Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 13 Mayıs 2017
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bozadi

8598 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2017 :  18:29:02  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Celse Tarihi: 13 Mayıs 2017

Tabla başındakiler Laura, Andromeda ve Galatea

Pierre, Niall, Joe, Possibility of Being (PoB), Chu, Data, Scottie, Arky, Harika Köpek Noko

S: (L) Pekala.

C: İyi akşamlar neşeliler.

S: (L) Bugün 13 Mayıs 2017. "Neşeli insanlar" veya "çocuklar" diyeceklerini sandım ama "neşeliler" dediler.

C: Aynı, değil mi?

S: (L) Pekala. Ne sormak istiyorsunuz?

(Pierre) Birkaç sorum var. Son celselerden birinde "karşı konamayan güç" ve "yerinden oynatılamayan cisim" gibi ifadeler geçti, hatırlıyor musunuz? Karşı konamayan güç ve yerinden oynatılamayan cisim neydi?

C: Derin Devlet Rusya'ya karşı

S: (Pierre) Yani Trump değildi. Trump Derin Devlete boyun mu eğdi?

C: Görünüşte...

S: (Pierre) Yani boyun eğiyormuş gibi görünüyor, Derin Devlete kemik atıyor ama aslında...

(L) Veya kurda et atıyor.

(Pierre) Evet ama boyun eğmedi. Kendi amaçlarına ulaşmaya çalışıyor...

C: Tam olarak değil ama oyun bitmedi.

S: (Pierre) Fransız seçimlerinin ikinci tur sonuçları neydi? Gerçek sonuçlar?

C: Yüzde 52. Le Pen.

S: (Niall) Wau...

C: (Joe) Rakamlar.

(Pierre) Bu çok moral bozucu. Emmanuel Macron'un karısı Brigitte Macron: Aralarında 25 yaş fark var. Sevgiden dolayı mı bir aradalar yoksa bu sıradışı yaş farkıyla ilgili başka birşey mi var?

C: Brigitte'in kontrolü patolojik.

S: (Pierre) İlginç. İtalyan bir psikiyatrist Macron'un psikoanalizini yapmaya çalıştı. Dediğine göre Macron 15 yaşındayken bayan öğretmeni ona tecavüz etmiş ve bu durum onda bazı psikopatolojik davranışları tetiklemiş. Psikiyatristin iddia ettiği gibi Emmanuel Macron 15 yaşındayken öğretmeninin tecavüzüne uğradı mı?

C: Yeterince istekliydi.

S: (L) Ama 15 yaşında... Bunun sonuçlarını anlayabilir misin?

(Pierre) Hayır. Ve 15 yaşındaki pek çok çocuğun hormonları tırmanıştadır.

(L) Bana öyle geliyor ki kadın olaya olması gerekenden daha büyük bir anlam yüklemiş. İlişkiler, etkileşimler yaşayan öğretmen ve öğrenciler var ve sonra yollarını ayırıyorlar. Ama bu olayda kontrol Brigitte'te gibi görünüyor.

C: Tilki gibi.

S: (Chu) Erkek olsaydı hapiste olurdu.

(L) Evet.

(Pierre) Tilki gibi. Veya panter gibi!

(L) Pekala, başka soru?

(Pierre) İlk tur?

(L) Ha?

(Pierre) Fransız seçiminin ilk turunun sonuçları neydi? Forumda Asselineau hakkında bilgi edinmek istediler.

(Joe) Asselineau ilk turda yüzde kaç oy aldı? Resmi olarak %1'den azdı ama gayriresmi olarak?

C: 29

S: (Pierre) Peki ya ilk turda Le Pen?

C: 61

S: [herkeste şaşırma tepkileri] (Niall) Otomatik olarak başkan olacaktı!

(Pierre) Ama birleştirdiğinde %90 oluyor!

(Niall) Derin devlete gerçekten karşı olan iki aday neredeyse tüm oyları almış.

(Chu) Le Pen'in başkan olması gerekirdi...

