Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 25 Ağustos 2006
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

Majisyen

286 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/05/2017 :  22:23:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
25 Ağustos 2006

Laura, Ark, Perceval, Andromeda, Mr. Scott, Konuk:SD, Atriedes, Alana, Galahad

S: Merhaba?

C: Gökkuşağının üzerinde.

S: Bu akşam kim bizimle?

C: Ronnjia

S: Ve nereden iletim yapıyorsunuz?

C: Kasyopya/Aslan.

S: “Gökkuşağının üzerinde” neyi ifade ediyor?

C: Dünya’nın sonu/4. yoğunluk.

S: (Perceval) Bu Dünya’nın sonu yakın demek mi?

C: Bir yerde!

S: (Perceval) Tamam {duyulmuyor} zaman döngülerine işaret ediyor. (Laura) Şey, sormak istediğim ilk soru… {Andromeda’ya} belki senin sorman daha iyidir. (Andromeda) Büyükannenin durumu nasıl olacak? İyi olacak mı?

C: Çok olası.

S: (Laura) Bu, gerçekten spesifik bir soru değil. (Andromeda) Pekala. Şey, tamamıyla iyileşecek mi?

C: O kadar olası değil.

S: (Andromeda) Buraya gelecek kadar iyi olacak mı?

C: Derhal mi? Hayır.

S: (Andromeda) Onu buraya getirme hakkında düşünmek iyi bir fikir mi?

C: Şu an değil.

S: (Laura) Peki, bir huzurevi mi yoksa erkek kardeşim ve karısıyla mı?

C: Zor bir seçim, ama normal bir ev hanesinin sunamayacağı bakımı görmek zorunda.

S: (Laura) Tekrar konuşabilecek mi?

C: Minimal derecede.

S: (Laura) Tamamıyla bilinçli mi ve tüm zihniyle farkında mı?

C: Çoğunlukla, biraz kapasite kaybı.

S: (Laura) Tamam, o zaman. (Andromeda) Bu durumu genel olarak nasıl ele alacağımıza dair herhangi bir tavsiye var mı?

C: Gelişmelerin karar vermesine izin verin.

S: {Laura ve Andromeda, A***** hakkında soru sorup sormamayı tartışıyor.} (Perceval) Andromeda’nın sırt ağrılarına ve göğüs problemlerine neyin sebep olduğunu bilmek istiyorum.

C: Çoğunlukla stres.

S: (Andromeda) Kemik uzmanı ziyareti faydalı olacak mı? Çoğunlukla… fiziksel bir şeyle mi alakalı? (Perceval) Hayır, bu, stres.

C: Meditasyon, bu durumda çözüm.

S: (Perceval) Meditasyon… (Galahad) Seni strese sokan şey üzerine meditasyon yap. (Laura) Onu strese sokan şeyi sormayın, tanrım, bütün bir günümüz yok. (Galahad) Hayır, hayır, hayır… bu değil… Perceval, ne üzerinde meditasyon yapması gerektiğini söylüyordu. Ben de, onu strese sokan şey üzerine diyordum. (Perceval) Tamam, hatırlamak zorundasın… (Laura) Pekala. Sıradaki? (Atriedes) Pekala. Ben, devam edeceğim. Çinlilerde enerji hareketleri, beş tane. Budistlerde biraz farklı. Hangisi doğru ya da ikisi de yanlış mı? (Laura) Bu, iki soru öncelikle. Ve o kadar spesifik değil. Parçalara ayır. (Atriedes) Çinlilere göre, beş enerji hareketi var. Doğru mu?

C: Yeterince yakın.

S: (Atriedes) Fazladan iki meridyen, yozlaştırma için mi yoksa daha iyi yapmak için mi eklendi?

C: Yozlaştırma, başka bir alanın öğelerini ekleme.

S: (Atriedes) Birisi bir basınç noktasına vurduğunda ve birini nakavt ettiğinde, kişinin bilinçsizleşmesinin sebebi nedir?

