varlıklardan ruhsuz varlıklara otomatik bir enerji akışı / dengelemesi olur. Bu bağlamda ruhsuz bireyler "emici" bir niteliğe sahip denebilir bazı bakımlardan. Bu ille çok aşırı, çok sorunlu olmayabilir her durumda. Ruhlu bir birey, ruhsuz bir birey yanında enerjisinde azalma hissedecektir ve moral enerjisi de düşebilir bu nedenle. Bu biraz da aralarındaki ilişkiye bağlıdır. Ruhlu birey ruhsuz bireyin gerilik veya ruhsal olarak olgunlaşmamışlık durumunun farkına varıp vicdani olarak besleyici olmayı tercih edebilir ama yine de bu uzun vadede ciddi enerji ve moral kaybına yol açabilir. Uzun süre çocukların ilgi ve bakım beklentisiyle uğraşınca yaşanan enerji kaybına benzeyebilir bu. Ama olağan yaşamda sadece görüntüye bakarak ruhlu bireyleri ruhsuz bireylerden ayırmak mümkün değildir, uzun süreli gözlem gerektirebilir. Yaşadığımız hayat koşullarının olumsuzluğunun da etkisiyle çevrelerindeki ruhlu bireylerin hayatlarını zorlaştırabilirler, çok yaramaz çocuklar gibi psikopatik bazı eğilimler geliştirmeleri daha muhtemel hale gelebilir. Bütün OP'lerin her halükarda etrafındaki insanların aşırı derecede enerjisini çalan, aşırı derecede sorun çıkaran tipler olduklarını sanmıyorum ve maalesef yaşam koşullarındaki olumsuzluklar, onları ruhlu bireyleri etkilediğinden daha hızlı ve daha katı şekillerde etkiliyor kaçınılmaz olarak ve bu durumda OP'lerin ruhlu bireyler için zorluk yaratma derecesi artmaktadır. Ve ne yazık ki tıpkı hayvanların av amaçlarıyla "taklit" veya "kamuflaj" yetenekleri gibi ve tıpkı çocukların büyükleri taklit eğilimleri gibi, OP'ler de pek çok zaman ve biraz da emdikleri enerjilerin de yükseltici etkileriyle, ruhlu bireyleri taklit edebilirler çeşitli durumlarda. Yani gerçekten öyle olmadıkları halde vicdanlı, soyut/entelektüel değerlere ve birikime sahiplermiş gibi görünebilirler bir süre. Ancak onlarla birlikte yeterince uzun zaman geçirip dikkatli gözlem yaparsanız ayırt edebilirsiniz bazı rollerin sahteliğini. Ve bununla birlikte, ciddi bir ruhsal sorun yaşayan ruhlu bir birey de bazı durumlarda ruhsuz bir birey gibi görünebilir, o yüzden de etiketleme yaparken yeterince uzun ve dikkatli gözlem yapıldığından emin olunması gerekir.

Tabi, "vicdansızlık" OP'lere özel bir kavram değildir. Ruhlu olup negatif eğilimli olan pek çok insan da vardır, çeşitli gelişmişlik derecelerinde. Ruhlu negatif eğilimliler negatiflikte çok daha akıllı, sezgili ve profesyoneldirler doğal olarak.

Majisyen arkadaşımız Laura'nın Organik Portallarla ilgili bir makelesini çevirmişti iki bölüm halinde (1. bölüm ve 2. bölüm).

Ra'da şöyle bir açıklama var:

Eklenti:
SORU: (...) Üçüncü yoğunluk derecesi madde alemine yapılan enkarnasyonlar arasındaki zaman, varlıkların tekâmülüne ne gibi bir katkıda bulunuyordu?

