Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 25 Mart 2017
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 3

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/03/2017 :  10:57:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tesekkurler emegine saglik. Gercekten ilginc bir celse. Uzun zaman sonra gelincede pek tatli oldu.

Edited by - Aoibheann on 29/03/2017 10:58:27
Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/03/2017 :  11:45:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Aoibheann

Tesekkurler emegine saglik. Gercekten ilginc bir celse. Uzun zaman sonra gelincede pek tatli oldu.

:)
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/03/2017 :  02:21:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu arada Laura hemşerim çıktı. Bir de şu metalik sesleri duyan var mı içinizden? Uzun bir zamandır duyuyordum ama burda belirtilmesi çok ilgimi çekti. Metronun fren sesi gibi. En yakın açıklama bu sanırım.
Go to Top of Page

macka

203 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  15:42:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
"Ayı ile Putin arasında ilişki " ilginç bu gerçekten , son günlerde Rusyanın daha önceki celselerde Ayı olarak tanımlanmasını düşünüyordum ben de sevgili bozadi ve bu celse geldi. Aşağıdaki celsede Rusya ile ilgili kısımlar var, gerçi burada abd ile aynı kontrol altında olduğu söylenmiş ama çok zaman geçti üzerinden ve ilk celselerde bazı sapmaların olduğu da belirtilmişti Frank gibi kişilerden kaynaklı.

16 EKİM 1994 Celsesinden
.. S: (L) 13'üncü bölümün diğer bölümleri... Bu ayette diyor ki "Kumlu sahilde durdum ve denizden on boynuzlu ve yedi kafalı bir canavarın çıktığını gördüm. Boynuzlarında on tane krallık tacı ve aşağılayıcı yazılar vadı." Bu ayet ne anlama geliyor?
C: Pek çok anlama. Maddi kontrol. 10, tüm değer birimlerinin evrensel kontrolünü simgeliyor.

S: (L) Yani on boynuz değer birimlerini temsil ediyor ve burada paradan söz ediliyor.
C: "In God we trust" (#199;.N.: Amerikan dolarlarında bulunan, "Tanrı'ya inanıyoruz." manasındaki ibare.)

S: (L) "Ve gördüğüm canavar bir leopara benziyordu..."
C: Yeni Dünya Düzeni.

S: (L) "Ejderha gücünü ve büyük hükümdarlığını ona verdi..." Ejderha kim?
C: Tekrar oku lütfen.

S: (L) "...gördüğüm canavar bir leopara benziyordu..." Leopar neyi simgeliyor?
C: Leopar hızlı hareket eder ve belirgin işaretleri vardır.

S: (L) "Ayakları bir ayınınkiler gibiydi..." Ayaklar neyi simgeliyor?
C: Rusya.

S: (L) Neden ayınınki gibi ayaklar?
C: O coğrafi konumdaki gizli bir güç merkezi.

S: (L) Bu güç merkezinin özelliği nedir?
C: ABD ile aynı. Ayaklar kolay görülmez.

S: (L) Bu, Rusya'yla ABD'nin gizli bir birliği olduğu anlamına mı geliyor?
C: Aynı kontrol altındalar.

S: (L) Kertenkeleler mi?
C: Temelde.

S: (L) "Ağzı bir aslanınki gibiydi..." Ağız neyi simgeliyor ve neden aslınki gibi?
C: Gürültücü ve böbürlenici.

S: (L) Gürültücü ve böbürlenici olan kim ve bu nasıl gerçekleşecek?
C: Ekonomik güç yapısı. Aslan güçlüdür ve kükreyerek dikkatleri üzerinde toplar. Yeni dünya düzeni hakkında yüksek sesle kim konuşuyor?

S: (L) ABD mi?
C: Yakın. ABD'nin unsurları.

S: (L) "Kafalarından biri ölümcül bir yara almış gibi göründü fakat bu ölümcül yara iyileşti ve tüm dünya şaşkınlık ve hayranlık içinde canavarın peşinden gitti..." Başlardan birinin ölümcül bir yara alması ne anlama geliyor?
C: Dünya-dışılar.