(Pierre) Hem de ilk turda! Rakamları 2007'de Segolene'in durumunda olduğu gibi %20 değil %40 oynatmışlar! Le Pen'i %61'den %21'e düşürmüşler...

(Niall) Ülke nüfusunun %90'ı, başkan olan adama oy vermemiş.

(Pierre) Barut fıçısı gibi.

(Joe) Ona oy vermediler...

(Chu) İlk turda Le Pen %61 alırken Macron nasıl %48 alabiliyor?

(L) Çünkü seçenekleri azalttılar.

(Chu) Ama ilk turda %61 aldı...

(Pierre) İlk turda Le Pen'e oy verdiler ama ikinci turda genellikle farklı oy veriyorlar. Tasdik etmek için, Macron ikinci turda %48 mi aldı?

C: Evet

S: (Pierre) İşte. İnsanlar korktu. Bu belgelenmiş birşey. Macron'un bilgisayar sunucularından sızdırılan ilk şey, Fransa'da büyük miktarda göçü ve çok sayıda camiyi savunan NATO/CIA-sponsorlu bir kuruluşun belgeleriydi. Acaba Macron'un temel amacı ülkeye göçmen alıp ortalığı karıştırıp bir iç savaş çıkarmak mı?

C: ABD Suriye'de yaptığı gibi AB'nin dengesini bozmak istiyor ki gelip duruma müdahale edebilsinler, yani yönetimi ele geçirip kaynakları kontrol edebilsinler ve "Amerikan tarzını" satabilsinler. Herkes İngilizce konuşacak!

S: [kahkaha] (Pierre) Mizah duyguları var kesinlikle ama tek sonucun bu olacağından emin değilim...

(L) Yani temel olarak Amerikan derin devletindeki bir tür grup tüm gezegeni parça parça kontrolü altına alabilmek için bir tür Tek Dünya Düzeni yaratmak istiyor. Açık veya örtülü bir şekilde, amaç bu mu?

C: Şu anda örtülü ama nihai olarak açık.

S: (Joe) Çok uzun zamandır bu amacı güdüyorlar.

(L) Bu durumda Trump onlar için tam bir başbelası çünkü yalıtımcı ve milliyetçi bir politika güdüyor. Aksi yönde gitmek istiyor ve Le Pen'den bu yüzden kurtulmak istediler. Kim milliyetçi ise "kötü adam" oluyor. Tek iyi adamlar ABD'nin söylediğini yapanlar. Acaba ne kadar zayıf olduklarının farkındalar mı? Kendi ülkeleri parçalanıyor. Kendi altyapıları çöküyor. Halkın eğitimi berbat durumda. Halkın sağlığı berbat durumda. Ölüm oranı... Tüm bu şeyleri umursamıyorlar ama dünyayı ele geçirmeye mi çalışıyorlar? Akıllıca değil.

C: Psikopatlar "gerçeğe kördür".

S: (Joe) İlginç olan şey şu ki, bunun için kullandıkları başlıca yollardan biri seçimlerde hile yapmak. Bu temelde gerçekten kötü bir fikir çünkü nihayetinde bunu aşırı düzeylere vardıracaklar. Hiçbir fikri olmayan insanlar bile "Bu kadarı fazla!" diyecekler. İskoçya'da olan şey buydu. İskoçların büyük çoğunluğu son referandum konusunda son derece şüpheli. Herkes "Evet bağımsızlık, evet bağımsızlık!" diyordu ve seçim sonucu "Hayır" çıktı! Birbirlerine sorduklarında hayır oyu veren kimseyi bulamadıklarını söylüyorlar. Nihayetinde mızrak çuvala sığmayacak. Kimsenin oy vermediği birini iktidara çıkaracak şekilde seçim sonuçlarını çarpıtmaya devam edemezsin. Bunu sonsuza kadar yapamazsın...

(Niall) Şimdi Birleşik Krallık'ta deneyecekler aynı şeyi. Seçim yaklaşıyor. İlginç olacak. Kimse Torilere oy vermek istemiyor.