RA: Bu sorunuz birçok sorunuzdan daha karmaşık. Baştan başlayalım. Üçüncü yoğunluk derecesine yeni giren bir akıl/beden/ruh bileşiminin enkarnasyon düzeni karanlıktan başlar; çünkü, kendi yoğunluk derecenizi bir uyuma ve unutma durumu olarak düşünebilirsiniz. Bu kat, tek unutma katıdır. Üçüncü yoğunluk derecesi varlığı için unutmak şarttır. Ancak bu şekilde, karışıklık mekanizmaları ya da özgür irade, yeni bireyselleşmiş bilinç üzerinde etkili olabilir.

Böylece, bu yoğunluk derecesine yeni giren varlıklar tüm masumiyetleriyle hayvansal davranışlara yönelmiş varlıklardır; diğer varlıklar onlar için sadece kendi benliklerinin birer uzantısıdırlar ve onları tüm-varlık (tek varlık)’ın korunması ve devamı için araç olarak kullanırlar. Ancak varlık yavaş yavaş, hayvansal olmayan, yani hayatta kalabilmesi açısından gerekli olmayan bazı ihtiyaçları olduğunu da fark etmeye başlar. Bu ihtiyaçlar; arkadaşlık ihtiyacı, gülme ihtiyacı, güzelliğe duyulan ihtiyaç, çevresindeki evreni tanıma ihtiyacıdır. Bunlar ilk ihtiyaçlardır. Enkarnasyonlar birbirine eklendikçe, başka ihtiyaçlar da keşfedilmeye başlanır; değiş tokuş (alışveriş) yapma ihtiyacı, sevme ihtiyacı, sevilme ihtiyacı, hayvansal davranışlarını daha evrensel bir bakış açısına yükseltme ihtiyacı gibi…

Üçüncü yoğunluk derecesi devrelerinin başlangıcında enkarnasyonlar otomatiktir ve fiziksel bedenin ölümünün ardından yeniden, ara vermeden gerçekleşirler. Enkarnasyonun deneyimlerini gözden geçirmek ve sarsıcı etkilerini iyileştirmek için fazla bir ihtiyaç duyulmaz. Ancak, sizin deyiminizle, enerji merkezleri yüksek düzeyde harekete geçirilmeye başlandığında, enkarnasyon sırasında yaşanan deneyimlerin içeriği daha çok sevgi dersleriyle ilgili olmaya başlar.

Bu suretle, enkarnasyonlar arasındaki zaman uzatılmaya başlar; böylece, bir önceki enkarnasyon sırasında edinilen deneyimlerin gözden geçirilmeleri ve etkilerinin şifa bulabilmesi için gerekli süre sağlanmış olur. Üçüncü yoğunluk derecesi aşamasının bir noktasında yeşil-ışın merkezi harekete geçirilir (faal hale getirilir); bu noktadan itibaren enkarnasyon otomatik olmaktan çıkar.

SORU: Enkarnasyon otomatik olmaktan çıkınca, varlık artık kendi öğrenimi için yararlı olacak biçimde ne zaman enkarne olması gerektiğine kendisi karar verebilir diye düşünüyorum. Peki ana-babasını da kendisi mi seçer?

RA: Evet.

SORU: Şu anda, yani devrenin sonuna doğru enkarne olan varlıkların yüzde kaçı kendi seçimlerini yapmaktadır?

RA: Yaklaşık oran yüzde elli dörttür.

Ra konuya yalnızca giriş niteliğinde bilgiler vermiş. K'lar meselenin daha ciddi ve sorunlu yanlarını daha ayrıntılı ele alıyor bence.

K'ların "robot" diye tanımladığı varlıklarla karşılaşma olasılığı ise, bir OP'yle karşılaşma ihtimaliyle karşılaştırılamayacak derecede düşüktür. Örneğin K'lar 4KH'nin ölen bir insanın vücudunu makine gibi (yaşayan bir insanmış gibi) kullanma olasılığından bahsediyordu celselerde. Karşılaşma olasılığımız itibariyle gözardı edilebilecek bir husus olabilir bence bu.
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  21:10:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Aoibheann

