Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Olağandışı Olaylar
 Ufoloji
 Ziyaret mi? Tehdit mi?
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

Astre

258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/07/2017 :  20:51:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Selamlar,

Öncelikle foruma yeni kayıt oldum, daha önce siteye giriyordum ancak kayıt olmak son yaşadıklarımdan sonra aklıma geldi diyebilirim.

Kısa bir süre önce akşam saatlerinde balkonda iken gökyüzünde birden çok hızlı nesnenin yer değiştirdiğini gördüm, nesneler ışık yayan (bazen kuvvetli bazen hafif) küçük yuvarlak noktalar/kürelerdi. Dilek feneri vs. olamaz çünkü düzenli olarak hareket halindeydiler. Celseler konusunu ciddi şekilde araştırıyorum, beni korkutan kısım o uçan nesneler değil, onlar varken yakınımdan gelen kükreme sesi idi. Celseler ile ilgim arttıkça birisi saldırılarını arttırıyor, örneğin bir ara malum ırkı (reptilianlar) araştırdım, ilk başlarda onlara pozitif yaklaştım (insanlar hayvanları yiyor sonuçta, ancak bu bizim için normal) onların yaptıklarını anlamaya çalıştım ve pozitif ışık yaktıktan sonra bu "ziyaret" oldu. Bunun sebebi ziyaret mi yoksa başka bir şey mi? Daha önce celselerde böyle bir durumdan bahsedilmişti. Ek olarak celselerde Laura'ya reptilianların bazı nesneleri Dünya'da bıraktığı söylendi, ancak adres verilmedi (Laura sormadı), acaba Laura ile iletişime geçip diğer celsede adres sormasını isteyebilir miyim? Ciddi bir şekilde fiziksel araştırma yapmak istiyorum, çciddi bir şekilde araştırmayı arzuluyorum, çekim yasasından olacak ki bazı saldırılar ve "ziyaretler" oluyor. Son olarak diğer türlerin insanlara keyfi saldırı durumu söz konusu mu? Sonuçta Laura ve ekibi bilgiyi yayıyor (örneğin onlar sayesinde farkınlık sahibi oldum), onları (Lurayı ve ekibini) neden öldürmüyorlar?

Sorularım saçma gelebilir ancak evde boş boş celse okumaktan bıktım, ciddi araştırmalar yapmak istiyorum.

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.

bozadi

8411 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/07/2017 :  22:48:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Foruma hoşgeldin Astre

Deneyimini paylaştığın için teşekkürler. Ufoları gördüğün sırada korkutucu bir kükreme sesi duymuş olman ilginç.

Celselere ilgin arttıkça maruz kaldığın psişik saldırılarda artış olması nispeten doğal bir durum sayılır. Bunun olumlu ve olumsuz pek çok yorumu olabilir ama deneyimlerini paylaşmış olman, araştırıyor ve araştırmanı derinleştirmeye çalışıyor olmanın faydalı olduğuna inanıyorum.

Celselerde "reptilyanların dünyaya bazı nesneler bırakması" meselesini hatırlayamadım, "ahit sandığı" gibi şeyleri mi kastediyorsun? Yanlış hatırlamıyorsam Laura ve ekibine ciddi zararlar vermeye çalışan Vincent Bridges adlı rahmetli bu cismin nerede olduğunu bulmak için çok çaba harcamış, hatta bir celseye katılarak onun adresine ulaşmaya çalışmıştı ama sonuç alamamıştı. Bu bilginin edinilmesinin ve özellikle de celsede paylaşılmasının olumlu bir anlamı olması zor gibi görünüyor bana, yanılıyor olabilecek olsam da. Cisimlere kafayı takmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Yani en çok ihtiyaç duyduğumuz şey cisimler değil, varlığımızın gerçeğine ve gerçeklerine dair bilgi ve bu bilginin paylaşımı olduğu sonucu çıkıyor celselerde anlatılanlara bakılırsa.

Yine de, belirttiğim gibi, tüm bu soruları soruyor olmanın, araştırma yapma isteği duymanın son derece sağlıklı olduğuna inanıyorum ve bu yüzden foruma üye olup duygu ve düşüncelerini paylaşıyor olmanın çok değerli olduğuna inanıyorum.

"Negatif varlıklar Laura ve ekibini neden öldürmüyorlar?" sorusuna bir celsede şu yanıt verilmişti:

Eklenti:

S: [Planşet saat yönünün tersine daireler çizmeye başlıyor] (L) Tüm bu dairlerin bir nedeni var mı?
C: Şimdi işliyor!

S: (L) Adın nedir?
C: Kasyopya’dan Kocin.

S: (L) Peki senin Kasyopya’dan Kocin olduğunu nereden bileceğim?
C: Sor!

S: (L) Ne sorayım?
C: Ne istersen!

S: (L) Tabladaki tüm bu dönüşlerin ve karmaşanın nedeni neydi?
C: İnterferans. Uyumlanma için işbirliği gerekiyor.