(Pierre) Fransız seçimlerinden sonra bir Fransız gazeteci Macron'a oy verenlerle röportaj yapmak için dolaşmış ama kimseyi bulamamış!

(L) Ona oy veren kimseyi bulamamış mı?

(Pierre) Macron ilk turda ne kadar oy aldı?

C: Yüzde 12.

S: (Joe) Yüzde 12 olamaz.

(Chu) Bu imkansız. Diğer ikisi %90 almıştı zaten.

(Pierre) Asselineau %29, Le Pen %61, geriye %10 kalıyor.

(PoB) Belki de oy sayısı seçmen sayısından fazlaydı. Bu oluyor.

(Chu) %1.2 mi demek istediler?

(Pierre) Özetleyelim: Asselineau ilk turda %29 mu aldı?

C: Yakın

S: (Pierre) Yani bunlar yaklaşık rakamlar.

(L) Le Pen %50 almış olabilir.

S: (L) Yani yaklaşık değer.

(Pierre) Pekala.

(Galatea) Bu celsede adlarını söylemediler.

(L) Sormadık.

(Arielle) Bilmek istiyor muyuz?

(L) Evet.

(Galatea) Adın nedir?

C: Kasyopya'dan Koglila!

S: (Galatea) Tanıştığımıza sevindim! Teşekkürler.

(L) Tamam, aklımda birşey var. Kök hücre tedavisi için bir kliniğe gitme fikrini düşünüyorum çünkü şevkimi kaybettim ve tüm vücudumda uzun süreli ağrılar yaşıyorum. Ama klinik fikrinin iyi bir fikir olup olmadığını bilmiyorum. Eğer i#775;şe yararsa, buna değecek mi?

C: Sen olmadan tüm grubuna ne olacağını düşün.

S: (L) Tüm bu çalışmaları, tüm bu araştırmaları yapıyoruz ve kirliliklerle ve kötülüklerle dolu bu zorlu zamanları aşmaları için farklı insanlara farklı yollar bulmak için pek çok farklı şey deniyoruz...

C: Bilgi konusunda ne demiştik?

S: (L) Bilginin koruduğunu.

(Niall) Uygulanırsa.

C: Bu ilkeyi uygulayarak kaç şeyi çözdünüz?

S: (L) Önümüze çıkan hemen hemen herşeyi... neredeyse K'larla artık konuşmaya ihtiyaç duymayacak kadar...

C: [harfler çok hızlı geliyor] Siz ve pek çok başkaları, aleminizde yoğunlaşmakta olan karmaşa zamanlarında bizimle iletişim kurmaya çok ihtiyaç duyacaksınız. Toplanan bilgiyi kendinizi erişilebilir ve hazır olmaya hazırlamak için kullanmanız en iyisi. Senin ve grubunun üstlendiği görev dünyayı değiştirebilecek önemde ve ilgili güçler başarını önlemek için yoğun çaba harcıyor. Saldırıların acımasızlığı enerjini tüketti. Bu etkileri dengelemek için bilginin açığa çıkardığı yöntemler var. Onları kullan!!!

S: (Galatea) Kolum bitti!

(Andromeda) Aman tanrım!

(Data) Wau!

[Son yanıtın incelenmesi]

(Joe) Bu ne anlama geliyor? Kök hücreler mi?

(Pierre) Diyorlar ki, evet, Rusya'daki o kliniğe git! [kahkaha]

(Joe) Sanırım bu uzun bir "evetti"!

[Herkes aynı anda birşeyler söylüyor]

(Andromeda) Bence evet diyorlar, gitmelisin...

(L) Yani bu evet demenin uzun bir şekliydi. Kök hücre tedavisini denemeli miyim?

C: [Yanıt çok çok yavaş geliyor] Evet

S: (Galatea) Yavaş olduğunuz için teşekkürler! [kahkaha]

(Pierre) Bu tedaviye gidip gitmemen gerektiğini sordun ve onlar da "Sen olmadan tüm grubuna ne olacağını düşün" dediler.

(Chu) Evet, ilk yanıt buydu.