Bugün çakra enerjilerini dengeleme adı altında bir meditasyon denemesi yaptım. Önce nefes egzersizi ardından gevşeme daha sonra meditasyona geçtim ama yarıda kesmek zorunda kaldım çünkü zangır zangır titredim. Aşırı üşüdüm ve rahatsız oldum. Üzerime yoğun beyaz bir enerji geldi her tarafıma yapıştı. Rahat olmam gerekirken boğuluyor gibi oldum. Daha erken mi bunun için?
Doğrusu ben düzenli meditasyon bile yapmıyorum. Hatta meditasyon yaptığım da şüpheli. Çoğu durumda meditasyonda amaç sessizleşme ve sessiz, sakin, beklentisiz ama bilinçli bir şekilde beklemektir çünkü böylece günlük yaşamın stresli ve beklentili zihin yapısının etkisi zayıflar ve kişi ruhunun yüksek merkezlerinden gelen süptil/incelikli mesajlara, sezgilere, rehberliklere ve enerji akışına karşı daha duyarlı, daha alıcı hale gelir. Ben çoğu zaman sessizce bekleme meselesinde sabredemiyorum. Ve meditasyon çabalarımı genellikle belirli soruların cevapları üzerinde odaklanma fırsatı olarak kullanıyorum. Elbette meditasyonun tek bir çeşidi yok. Herhangi bir amaca yönelik meditasyon yapılabilir. Ama meditasyondan genel kasıt, benim pek sabredemediğim, sessiz, sakin ama bilinçli/dikkatli ve "beklentisiz" bekleyiştir.

Çakra merkezlerini dengeleme niyetiyle meditasyon yaparken belirttiğin sorunu yaşamış olmanın tek ve belirli bir sebebi olmayabilir, pek çok sebebin bir karışımı olabilir örneğin. Çakra dengeleme gibi belirli bir niyetle meditasyon yapmadan önce çakraların anlamları, fonksiyonları ile ilgili daha fazla bilgi edinmen gerekiyor olabilir. Hakkında belirli bir niyet geliştirilmeye çalışılan bir konu hakkında bilgi düzeyi ne kadar artırılırsa, o konudaki niyetlerin somut etkiler meydana getirme olasılığı da o kadar artar diye düşünüyorum. Ra ve K celselerinde kısmi bazı bilgiler var. Ra'da daha fazla olduğunu tahmin ediyorum ama bu verilerin yerlerini tespit etmek kolay olmayabilir. Ra çakradan ziyade belirli renk tanımlarını kullanarak "enerji merkezlerine" referansta bulunuyor. Ra Bilgileri'nin PDF versiyonlarını bilgisayarına indirip metin içinde bu renk ve ilgili enerji merkezi terimlerini taramayı deneyebilirsin. Ama bilgileri toparlayabilmek uzun bir tarama, not alma ve düşünme gerektirebilir. Ben şimdiye kadar bu konuda ayrıntılı araştırma yapmadım doğrusu :(
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  21:14:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
"Renk tanımları" derken, 7 çakraya karşılılık gelen gökkuşağının yedi rengini kastediyorum. Örneğin Ra "kırmızı ışın merkezi" veya "kırmızı ışın bedeni" gibi bir ifade kullandığında, bunun 1. çakraya karşılık geldiğini anlıyorum. Buna göre kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, çivit/indigo ve mor renkler sırasıyla 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve 7. çakralara tekabül ediyor.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  21:18:02  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bilgi için çok teşekkür ederim bozadi. Robot ihtimalinin düşük olmasına sevindim çünkü çok ürkütücü bir durum.

Yani buradan yola çıkarak ona çekilmemin sebebi tamamiyle dengelenme için mi? Bu bir atom ve ya iyonun dengelenme için elektron alış verişi yapmasına benziyor. Yine de beni güçsüz bıraktığı kesin. Çünkü ağzımda yaralar çıktı şifa çalışmasından sonra.

