Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Kanal olabilir miyim?
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 4

bona fide

422 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  13:42:38  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
merhaba Aoiheann, ra 3 te senin bu şifalandırma ya da başkalarına hizmet için -kanal-uygulamaları yapmakla ilgili bölüm vardı sayfa 122 celse 67 den, sayfa 157 celse 73 arasında. önemli unsurun kişiliği yüceltmemek olduğu bu hizmeti yapanların negatif güçlerin direkt hedefi olacağ her şekilde negatif uzaya çekmek için mucadele edecekleri çok derin ve korunma gerektiren bir çalışma çok dikkatli olunmalı gibi. şimdi bilmediğim konuda ahkam kesiyor izlenimide vermek istemem lütfen yanlış anlamyın bu alan bana gerçekten uzak, sadece yakın zamanda okuduğum için öneri olarak bi gözatmanı isterim. isanın dahi bu yanılgıya düştüğü öyle anladım. şu kısımda
"Özgür irade ancak çalışma yapanın bu olayı kendi yaratıcılığına ya da
becerilerine mal etmesi durumunda ihlâl edilir. Çalışmanın kendisi
tarafından değil, kendisi kanalıyla yapıldığını söyleyen biri, özgür iradeyi
hiçbir şekilde ihlâl etmemektedir." yine kişiliği yüceltmeme vurgusu"

yani şifalandırma yada amacı başkasına hizmet olan birey özgür iradesiyle bu işe-kanal- başladığı için saldırıya daha müsait hale geliyor. o verdiğim sayfa aralığında çalışma esnasında medyumun uğradığı saldırılardan da bahesdiliyor. birey tüm benlikleriyle hizmete uyumlu hazır olmalı belki ra farklı konudan da bahsediyor olabilir ben yanlış anlamış olabilirim. sadece çok tehlikeli ve dikkatli olunması gerektiği uyarısı algıladım. bu algımda yanlış olabilir bilmiyorum. kısaca çok ince mevzular ve bişey bildiğim yok. yeni haberdar olduğum bu aleme seyirciyim.

Edited by - bona fide on 01/03/2017 21:02:47
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  14:01:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bona fide uyarın için çok teşekkür ederim. Benim amacım zaten evrenden gelen bu enerjinin beni araç olarak kullanması. Mümkün mertebe böyle bir düşünceye giremem çünkü gerçeği biliyorum. Benim olup olabileceğim en iyi şey doğru titreşime sahip olup kanal oluşturmaktır.

Korunma konusuna gelirsek kendi çapımda enerjim benden bağımsız olarak beyaz bir enerji yayıp battaniye misali sarıyor beni. Belki de iç güdüsel bir şey ya da evrensel bir hediye ya da tamamiyle kanalı koruma amaçlı bir şey emin değilim. Yine de bu süre zarfında negatif enerji algılamadım.

Ya da çok iyi gizlendiler.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1110 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  15:54:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Selam, ben meditasyon yaparken rahatliga, önem veriyorum.Nerede olursa olsun yaparim geterki müsait olsun.Rahatsiz edilmemem gerekir,heleki meditasyonun amacina göre eger cok derine dalacaksam mekanin buna hazir olmasi gerekir,mesela isik,yerin pisisik hijyeni,aklin dinginligi,herhangi bir varligin olmamasi,ve mekanin aurasi...

Derin meditasyonlar da zaman, mekan, boyut gezintilerimden ötürü yatak odamda yillardir uyumuyorum,acemilligimden ötürü malesef bilincsiz birsekilde portal actim!!!(öcü doldu odadan cikamiyolar ama portaldan odaya girip bir bakiyorlar, artik ne yünerleri varsa bir deneyim yasatip gidiyorlar ve eger dis dünyaya/boyutumuza frekans uyumu saglaya bilirlerse burada kalma olasiliklari cok büyük!Hemen anlatayim :)) 4-5 sene önce falan yine bir tanesi geldi ama psisesi cok güclü ve disi bir varlikti,aklimin derinliklerine girdi sevdigim kisi kiliginda benimle birsyler yapmaya calisti, ben astral bir yerde oldugumuzun farkindaydim ve ona sen o degilsin gercek yüzünü göster dedim.o yine aklimi karistirdi (resmen aklimda geziniyordu )Sekillenecek ama aklimda onun gercek disi seklini anlayacek bilgiye sahip olmadigi icin gidip gelen/degisip duran/sabitlenemeyen sekillere bürünüyordu.bana yardimci ol dedi.İyi ozaman kendini bana birak dedim,oda bana birakti dünya anlayisina/gerceklerine göre cok güzel bir kadina dönüstü, benden bukadar dedim( hadi sana kolay gelsin iyi avlamalar dedim :))) şaka şaka ) boyuttan ayrildim.