(Joe) Evet.

(Chu) "12 gün burada olmazsa" anlamında değil, "ölürse" anlamında! [kahkaha]

(Pierre) Oo! Evet, haklılar.

(Galatea) Evet ama bayağı pahalı...

(L) Karşılaştıracak olursak, tıbbi tedaviler işe yaramayan bazı şeyler kadar pahalı değil. Ama yine de bütçemizi aşacak kadar pahalı. Bunu nasıl finanse edebileceğimizi bilmiyorum.

C: Sana ihtiyaç duyan ve seni seven grup bu temel yolla geri vermekten memnun olacaktır.

S: (L) [İÇ ÇEKİŞ] Bugünlerde herkes zor zamanlar yaşıyor.

(Pierre) Rusya! Belki de orada Putin'le görüşeceksin!

(Joe) Ya seni çift kişilik bir odaya koyarlarsa ve oda arkadaşın Putin'se? [kahkaha]

S: (L) Putin kök hücre tedavisi yaptırdı mı acaba?

C: Yaptırmış olabilir!

S: (Niall) Yaptırmayı düşünüyor.

(Scottie) O yüzden bir sonraki görev dönemiyle ilgili açıklama yapmadı henüz...

(Joe) Oo! Ortadan kaybolduğu zamanı hatırlıyor musunuz?

(L) İsviçre'deki o yaklaşık 12 günden mi bahsediyorsun?

(Joe) Evet! Kız arkadaşıyla görüşeceğini falan söylemişlerdi.

(L) Ama aslında kök hücre tedavisi oluyordu! [kahkaha] Benimle aynı yaşta ve hala buz hokeyi oynuyor. Aynı yıl doğmuşuz. Aynı yaştayız!

(Pierre) Ayılara biniyor!

(L) Ve buz gibi Rus nehirlerinde kelebek tarzı yüzüyor. Pekala, bu sorunun cevabını aldık. Pierre, senin bu kök hücre meselesi ile ilgili bir sorun vardı değil mi?

(Pierre) Şöyle düşünüyorum: Kök hücrelerimiz var. Vücudumuzun ihtiyacına bağlı olarak, nöronlar, kas vs herhangi bir doku yapmak için kullanabildiğimiz bir hammadde şeklinde. Vücudumuzda zaten kök hücre olduğuna göre neden kök hücrelerimizi kanımıza, özellikle de kemik iliğimize sokmamız gereksin? Belki önce basit bir soru sorabiliriz. Hasta olduğunda kök hücrelerini düzgün bir şekilde kullanmıyorsun, öyle mi?

S: (Pierre) Tamam, mekanizma bloke oluyor. Kök hücre tedavisi bu blokajı açmaya yardımcı mı oluyor?

S: (Pierre) Ve tabi kök hücreleri harekete geçirmeye çünkü kemik iliğinde pasif durumdalar...

C: Ve 4KH saldırılarının bir kısmı tam da buna yönelik.

S: (L) Yani onarma yeteneğinin bloke edilmesi.

(Pierre) Yani doğrudan kana enjeksiyon yoluyla kök hücrelerini harekete geçirmek suretiyle bu blokajı, bu saldırıyı aşıyorsun. Daha önce okuduğun makalede kök hücrelerin etkinleştirilmesinden bahsediyorlardı. Kök hücreleri nasıl aktifleştiriyorlar?

C: Ses ve ışık

S: (Pierre) Sormadığına şaşırdım: bu 12 günlük tedaviden sonra kaç yıl yenileniyorsun?

C: Bireye ve 3 vücut bileşimine bağlı.

S: (L) Yani beden, akıl, ruh... Yani tek bozuk olan parçan bedeninse, o zaman...

(Pierre) Bireyine bağlı ve o durumda bile herşey 20 yıl öncesi gibi olmaz. Arızalı olan parça daha fazla yenilenecek.

