Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Olağandışı Olaylar
 Hayaletler, Cinler vb
 Karabasan
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  15:37:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Karabasan hakkında bilgisi ve ya tecrübesi olanlar bana bilgi verebilir mi? Karabasana benzer bir olay atlattim ama internette yazan tecrubelere benzemiyor. Daha genis bir perspektife ihtiyacim var.

bozadi

8870 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  16:35:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Daha önce konuya kısmen değinilen başlıklar oldu:

http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=1881&whichpage=1
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=1586&whichpage=2
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=1916&whichpage=1
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=1232#11969

Senin deneyiminin nasıl olduğunu merak ediyorum doğrusu?
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  16:54:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Site ici arama yaptim ama pek dise dokunur birsey bulamadim. Bir varligi rahatsiz ettim sanirim ama bilincli degil. Uykuyla uyaniklik arasinda durugoru olustu ve varligi gordum. Farkli bir yerde farkli birinin yaninda golgesi gibiydi ama enerji bedenini gordum. Daha sonra yatagim sarsildi uyandim ama gozumu acamadim. Acayip bir ses geldi kulagima. Metalik degisik hayatimda hic duymadigim bir ses. Yatagima biri cikti sanki uzerime dogru emekledi. Sirt ustu donuktum. Sirtima uzandi. Cok hafifti ama battaniye gibi. O bogulma ya da sıkıntı olusmadi. Cok korkmadim bile. Sadece o an anlayamadim ne oldugunu. Daha sonrs gozlerimi actim ama hala hissediyordum agirligi. Sonra gecti. Dedigim gibi sanki uzerime fazladan battaniye ortmusum kadar. Cok hafifti. Hayatimda ilk kez yasadim boyle bir temas. Daha once hic karabasan benzeri bir olay yasamadim. O seste cok farkliydi. Odama iki gun once iki adet ametist tasi yerlestirdim arindirip. Onlarin etkisi mi bu durugoru acaba?
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  17:03:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Genelde "cok bogucu", "oldum oldum dirildim" diye anlatiyorlar ama ben korkmadim bile dogru duzgun. Hemde anormal bir agirlikta hissetmedim. Sanki 'ben burdayim seni gordum' diye uyarip gitti gibi. Simdi dusununce urkutucu geldi.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1056 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  17:29:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bana sadece varlığın seni selamlaması gibi geldi,olur böyle şeyler... Buralara bir yere yazdığım hikayenin aynısı/benzeri gibi ! Ama bana saldıran pislik,birisini kontrolu altına almış (obsesyon) ve karanlık bir kuytuda genç bir kızın ona yaklaşmasını bekliyordu!Genç kızın onun yanına gelmesine 3-5 metre kala ona birşey yaptım ve kurbanı olan varlıktan çıktı ve yatağının yanına kadar geldi....gerisini buraya bir yere yazmıştım.Bunun dışında ametistlerine benden selam söyle,öperim,yerim onları ...:-)))

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  17:45:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:D bu varlık birine musallat olmustu zaten. Ondan besleniyordu. Niyeyse siyah beyaz gordum. Kirlian fotoraf gibi ama siyah beyaz.
Cok hos bir selamlama olmus cidden, tepeme cikti.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1056 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  17:54:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Çıkarlaarr,çıkarlaaarr,çıka çıka cıkarlaaar....:-)))

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  18:01:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Daha cok "bak seni uyariyorum, karsima cikma" selami gibi. :D acaba yakin birine mi musallat oldu da gordum. Niye onu gordum?
Go to Top of Page

bigsenfoni

1056 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  18:19:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bir sene önce olayı astral beden kaçırması ve sahte perdeleme/anı programlaması olarak yorumlamısım!Asıl olanın bayaği bir düşündükten sonra,yukarıdaki durum olduğuna karar verdim.1 sene önce durumu analiz ederlerken olaydan bir kaç gün önce yapilan programlama teşebbüsünden kaynaklanan kafa karışıklığı sayesinde o olayı astrsl kaçırılma ve anı yerleştirme olarak yanlış yorumladığımi sanıyorum.Astral bedenle o varlığı izledim ve olanlar gercekti yani sahte anı falan değildi.Boğazıma bir şey ile saldırdığı doğrudur(kolu yada kuyruğu olabilir)Boyut farklılıgıda doğru bir analiz titreşim frekansını Tam olarak uyumlayamaması yani bastarafımı Göğsümün üstünü kilitleyememesi yastiğimin altındaki ametistimdem kaynaklandı zannedersem!

