Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Olağandışı Olaylar
 Hayaletler, Cinler vb
 Karabasan
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 2

Aoibheann

301 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  15:37:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Karabasan hakkında bilgisi ve ya tecrübesi olanlar bana bilgi verebilir mi? Karabasana benzer bir olay atlattim ama internette yazan tecrubelere benzemiyor. Daha genis bir perspektife ihtiyacim var.

"Kim olduğunu keşfetmek için önce mükemmelliği keşfetmek gerekir."

-Farabi

bozadi

10165 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  16:35:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Daha önce konuya kısmen değinilen başlıklar oldu:

http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=1881&whichpage=1
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=1586&whichpage=2
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=1916&whichpage=1
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=1232#11969

Senin deneyiminin nasıl olduğunu merak ediyorum doğrusu?
Go to Top of Page

Aoibheann

301 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  16:54:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Site ici arama yaptim ama pek dise dokunur birsey bulamadim. Bir varligi rahatsiz ettim sanirim ama bilincli degil. Uykuyla uyaniklik arasinda durugoru olustu ve varligi gordum. Farkli bir yerde farkli birinin yaninda golgesi gibiydi ama enerji bedenini gordum. Daha sonra yatagim sarsildi uyandim ama gozumu acamadim. Acayip bir ses geldi kulagima. Metalik degisik hayatimda hic duymadigim bir ses. Yatagima biri cikti sanki uzerime dogru emekledi. Sirt ustu donuktum. Sirtima uzandi. Cok hafifti ama battaniye gibi. O bogulma ya da sıkıntı olusmadi. Cok korkmadim bile. Sadece o an anlayamadim ne oldugunu. Daha sonrs gozlerimi actim ama hala hissediyordum agirligi. Sonra gecti. Dedigim gibi sanki uzerime fazladan battaniye ortmusum kadar. Cok hafifti. Hayatimda ilk kez yasadim boyle bir temas. Daha once hic karabasan benzeri bir olay yasamadim. O seste cok farkliydi. Odama iki gun once iki adet ametist tasi yerlestirdim arindirip. Onlarin etkisi mi bu durugoru acaba?

-Farabi
Go to Top of Page

Aoibheann

301 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  17:03:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Genelde "cok bogucu", "oldum oldum dirildim" diye anlatiyorlar ama ben korkmadim bile dogru duzgun. Hemde anormal bir agirlikta hissetmedim. Sanki 'ben burdayim seni gordum' diye uyarip gitti gibi. Simdi dusununce urkutucu geldi.

-Farabi
Go to Top of Page

bigsenfoni

1161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  17:29:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bana sadece varlığın seni selamlaması gibi geldi,olur böyle şeyler... Buralara bir yere yazdığım hikayenin aynısı/benzeri gibi ! Ama bana saldıran pislik,birisini kontrolu altına almış (obsesyon) ve karanlık bir kuytuda genç bir kızın ona yaklaşmasını bekliyordu!Genç kızın onun yanına gelmesine 3-5 metre kala ona birşey yaptım ve kurbanı olan varlıktan çıktı ve yatağının yanına kadar geldi....gerisini buraya bir yere yazmıştım.Bunun dışında ametistlerine benden selam söyle,öperim,yerim onları ...:-)))

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.
Go to Top of Page

Aoibheann

301 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  17:45:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:D bu varlık birine musallat olmustu zaten. Ondan besleniyordu. Niyeyse siyah beyaz gordum. Kirlian fotoraf gibi ama siyah beyaz.
Cok hos bir selamlama olmus cidden, tepeme cikti.

-Farabi
Go to Top of Page

bigsenfoni

1161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  17:54:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Çıkarlaarr,çıkarlaaarr,çıka çıka cıkarlaaar....:-)))

Go to Top of Page

Aoibheann

301 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  18:01:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Daha cok "bak seni uyariyorum, karsima cikma" selami gibi. :D acaba yakin birine mi musallat oldu da gordum. Niye onu gordum?