(Ark) Doğru mu düşünüyorum bilmiyorum ama bence bu tedavi türü Benveniste'in eğer yakınlarda kızıl saçlı bir kadın yoksa işe yarayan fikirlerine benziyor! Önemli olan teori değil başarı oranı. Bir protokol bazı laboratuarlarda işe yararken, titreşimin birazcık farklı olduğu başka bir yerde işe yaramıyor. Emin değilim ama bu izlenim edindim.

C: İyi nokta.

S: (L) Mesele şu ki, eğer kendimi daha iyi hissetseydim, diğer herşey idare ederdi. 25 kiloluk bir topu sürekli peşinde sürüklemeye benziyor bu. Çok yoruluyorsun!

(Galatea) Sağlık en önemli şey. Hepimizin sağlığı yerinde olsaydı, herşey daha kolay olurdu bir şekilde...

(L) Uğraştığın şey ne olursa olsun.

(Data) Laura hangi kliniğe gitmeli?

C: Bilgi korur!

S: (L) Bence bu cevap sanaydı Data. Moskova'daki klinik kulağa iyi geliyor.

(Chu) Kliniktekilerin bildirmedikleri ve farkında olmamız gereken herhangi bir risk var mı?

C: Minimal. Diğer benzer prosedürlerden daha az.

S: (Joe) Moskova mı olmak zorunda yoksa Slovenya falan olabilir mi?

(L) Moskova'ya gitmemi özellikle tavsiye ettiler çünkü oradakiler Slovenya veya Belgrad veya İsviçre kliniklerindekilerin yapamadıkları şeyleri yapabiliyorlarmış. Ayrıca Rusya biraz daha ucuz.

(Chu) Eski insanların ışık ve sesle yaptıkları şeye mi benziyor bu? Onlar da benzer sonuçlar mı alıyorlardı?

C: Çok yakın.

S: (Pierre) Onlar bunu tarih öncesi taşlarla yapıyorlardı. O frekans kök hücreleri tetikliyordu.

(L) Öyle olduğundan eminim.

(Galatea) Şarkı da söylüyorlardı.

(L) Kök hücre tedavisi yaptırırsam sesimi geri kazanır mıyım?

S: (Galatea) Ben bu tedaviyi yaptırsam sırt ağrım geçer mi?

S: (Galatea) Andromeda?

(Andromeda) Peki benim ağrılarım geçer mi ve enerjim artar mı?

S: (Andromeda) Piyano çalabilir miyim? [kahkaha]

C: Hayır

S: [kahkaha] (Pierre) Onları kandırmaya çalıştın!

(L) Pekala, başka soru?

(Galatea) Çok önemli olmayan bir sorum var. Gördüğüm tekboynuz vizyonlarının herhangi bir önemi var mı?

C: Ümit!

S: (Galatea) Tekboynuzlar her zaman iyi bir işaret.

(L) Tekboynuzlar ümidi temsil ediyor. Ve yoklar. [kahkaha]

(Andromeda) Varlar!

(Galatea) Tekboynuzlar var, değil mi?

C: Bir yerde!

S: (Galatea) Yani ümit bir yerde var ama burada değil.

(Data) Hayır, tekboynuzlar bir yerde.

(L) Ve ümit de bir yerde var olabilir.

(Galatea) Ama görünüşe göre burada değil! [kahkaha]

(L) Yaptığımız hiçbir şeyin siyasi, sosyal veya gezegensel süreçlerde herhangi bir fark yaratmayacağı fikri dolanıyor uzun zamandır aklımda: entelektüel açıdan bunu anlamıştım. Ama son altı ay ila bir yıllık süreçte, duygusal olarak anladım ki yaptığımız şeyi yapmamızın tek nedeni doğru olması. Dünyayı turlayıp duran yıkıcı gücü değiştirme konusunda ümit görmüyorum.

C: Önemli olan sonrası.

S: (L) Bizim yaptığımız şey bu zorlu süreçte bir tohum taşımak mı yani?

(Galatea) Yüzüğü Kıyamet Dağı'nın ateş çukuruna fırlatmak için Mordor'da yolculuk eden Frodo gibiyiz.

C: Yeterince yakın!