C: Merkezi sinir sistemi şoku.

S: Yani hiç de basınç noktalarıyla alakalı bir şey değil.

C: Evet.

S: Ama beş enerji döngüsüyle alakası var mı?

S: (Laura) Pekala. Hadi. Hadi bazı soruları halledelim burada. (Ark) Belki ben devam edeceğim. Bazı sorular soracağım. Başım belada. Peki, benim sorum: Başım belada çünkü sırada ne yapmam gerektiğinden emin değilim ve üç olasılık görüyorum. Olasılık bir, ampulü yapmada işe yaramayan çeşitli yollar denediğim bu kuantum sıçramaları üzerinde çalışmaya devam etmek. Hiçbir şey işe yaramıyor. Mevcut fikirlerimin hiçbiri işe yaramıyor yani burada ilerlemenin hiçbir yolunu göremiyorum ama ampul yapmayı denemeyi sürdürebilirim. Ama belki bu, doğru yol değil. Sıradaki seçenek, seçenek B, eski dalga projesine yönelmek, ama öyleyse, başka sorularım olacak. Ve seçenek C, tamamıyla farklı bir şey yapmak.

C: Belki dalga burada soru birin cevabına yönlendirecek.

S: (Ark) Devam etmek isterim. Eğer dalga seçenek bire yönlendirecekse, diyelim, belki, ama o zaman dalga üzerinde düşünmeye başladığımda, dalganın birinci seçeneğe yönlendirdiğini düşünmüş olsam bile, dalganın seçenek birde olmayan yeni bir çekim teorisine yönlendirebileceği fikrine sahiptim. Diğer düşüncem de doğru mu?

C: Evet ve evet.

S: (Ark) Pekala. Göreceğiz. (Konuk:SD) İki seçeneğim var. Öylece istifa edip bununla barışık mı olayım yoksa bazı finansal avantajlar mı kazanmaya bakayım?

C: Yılan gibi bilge olarak kazanabilirsin.

S: (Konuk:SD) Dikkat etmem gereken özel bir düşman var mı?

C: Baş harfleri, CH.

S: (Laura) Bu baş harflerle birisini biliyor musun? (Konuk: SD) D**** isimli patronum, onun hemen üzerinde bu… (Konuk:SD'nin aklına kimse gelmiyor… düşünüyor) Ah! “Bankada” demedim. (Perceval) Sorduğun sorunun cevabını aldın. Sorun, spesifik değildi. Spesifik değilsen, o zaman bu çok geniş. (Konuk:SD) Tamam. Eylül sonunda bankadan ayrılmaya mı bakmalıyım?

C: Belki. Ama sıradışı bir gelişme, geciktirebilir.

S: (Konuk:SD) En geç ne zaman Fransa’da olmalıyım?

C: Son tarih Nisan.

S: (Galahad) “Son tarih”. Tanrım! (Perceval) Dolu bir cevap. (Galahad) “Son tarih” sadece Konuk:SD için mi geçerli yoksa daha genel mi?

C: Genel.

S:(Mr. Scott) Oh, harika! (Alana) Son tarih ne anlamda? (Perceval) Kulağa ne gibi geliyor? Son tarih.

C: Bekle ve gör.

S: (Andromeda) Bunu demeyi seviyorlar! (Perceval) Bu, onların favori cevapları. (Gülüşmeler) (Konuk:SD) Burada bulunmam mı daha işe yarar yoksa beklemek…

C: Mevcut pencere ve yakındaki gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda, soru kendi kendini cevaplayacak.

S: (Laura) Bize bir şey vermiyorlar, değil mi? (Konuk:SD) Sadece çok, çok bilgece. (Laura) Evet. Bence dedikleri her şeyi açık tutuyor. (Perceval) Ama yıl sonuna kadar bir yere taşınman gerekip gerekmediğini bilmen gerekiyor. (Galahad) Konuk:SD için bir gelişme olması hakkında konuştuğunuzda, bu Konuk:SD için mi yoksa daha genel mi?