-Farabi
Go to Top of Page

bigsenfoni

1161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  18:19:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bir sene önce olayı astral beden kaçırması ve sahte perdeleme/anı programlaması olarak yorumlamısım!Asıl olanın bayaği bir düşündükten sonra,yukarıdaki durum olduğuna karar verdim.1 sene önce durumu analiz ederlerken olaydan bir kaç gün önce yapilan programlama teşebbüsünden kaynaklanan kafa karışıklığı sayesinde o olayı astrsl kaçırılma ve anı yerleştirme olarak yanlış yorumladığımi sanıyorum.Astral bedenle o varlığı izledim ve olanlar gercekti yani sahte anı falan değildi.Boğazıma bir şey ile saldırdığı doğrudur(kolu yada kuyruğu olabilir)Boyut farklılıgıda doğru bir analiz titreşim frekansını Tam olarak uyumlayamaması yani bastarafımı Göğsümün üstünü kilitleyememesi yastiğimin altındaki ametistimdem kaynaklandı zannedersem!

Aşağıya gecen seneki yorumumuda kopyaladım...

astiral bedenimi kacirma tesebbüsün de bulundular ve sahte bir perdeleme uygularlarken kendime geldigim de ve bütün vücudum kilitlenmisti (karabasan tecrübelerine benziyordu)kimildayamiyordum ve suratima bir varlik görünmeyen birsey takmaya calisiyordu.Yüzümü kolumla bir sekilde kapatirken uyanmistim ve takmaya calistigi seyi koltuk altindan yüzüme dogru ittirmeye calisiyordu artik o neyse...sanki iki boyut ortasindaydim hem evde yatagimda hemde baska biryerde (ve zannedersem kilitlenme o yüzden oluyor, vücudumu yapay bir manyetik boyuta yerlestiriyorlar yada söyle anlatayim linux programini yada virüsünü microsoft/xp/windows sistemine yerlestirdigin zaman o virüs/program yazilim/boyut farliliginda dolayi kilitlenir/kipirdayamaz iste böyle birsey)bir yandan bunu yapana/yapanlara telepatik olarak defol git diyorum bir yandan da bilincimi tam acmaya calisiyorum o varliksa koltugumun altindan yüzüme birsey yerlestirmeye calisiyor ve bir anda o manyatik alan/boyut yok oldu/kalkti...Cok hayal kirikligina ugradilar ve arkalarindan ben bi küfür bi küfür...:-D Boyut farkliligindan dolayi onu bile anlamamislardir...:-)))

Edited by - bigsenfoni on 12/04/2017 18:30:02
Go to Top of Page

Aoibheann

301 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  19:01:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bilincli bir halde yapmadim. Aynen dedigin gibi arada kalma durumu oldu. Sanki sinsi sinsi gozetlemisim, kacarken de yakalanmisim gibi. Ilk kez bir varligi gozetleyince, ustune bir de uyari alinca sasiriyor insan. Neyse normal bir durumsa sorun yok. :) Yani rahatsiz etmez herhalde bir daha. Yani basimda ki ametistler korumus. Salondalardi normalde. Icimden bir his odama goturmemi soyledi. Getirmesem kim bilir neler olacakti.

-Farabi
Go to Top of Page

bigsenfoni

1161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/04/2017 :  20:29:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Gözün açık olsun,belki de yıllardır hep cevrendeydi ve şu anda farkına vardın.Belki de taaa çocukluğundan beri,belki de tanıdık bir ruh,belki de....kimbilir.Olasılıklar o kadar çok ki,bir de işin içine göreceli bilinç giriyor(daha doğrusu bilgi yenilendikce bir şekilde analizde değişiyor taki mutlak gerçeği keşfedene kadar).Fazlada takmamak lazım,aslında böyle varlıklar her yerde var ama farkındalık meselesi...

Bazen düşünüyorum,mutlak gerçek diye birşey gerçekten varmı diye ?yada nasıl bakış açısı ki o gerçekliğe mutlak gerçeklik denebiliyor.Acaba diyorum bütün kavramların/bakış acılarının toplamı mı mutlak gerçekliği yaratıyor.Mesela bir gitar (nesne)diyelim 25 parçadan (bilgi parcaları)oluşuyor,biz bu parcaların tamamını birleştirmeden mutlak gerçekliğe ulasamiyoruz.Ve eğer 25 parçayı birleştirebilirsek bilincimiz de gitar (mutlak gerceklik) şekli meydana gelebiliyor.Kim bilir...Ooou kim biliiir kim,biliiir ,kim bilir???
Nostanji time https://m.youtube.com/watch?v=rnLF4no9c70

Edited by - bigsenfoni on 12/04/2017 21:07:22
Go to Top of Page

ogenezis

103 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/06/2020 :  17:24:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
[quote]Orjinal Mesajı Ekleyen Aoibheann

Karabasan hakkında bilgisi ve ya tecrübesi olanlar bana bilgi verebilir mi? Karabasana benzer bir olay atlattim ama internette yazan tecrubelere benzemiyor. Daha genis bir perspektife ihtiyacim var.