S: (L) Pekala, başka soru yok mu? O halde iyi geceler ve bizimle olduğunuz için teşekkürler.

C: Hoşçakalın.

CELSE SONU

Orijinal celse metni: https://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,44200.0.html

fidelista

244 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2017 :  18:39:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
teşekkürler çeviri için.
Go to Top of Page

beyrutkapı

433 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2017 :  19:08:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Gölge vadi uzun sürecek gibi. Seçim hileleri her yerde! Vay gidi Truman Show! Teşekkürler sevgili bozadi.
Go to Top of Page

beyrutkapı

433 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2017 :  19:12:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ayrıca 3 bitene kadar kabus azarak devam edecek sanki. Oyun sahası eşitlendiğinde
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

591 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2017 :  19:31:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Güzel celse. Seçim hileleri her tarafta oluyor demek. Çok ciddi bir saptırma söz konusu ayrıca. Teşekürler bozadi, eline sağlık.
Go to Top of Page

Scyth

1068 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2017 :  20:50:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için teşekkürler.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2017 :  21:16:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için teşekkürler Bozadi.
Go to Top of Page

Gaia

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2017 :  21:53:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için teşekkürler.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1034 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2017 :  23:16:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Ceviri icin tesekkürler sevgili bozadi...

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

Majisyen

287 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2017 :  23:34:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için teşekkürler. Harika bir celse. Dünya'nın düzeleceğini ben de düşünmüyorum. Dörde geçene kadar daha da şiddetlenecek ve en sonunda her şeyin sonu gelecek. Tam bir yıkım, kaos, felaket. O noktadan sonra bir kısım 4BHye bir kısım da 4KHya geçecek. Pek çokları da döngüyü tekrar deneyimleyecek.

Celsedeki tek sıkıntı oy oranlarındaki çelişkili ifadeler. Le Pen'e 60 küsür deyip sonra 50 demeleri. Buradan akıl yürütürsek bu yanılsamalar rakamsal olmayan ifadelerde de gerçekleşiyor olmalı. Yani bir bilgiyi Klar söylese bile akıl süzgecinden geçirmeden kabul etmemek gerek.

Karanlık, ışığın olmadığı yerde vardır.
Go to Top of Page

macka

197 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/05/2017 :  09:33:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler bozadi

Gerçek her zaman gönlünüzün dilediği değildir.Ancak gönlünüz arındıkça onu bulacaksınız,şüphesiz
Go to Top of Page

Tgur

952 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/05/2017 :  11:18:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok teşekkürler Bozadi,
----------------
"C: Önemli olan sonrası.
S: (L) Bizim yaptığımız şey bu zorlu süreçte bir tohum taşımak mı yani?
(Galatea) Yüzüğü Kıyamet Dağı'nın ateş çukuruna fırlatmak için Mordor'da yolculuk eden Frodo gibiyiz.
C: Yeterince yakın!"
-----------------
Yüzüklerin efendisindeki anlatılan macerayla Laura ve takip edenlerin (bu guruba bizleri de sokuyorum)faaliyetlerinin eşleşmesi olarak "yeterince yakın "demeleri çok şeyi ortaya çıkarıyor,
Mordora yolculuk bir bilinmeyenler macerasına atılarak yaşamı sürdürmek ve ileride olabilecek açılımlarda da ayrıca diğerlerine müdahele edebilecek ,veya yardım edilebilecek durumda olabilir miyiz de diyebiliriz ,KH dünyasına kapılmış bir dünyada oldukça zor,

Bu mevzuda hassas nokta, evvela kendimizi bu bilinmeyenler denizinde yüzebilecek bir inançta mıyız bilgileri hazmedebilmiş miyiz i sorgulamakla başlar diye düşünüyorum.Eğer biz inanç frekansında uygun bir titreşime gelebilmişsek başkalarına da olanları izah edebilecek bir konuma gelmiş oluruz ,

Tabiiki bu varsayımlarda ben kendimi örnek olarak düşündüklerimi açıklıyorum başka kişilerin frekans yapısı kendine özgüdür ve aşkındır bilemem..Zira bu celsede Lauraya belirttikleri gibi kök hücre tedavisinde standart iyileşme beklenmemeli şeklinde kapalı bir cevap verdiler ruh,akıl,beden ayrılığı gibi ,
Daha doğrusu kişinin karakteristiğini zihinsel,genetiksel,ruhsal ve eterik beden matrixi oluşturur.