Uzun lafin kisasi aksam üzeri metroyla bir yere gidecektim o orda tek basina metro bekler gibi oturuyordu ben hemen tanidim ama hic bozuntuya vermedim (ayni olusturdugum sekilde idi,gercekten cok güzeldi :-) )söyle bir süzdüm frekansi astral boyuttaki frekanstan cok farkliydi ama yinede bu boyuta görede farkliydi,bir sekilde boyutumuza uyum sağlaya bilmis ve gercek olmustu...herneyse metro geldi herkez bindi o orada oturdugu yerde kaldi, ama hep bana bakiyordu bende ona,hareket etmeye basladik ve gözden kayboldu, herkez kendi yoluna gitti nokta :)

Sorulari alayim

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 01/03/2017 16:02:59
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  16:13:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bigsenfoni bu babannemin anlattığı 'peri kızlarını kocaları ayartmaları' hikayelerine benziyor sanki. :)

Edited by - Aoibheann on 01/03/2017 16:13:20
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  16:15:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yine de rahatsız bir deneyimdir. Ucuz atlatmışsın. Ben 5 yaşımdan beri ziyaret ediliyorum. Ve annem bana hamileyken yaşadığı bir olayı izlediğimi hatırlıyorum. Sanırım bedenlenmmeden önce ki andı. Bütün ailem şaşkın bu olayı bildiğim için çünkü doğmamıştım henüz. Bir anlamı var mı bilmiyorum.
Hatta neden bu tür olaylar yaşadığımızı anlamıyorum. 5 yaşında çocuğun ne zararı olur? Neden korkutulur? :(

Edited by - Aoibheann on 01/03/2017 16:18:46
Go to Top of Page

bigsenfoni

1110 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  16:15:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Verdigim örnek azinlik olan pozitif tecrübelerimden birisidir!Eger odaya enerjim zayif olarak girersem hemem ele gecirmeye,vücüdümu kontrollerine almaya calisiyorlar örnek olarak;elimi, ayagimi dolastirmalar,birseyleri kirmalar carpmalar,aklimi karistirmaya calismalar,kimyasal,sinirsel sistemi bloke edip uyusturmay/hissizlestirmeye, zarar vermeye calismalar gibi.

Birde odayi kullandigim zamanlari özellikle Kur'an okudugum sirada kitabi okurken/suratim kitaba dönükken cürümüs el projeksionlari ile korkutmaya calisiyorlardi.Düsünsene tam okumagya dalmisim ordan kafamin üzerinden cürümüs yari kemik yari bir el kitaba dogru gidiyor. Rahatsiz etmekten,korkutmaktan cok zevk aliyorlar, yanlis bir espri/humor anlayisi..

Edited by - bigsenfoni on 01/03/2017 16:31:52
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  16:22:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Odayı arındırmayı denemedin mi?
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  16:26:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu arada bir şeyi sormak tartışmak istiyorum. Arkadaşım (yine :)) uzun zamandır geceleri uyumadan önce gözünün önünden sigara dumanı gibi bir duman yükseldiğini anlattı. Ona inanıyorum çünkü 9 yaşımdayken aynı durumu bende yaşadım. Gece uyandırılıp dumanı seyrediyordum. Bu ne olabilir? Enerjisel kapı mı yoksa varlıksal enerjinin maddeselleşmesi mi? Bende durum kısa sürdü ama bir kaç kez gördüm. Çok korktu .

Edited by - Aoibheann on 01/03/2017 16:27:24
Go to Top of Page

bigsenfoni

1110 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  16:51:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Herseyi denedim,aslinada asil problem gezegenin negatif karmasina kapilmis diger benligim/benliklerim.Mesela cok cok daha negatif zaman boyutundaki negatif bir seytani bir bigsenfiniyi düsün.o ele gecirmek ve hükmetmek icin bütün ruhsal bilgisini ve psişik gücünü kullanacaktir.Ve kendisine bir karanlik ordu kuracaktir!Ki zannedersem karanlik vadiyi gecerken hep onunla bağlantiliydim.Bir yandan cok rahatsiz edici bir yandanda gerekli bir durum gibi bir sey!Önemli olan o negatif benin yeri gelince dizginlemesini bikmek (dur diyebilmek
iradesi/disiplini)Cok tehlikeli ve yasama devam etmek icin gerekli bir benlik!!!