Peki kendime bir zarar vermeden yardımcı olmam mümkün mü?
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  21:23:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tavsiye üzerine denedim açıkçası ama bedenim resmen yapma diye bağırdı.
Hayatımda hiç yapmamıştım. Denedim. Eğer mecbur değilsem bi daha da yapmayı düşünmüyorum. Ama eğer ilk kez yaptığım içinse tekrar deneyebilirim. O rahatlığı alamadım ben. Huzursuz oldum. Kesik kesik nefes almaya başladım. Soğuk soğuk terledim ve titredim bayağı. Normal tepki de olabilir tabi ilk seferde. Belki enerjiyi kaldıramadım bilmiyorum.
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  21:49:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

Bilgi için çok teşekkür ederim bozadi. Robot ihtimalinin düşük olmasına sevindim çünkü çok ürkütücü bir durum.

Yani buradan yola çıkarak ona çekilmemin sebebi tamamiyle dengelenme için mi? Bu bir atom ve ya iyonun dengelenme için elektron alış verişi yapmasına benziyor. Yine de beni güçsüz bıraktığı kesin. Çünkü ağzımda yaralar çıktı şifa çalışmasından sonra.

Peki kendime bir zarar vermeden yardımcı olmam mümkün mü?
Evet, K'ların kastettiği manada bir robotla karşılaşma ihtimalin fazlasıyla düşük olduğu gibi, öyle bir varlıkla arkadaşlık ilişkisi kurman bundan kat kat daha düşük bir olasılık.

OP'lerin ruhsal ve soyut meselelere samimi ve uzun süreli ilgi duyması muhtemel değildir ama bir hayvanın avına ulaşmak için canını ortaya koyabilecek olması gibi, yeterince ilerlemiş OP'ler ruhsal bazı konularda bir miktar uzmanlaşma sağlayabilir veya öyle görünebilirler. Arkadaşının senden ruhsal/psişik meselelerde daha bilgili, daha deneyimli olduğunu söylemiştin. Bunun ne tür bir bilgiyi, ne tür bir deneyimi ifade ettiğini bilmediğim halde, söylediklerine bakarak arkadaşının OP olduğunu da sanmıyorum ama olma ihtimalini silmiyorum zihnimde. Çok farklı seviyelerde OP'ler olduğu gibi, ruhlular da çok geniş bir bilinç düzeyi aralığına yayılırlar.

Eğer arkadaşın OP ise doğrudan veya dolaylı olarak kendini sana acındırarak onun yanında daha fazla vakit geçirmeni istiyor olabilir. OP tıpkı ortalama bir çocuk gibi genel olarak vermeye değil almaya odaklıdır. Eğer arkadaşın da sürekli olarak senden birşeyler almaya odaklıysa, paylaşma eğilimi zayıfsa, paylaşabileceği şeyleri bile paylaşmıyorsa OP olsun veya olmasın durumu sorgulaman gerekir zaten. Ama paylaşma eğilimi varsa, moral artırıcı, sorunlara çözüm sağlayıcı özellikleri varsa veya hiç değilse samimi/gönülden bir şekilde teşekkür edebiliyorsa ve bu geçici değil, bir karakter özelliğiyse, OP olma ihtimali çok düşüktür.

Arkadaşının ruhlu olup negatif eğiliminin pozitif eğilimine baskın olma ihtimalini düşünecek olursak... İçinde bulunduğu yaralanmışlık durumu nedeniyle acilen böyle bir kanıya varmak yanlış olur tabi. Öyle bir travma yaşamış bir insanı normal bir insan gibi kabul edip değerlendirme yapmak bizi yanlış sonuca sürükleyebilir. Arkadaşının içine düştüğü durumla ilgili anlattıkların, onun negatif enerjilerle bir süre dans ettiğine, onlarla şu veya bu ölçüde çalıştığına işaret ediyor gibi geliyor bana ve bu tabi ki ciddi soru işaretleri meydana getiriyor. Yok o yüzden değil de, gayet pozitif bir amaç peşinde belki aşırı ve dengesiz bir efor harcayıp kendini incinebilir / saldırılabilir duruma soktuysa, o ayrı tabi ama eğer öyle bir durum varsa sana bundan biraz da olsa bahsetmiş olmalı veya sen bu koşulları az çok gözlemlemiş, sezmiş olmalısın.

