Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Önerileriniz
 Putin Röportajı
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

Scyth

1035 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/07/2017 :  01:30:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
http://dizilab.net/the-putin-interviews/sezon-1/bolum-1

http://dizilab.net/the-putin-interviews/sezon-1/bolum-2

http://dizilab.net/the-putin-interviews/sezon-1/bolum-3

http://dizilab.net/the-putin-interviews/sezon-1/bolum-4

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.

bozadi

7033 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/07/2017 :  11:55:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok teşekkürler Scyth.
Go to Top of Page

beyrutkapı

405 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/07/2017 :  15:28:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu röportajdan haberim yoktu.hepsini izledim. Teşekkürler scyth. Putin'in bu kadar duygularına hakim olması muhteşem. Ömrü uzun olsun.
Go to Top of Page

Gaia

90 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/07/2017 :  15:10:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
teşekkürler, bende ne zaman internete düşer acaba diyordum :)
Go to Top of Page

bigsenfoni

891 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/07/2017 :  02:23:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bugün hepsine bakma/okuma fırsatım oldu teşekkürler

Kalbinde cözülmeden kalan herşey icin sabırlı ol.Cevapları şimdi arama.Şu anda cevaplar sana verilmez,cünkü sen henüz onlarla yaşayamazsın.Bu,herşeyi o an yaşama meselesidir.Şu anda soruyu yaşaman gerekiyor.Belki daha ileride,farkına bile varmadan,günün birinde kendini cevabı yaşarken bulacaksın.(Rayner Maria Rilke)

Kalbiniz temiz,gözleriniz acik olsun kardeslerim!!!Bize heryer matrix...!Hasaki Osaka
Go to Top of Page

Astre

86 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/07/2017 :  16:26:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bana mı öyle geliyor yoksa Putin konuşmalar sırasında çok mu gergindi?
Go to Top of Page

bozadi

7033 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/07/2017 :  20:33:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Astre

Bana mı öyle geliyor yoksa Putin konuşmalar sırasında çok mu gergindi?
Henüz yalnızca 1. bölümü izleyebildim.

Gerginlik mi demek lazım, ciddiyet mi demek lazım, evet, var öyle birşey ama bunu anormal bulmuyorum şahsen. Ülkesini çok berbat durumlardan bugünkü durumuna getirdi. Ve ABD-Avrupa-NATO/İlüminati tarafından her anlamda yoğun baskı altında sürekli olarak. Tüm dünya insanlığının bugününü ve yarınını birinci dereceden etkileyen çabalarda bulunuyor ve bu koşullarda oldukça başarılı olduğu da söylenebilir. Tabi ki kurusuz, hatasız olduğunu iddia etmem ama resmen Global Şeytanlarla mücadele eden bir şövalye gibi yaşıyor bence. O kadar gerinliğe, yoğun çalışmaya ve strese rağmen gülmeyi, espiri yapmayı, yani hayatın o basit ve güzel çocuksu yanına da kapalı değil bence kesinlikle.
Go to Top of Page

Astre

86 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/07/2017 :  00:40:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Henüz yalnızca 1. bölümü izleyebildim.

Gerginlik mi demek lazım, ciddiyet mi demek lazım, evet, var öyle birşey ama bunu anormal bulmuyorum şahsen. Ülkesini çok berbat durumlardan bugünkü durumuna getirdi. Ve ABD-Avrupa-NATO/İlüminati tarafından her anlamda yoğun baskı altında sürekli olarak. Tüm dünya insanlığının bugününü ve yarınını birinci dereceden etkileyen çabalarda bulunuyor ve bu koşullarda oldukça başarılı olduğu da söylenebilir. Tabi ki kurusuz, hatasız olduğunu iddia etmem ama resmen Global Şeytanlarla mücadele eden bir şövalye gibi yaşıyor bence. O kadar gerinliğe, yoğun çalışmaya ve strese rağmen gülmeyi, espiri yapmayı, yani hayatın o basit ve güzel çocuksu yanına da kapalı değil bence kesinlikle.