Buradaki telaşımız veya arzumuz, ortaya çıkan bu seçim hilelerinin benzerliği ile masum diyebileceğimiz uyanamıyan insanların ne zaman uyanacaklarını beklemek olmakta ,onu da "bilgi korur"fenomeni altında ahlaksız davranışların çoğalması ve farkedilecek bir bütünlüğe gelmesi ile belki olacaktır ,yani bilgi böyle acıtmalı bir tarzda idrak edilidiğinde korur şekle gelecek olduğunu anlatmak istiyorum..Tabii "bilgi korur"ifadesinin başka varyasyonlarla da izahı var.

Sonuçta ,modora yolculuk yaparken ortaya dökülen maceramsı hal çeşitliliği "bekle gör" den başka faaliyetleri de içeriyor.

Edited by - Tgur on 17/05/2017 10:54:03
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

591 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/05/2017 :  13:15:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Majisyen

Çeviri için teşekkürler. Harika bir celse. Dünya'nın düzeleceğini ben de düşünmüyorum. Dörde geçene kadar daha da şiddetlenecek ve en sonunda her şeyin sonu gelecek. Tam bir yıkım, kaos, felaket. O noktadan sonra bir kısım 4BHye bir kısım da 4KHya geçecek. Pek çokları da döngüyü tekrar deneyimleyecek.

Celsedeki tek sıkıntı oy oranlarındaki çelişkili ifadeler. Le Pen'e 60 küsür deyip sonra 50 demeleri. Buradan akıl yürütürsek bu yanılsamalar rakamsal olmayan ifadelerde de gerçekleşiyor olmalı. Yani bir bilgiyi Klar söylese bile akıl süzgecinden geçirmeden kabul etmemek gerek.

Evet herşey en ince şekilde incelenmeli fakat nerde 60 var 50 var? 52 denmişken 50 diyorlar daha doğrusu küsürat vermedikleri için %2 fark olduğu ortaya çıkıyor.
Go to Top of Page

Majisyen

287 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/05/2017 :  18:43:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gerçek tosun paşa

<blockquote id="quote"><font size="2" face="Trebuchet MS, Verdana" id="quote">Eklenti:<hr height="1" noshade id="quote">Orjinal Mesajı Ekleyen Majisyen

Evet herşey en ince şekilde incelenmeli fakat nerde 60 var 50 var? 52 denmişken 50 diyorlar daha doğrusu küsürat vermedikleri için %2 fark olduğu ortaya çıkıyor.
[/quote]

Ilk tur Le Pen 61 denmis bir daha okursan. Ama cok da onemli degil. Onemli olan ana hatlariyla celselerin uyandirici olmasi.

Karanlık, ışığın olmadığı yerde vardır.
Go to Top of Page

bozadi

8598 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/05/2017 :  11:40:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ben de hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar. Majisyen'e hak veriyorum, Fransız seçimleriyle ilgili verilen rakamlarda bir tutarsızlık var gibi. Hatta sanki bu yüzden "İletişim kurduğumuz Kasyopyalının adını sormadık" gibi tepki geldi. Ad sormayı bir tür bağlantı doğrulama olarak kullanıyorlar sanki. K'ların bile bile yanlış/çelişkili rakamlar vermeyeceklerinden şahsen emin olduğum için, yine alıcı gruptaki bir sorundan kaynaklı bir çelişki olduğunu düşünüyorum.