Negatif enerjilerle bir süre gerçekten çalıştığını varsayacak olursak, şimdi önemli olan bundan sonra nasıl bir yol izlemeyi düşündüğüdür tabi ki. Geçmişle ilgili ne hissediyor? Ne olduğunu, ne yaşadığını düşünüyor? Yaşadığı sürecin olası nedenleriyle ilgili kendi algıları, kendi tahminleri nelerdir? Bundan sonrası için ne hissediyor, planlıyor? Bunlar sorulması gereken sorular. Ona çekildiğini söylüyorsun. Ve o da eğer senin onun yanında olmandan, yardımcı olmandan memnunsa, bunu pozitif eğilimini güçlendirme, düze çıkma için bir fırsat olarak görüyorsa ne ala, ama bir yandan senden enerji alıp bir yandan da negatif duygular, amaçlar, hırslar gütmeye devam ediyorsa, kendisini bilemem ama bunun senin açından olumlu sonuçları olmayacağı kesin bence. Yani onun tüm bu yaşananlardan sonraki eğilimlerini, hislerini, planlarını algılamaya çalışman gerek bence. Şimdi ne yapmak istiyor? Herhangi bir özeleştiri yapıyor mu? Herhangi bir vicdan azabı var mı? Pozitife mi meylediyor, negatife mi, yoksa ikisi arasında kararsızlık mı yaşıyor sence? Gözlemlerin, sezgilerin nelerdir?
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  22:23:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Gözlemlediğim kadarıyla negatiflikten kurtulmak istiyor. OP olduğunu bende zannetmiyorum çünkü yardımsever bir insan. Hatta bu konulardan artık çekiniyor ve her türlü yardıma açık. Birin yasasından bahsettiğimde bayağı ilgilendi hatta ra bilgileri serisini not aldı okumak için.
Farklı kişilerden şifa çalışmalarına katılmış denek olarak negatif enerjili parazitlerden arınmak için. Onun öncesinde de bir süre reiki gibi enerjisel çalışmalarıa katıldı diye hatırlıyorum. Hoca eşliğinde oluyormuş.
Yani negatif ya da OP bir varlığın böyle konular için bu kadar enerji ve para harcayacağını düşünmüyorum.
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  22:27:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
K'lar ve Ra, üst boyut KH varlıklarının insan kılığında etrafta dolaşma ihtimalinden de bahsediyorlar. Daha doğrusu varlık enerjilerinin bir kısmını dünyada insan görüntüsüyle projekte etmeleri meselesi. Örneğin meşhur "Men in Black" (Siyah Giyden Adamlar) kavramı var. Bunlar da bazı bakımlardan "robot" olarak kabul edilebilir. Ama bu olaylar daha çok o negatif üst boyut enerjileriyle fazlasıyla çalışma içine girmiş ABD'de meydana gelen şeyler. Dünyanın her yerinde olabilir ama ABD'de çok daha muhtemel, çünkü Amerikan devleti faşizmin merkezi haline geldiği gibi, negatif dünyadışı varlıklarla da ilişkileri, etkileşimleri, işbirlikleri olduğu biliniyor. Dolayısıyla da negatif UFO ve dünyadışı varlık faaliyetlerinin, etkilerinin büyük bir bölümü orada oluyor. Bu aynı zamanda Amerikan halkının uyutulmuşluk, zombileştirilmişlik, aptallaştırılmışlık derecesiyle de ilgili.

