Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Kanal olabilir miyim?
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 4

bigsenfoni

1037 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  20:24:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Ruh farkindaliktir!Söyle anlatayim,mesela bir bilgisayara grafik karti takarsin ama onugörmez yada onun farkina varmaz ancak sürücü/yazilimi/bilgisini yüklersen farkina varir ve grafik kartini kullanmya baslar.

insan farkindaligida böyledir.Biz bazi seyleri fark etsekte etmesekte var.Buna acilim ancak bunun bilgisini kazanirsak gerceklesiyor.Bu bilgilerin kazanilimi/özümsemesi/farkindaligi bu hayattaki bir tecrübe yada önceki bir hayattaki calismadan kaynaklanabilir.Ögrenmenin sonu yok,sonsuz ve ruh icin genisleyen simdi var!

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 01/03/2017 20:26:28
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

611 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  21:13:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Aoibheann

Beklediğim şey başarı değil faydalı bir araca dönüşmek. Fayda sağlamak istiyorum sadece. Birilerini huzura erdirip doğruyu gösterirsem mutlu olacağım.

Başarı neden istemiyorsun? Sen başaramazsan kimse başaramaz. İlk adım kendinle ilgili. Yani yardım etmek için senin başarman lazım. Ben de bir örnek vereyim. Bir kamyon var harfiyat boşaltıp sahibine yardım etmek istiyor ama yolda gidicek hali yok :) Yardım etmek istemen takdir edilmesi gereken bir şey ama yardım nasıl edilir 6. boyutta olan varlıklar bile bunu bilemezler emin ol. Ra ve nice pozitif varlığın yardım edeyim derken yol açtığı aksaklıklardan sıkça bahsedildi. Akıldan çıkarmamakta fayda var.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2017 :  22:45:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Başarıyı kendime mal etmek istemiyorum. Yolun sonunda bu benim başarım diyemem. Sadece elimden gelenin en iyisini yaptım diyebilirim. Başarılı olan ben değil amaç olabilir. Yani en azından böyle görüyorum.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/03/2017 :  11:15:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
bigsenfoni sanırım sende şifa enerjisine kanallık yapıyorsun. Çalışmadan önce korunma adına ne yapıyorsun? Bir kaç gün önce büyü yapılmış birine çalışma yaptım. Kolu ağrıyordu onun için yaptım ama hissettim negatif birşeyler. Verdiğim enerjiyi zor kabul etti. Negatif bir duvar vardı. Daha sonra anlattı büyü olabileceğini. 2 gündür aşırı şiddetli ağrılar yaşıyorum. Yarım saatte bir ağrı kesici almazsam duramıyorum.
Çalışmadan önce özel bir koruma yapmıyordum. Sadece her gece enenrjiyi üzerime örtüyordum koruma amaçlı. Çok güçlü negatif enerji için yeterli değil sanırım ya da bir süre sonra etkisi azalıyor. Dün akşam üzerimde ki negatif enerjiyi atmak için çalışma yaptım. Çok enteresan hissettim. Enenrjim didik didik ediliyormuş gibi. Daha sonra daha güçlü bir koruma istedim ve karşılığında çok parlak ve yanardönerli bir enerji verildi. Tek kelimeyle çok güzeldi. Ondan sonra sırasıyla sarı, turuncu ve pembe enerji üzerimde gezindi. Bunu sende yaşadın mı, korunma için yeterli mi?
Go to Top of Page

bigsenfoni

1037 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/03/2017 :  23:16:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Belki önceki hayatlarimda,sifacilikla ugrasmisimdim yoksa nerden bilecegim ne yapilmasini verektigini.Bu hayatta sifacilik deneyimini cocuk denilecek bir yasta ege bölgesinde taninan bir medyum sayesinde farkina vardim.Agrilari agirlasnca bana masaj yaptirmaya gelirdi ben pek ne yaptigimi bilmezdim.Ama masajdan sonra ellerimi duvara vurdururdu ve ne agrisi kalirdi ne sizisi.