C: Konuk:SD…

S: (Mr. Scott) O zaman genel olarak son tarihimiz Nisan. (Galahad) Ama çok yakında bir gelişme olacağını söylediler. (Mr. Scott) Oh, doğru. (Atriedes) Görüşmek üzere, ahbap. (Gülüşmeler)

C: Hiçbir zaman öfkeli bir kadının planlarını küçümsemeyin.

S: (Herkes) Ooh! (Konuk:SD) M****?

C: Bu fazla açıklayıcı olurdu.

{Konuk:SD’nin akabindeki soruları ve yanıtlar gizlilik sebebiyle silindi.}

S: {Gülüşmeler} (Perceval) Bu Evren’in bir kanunu. (Galahad) Hepimiz bunu yaşadık mı yaşamadık mı? (Laura) Bu kadarı yeterli. Sıradaki. Başka bir şey, herhangi biri? (Alana) Bilmiyorum. Soracak çok sorum var, ama hepsi genel. Kafamda spesifik bir şey oluşturamıyorum. (Atriedes) Ben oluşturuyorum. I Ching’in DNA’ya bağlı olduğunu söyleyen şu elemanlar, manyak mı?

C: Hayalci.

S: (Laura) Bir şey sormayacak mıydık? (Konuk:SD) İslam. (Laura) Evet, buydu. (Galahad) Ve Eylül’ün ikisindeki şey. (Laura) Oh, evet. Ne yapmalıyız? (Galahad) Eylül’ün ikisi olduğuna dair hesaplamalarda doğru muyuz?

S: Elvis’in portal aracılığıyla gelecek olması hesaplamalarında doğru muyuz? {Gülüşmeler} (Perceval) Eylül’ün ikisinde ne olacak? Yani şey dışında…

C: Çakraları birleştirmeyi deneyin.

S: (Perceval) Kim, biz mi? (Mr. Scott) Karaoke!

C: Fena fikir değil.

S: {Gülüşmeler} (Perceval) Pekala. Yani hepimiz yapacağız. (Atriedes) En elverişli olan herhangi bir şarkı? (Perceval) John Lennon’dan “Imagine”. (Alana) Bu, düşündüğüm şeydi. (Atriedes) Yoksa "Shake it up, baby" mi? (Perceval) "The Devil Went Down to Georgia." (Atriedes) Evet! "Wooly Bully!" (Herkes) Hayır! (Perceval) Bunun neyi çekebileceğini biliyor musunuz?

C: Biraz meditasyonun zararı olmaz.

S: (Perceval) O gün, hep beraber mi?

S: (Perceval) Psikomantiyumda mı?

C: Hayır. Dışarıda.

S: (Andromeda) Peki ya dönmek?

S: (Perceval) Herhangi özel bir yer? Yani, çimlerde mi olmalı.

C: Arkada, yeraltı suyunda.

S: (Andromeda) Saat yönünün tersi yönde mi, saat yönünde mi?

C: Farklı hareketler. Hangisi her birinize doğru hissettiriyorsa.

S: (Mr. Scott) Arkada yeraltı suyunda anlama geliyor? (Perceval) Dışarıda, arkada, su akıntılarının geldiği yeraltı suyu. (Laura) Mağara’dan geçip gölete giden yeraltı akıntımız var. (Mr. Scott) Yani hepimiz orada arkamıza yaslanıp meditasyon yapacağız ve komşuların bizi izlemediğini umacağız. (Perceval) Ve dönecek, dönecek, döneceğiz. (Galahad) Dönmek ve meditasyon yapmak. (Perceval) Dönmek ve meditasyon yapmak. Semazenler gibi mi?

C: Büyük bir ateş yakmak güzel olur. Zeytinyağını kullanın.