İnsanin elinin altinda her zaman olmasi gereken bir benlik,aslinda asker benlik/karakter denebilir :)

Edited by - bigsenfoni on 01/03/2017 16:56:39
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  16:52:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok zor olmuştur böylesi korkular. Enerji akışını değiştirmeye çalışıyorlar sanırım. Korkunca yoğun enerji salgılanıyor ama rahatlamayla beraber tükeniyorsun. Ama benim düşünceme göre resmen onlar için bir oyun herşey. Ne de eğleniyorlar.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

670 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  16:59:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Aoibheann

Bu arada bir şeyi sormak tartışmak istiyorum. Arkadaşım (yine :)) uzun zamandır geceleri uyumadan önce gözünün önünden sigara dumanı gibi bir duman yükseldiğini anlattı. Ona inanıyorum çünkü 9 yaşımdayken aynı durumu bende yaşadım. Gece uyandırılıp dumanı seyrediyordum. Bu ne olabilir? Enerjisel kapı mı yoksa varlıksal enerjinin maddeselleşmesi mi? Bende durum kısa sürdü ama bir kaç kez gördüm. Çok korktu .

Duman boyutlar arası bir madde onu biliyorum. Yani uykuyla da doğrudan alakalıysa büyük ihtimal farklı boyuttan bir müdahalenin göstergesi olabilir. Bigsenfoni üstad birazdan konuya açıklık getirir :)

Birde meditasyon da spor gibi düzenli olarak nefes egzersizleri yapıp diyafram çalışmalısın. Diyafram nefesi burada kilit. Sonra meditasyon denemelerini sürdür. Kısa sürede olmaz ama her yenisinde daha iyi olur :) Yani bu sabırlı olman gereken bir süreç. (kendini iyi verirsen 1-2 ay içerisinde müthiş değişiklikler olur onu da belirteyim)

Bigsenfoni mesajlarını heyecanla takip ettiğimi söylememe gerek yok sanırım :)

Benim sorum şu bu olaylara normale indirgeyip enerjini dengeleyebilmen ne kadar zamanını aldı?

Vee Bozadi konuyu yine muhteşem bir şekilde açıklamış eline koluna sağlık.

OP konusu (organik portallar) önemli çünkü bu konuda bilgi sahibi olmanız iyi oldu diye düşünüyorum.

Şahsi fikrim arkadaşına dualiteyi öğretmen ve onun eline kılıcı vermendir. (yani kendisini kullandırmamak için gözünü açmaya çalışmanın iyi bir etki yapabileceğini düşünüyorum ifade etmeye çalıştığım şey bu ) Basitçe açıklamak gerekirse mücadele etmesi için neden ver özgür iradesini eline almanın öneminden bahset. Tacizlere ses çıkartırsa son bulacağını ve bunun bir dualite olarak ele alınabileceğini fark ederse içinde onu pozitife götürecek gücü bulabilir. Bu konuda seninde pozitif yolu öğretmeye çalışarak ettiğin yardımın da önemi çok büyük olur.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  17:01:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu konuya benzer bir yönden değinmiş bir çalışma var. Adı kökcanlandırma. Açıkçası para ödenen her türlü spiritüel çalışma bana yanlış geliyor ama mantık doğru. Orada atalarından gelen genetik miras olan negatif karmayı düzeltmeye yönelik çalışmalar yapılıyor ama atalar yerini diğer benlikler oluşturabilir. Belki de öyledir zaten. Amaç ruhu arındırıp özgür bırakmak.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  17:05:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
gerçek tosun paşa amacım zaten bir nevi iyileştirip doğaya salmak. Ama bu halde mücadele edebilir mi bilmiyorum.. Boyutsal madde derken açıklamanız mümkün mü? Neden uyandırılıp onu izlemeye zorlanmış olabilirim?
Go to Top of Page

bigsenfoni

1110 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  17:08:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Evet sapmiş/sapkin bir eylence anlayis/bakiş acisi denebilir.Onlada diğer sapkinlardan görüyör/öğreniyor bu histeri/sapkinlik cogaliyor/genisliyor taki,bizler gibi evrensel akil da sapkinligin tehlikeli bir dereceye geldigini görünce bir peygamber/karsi kutup/benlik/bilgi gönderip dengeleyene kadar...