Aslinda benim bu hayatta ilgilendigim konu ucmakti,ucmayi cok istiyordum.Özellikle savas ucagi pilotu olmak istiyordum.Ama hayat buna izin vermedi.Rüyalarimda hep ucardim (Sanki baska bir boyutta baska bir benlik gibiydi)o rüyalarda gercek gibiydi uyandigim zaman dünyanin fiziksel kurallari buna izin vermiyordu.Uzun lafin kisasi uzun calismalardan sonra bunu bu dünyada basaramiyacagimi anladim daha dogrusu pes ettim!Ama teleportasyonu yapabilecegime inaniyorum!Ama bendeki su inat varya nuh der peygamber demez illa ucacagim.Hatta bir keresinde gercekten bir yere yar gittim geldim.Yari olmasinin sebebi islem tamamlanmadan geri gelmek zorunda kaldim matrix sagmolsun napip etti bunuda engelledi.Hemde yok böyle birsey türünden.Bir arkadasin kayin validesi sen nerden benim o gün izinli oldugumu biliyorsunda hatta o saatte evde oldugumu biliyorsunda bana börek yapip kapima kadar geliyorsun ve tam islem yarida iken zili deligibi caliyorsun bütün konsantrasyon darmandagin oldu askalsin bir kaza cikacakti cok tehlikeli bir is.İşleri gücleri engellemek,rahatsiz etmem...

Sifa konusunda en iyisi herseyi kendin kesfetmen,ben yapabiliyorum.Ama herkeze yapmak istemiyorum.bana yakin bir kac kisiye yaptim ve aninda sonuc verdi.Dedigim gibi sifacilik var ama pek ilgilenmiyorum.Zaten kendime sifa vermekten baskalarina zamanim olmuyor.Örnek olarak savas meydaninda bir askeri düsün her yeri yara bere icinde ve elindekilerle bir yandan kendisini iyilestirmeye callisiyor bir yandan kilic salliyor!10 senedir Hem psişik hem fiziksel olarak durumum bu...

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Edited by - bigsenfoni on 03/03/2017 23:18:13
Go to Top of Page

bigsenfoni

1037 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/03/2017 :  23:26:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bunun disinda kristallar kesinlikle ise yarar.Negatif enerjiyi atman icin kaya tuzu banyosuda iyi gelir,birde doğada gezmek,yüzmek...Yasadigin evide koruma altina alman lazim,bunlarin bilgisi kasyopya celselerinde var.

Edited by - bigsenfoni on 03/03/2017 23:29:42
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

611 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/03/2017 :  23:56:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
bu koruma ve kristal tekniklerini ayrı bir başlık olarak sabitlesek iyi olur mu sizce sayın forum sakinleri?
Go to Top of Page

bigsenfoni

1037 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  01:08:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Forumda belirli basliklar altinda konuyu inceledik ama toparlama acisindan iyi olur bence...

Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  02:18:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Uğraşmış olabileceğini düşünmüştüm. Kendine nasıl veriyorsun? Ben kendim hariç herkese yapabiliyorum ama kendime işletemiyorum. Bedensel rahatsızlıklarım arttı şifa enerjisini kullanmaya başlayalı. Ya kendimi arındıramıyorum ya da bedenim kabul etmiyor.

Bu arada uçmak herkesin hayalleri arasında. Uçma deneyimi dediğin astral düzlemde mi? Bir keresinde bende yaşamıştım onu ama uçması çok zot. Yükseldikçe birşey yere çekiyor.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1037 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  03:09:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Ra bilgilerinde ve kasyopya celselerinde bu konu hakkinda derinlemesine bilgiler var.Enerjiler zaten sakralardan,günesten,dünyadan,dogadan....alinabiliyor/geliyor.Enerji alaninda yada auranda catlal/delik/dengesizlik varsa bunu kristal taslarla,dogal manyetik alanlarda gezerek,yüzerek iyilestirebilirsin.Birde enerji alanina aldigin varliklara dikkat ederek.Ne tür varlik cesitleri oldugunu bu forumu,özellikle kasyopya celselerini inceleyerek bilgilene bilirsin.Bu konular yüzeysel olarak anlatilacak konular deyil özellikle yaptigin sifa calismalari eksik bilgiyle yapilirsa kendine cok zarar verebilirsin!Onarmasi belkide yillar alabilir hatalar yapma tehlikesi var!

Belkide sadece kendi hayat enerjini veriyorsundur!Zeki enerjiyi kullamiyirsundur!Evrensel enerjinin kapilarini bilincli acabilmek icin cok derin ruhsal calisma, bilgi özümsemesi,disiplin ve cakralarin minimal dengesi gerekir!