S: (L) Dünya-dışılar Canavar'da ölümcül bir yara açmış gibi mi görünecekler?
C: Başlangıçta.

S: (L) "...fakat bu ölümcül yara iyileşti ve tüm dünya şaşkınlık ve hayranlık içinde canavarın peşinden gitti..." Bu ne anlama geliyor?
C: İlk korkunun yerini hayranlık ve tapınma alıyor.
...

Gerçek her zaman gönlünüzün dilediği değildir.Ancak gönlünüz arındıkça onu bulacaksınız,şüphesiz

Edited by - macka on 31/03/2017 17:50:02
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

617 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  16:48:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
macka teşekkürler çok iyi oldu bu hatırlatma
Go to Top of Page

macka

203 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  18:00:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:) Ben de teşekkür ederim gerçek tosun paşa paylaşımlarınıza.
Bu arada gökyüzünden gelen trompet sesini, daha önce de paylaşmıştım istanbul ataşehir de net biçimde duymuştuk.
Bir daha duymayınca bitti galiba diye düşünmüştüm ama k ler daha fazlasını bekleyin deyince heyecanlandım doğrusu:)
Youtube da dinlemiştim ama insan canlı olarak dinleyince çok etkileniyor acaba Sur'a üflenmesi mi başladı diye ürperiyor insan:)
Trump ismi de trompeti çağırıştırıyor?!

Gerçek her zaman gönlünüzün dilediği değildir.Ancak gönlünüz arındıkça onu bulacaksınız,şüphesiz
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

617 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  20:04:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kasyopyalılar bir celsede açık açık Trump döneminde olacak doğaüstü şeyler için o sur sesi benzeri uğultuyu işaret etmişlerdi. Dünyanın bir çok yerinde -başkanlık dönemi içerisinde- o ses duyulacakmış.
Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  20:42:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet, "Trompet" (borazan) sözcüğünün İngilizcesi "Trumpet"! :)

Ve bizim "trampet" dediğimiz bir tür davul anlamındaki sözcük de zaten aynı sözcükmüş aslında ama ilginç bir şekilde anlam değişimine uğramış. Sevan Nişanyan'ın etimoloji sözlüğünde "trampet" sözcüğü için yapılan açıklama:

Trump'ın başkan olduğu süreçle gökyüzünde trompet/borazan ("sur") seslerinin duyulması süreci arasındaki yakınlık çok ilginç ve anlamlı görünüyor. Özellikle "sur" kavramı bağlamında "kıyamet alameti" diycem ama K'ların deyişiye "4. Yoğunluk alameti" demek daha doğru olur sanırım :)
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  22:30:34  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
gerçek tosun paşa, uğultu evet. Bugün tam tanımlamasını düşündüm. Boş bir şişeye üfleme sesi gibi ama çok yüksek. Ama asıl ilginci o kadar yüksek bir sesi çok kişinin algılayamaması. Kendilerini o kadar etrafa kapatmışlar ki..Bir kaç kişiye duyuyor musunuz diye hususi sordum ses geldiği anda ama kimse duymadı. Bilemiyorum. Ama ilk duyduğum zaman ödüm patlamıştı tüm gece uyuyamamıştım kıyamet kopacak diye. :D Peki bu 'sura üfleme' teriminde 'sur' aslında bir bilinç ya da canlı bir varlık olabilir diye düşünüyorsunuz sanırım. Hatta amerikan başkanıyla ilişkilendirilmiş. Yani aslında gökten duyulan seslerden ziyade sur adlı varlığın seslenmesi de olabilir.

Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  22:55:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ben gökyüzünden gelen bu sıradışı metalik sesleri hiç duymadım, duymak isterdim doğrusu. K'lar bu seslerin doğal bir sebebi olduğunu söylemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Atmosferdeki bazı sıradışı koşullardan kaynaklanıyor diye aklımda kalmış. Yani elbette normal bir durum değil, içinde bulunduğumuz değişim/dönüşüm sürecinin bir parçası ama örneğin "uzaylıların" dünya insanlığını korkutmak veya uyarmak için çıkardıkları bir ses değil, doğal ama sıradışı bir ses. Nedeniyle ilgili daha kesin bir açıklama veya bilimsel tespit yapılıp yapılmadığını K forumdan ve alternatif kaynaklardan kontrol etmeye çalışayım müsait bir vaktimde.
Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  23:02:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
23 Ağustos 2016:

Video açıklamasında şöyle denmiş:

Eklenti:

Bursa'da farklı semtlerden öğlen saat 1 civarlarında yaklaşık 1-2 saat boyunca aralıklı olarak bu tarz sesler duyuldu.

Başta elektronik bir cihazın sinyal sesine benziyor ama videonun sonundaki distorsiyonlar hakikaten anormal.
Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  23:04:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Aynı şahsın aynı gün kaydettiği benzer sesler:

Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  23:05:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sahte olma ihtimali de var ama sahte değildir diye tahmin ediyorum.
Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2017 :  23:16:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
2016 ve 2017'de dünyanın çeşitli yerlerinde duyulan benzer sesler:

Go to Top of Page

Lir

39 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2017 :  12:38:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İlk videodaki sesi dinlerken dışarda da benzer bir ses vardı. Heyecanla pencereyi açtım. Ama ses bir makinenin çalışmasından geliyormuş! :)

Bizde trompet ve trampet olarak iki ayrı kelime var. Biri borazan, diğeri davul türü çalgı. İki kelime de aynı kökten geliyor demek ki. Ne sebeple ayrıştığını merak ettim.

Sür kelimesi de boru anlamındaymış. Bir trompet yani.

Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2017 :  15:06:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Benim duydugum sesler bunlardan degil ve duzenli araliklarla geliyor. Bu videodaki seslerin aciklamasi da burada
http://www.bluebox.bbs.tr/gokyuzunde-garip-seslerin-sirri-cozuldu
Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2017 :  15:45:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Aoibheann

Benim duydugum sesler bunlardan degil ve duzenli araliklarla geliyor. Bu videodaki seslerin aciklamasi da burada
http://www.bluebox.bbs.tr/gokyuzunde-garip-seslerin-sirri-cozuldu

Teşekkürler, evet muhtemel açıklamalardan biri bence. Ayrıca meteor fenomenindeki artış ve güneşin partneri olduğu iddia edilen ve Nemesis diye adlandırılan ikiz yıldızın yaklaşmasıyla da bir ilgisi olabilir.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

617 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2017 :  17:17:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
<blockquote id="quote"><font size="2" face="Trebuchet MS, Verdana" id="quote">Eklenti:<hr height="1" noshade id="quote">Orjinal Mesajı Ekleyen bozadi

Ben gökyüzünden gelen bu sıradışı metalik sesleri hiç duymadım, duymak isterdim doğrusu. K'lar bu seslerin doğal bir sebebi olduğunu söylemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Atmosferdeki bazı sıradışı koşullardan kaynaklanıyor diye aklımda kalmış. Yani elbette normal bir durum değil, içinde bulunduğumuz değişim/dönüşüm sürecinin bir parçası ama örneğin "uzaylıların" dünya insanlığını korkutmak veya uyarmak için çıkardıkları bir ses değil, doğal ama sıradışı bir ses. Nedeniyle ilgili daha kesin bir açıklama veya bilimsel tespit yapılıp yapılmadığını K forumdan ve alternatif kaynaklardan kontrol etmeye çalışayım müsait bir vaktimde.
[/quote]

tam anlamıyla ifade edilen şekli buydu bozadi evet. ses kaynağı evrensel açıdan doğal dünya gezegeni açısından bizim bakış açımızla doğal değil. dalganın yarattığı enerji dalgalanmalarıyla ilgili atmosferik etkilerin sonucu oluştuğuna benzer bir açıklaması vardı.

İlk paylaşılan Türkçe başlıklı videoları daha önce görmedim duymadım incelemedim. Ses sample olarak internetten indirilmiş bir efektin görüntüye bindirilmesi gibi. Sahtedir demiyorum ama tatmin edici bir kayıt olmamış.