Ve bu arada, kastedilen manadaki robot varlıklar her halükarda negatif varlıkların kontrolünde oldukları için, öyle bir varlığın negatif bir saldırıya uğraması da pek anlamlı olmayacaktır çünkü o durumda kukla oynatıcı negatif varlıklar kendi kuklalarına saldırıyor olurlardı.
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  22:33:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

Gözlemlediğim kadarıyla negatiflikten kurtulmak istiyor. OP olduğunu bende zannetmiyorum çünkü yardımsever bir insan. Hatta bu konulardan artık çekiniyor ve her türlü yardıma açık. Birin yasasından bahsettiğimde bayağı ilgilendi hatta ra bilgileri serisini not aldı okumak için.
Farklı kişilerden şifa çalışmalarına katılmış denek olarak negatif enerjili parazitlerden arınmak için. Onun öncesinde de bir süre reiki gibi enerjisel çalışmalarıa katıldı diye hatırlıyorum. Hoca eşliğinde oluyormuş.
Yani negatif ya da OP bir varlığın böyle konular için bu kadar enerji ve para harcayacağını düşünmüyorum.
Bu söylediklerinden sonra arkadaşının OP olma ihtimalini dikkate alınmayacak kadar düşük gördüğümü belirtmek isterim ben de. Ruhlu, nispeten pozitif eğilimli ama bir süre negatif enerjilerle dans etmiş biri muhtemelen. Ve zaten o dansın onu nereye götüreceğini sezip istediğinin bu olmadığını anlayıp direnç göstermeye başladığı için saldırıya uğradı muhtemelen. Tabi ki onu şahsen tanımadığım, hele ki yeterince yakından ve yeterli bir süre boyunca gözlemlemediğimden, şahsen kesin birşey söylemem anlamlı olmaz ama paylaştığın gözlemlerinden bu sonucu çıkarıyorum. Kaldı ki bir arkadaşımızdan bir zarar görmemiz de hemen onu "negatif eğilimli" biri yapmaz, sabredip durumu gözlemlemek gerekir. Herkes hata yapabilir, sorunlu yönleri olabilir. Kesin bir karara varırken acele etmemek, meseleyi pek çok yönden yeterince incelediğinden emin olmak çok faydalı olacaktır.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  23:21:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Arkadaşımın OP ya da robot olmadığı düşüncesinin yüksek olduğu konusunda hemfikirsek onu güvenilir kategorisine geri alabilir miyiz? :)

Her halukarda bu kadar derin bir enerjisel kaybı düzeltmek çok zorlayacak beni.
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  23:39:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bence arkadaşın OP değil ve robot zaten olamaz. Ama kendi adıma onu senin açından "güvenilir" kategorisine koymak için yeterli bilgi ve deneyimim yok. Güvenilirlikten ziyade "arkadaşlığın devamı için şans verilebilirlik" diye bir kategori önereyim sana :) Arkadaşının derin enerji kaybını düzeltme yolculuğunun nasıl gideceğine bağlı sanırım bu biraz da :)
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  23:52:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Haklısın. Akışına bırakmak lazım.
Daha sonra duruma bakmalıyız.
Bir süre çalışma yapmasak iyi olur.
Bu arada gözümü açtığınız için teşekkür ederim. Ben olsam neyim var neyim yok sermiştim. İlişkiler konusunda çok acizim. Kendimi koruyamıyorun.
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  23:54:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Forumun kitaplık bölümünde "ruhsal astroloji" kitabında kendi "kuzey ay düğümü" burcunu tespit edip yorumları okumanı tavsiye ediyorum, faydalı ipuçları bulabilirsin. Hem kendinle, hem arkadaşınla, hem de hayatındaki diğer yakın insanlarla ilgili olarak ;)
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2017 :  23:59:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler bozadi. :) bigsenfoni yok bugün. :)
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  00:05:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

Teşekkürler bozadi. :) bigsenfoni yok bugün. :)
Kimbilir bugün ne maceralar yaşadı :)
Go to Top of Page

bozadi

9624 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  00:07:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Herkese iyi geceler diliyorum.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1101 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  00:39:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  00:56:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş geldin bigsenfoni. Sana meditasyon hakkında ne düşündüğünü sormak istiyorum. Bugün beni pek açmadı. İlk denemem olduğu için olabilir mi? Gerekli mi yoksa etkisi kişiden kişiye değişir mi?
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 4 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,3 saniyede oluşturuldu.