Acik konusacak olursam ben senin neyle ugrastigini pek anlayamadim!?Sifa veriyorum diyorsun ama ne sifasi yada sifa demekle neyi kastediyorsun!?Sifayi/amacini bir aciklarsan belki ne yapmaya calistigini daha iyi kavrarim.

Bunun yaninda sifayi ''artik neyse o'' verdigin varliklarin derslerinde eterik yada fiziksel olarak belki özellikle secilmis sapmalari kendileri iyilestirmeleri gerekiyordur.(kendi kendilerine sifa vermesini ögrenmeleri gerekiyordur!)Bunun üzerinde hic düsündün mü?Eger ben kendi kendime sifa verme derslerini önceki hayatlarimda ögrenmis olmasaydim.Bu hayatin baslarinda bedenimden ayrilmis olurdum!

Umarim ne demek istedigimi anlamissindir.Her yapilan iyilik,iyilik olmuyor.Bilincsiz olarak yapilan iyilik yapanada yapilanada zarar verebilir...

Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  03:40:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bigsenfoni haklı olabilirsin. Bilinçli değilim ve hata yapmış olabilirim. Elle ve uzaktan imajinasyon ile ağrı azalttım ve ufak bir hastalığı tedavi ettim ama inan bunları yaparken ne tür bir enerji kullandığımın farkında değilim !! Kendime zarar vermiş olabilirim. Açıkçası bu halde geliştirmek ya da umursamamak arasında gelip gidiyorum. Eğer bir işe yaramayacaksa ne anlamı olabilir ki?
Go to Top of Page

Olcay

70 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  08:53:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Aoibheann hiç reiki eğitimi aldın mı merak ettim. Eğer almadıysan araştırmalısın yoksa gerçekten sonuçları ciddi olabilir.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  15:23:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Baştan da söylediğim gibi en ufak eğitimim yok ve yardımcı olacak insanlar arıyordum. Eğer dediğiniz gibi ciddiyse ne tür eğitim alınmalı? Meditasyon denemem kötü sonuçlandı. Tekrar etmelimiyim? Reiki eğitimi kurs ile alınıyor sanırım kendi başına olmuyor.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

611 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  15:56:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Forumdaki linkten Laura nın yayınladığı videoyla meditasyonu sık sık denemelisin kötü sonuçlanabilir uğraşmaya devam etmelisin bu bir süreç. Reiki konusunda kesin bilgilerim yok.
Go to Top of Page

Olcay

70 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  16:32:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Usui reiki ile ilgili araştırma yap ve bilgi edinmeye çalış. Olayın içine girdikçe daha rahat anlayacaksın. Gerekli olduğunu hissettiğin öğretmen arayışına geçebilirsin. Yalnız acele etme herşey olması gerektiği gibi olacaktır. Öğretmen aşamasında tekrar yazarsın.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  16:35:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkür ederim Olcay, bilgilendirme için. Hemen araştıracağım.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  18:36:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Usui reiki de uyumlama için inisiyasyon gerekiyormuş. Uzaktan eğitim almak mümkün değilmiş. Ve bu konuda etrafta pek çok sahtekar varmış. Yani hocasından bire bir eğitim almak zorunluymuş.
Go to Top of Page

Olcay

70 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  20:05:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Uzaktan usui reiki verenler zaten baştan elenmeli öğretmen seçimi en önemlisi. Yardım gerekirse seslenmen yeterli ;)
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  20:18:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  20:39:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu arada bu uyumlama(el alma) olayını küçükken yaşamıştım. Bizim buralarda ocak derler şifacı kadınlara. Biri de anneannem. Bana el vermişti. Yani öyle demişti. Tabi reikiyle alakası yoktur muhtemelen. Genelde doğum yaptırıyor kurşun falan döküyordu. Reiki de uyumlanmanın el verme olduğunu görünce yazayım dedim. :)
Go to Top of Page

Olcay

70 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  20:53:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Belki aldığın eli kullanma vakti geldi. Kural istemeden vermemek verirken kesinlikle izin istemek.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2017 :  22:02:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yani gerçekten bu sebeple mi olmuştur? Hiç aklıma gelmemişti. Genetik olarak aktrılabileceğini düşünmüştüm ama el verdiği için aktarıldığını düşünmemiştim hiç. Reiki uyumlaması farklıdır ama muhtemelen.
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 4 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,19 saniyede oluşturuldu.