Merhabalar.Aoibheann.Karabasan genelde Anadolu'nun heryerinde albasti ,albasan diyede bilinir..adlandırılır.genelde lohusa bayanlara musallat olduğu soylenir..kocakarı masalı diyenlerde var..şehir efsanesi yok öyle diyenlerde var.yasayanlar bilir diyorum ...hatta kandaki hemogram miktarı mi düşüyor diye baktirmisligim bile vardır..cunki kansizlikta halisanasyon benzeri bu tür travma gibi rüyalara neden olabiliyormus..genelde tüm birebir anlatılanlardan dinlediklerim simsiyah kıllı bir yaratığın gelip göğüs kısmına çıkıp oturduğu ve nefes almayı engellediği ve boğazını sıktığı hissiydi...Benim gördüğüm rüyada ise vücudumun kilitlenmesi uyanamamak ve boğulma hissinin saatlerce sürüyor gibi eziyet verici olmasıydı..ağlayarak ve çığlık atarak uyanmıştım..annemler toplanmıştı basima..beni uyandırmaya çalışmışlar uyandiramamislar..Eskiden tecrübesiz dim..şimdi gördüğüm her kötü canımı acıtan rüyadan kendimi uyandirabiliyorum..Bunu yaklaşık iki yıldır yapabiliyorum..ondan önceleri taktir edersinizki inkenceydi resmen..şimdi asla korkmuyorum..kilitlenme olsa bile ilk başta biraz ürperme ve korku var ama...çık git çabuk bedenimden..yoksa sana yapacaklarimi biliyorsun diyorum..birkaç dakika sonra çıkıp gidiyor yatak odasının kapısından..siyah varlık..gidişini bile görüyorum bazan..geceden daha karanlık gözlerini gorebiliyorum..

Go to Top of Page

Dionysos

347 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/06/2020 :  20:26:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen ogenezis

Merhabalar.Aoibheann.Karabasan genelde Anadolu'nun heryerinde albasti ,albasan diyede bilinir..adlandırılır.genelde lohusa bayanlara musallat olduğu soylenir..kocakarı masalı diyenlerde var..şehir efsanesi yok öyle diyenlerde var.yasayanlar bilir diyorum ...hatta kandaki hemogram miktarı mi düşüyor diye baktirmisligim bile vardır..cunki kansizlikta halisanasyon benzeri bu tür travma gibi rüyalara neden olabiliyormus..genelde tüm birebir anlatılanlardan dinlediklerim simsiyah kıllı bir yaratığın gelip göğüs kısmına çıkıp oturduğu ve nefes almayı engellediği ve boğazını sıktığı hissiydi...Benim gördüğüm rüyada ise vücudumun kilitlenmesi uyanamamak ve boğulma hissinin saatlerce sürüyor gibi eziyet verici olmasıydı..ağlayarak ve çığlık atarak uyanmıştım..annemler toplanmıştı basima..beni uyandırmaya çalışmışlar uyandiramamislar..Eskiden tecrübesiz dim..şimdi gördüğüm her kötü canımı acıtan rüyadan kendimi uyandirabiliyorum..Bunu yaklaşık iki yıldır yapabiliyorum..ondan önceleri taktir edersinizki inkenceydi resmen..şimdi asla korkmuyorum..kilitlenme olsa bile ilk başta biraz ürperme ve korku var ama...çık git çabuk bedenimden..yoksa sana yapacaklarimi biliyorsun diyorum..birkaç dakika sonra çıkıp gidiyor yatak odasının kapısından..siyah varlık..gidişini bile görüyorum bazan..geceden daha karanlık gözlerini gorebiliyorum..

iyot denediniz mi hiç? Tirodinize mutlaka baktırın, ayrıca idrardan iyot testi yaptırabilirsiniz. Bol doğal tuz mineral tüketin, düşük karbonhidrat ve Kasyopyalıların tavsiyesi gibi yağlı ve hayvansal beslenin, odanızı mutlaka havalandırın, yapabiliyorsanız kardiyo egzersiz yapın....