S: (Gülüşmeler) (Galahad) İsrail zeytinyağını kullanalım. (Perceval) Zeytinyağını kullanmanın harika yolu! Ateşte kötülüğü yakacağız. Ateş onu dönüştürecek. Kan dökülerek, kötü bir yolla elde edilmiş o zeytinyağını alıp onu ateşte yakacağız. (Ark) Önce kaidenin üzerindeki anıtı düzeltmemiz gerekmiyor mu, dikleştirmemiz? (Andromeda) Onu indirmeliyiz.

C: İyi fikir.

S: (Perceval) Doğrultalım mı? (Ark) Evet. (Galahad) Azize Theresa’yı düzeltelim. (Mr. Scott) Bu yarın için bir proje. (Perceval) Hepimiz oraya gideceğiz ve o heykeli doğrultacağız. (Laura) O şey ağır! (Perceval) Tüm ihtiyacımız olan bir traktör ve bir halat. (Mr. Scott) O traktör küçük bir yokuşu bile çıkamaz. (Perceval) Uzun bir halat, bilirsin. Belki komşuya büyük traktörü getirtebiliriz. Ona istediğimizi söyleyin… (Perceval) Hayır, bunu biz yapabiliriz. (Galahad) Evet. “Ayın ikisinde ne yapıyorsun komşu?” diye sorarız. (Perceval) Sadece takılıp bir parti yapacağız, biraz meditasyon ve dönme. (Galahad) Ve bir ateş. (Perceval) Biraz zeytinyağı yakacağız. Bilirsin, gülüşme, eğlenme. (Andromeda) Diğer insanların buna katılması iyi olur mu, dünya çapında bir etki yapar mı?

S: (Konuk: SD) Benim o tarihte Singapur’da birşey yapmamı tavsiye eder misiniz?

C: Kesinlikle. Ama M***’ye nedenini söyleme.

S: (Konuk:SD) Ne yapmalıyım ve nerede yapmalıyım?

C: Barbekü?

S: (Konuk:SD) Barbekü mü? (Perceval) Bu, sembolizm. Ateş yakma nedenin. M****’ye söyleme; o kömürler aslında ateş. (Konuk:SD) Nerede?

C: K**** ile dön. Dışarıda, doğal bir parkta. Barbekü sadece ateş için mazeret.

S: (Laura) Doğada barbekü alet-edevatı olan bir park var mı? (Konuk:SD) Doğu sahilinde bir park var. (Laura) Çok insan var mı? (Perceval) Bir yürüyüş için gidebilirsin. “K***, hadi, kendi etrafımızda dönelim” diyebilirsin. (Laura) Barbekülü bir balkonunuz var mı? (Konuk:SD) Hayır. (Perceval) Hayır, bir parka gidebilirler. (Konuk:SD) Doğu Sahil Parkı. (Laura) O zaman bir yürüyüş için gidin ve biraz dönün. Bilirsin, dönüp yere düşmek. (Konuk:SD) K*** ve ben dışında biri olmalı mı?

C: Pek değil.

S: (Andromeda) Peki ya müzik? Herhangi bir müzik olmalı mı? (Mr. Scott) Pink Floyd?

C: Kelt her zaman iyidir. Gayda müziğin var mı?

S: (Perceval) Gaydacımız var mı? (Galahad) Michael Collins? (Laura) Kötü bir mektup yazdım ona bugün. (Galahad) Öyle mi? (Laura) Evet. Şu röportajı dinledim ve ona kendisinden utanması gerektiğini söyledim. (Konuk:SD) Peki gayda? (Laura) Yanına taşınabilir bir radyo al ve gaydalı güzel bir müzik dinle. O tuhaf gaydaya ne deniyordu? (Perceval) Uilleann pipes. (Konuk:SD) Riverdance gibi. (Laura) Evet. (Konuk:SD) Günün hangi zamanı bunu yapmalıyım?

C: 2241 UT.