1-2 yıldır internette dolaşan ve kast edilen sesler daha çok boru üflemesi gibi. Yabancı başlıklı videoda yer alan seslere daha çok benziyor derinden geliyor ve uzun süre duyulabiliyor.

Edited by - gerçek tosun paşa on 01/04/2017 17:23:44
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2017 :  18:11:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yine de korkutucu bir ses. Acaba gerçekte neden meydana geliyor. Yanlış hatırlamıyorsam, celselerde anormal hava olaylarını üst yoğunlukta yaşanan olaylara bağlamışlardı. Belki bu seslerin sebebi de öyledir. Ya da yer altından plaka kayması, tektonik hareketler, eksen kayması, yer alti gazlarının yoğunlaşması..
Go to Top of Page

Scyth

1069 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/05/2017 :  21:51:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
13 Mayıs celsesi yayınlandı.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/05/2017 :  22:40:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Haber verdiğin için teşekkürler Scyth. Yarın bu saate kalmadan çevirisini paylaşmış olurum.
Go to Top of Page

Scyth

1069 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2017 :  17:02:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yeni celse yayınlandı.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2017 :  20:05:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Scyth

Yeni celse yayınlandı.
Biyrun efem :)
Go to Top of Page

bigsenfoni

1042 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2017 :  20:39:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Yeni celse diye celseyi okuyorum ama icimden ben bu konusmalari biryerden hatirliyorum diyorum.Yariya falan geldim dejavu yasar gibi oldum.Dedimki kendime 4 kh yine yapti galiba bir boyutlar arasi köprü falan cünkü zaman hissi olarak bir kac ay önce okudugum konusmalar bunlar diye düsünüyorum ve su anda gecmisi bir daha yasiyorum zannettim.Bilincim/farkindaligim ayni,zaman ve fiziksel olarak gecmisteyim diye düsünüyorum.Sonra römorktan ve karanlik enerjiden bahsedince bayağa killandim ve celsenin tarihine baktim.Mart ayinda dedimki mart celsesini niye yeni celse olarak yayinlasinlar ki,? belkide gizlilik konusu icindir daha önce celselerde böyle seyler olmustu ve hala inananiyorum evrene müdehale olmus diye....sonra yorumlara gelince tarihi de martta olunca ,kendi kendimi yanlis info ile kandirdigimi/yanlis yönlendirdigimi anladim.4-5 saat uyku, sitres ve beyin/beden yorgunlugu böyle durumlara yol acabiliyor dikkatli olmak lazim...

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

bozadi

8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2017 :  20:56:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bigsenfoni

Yeni celse diye celseyi okuyorum ama icimden ben bu konusmalari biryerden hatirliyorum diyorum.Yariya falan geldim dejavu yasar gibi oldum.Dedimki kendime 4 kh yine yapti galiba bir boyutlar arasi köprü falan cünkü zaman hissi olarak bir kac ay önce okudugum konusmalar bunlar diye düsünüyorum ve su anda gecmisi bir daha yasiyorum zannettim.Bilincim/farkindaligim ayni,zaman ve fiziksel olarak gecmisteyim diye düsünüyorum.Sonra römorktan ve karanlik enerjiden bahsedince bayağa killandim ve celsenin tarihine baktim.Mart ayinda dedimki mart celsesini niye yeni celse olarak yayinlasinlar ki,? belkide gizlilik konusu icindir daha önce celselerde böyle seyler olmustu ve hala inananiyorum evrene müdehale olmus diye....sonra yorumlara gelince tarihi de martta olunca ,kendi kendimi yanlis info ile kandirdigimi/yanlis yönlendirdigimi anladim.4-5 saat uyku, sitres ve beyin/beden yorgunlugu böyle durumlara yol acabiliyor dikkatli olmak lazim...

Yorgunluk ve stresin yoğun olduğu durumlarda benzer şeyler yaşadığımı hatırlıyorum bigsenfoni. Mümkün olduğunca dikkatli olmakta, sorgulamakta fayda var dediğin gibi.
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 3 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,44 saniyede oluşturuldu.