"Dışarıda bırakılmak içeri kapatılmakla aynı şeydir."
Foucault
Go to Top of Page

bozadi

10165 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/06/2020 :  20:32:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Dionysos

iyot denediniz mi hiç? Tirodinize mutlaka baktırın, ayrıca idrardan iyot testi yaptırabilirsiniz. Bol doğal tuz mineral tüketin, düşük karbonhidrat ve Kasyopyalıların tavsiyesi gibi yağlı ve hayvansal beslenin, odanızı mutlaka havalandırın, yapabiliyorsanız kardiyo egzersiz yapın....
Güzel tavsiyeler. Psişik koşullarımız fiziksel/bedensel şartlarımızı etkilediği gibi, bunun tersi yönde de etkiler oluyor mutlaka.
Go to Top of Page

ogenezis

103 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/06/2020 :  21:51:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Ben yıllardır kaya tuzu kullanıyorum.titresim duzeyi sıfır olan yiyeceklerin hiçbirini evime sokmuyorum.konserve..islenmis gıdalar..iyot için de elma çekirdeğini mutlaka yerim atmam..troidlerim normal..geçen ay baktırdım daha...beslenme ve yaşamimi yillardir kasyopyalilarin dediği gibi düzenledim hayat felsefem haline getirdim...zaten pek bişey değiştirmedim cunki bende aynen öyle yaşama prensiplerine sahiptim..Evimi odalarımi enerji akislarina uygun düzenlemeye gayret gosterdim.
Go to Top of Page

Dionysos

347 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2020 :  20:44:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

Ben yıllardır kaya tuzu kullanıyorum.titresim duzeyi sıfır olan yiyeceklerin hiçbirini evime sokmuyorum.konserve..islenmis gıdalar..iyot için de elma çekirdeğini mutlaka yerim atmam..troidlerim normal..geçen ay baktırdım daha...beslenme ve yaşamimi yillardir kasyopyalilarin dediği gibi düzenledim hayat felsefem haline getirdim...zaten pek bişey değiştirmedim cunki bende aynen öyle yaşama prensiplerine sahiptim..Evimi odalarımi enerji akislarina uygun düzenlemeye gayret gosterdim.

Güneş ve gün ışığı görüyor musunuz?

Kusura bakmayın gençlik döneminden başlayarak bunu sık yaşamış biri olarak soruyorum.. Bununla ilgili bir çok yorum okudum belli sağlık sorunlarına eşlik edebileceği gibi ...

"Dışarıda bırakılmak içeri kapatılmakla aynı şeydir."
Foucault
Go to Top of Page

ogenezis

103 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/06/2020 :  22:43:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dionysos
memleketimde kışın bile güneş olur :))
yaşadığım yer emin olun Türkiye'nin en güneşli ili..siz gormeseniz bile güneş sizi görür :)) o derece yani..
Doğru diyorsunuz Dionysos.fiziki ve ruhsal mentalitelere bakilir.Ama bazan sırf tesadüf deyip geçmek gerekiyor..
Go to Top of Page

Aoibheann

301 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2020 :  00:16:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

Karabasan manipulasyonundan kolay sıyrılıyorum. Bu bir kaç aydır biraz daha direttiler ama rüyalarımı manipüle etmek daha kolay, yarı felç halden kendimi zihinsel yolla hızlıca çıkarabiliyor, gardımı alıyorum artık. Ve bu varlık sürüngenlerden. :) Bedenini net olarak gördüm. Bize reptilian olarak dayatılan o fotoğraflardaki gibi değil, daha çok sülüğe benziyor. Değişik bir yaratık ama onu da yere seriyorum, ah onu ilk yere serdiğimdeki şaşkınlığını unutamıyorum. :) Belki de beni kandırdı, onu yendiğimi düşünmemi istedi. Yine de hoş bir his. :)