S: (Konuk:SD) 2241 UT. (Laura) Greenwich zamanı. (Galahad) Yani senin için Pazar günü olacak. (Konuk:SD) Evet! Sabah saat beşte! (Gülüşmeler) (Laura) Öyle mi? Bir Pazar günü sabah saat beşte mi? (Konu:SD) 2241 UT Greenwich zamanı. Yani sekiz saat ekliyorum. Yani Pazar sabahı 6:41'de. K*** ile bir Pazar saat 6:41'de bir barbekü için dışarı mı çıkmam gerekiyor? {Gülüşmeler} (Laura) Domuz pastırması! (Galahad) Kamp yapmaya gidin. (Atriedes) O gece kamp yapmaya gidin. (Galahad) K***’yı o gece kamp yapmaya götür. (Alana) Singapur’da kamp yapabileceğiniz bir yer var mı? (Konuk:SD) Evet. (Mr. Scott) Harika bu… İşte bu. Ama M*** kamp yapmaya gelmeyecek. (Perceval) Kamp yapmaya giden bir baba ve oğuldan daha doğal olan nedir? (Laura) Ve sabahleyin domuz pastırması pişirecek bir ateş yakmaktan. Oldukça erkenden. (Perceval) Erken kalkalım. (Konuk:SD) Güneş yükselmeden önce! (Laura) Ve egzersiz yapmalısınız çünkü bu bir çeşit… Şu dansın adı neydi? (Atriedes) Tai chi. Bir tai chi egzersizi o. (Konuk:SD) Her neyse! Her neyse! (Perceval) K****’ya şafak söktüğünde erkenden kalmanız ve Güneş’in yükselişini izlemeniz gerektiğini söyle. (Laura) Ve bu tai chi'yi yaparak kendimizi Güneş’in yükselişini izlemek için hazırlayacağız. Dönme. (Mr. Scott) Ve barbekünüz var. (Laura) Bu arada ızgaranın üzerinde pişen domuz pastırmanız olacak. (Konuk:SD) Yani senaryo bu. K**** ve ben, Singapur’da Doğu Sahili Parkı’nda Singapur zamanıyla Pazar günü 3 Eylül’de 6:41'de dönüyoruz, yapmam gereken şeye yakın bir yerde mi olacağım?

C: Oldukça yakın!

S: (Gülüşmler) (Atriedes) Bu, gerçek bir meydan okuma. (Perceval) Çılgın bir gidişat olacağını söylediler. Sadece detayları söylemediler! (Laura) Şöyle bakalım. Eğer bir şey yapmazsanız, çılgın bir gidişat olacak! (Konuk:SD) Evet. Tamam. (Laura) Bunun gibi birkaç garip şey yaparsanız, bunu daha az çılgın yapabilir. (Konuk:SD) Herhangi bir şey için dikkat etmeliyim? Veya bunu mu yapayım? Ne kadar süre için bunu yapmalıyım? (Laura) Neyi? (Konuk:SD) Sahilde gündoğumundan önce K*** ile dönmeyi.

C: 33 defa.

S: (Konuk:SD) El tutuşarak dönme mi? Yoksa bireysel mi. (Laura) Bireysel dönme. Nasıl döndüğümü bilmek ister misin? (Konuk:SD) Bunun gibi kollar dışarı mı?(Kollar düz dışarı.) (Laura) Hangi el yukarı? Bence sol el avuç içi yukarı, sağ el avuç içi aşağı. (Andromeda) Her bireyin kendisine göre. (Laura) O aynı kalıyor. Ve yaptığım şey sola dönüyorum, saat yönünde ve eline bakıyorsun. Elini izle. (Perceval) Elini izlemek sersemleşmeni engeller. (Laura) Evet sürekli ellerine bakıyorsun çünkü… (Galahad) Ve sonra bitirdiğinde, avuç içlerini göğsünün ortasında bunun gibi bir araya getiriyorsun ve çok güçlü bir şekilde birbirine bastırıyorsun. Bu da baş dönmesinden hızlıca kurtulup merkezlenmene yardım ediyor. (Laura) Ben hep suda aşağı yukarı hareket etmekten zevk almışımdır. (Andromeda) Veya zeminin üzerinde. (Laura) Dönmemi hep havuzda yaptım. (Perceval) Seninki kolaymış. Oğlunla birlikte bir kamp gezisinde olacaksın ve şafak söktüğünde kalkacaksın ve bu yapması eğlenceli bir şey. Diyebilirsin ki, “K***, şu Sufileri bilirsin, dönen dervişler.” Sana bir cevap vermiyorum. Diyorum ki, onumuz aşağıda olacağız, çamurun arka tarafında muhtemelen! Ve komşular belki oradan geçiyor olacaklar veya arazideki insanlar bizi izliyor olacaklar! (Laura) Aşağı gitmeliyiz ve noktamızı seçmeliyiz ve onu temizleyip hazırlanmalıyız, ateş yakmalıyız ve her şeyi hazırlamalıyız. (Konuk: SD) K*** ile mi kamp yapmalıyım?