Haklısınız, ancak bana göre bir gariplik/sıkıntı var. Ek olarak Putin cinsiyetçi sanırım..
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/07/2017 :  22:12:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Paylaşım için teşekkürler...

Tam olarak hangi söylediklerine,davranışlarına ya da mimiklerine göre böyle bir sonuca vardın Astre?
Go to Top of Page

Astre

86 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/08/2017 :  11:52:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Cinsiyetçi konusunu ilk bölümde kadınlar hakkında söylediği şeye dayanarak söylüyorum, davranışlarında genel olarak bir gariplik var, teker teker hangi dakika/saniye şeklinde bulmakla uğraşmak istemiyorum, incelerseniz fark edersiniz.
Go to Top of Page

Scyth

1035 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/08/2017 :  17:33:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Putin Sezar'ın grubundan geliyor neden davranışlarında bir gariplik olsun ki. Son derece dürüst ve samimi bir şekilde röportajı vermiş.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

Scyth

1035 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/08/2017 :  17:38:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu arada bölümler telif hakkı nedeniyle kaldırılmış umarım şimdiye kadar hepsini izlemişsinizdir.

Go to Top of Page

exores

27 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/08/2017 :  18:26:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tuh izleyemedim. Telif hakki ve Putin yaman bir celiski bence.
Go to Top of Page

bozadi

7033 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/08/2017 :  19:14:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
En azından şu an izlenebiliyor (video oynatma düğmesine ilk tıklamada yeni bir sekmede reklam açıyor):

http://www.dizigod.com/the-putin-interviews/the-putin-interviews-1-sezon-1-bolum
http://www.dizigod.com/the-putin-interviews/the-putin-interviews-1-sezon-2-bolum
http://www.dizigod.com/the-putin-interviews/the-putin-interviews-1-sezon-3-bolum
http://www.dizigod.com/the-putin-interviews/the-putin-interviews-1-sezon-4-bolum

Türkçe altyazıyı farklı bir renkte yapsalarmış keşke. İngilizce altyazılar nedeniyle takibi zorlaşmış.
Go to Top of Page

bozadi

7033 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/08/2017 :  22:58:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sanırım üstteki linkler de geçerliliğini yitirdi.

Bir alternatif olarak, https://gostream.is/film/the-putin-interviews-season-01-21051/watching.html sitesinden İngilizce altyazılı olarak izlenebilir. Açılan video ekranının altında 4 bölüm için alternatif izleme linkleri verilmiş, en azından şu anda öyle.

Türkçe altyazılı olarak izlemek için yapılabilecek şeylerden biri olarak, yardımcı bir program aracılığıyla yukarıdaki gostream sitesinden veya gostream videolarını indirmeye yarayan başka bir web sitesinden ilgili bölümler bilgisayara indirilip, Türkçe altyazı sitelerinin birinden de bu belgeselin altyazı dosyaları indirilip uygun bir video oynatıcıyla izlenebilir.

Ben yukarıdaki siteden, belgeselin bölümlerinden birini indirdikten sonra google'da Türkçe altyazısını arayınca ilk sonuç olarak çıkan turkcealtyazi.org sitesinden belgeselin altyazılarını indirdim ve mpc (media player classic) programında videoyu ve altyazıyı birlikte açarak izledim. Programda altyazı rengini değiştirme olanağı da var, böylece orijinal belgeselde Rusça için yerleştirilmiş olan İngilizce altyazılar nedeniyle okumadaki zorluğu aşmak için, farklı bir altyazı rengi seçilebilir ilgili ayar bölümünden.
Go to Top of Page

bozadi

7033 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/08/2017 :  23:01:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu arada, 3. bölümü bitirdim, 4 kaldı yalnızca. Ama baştan bir kez daha izlemem gerekebilir hepsini. Kaçırdığım veya yeterince iyi anlamadığım hususları yakalayabilmek için.