-Farabi
Go to Top of Page

bigsenfoni

1161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2020 :  20:40:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Hemen anlatayım :)) Bundan birkaç hafta önce bendeniz boyutlar arası alemmlerde takılırken,birden dünyadaki bedenlerimde gariplikler olduğunu fark ettim.Ve bedenime döndüm,bir baktım ruh gözüyle baktım.Sag kolum yatağın dışında ve kolumu tutan bir enerji var.Beynim bloke olmuş yani elektriksel emirlerimi dinlemiyor.Yani bu varlık elektriksel enerji yada elekro manyetik türü diyebiliriz.Icimden bi bitmediniz...koyim düşünceleriyle birlikte bedenimin kontrolunu almaya çalıştım.Istesem Enerji patlamasıyla onu belki yok edebilirim ama bu beynine de zarar verebileceği için yavaş yavaş kalkmaya çalıştım.Öyle bir şeyle karsikastimki sanki üzerinde birkaç yüz kilo varmış gibi ama üstümde deyilde okyanusun dibindeki birkaç yüz kiloluk basınç gibi!Zorladım zorladım ve zorladım...ve bedenindeki basıncı sonunda azalltim ve bir anda bedenimin kontrolü yine bana geçti.Bu şeyle Son gücümümle ugrasirken bagariyordum,(düsüncemde)Bir anda kontrolü aldığım zaman yatakran yatakta bögürerek fırladım :)))

Bi bitmediler... :)))

Go to Top of Page

bigsenfoni

1161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2020 :  20:56:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Tavsiyem böyle birseyle karsilastiginizda yavaş yava parmaklarınizi kipirdatmaya çalışın,sonra kolunuz,ayaklarniz, yüzünüz,kollarınız...sonra yavaşça bendeniz.Hic korkmayin.!zaten gerekte yok bedeninizi bloke etmekten başka hiçbir şey yapamazlar!Sadece sakin olun... isterseniz ki kimse bilmez!Ve hicbiryerde yazmaz İbrahim peygamberi yardım etmesi için cagirabilirsiniz.Ben şans eseri keşfettim.Yada evren bana bunu kesfetmem için yardım etti...emin deyilim.Sadece şunu söyliyebilir muhtesemdi!Sevgiyle kalın...

Go to Top of Page

ogenezis

103 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2020 :  22:36:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Aoibheann[/i]

[/quote]

Karabasan manipulasyonundan kolay sıyrılıyorum. Bu bir kaç aydır biraz daha direttiler ama rüyalarımı manipüle etmek daha kolay, yarı felç halden kendimi zihinsel yolla hızlıca çıkarabiliyor, gardımı alıyorum artık. Ve bu varlık sürüngenlerden. :) Bedenini net olarak gördüm. Bize reptilian olarak dayatılan o fotoğraflardaki gibi değil, daha çok sülüğe benziyor. Değişik bir yaratık ama onu da yere seriyorum, ah onu ilk yere serdiğimdeki şaşkınlığını unutamıyorum. :) Belki de beni kandırdı, onu yendiğimi düşünmemi istedi. Yine de hoş bir his. :)

Gelenler hiç gözümün yaşına bakmıyorlar.bedenime girip orda kalma derdindeler..cunki bedenime girdiklerinde düşünceleri dusuncelerime karışıyor..ne yapmak istediklerini biliyor hissediyorum..yarı felç iğrenç bir deneyim..eskiden çıkartmakta zorlanıyordum .şimdi toplam birkaç dakika sürüyor..
Bana
Go to Top of Page

ogenezis

103 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2020 :  22:54:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
[quote]Orjinal Mesajı Ekleyen bigsenfoni

Tavsiyem böyle birseyle karsilastiginizda yavaş yava parmaklarınizi kipirdatmaya çalışın,sonra kolunuz,ayaklarniz, yüzünüz,kollarınız...sonra yavaşça bendeniz.Hic korkmayin.!zaten gerekte yok bedeninizi bloke etmekten başka hiçbir şey yapamazlar!Sadece sakin olun... isterseniz ki kimse bilmez!Ve hicbiryerde yazmaz İbrahim peygamberi yardım etmesi için cagirabilirsiniz.Ben şans eseri keşfettim.Yada evren bana bunu kesfetmem için yardım etti...emin deyilim.Sadece şunu söyliyebilir muhtesemdi!Sevgiyle kalın...