C: Neden olmasın, işe yarar!

S: (Laura) Her ne işe yararsa. (Perceval) İşe yarayanı yap. (Laura) Peki neden suratın asıldı? (Konuk:SD) Gerçeklikle yüzleşmek zorunda olmak. Güzel, uygun bir yolunu bulabileceğimi sandım.

C: Kendini beğenmişlik her zaman başını belaya sokar.

S: (Perceval) Bu gerçekten sert bir cevap. {Şahsi tartışma silindi} (Konuk:SD) Tamam. Diyelim ki kalıyorum, Fransa’ya taşınmıyorum, İngiltere’ye taşınıyoruz. Hangi ay eşyaları yollamalıyım?

C: Kasım.

S: (Konuk:SD) Başka hangi hazırlıkları yapmalıyım?

C: Arkadaşlar edin, insanları etkile, kendini beğenmişliği kontrol altına al, gözden geçirme yap.

S: (Alana) Gözden geçirme derken? (Konuk:SD) Hayatına bakmak. (Galahad) Hayatını gözden geçirmek ve kendine bakmak. (Laura) Merhamet olmaksızın ve kendine acımaksızın. (Perceval) Kendinin gerçekçi bir değerlendirmesini ediniyorsun. (Alana) Gözden geçirmenin hepsini bir kerede bir anda yapmak mı daha iyi yoksa yavaşça, yavaşça daha küçük adımlarla yapmak mı?

C: Niyetin bedeni terk etmek olmadıkça, hepsini bir kere yapman imkansız.

S: (Alana) Teşekkürler. (Perceval) Şoktan ölürdün. (Konuk:SD) Odaklanmam gereken spesifik şeyler var mı?

C: Varsayımlar ve illüzyonlar, tahmin.

S: (Laura) Diğer insanların seninle aynı şekilde hissettiğini sanmak ve tahmin etmek. Uğraştığımız şey bu. Zor bir mesele. (Konuk:SD) Yani diyorlar ki kendimi bir sıkıntının içine soktum ve geçmişte aynı sıkıntıya girme şekillerime bakmaya ve kendimi kurtaracak bir yol bulmaya ihtiyacım var. (Laura) Evet. (Konuk:SD) Tamam. Yani ilk şey durumu değerlendirmek ve ayırmaya ihtiyacım olduğunu anlamak. Bu, ilk şey. Bunu kabul etmem lazım. Anlamam gereken ikinci şey o duruma nasıl düştüğüm çünkü bu, nasıl ondan çıkacağım hakkında bir ipucu verecek. (Alana) Dışarıdan durumu görebiliyor musun?

(Andromeda) Hava bu geçen yıl biraz garipti. Daha kötü olacak mı?

C: Erken kar bekleyin.

S: (Perceval) Bu dediğim şey! Size diyorum! Doğrudan kışa gireceğiz! (Andromeda) Hayır!!! (Perceval) 3 Eylül! Hayır, 2 Eylül, kar. (Alana) Hayır, uçakta olacağım! Eve güvenli bir yolculuk yapacak mıyım?