Açıkçası Putin'in harika bir insan olduğunu düşünüyorum ve bu koşullarda var olduğu için şükrediyorum kendi adıma.
Go to Top of Page

Majisyen

281 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/09/2017 :  22:02:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Harika bir röportaj. Sorulara içtenlikle cevap veriyor.

Karanlık, ışığın olmadığı yerde vardır.
Go to Top of Page

ogeday

23 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/09/2017 :  17:09:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
2000 senesinde 700 ruble olan kisi basi geliri 2015 te 29000 ruble yapmasi,yoksul sayisini 40 tan 20 milyona indirmesi cok buyuk basari.Basbakan oldugu ilk yillarda Afganistan ve Irak la ilgili konularda safca davrandigi imasinda bulundu ama bence konuyu captiriyor KGB ajani olarak buna beni inandirmasi imkansiz.ilk donemlerde Su anda Suriyede yaptiklarina benzer bisey yapamazdi cunku Rusya ekonomisi ve kendisinin halka olan etkisi bu gunku seviyede degildi.Rusyanin yuksek teknolojide 7 milyar$ kazandi derken bunu kimden kazandigini anlayamadim.Bu alandaki ulkenin atilimiyla ilgili herangi bi Turkce makale,yazi bulabilen varsa paylasirsa sevinirim.Ayrica bu hacklenme ile ilgili konuda Stone nun dedigi gibi ulkesinin masum oldugunu yeteri kadar dunyaya aciklamamsini bende yanlis buluyorum.Kendini ifade etme eksigi var biraz.Buda amerikan burokrasisinin algi yonetme hamlelerine karsi savunmasiz birakiyor
Go to Top of Page

Astre

86 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/09/2017 :  12:24:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İlk linkler aktif:

http://dizilab.net/the-putin-interviews/sezon-1/bolum-1

Edited by - Astre on 03/10/2017 23:13:55
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

393 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/10/2017 :  14:18:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen ogeday

2000 senesinde 700 ruble olan kisi basi geliri 2015 te 29000 ruble yapmasi,yoksul sayisini 40 tan 20 milyona indirmesi cok buyuk basari.Basbakan oldugu ilk yillarda Afganistan ve Irak la ilgili konularda safca davrandigi imasinda bulundu ama bence konuyu captiriyor KGB ajani olarak buna beni inandirmasi imkansiz.ilk donemlerde Su anda Suriyede yaptiklarina benzer bisey yapamazdi cunku Rusya ekonomisi ve kendisinin halka olan etkisi bu gunku seviyede degildi.Rusyanin yuksek teknolojide 7 milyar$ kazandi derken bunu kimden kazandigini anlayamadim.Bu alandaki ulkenin atilimiyla ilgili herangi bi Turkce makale,yazi bulabilen varsa paylasirsa sevinirim.Ayrica bu hacklenme ile ilgili konuda Stone nun dedigi gibi ulkesinin masum oldugunu yeteri kadar dunyaya aciklamamsini bende yanlis buluyorum.Kendini ifade etme eksigi var biraz.Buda amerikan burokrasisinin algi yonetme hamlelerine karsi savunmasiz birakiyor

Enerji kaynağı ve enerji yatırımlarını Rusya çok büyük bir planlamayla gerçekleştirdi. Dünyanın en büyük enerji devi haline geldi ve usta diplomatik hamlelerle kaynağını çevre ülkelere ve Avrupaya satar pozisyona geldi.Kazanılan paralar haliyle defansif ve ofansif yüksek teknoloji füze sistemlerinin gelişmesinde kullanıldı ve kullanılıyor. Ayrıca iç işlerinde çok başarılı yatırımlar yapıldı ve geri dönüşümü alınıyor. Şu an Rusya iç ve dış borcu yok denecek kadar az olan en büyük ekonomi ve silah üreticisi.
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: [email protected] Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,23 saniyede oluşturuldu.