Aşağıya gecen seneki yorumumuda kopyaladım...

astiral bedenimi kacirma tesebbüsün de bulundular ve sahte bir perdeleme uygularlarken kendime geldigim de ve bütün vücudum kilitlenmisti (karabasan tecrübelerine benziyordu)kimildayamiyordum ve suratima bir varlik görünmeyen birsey takmaya calisiyordu.Yüzümü kolumla bir sekilde kapatirken uyanmistim ve takmaya calistigi seyi koltuk altindan yüzüme dogru ittirmeye calisiyordu artik o neyse...sanki iki boyut ortasindaydim hem evde yatagimda hemde baska biryerde (ve zannedersem kilitlenme o yüzden oluyor, vücudumu yapay bir manyetik boyuta yerlestiriyorlar yada söyle anlatayim linux programini yada virüsünü microsoft/xp/windows sistemine yerlestirdigin zaman o virüs/program yazilim/boyut farliliginda dolayi kilitlenir/kipirdayamaz iste böyle birsey)bir yandan bunu yapana/yapanlara telepatik olarak defol git diyorum bir yandan da bilincimi tam acmaya calisiyorum o varliksa koltugumun altindan yüzüme birsey yerlestirmeye calisiyor ve bir anda o manyatik alan/boyut yok oldu/kalkti...Cok hayal kirikligina ugradilar ve arkalarindan ben bi küfür bi küfür...:-D Boyut farkliligindan dolayi onu bile anlamamislardir...:-)))

Edited by - bigsenfoni on 12/04/2017 18:30:02
Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  19:01:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bilincli bir halde yapmadim. Aynen dedigin gibi arada kalma durumu oldu. Sanki sinsi sinsi gozetlemisim, kacarken de yakalanmisim gibi. Ilk kez bir varligi gozetleyince, ustune bir de uyari alinca sasiriyor insan. Neyse normal bir durumsa sorun yok. :) Yani rahatsiz etmez herhalde bir daha. Yani basimda ki ametistler korumus. Salondalardi normalde. Icimden bir his odama goturmemi soyledi. Getirmesem kim bilir neler olacakti.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1056 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  20:29:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Gözün açık olsun,belki de yıllardır hep cevrendeydi ve şu anda farkına vardın.Belki de taaa çocukluğundan beri,belki de tanıdık bir ruh,belki de....kimbilir.Olasılıklar o kadar çok ki,bir de işin içine göreceli bilinç giriyor(daha doğrusu bilgi yenilendikce bir şekilde analizde değişiyor taki mutlak gerçeği keşfedene kadar).Fazlada takmamak lazım,aslında böyle varlıklar her yerde var ama farkındalık meselesi...

Bazen düşünüyorum,mutlak gerçek diye birşey gerçekten varmı diye ?yada nasıl bakış açısı ki o gerçekliğe mutlak gerçeklik denebiliyor.Acaba diyorum bütün kavramların/bakış acılarının toplamı mı mutlak gerçekliği yaratıyor.Mesela bir gitar (nesne)diyelim 25 parçadan (bilgi parcaları)oluşuyor,biz bu parcaların tamamını birleştirmeden mutlak gerçekliğe ulasamiyoruz.Ve eğer 25 parçayı birleştirebilirsek bilincimiz de gitar (mutlak gerceklik) şekli meydana gelebiliyor.Kim bilir...Ooou kim biliiir kim,biliiir ,kim bilir???
Nostanji time https://m.youtube.com/watch?v=rnLF4no9c70

Edited by - bigsenfoni on 12/04/2017 21:07:22
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.