S: (Perceval) Karda dans ediyor, karda dönüyor olacağız. (Laura) O kadar erken kar yağacağını zannetmiyorum! (Galahad) Kar yaratacağız. {Şahsi diyaloglar silindi.}

S: {Gülüşmeler} (Alana) Ülkemden taşınmam mı gerekiyor?

C: Er ya da geç.

S: (Perceval) Erkenden taşınmaya karar verebilirsin veya sonradan taşınmak zorunda kalabilirsin. (Laura) Hadi “İyi geceler, Gracie” diyelim. Kolum yoruluyor. Gerçekten sormak zorunda olduğunuz herhangi bir şey? (Mr. Scott) İyi geceler, Gracie.

C: İyi geceler.

Celse Sonu.

Orijinal celse metni: https://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,20280.0.html

Karanlık, ışığın olmadığı yerde vardır.

Majisyen

286 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/05/2017 :  22:27:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kontrol okumasını yapıp celseyi daha okunabilir kılan çok değerli bozadi dostuma teşekkür ederim.

Go to Top of Page

bigsenfoni

1028 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/05/2017 :  22:41:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Tesekkürler arkadaşlar

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

bozadi

8550 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/05/2017 :  00:22:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Maalesef celse okuyucular için belirsiz nitelikte pek çok konu ve ifade içeriyor.

Ama K forumda celseden sonra yapılan bir açıklamada, 2 Eylül'de kutlanan olayın, yanlış anlamadıysam Ay'la ilgili 19 yılda bir gerçekleşen "metonik" bir döngü olduğuna değinilmiş. Müsait zamanımda başka açıklama olup olmadığına bakacağım.
Go to Top of Page

Majisyen

286 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/05/2017 :  01:19:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bozadi

Maalesef celse okuyucular için belirsiz nitelikte pek çok konu ve ifade içeriyor.

Ama K forumda celseden sonra yapılan bir açıklamada, 2 Eylül'de kutlanan olayın, yanlış anlamadıysam Ay'la ilgili 19 yılda bir gerçekleşen "metonik" bir döngü olduğuna değinilmiş. Müsait zamanımda başka açıklama olup olmadığına bakacağım.

Evet. Gerçekten de çeşitli şeylere çok fazla dolaylı gönderme var. Bazı deyimsel ifadeler de durumu bulanıklaştırıyor. Ayrıca diğer celselerle kıyaslarsak epey şahsi soru içeriyor.

Go to Top of Page

Tgur

937 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/05/2017 :  08:45:34  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler arkadaşlar,
Bence kanal kişisel sorularla ısınmış durumda, K.lar meditasyon tavsiye ediyorlar,zira özellikle sufi dönmeleri,yani semazenlerin dönüşleri.
Böylece şahsiyetten uzaklaşmaları sağlanmış bir duruma gelecekler diye düşünüyorum.

Tabii ki burada bize bilinçte tarif edilemez genişlik sağlayan kişileri tenkit etmek haddimize düşmez ,maksadım aşırı kişiselleşmekte zannettiğimiz olan bir pozisyonda K.ların büyük bir nezaket gösterdiklerini vurgulamak olarak düzeltiyorum.

Edited by - Tgur on 19/05/2017 10:38:42
Go to Top of Page

beyrutkapı

433 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/05/2017 :  11:56:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için teşekkürler arkadaşlar
Go to Top of Page

Scyth

1068 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/05/2017 :  09:57:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri için teşekkürler.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

584 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2017 :  13:14:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler elinize sağlık. Tüm celselerin çevirisi tamamlandı mı?
Go to Top of Page

bozadi

8550 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2017 :  13:34:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gerçek tosun paşa

Teşekkürler elinize sağlık. Tüm celselerin çevirisi tamamlandı mı?
Daha önce çıkardığımız eksik celse listesine göre çevrilmemiş sadece 2 celse kaldı:

6 Eylül 2006

21 Mart 2008
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

584 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2017 :  14:12:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Süper olmuş o zaman yayınlanmış tüm celseler bitecek.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,5 saniyede oluşturuldu.