Edited by - bigsenfoni on 01/03/2017 17:12:06
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

670 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  17:21:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Aoibheann

gerçek tosun paşa amacım zaten bir nevi iyileştirip doğaya salmak. Ama bu halde mücadele edebilir mi bilmiyorum.. Boyutsal madde derken açıklamanız mümkün mü? Neden uyandırılıp onu izlemeye zorlanmış olabilirim?

boyutlar arası akabilen bir madde diye açıklamaya çalışayım. tam kesin nedeni nedir bu maddenin bilemiyorum.

uyandırılma konusu ise bence bilerek yapılmış gibi düşünmemek daha doğru. Bir şekilde uykunda benliğinin bir şekilde rahatsızlığı veya farkındalığı uyanmaya zorlayabilir ve uykudan yeni kalkmanın etkisiyle delta frekansı (uyku derin frekansı bu frekansa erişmeden temaslar pek mümkün değil uyurken vücudumuzda olan kimyasal ve frekans etkileriyle ilgili) kısa bir süreliğini etkin kalıp böyle bir deneyim yaşamanıza neden olmuş olabilir yani aslında duman görmen hesapta yokken böyle bir şey yaşamış olabilirsin.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  17:26:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İyi ki çocukken yapılan işkenceler gözümü korkutmak yerine ilgimi cezbetmiş, sorgulamaya itmiş. Yoksa şu an hangi rüyada olurdum bilmiyorum. Her daim iç güdülerim yönlendirdi. İyi ki onu dinlemişim korkuyla hareket etmemişim. Şu an hala acımasızca saldırılıyor olabilirdim. Yine de hala güvende değiliz. Oyunu oynamaya devam ediyoruz.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  17:27:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

boyutlar arası akabilen bir madde diye açıklamaya çalışayım. tam kesin nedeni nedir bu maddenin bilemiyorum.

uyandırılma konusu ise bence bilerek yapılmış gibi düşünmemek daha doğru. Bir şekilde uykunda benliğinin bir şekilde rahatsızlığı veya farkındalığı uyanmaya zorlayabilir ve uykudan yeni kalkmanın etkisiyle delta frekansı (uyku derin frekansı bu frekansa erişmeden temaslar pek mümkün değil uyurken vücudumuzda olan kimyasal ve frekans etkileriyle ilgili) kısa bir süreliğini etkin kalıp böyle bir deneyim yaşamanıza neden olmuş olabilir yani aslında duman görmen hesapta yokken böyle bir şey yaşamış olabilirsin.

Uyandırlıp sabaha kadar aynı dumanı izlemeye zorlanıyordum. Bana bilerek yapılmış gibi geliyor.
Gözümü kapattıkça zorla açtırıyorlardı. Onu izlerken tamamen uyanıktım

Edited by - Aoibheann on 01/03/2017 17:35:54
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

670 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  17:37:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
öyleyse anlık bir etki değil uzun süreli bir deneyim olmuş. ben bu şekilde düşünmedim. Tabi zorlanma ve yüksek bunaltıcı hisler tamamen KH bir etkinin sonucu ortaya çıkacaktır. Ama çok fazla bir kh beklentisi içerisinde olmak(yani her deneyimin zor geçeceğini düşünmek, korkuyla dolmak) sana verilen mesajın yolunu değiştirir mi bilemem. Bir çeşit saldırı niteliği taşıma ihtimali yüksek ama sebebi belki deneyimlerinin de nedeni. Keşfedilmesi gereken bir durum gibi geldi.

Edited by - gerçek tosun paşa on 01/03/2017 17:39:56
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  17:48:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gerçek tosun paşa

öyleyse anlık bir etki değil uzun süreli bir deneyim olmuş. ben bu şekilde düşünmedim. Tabi zorlanma ve yüksek bunaltıcı hisler tamamen KH bir etkinin sonucu ortaya çıkacaktır. Ama çok fazla bir kh beklentisi içerisinde olmak(yani her deneyimin zor geçeceğini düşünmek, korkuyla dolmak) sana verilen mesajın yolunu değiştirir mi bilemem. Bir çeşit saldırı niteliği taşıma ihtimali yüksek ama sebebi belki deneyimlerinin de nedeni. Keşfedilmesi gereken bir durum gibi geldi.