Aman tanrım...Hiçbir gece uyumaktan korkmayacagim artık..deneyeceğim bakım..birkaç güne yine gelirler nede olsa:))..bu bizden neden korkmaz oldu diye ..sık sık gelip yoklama çekip gidiyorlar.:))
Bigsengoni ne olur yanlış anlama..hani bir " mumya" diye film vardı ..izledin mi? Orada mumya ile rehber adam karşılaşıyor..rehber mumya gitsin diye .boynundan hac,musevilerin amblemi,kuran ayeti..bissuru bişey tutuyor..mumyaya etki etmeyince de hepsini atıp kaciyordu.:))) ..bende bu yapiskanlarla karşılaştığında benimkiler Hz İbrahim i cagirdigimda etkilenmezler se ya..?.:)))
Valla benim kaçacak yerimde yok.:))) Denemekten başka caremde yok aynı zamanda.. teşekkür ederiz..Saolun paylaştiginiz için.
Go to Top of Page

ogenezis

103 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/06/2020 :  23:24:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Hemen anlatayım :)) Bundan birkaç hafta önce bendeniz boyutlar arası alemmlerde takılırken,birden dünyadaki bedenlerimde gariplikler olduğunu fark ettim.Ve bedenime döndüm,bir baktım ruh gözüyle baktım.Sag kolum yatağın dışında ve kolumu tutan bir enerji var.Beynim bloke olmuş yani elektriksel emirlerimi dinlemiyor.Yani bu varlık elektriksel enerji yada elekro manyetik türü diyebiliriz.Icimden bi bitmediniz...koyim düşünceleriyle birlikte bedenimin kontrolunu almaya çalıştım.Istesem Enerji patlamasıyla onu belki yok edebilirim ama bu beynine de zarar verebileceği için yavaş yavaş kalkmaya çalıştım.Öyle bir şeyle karsikastimki sanki üzerinde birkaç yüz kilo varmış gibi ama üstümde deyilde okyanusun dibindeki birkaç yüz kiloluk basınç gibi!Zorladım zorladım ve zorladım...ve bedenindeki basıncı sonunda azalltim ve bir anda bedenimin kontrolü yine bana geçti.Bu şeyle Son gücümümle ugrasirken bagariyordum,(düsüncemde)Bir anda kontrolü aldığım zaman yatakran yatakta bögürerek fırladım :)))

Bi bitmediler... :)))

Sen onların idolü olmussundur.bitmezler ki.:))
Hatta ödül koymuşlardır..boyutlar arası geçiş diyorsun.."Büyük adamın derdide büyük olurmuş."..Sen bedeninden çıktığında istahlari kabariyordur...

Edited by - ogenezis on 26/06/2020 23:30:09
Go to Top of Page

Aoibheann

301 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/06/2020 :  00:08:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

Aman tanrım...Hiçbir gece uyumaktan korkmayacagim artık..deneyeceğim bakım..birkaç güne yine gelirler nede olsa:))..bu bizden neden korkmaz oldu diye ..sık sık gelip yoklama çekip gidiyorlar.:))
Bigsengoni ne olur yanlış anlama..hani bir " mumya" diye film vardı ..izledin mi? Orada mumya ile rehber adam karşılaşıyor..rehber mumya gitsin diye .boynundan hac,musevilerin amblemi,kuran ayeti..bissuru bişey tutuyor..mumyaya etki etmeyince de hepsini atıp kaciyordu.:))) ..bende bu yapiskanlarla karşılaştığında benimkiler Hz İbrahim i cagirdigimda etkilenmezler se ya..?.:)))
Valla benim kaçacak yerimde yok.:))) Denemekten başka caremde yok aynı zamanda.. teşekkür ederiz..Saolun paylaştiginiz için.

Beyin sinyallerini bloke ediyorlar ama bilincini cagirdikca kontrolü ele alıyorsun. En başta şunu düşün, 'benim size izin verdiğim ölçüde bana müdahale etme hakkınız var, ve ben size izin vermiyorum. Bu bedenin ve ruhun hâkimi benim.' Onlara etki eden bu sözler değil. Bu sözlerin sende uyandırdığı bilinç. Bu sayede onları birazda olsa uzaklastirabilirsin diye düşünüyorum. Bir deneyebilirsin bence.

-Farabi
Go to Top of Page

bigsenfoni

1161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/06/2020 :  01:39:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Aynen öyle sevgili Aoib...!

Edited by - bigsenfoni on 27/06/2020 01:49:02
Go to Top of Page

bigsenfoni

1161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/06/2020 :  01:45:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bu bakış açısıyla bakarsan onlardan her zaman bir adım öndesin sevgili ogen...!

Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 2 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,73 saniyede oluşturuldu.