Ve aynı şekilde, bu tür çelişkilerin celselerde verilen genel bilgi ve/veya ilhamların değerini azaltmadığını düşünüyorum.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

591 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/05/2017 :  14:15:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sorular sorulmadan önce haberleri sıkıca takip edip analiz ediyorlar ve sonra aralarında muhabbet ediyorlar. Bu konuşmalar sırasında elbette bazen çok başarılı bazense tutarsız tespitler yapıyorlardır. Soru sorulduğu sırada daha önce konuştukları bir konuda inancını çok sağlam bir yere oturtan olursa atıyorum oyların yüzdesini tahminen kafasında tutma gibi, karışma olabilir. İsim sorma bu celseler sırasında kilit nokta gibi bir şey. Karşıda olanın isminin öğrenilmesi çok büyük önem arz ediyor. Karşı taraf ismini vermez konuyu değiştirirse hayra alamet olmadığı şeklinde yorumlanıyor ve celsenin -eğer KH bir varlıkla pazarlık yapılma amacı yoksa- kesilmesi tavsiye ediliyor.
Go to Top of Page

Tgur

952 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/05/2017 :  16:33:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

S: (L) Bir keresinde bu bağlantı kaynağını kişisel meseleler için kullanmanın, onu bozulmuş bir KH kaynağına çevireceğini söylemiştiniz. Bu kaynağı bazen kişisel meseleler ve sorular için kullandık. Bu herhangi bir şekilde bilgi akışını bozdu mu ve KH moduna doğru kaydırdı mı?
C: Yalnızca aşırı olduğunda.
--------------------------------------
Bu Fransa seçimindeki karışık yüzde verme işini bir de bu K. celse bölümü ile değerlendirelim,İlk başta sorulan sorunun kişisel olup olmadığı konusunda karar verilmelidir bence kişiseldir her nekadar dünya siyasetini ilgilendiren bir konu olsa da celsede bulunan dostların mekanı Fransadır,kişisel endişelerin devrede olduğu gerçeğidir.

Verilen cevaptaki tutarsızlık konusunu nicelik nitelik ikilemi ile değerlendirirsek nicelik yani sayısala düşkünlük bulunduğumuz yoğunluğun sınırlayıcı ortamını barizleştiren bir husustur ve K. ların verdikleri bilgiler yolu ile netlik değil bazen puslu görüntülere de alışma işine yani bilinç üstüne kayacak özelliklere alışmamız konusuna geçmemiz gerektiğini anlıyorum,

Zira bu konuda asli durum seçim neticeleri üzerine oynama halidir..

Hadisenin özünde bu aladatım sisteminin kişilerin ne zamana kadar kabullenip kabullenmemesi yatmaktadır..

Go to Top of Page

Aoibheann

201 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/05/2017 :  14:35:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Her sey kotuye variyor evet ama en bastan dendigi gibi "olmasi gereken oluyor". Yeniden baslamak icin son olmasi gerekli. Uyandirici ve "ümit" verici bir celse olmus. Tesekkurler Bozadi. Ceviri mukemmel.
Go to Top of Page

ogeday

122 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/05/2017 :  13:05:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Gecen gun Fransa da bir musluman gocmenin ramazan ayinda icki satiyor diye bir dukkana saldirmasi Avrupa icin planlanan oyunun yavas yavas basariya ulastigini gosteriyor.Tepki gosteren insanlari medya araciligi ile fasist ilan edicekler.Bakin bizim hizmetin hizmetkari American medyasinda ne kadar magdur gosterildi.Ve K lara sorulan bir soruyu hatirladim"Eminem onlardan mi yoksa degil mi" sorusuna verilen yanit eger populerse istemesede onlara hizmet ediyordur olmustu.Gorunuse gore Obama yonetimini begenmeyen Charlie Rose bile onlardan,hatta muhalifim diye ortalarda gezip 11 eylul hakkinda Pentagonu savunan Bill Maher de
https://www.youtube.com/watch?v=RzoXLsVF2yM
Go to Top of Page

bozadi

8598 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/06/2017 :  09:26:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet, maalesef "onlar" adına çalışan pek çok muhalif görünümlü tip var sanırım ogeday.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,52 saniyede oluşturuldu.