Sevgili arkadaşım 9 yaşındaydım . Cinler geldi sanıyordum. Ama bu tür deneyimler merakımı kamçıladı. Hep nedenini sormaya başladım. O boyuta geldi ki ailem amateme yatırdı. Bir süre inceleme altında tuttular. Ben bile deli olduğumu düşünmeye başlamıştım.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

670 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  17:56:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tamam burada cin sanman ve başına gelenler amacı açıkça ortaya seriyormuş zaten. Engellemek istemişler ve belirli oranda başarılı olmuşlar ama buna karşı koymuş ve belirli ölçüde başarılı olmuşsun sen de ve bu uğraşlarının sonucunda da başarıdan başarıya koşacaksın belki de :)
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  17:56:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Duvalarda uzgaralar görüyordum. Gölgeye benzeyen varlıklar algılıyordum. Seslerini duyuyordum. En kötüsü de bir süre kendimi kaybedip katatonik gibi kalıyormuşum. Hatırlamadığım zamanlar oluyor böyle. Bir seferinden çıktığımda tüm bedenimi camla kesmiştim. Kıyafetlerimle tampon yapmasam kan kaybından bayılabilirdim. Bunları bana kendimin yaptığına inandırdılar. Şizofren başlangıcı dediler bir ton ilaç kullandırıp uyuttular.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  18:00:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Beklediğim şey başarı değil faydalı bir araca dönüşmek. Fayda sağlamak istiyorum sadece. Birilerini huzura erdirip doğruyu gösterirsem mutlu olacağım.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  18:07:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İnsanlar bilinmeyene karşı çok hassas. O zamanlar bilmiyordum. Çok güzel kullanıldım. Bizi korumaya alan şey gerçekten bilgi.

Hiç birimiz kolay şeyler atlatmıyoruz ancak bunlara yenilmeye de izin vermemeliyiz. Bir şekilde en yararlı hale gelmeliyiz.

Yine de bir açıdan bakınca yaşanan olumsuzluklarda bir parçam. Bu aşamanın sağlanması için gerekli bir adım. İyi ve ya kötü hepsi bizi ilerlemeye zorluyor. Bu yönden negatif deneyimlere de kucak açmamız gerekiyor. Onlarda bir bütünü oluşturan bir parça.

Edited by - Aoibheann on 01/03/2017 18:51:23
Go to Top of Page

bigsenfoni

1110 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  19:00:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Beyaz duman genelde ruhsal varliklar oluyor ve cevremizde gercekten cok var.Dikkat edilmesi gereken enerjinin parlakligi ve koyulugu enerji ne kadar koyu ise o kadar karanliga/negatiflige odaklanis oluyorlar!(gölge gibiler)Onlarda senin benim gibi varliklar ama vucutlarini yitirdikten sonra bir sekilde (takintilar,bitmeyen arzular,cözülmeyen problemler...) burada kalmislar.Tanidik bir kisinin ruhuda olabülü :-) yada aurana/enerji alanina girmeye calisan bir seyde.Bu tür seyler her zaman oluyor ama sen sadece farkindasin.Kasyopya celselerinde karanlik enerjiler ruhu vücüttan göndermeye calisip kendileri yerlesmeye calistiklarindan bahsetmisti.

Ben kücükken asagi yukari ayni deneyimleri yasadim.Ama sükürler olsun ki tam zamaninda özellikle annem ve rehber bir varlik yardimda bulundu.Farkindaligim yüksekti ama aklimla ve vücudumla kaynasmam zor oldu özellikle asiri sinirlilik (ırsi,babadan gelen asiri sinirlilik,programlamalar).Zamanla bununla bas etmeyi ögrendim.

Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  19:25:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bana kısa süreli gözüktü. Atkadaşım uzun zamandır görüyormuş.

Sadece bizimle kaldığında ve ona koruma için enerji yolladığımda görmedi.

Bunun sebebi algıların açık olması mı? Bu sebeple mi kanala dönüşebiliyoruz? Ruh gelişimi ile mi alakalı yoksa bu yaşam deneyimleri ile mi alakalı bu algı açıklığı?
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 4 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,14 saniyede oluşturuldu.