S: (L) Ne tür bir interferans?
C: Size yönlendirilen HAARP benzeri bir ışın.

S: (L) Bu ne kadar süredir devam ediyor?
C: Bir süredir ara ara.

S: (L) Peki bunun kaynağı nedir? 3. yoğunluk mu yoksa 4. yoğunluk bir enerji kaynağı mı?
C: Her ikisi. Çok uzun süredir takip ediliyorsunuz.

S: (L) Eğer onlar için bu kadar sorun yaratıyorsak neden bizi hemen yok etmiyorlar?
C: Edemezler.

S: (L) Neden?
C: Bunun nedenini söyleyemeyiz, çünkü misyonu engeller.

S: (Galaxia) Bu neden misyonu engeller?
C: Eğer bunun nedenini bilirseniz tahmine dayalı hareket edersiniz ve muhtemelen kendiniz için ölümcül hatalar yaparsınız. Sadece şu kadarını söyleyelim ki, size zarar vermelerinin kendilerinin tamamen yıkımına ve daha negatif bir zaman hattına kaymalarına neden olacağını “biliyorlar.”

S: (L) Eğer benim ölümüm onların yıkımını getirecekse benim ölmem belki de iyi bir fikirdir, öyle değil mi? İstediğimiz şey bu değil mi? (Belibaste) Bu onların yıkımına mı neden olur?
C: Yine, size herşeyi söyleyemeyiz. Ama bilin ki varlık olmadan Dünya ve gelecek için pozitif bir sonuç ihtimali yok.

S: (L) Yani ben olmadan pozitif bir sonuç şansı yok ama benim ölümüm onların tamamen yıkılmasını sağlar.
C: Ve diğer herşeyin!

S: (Perceval) Belki de bunun dengeyle bir alakası vardır, öyle değil mi? Evren denge istiyor. Bir tür denge olduğu sürece herşeyin meydana gelmesine izin veren yüksek bir güç var evrende. Ama eğer sen orada değilsen, bu dünya tamamen karanlık, negatif bir yıldız haline gelecek. Dünyayı ve onunla ilişkili herşeyi yok edecek bir mekanizma ortaya çıkacak.
C: Evet.

S: (L) Ama gezegendeki 7 milyar insan içinde tek dengeleyici enerjinin biz olduğumuzu düşünmek oldukça moral bozucu. (Perceval) Herşeyin havaya uçmamasının tek nedeni birkaç kişinin bir çaba göstermesi. Evrenin bu kadar küçük bir grubu dikkate alması çok yüce birşey. (L) Bu konuya nereden gelmiştik? (Galaxia) Aa, demek bu kadar kötü hissetmemizin nedeni buymuş. Çünkü HAARP benzeri ışınlara maruz kalıyoruz. (L) Evet! Etrafa dolaşan bir böcek gibi son zamanlarda evde ve ciarında yaşanan çeşitli negatif deneyimlerimizin ardındaki sebep bu mu?
C: Evet.

Burada Laura'ya ve/veya ekibine dair yapılan "dünyanın kurtarıcısı" anlamındaki yorumun biraz abartılı olduğundan şüpheleniyorum ama yine de bundan %100 emin olamam, küçük de olsa bir olasılık bırakmakta fayda var sanırım. Ben bunu daha çok, Laura ve ekibi gibi dünyada/hayatımızda olan bitenleri araştırmaya ve paylaşmaya hayatını adamış insanların önemine dair bir ifade olabileceğini tahmin ediyorum. Hepsi bir bütünün parçası ve hepsi değerli sonuçta ve burada yorumun bireyselleşmesi belki Laura ve ekibinin ihtiyaç duyduğu bir motivasyon da olabilir ama belirttiğim gibi, belki de gerçekten Laura ve ekibinin çok ama çok özel bir misyonu da olabilir dünya insanlığının geleceği açısından, bu ihtimali de düşük bile olsa tamamen gözardı etmemek gerektiğine inanıyorum.
Go to Top of Page

Astre

258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/07/2017 :  16:25:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sayın @bozadi, öncelikle yanıtınız için teşekkürler. Nesnelerden kastım ahit sandığı vb. değil, teknolojik nesneler. Bunların adreslerini bulmak isteme sebebim o bölgeleri incelemek ve genel anlamda yaşantıları/kalıntıları hakkında bilgi toplamak. Celse tarihini bende hatırlayamadım ne yazık ki. Bir noktadan fiziksel araştırmaya başlamak istiyorum ve aklıma başka bir şey gelmiyor, bu araştırmayı yaparsam yavaş yavaş çorap söküğü gibi gerisinin geleceğine inancım var. Genel anlamda celseler gayet tatminkar ancak bana göre celseler sadece farkındalık aşılamak için gerisini insanlar kendileri getirmeli ve araştırmalı, fiziksel araştırma yapmayı isteme sebebim bu aslında. Laura ve ekibine gelince korunma sebepleri evrensel sistem yüzünden büyük ihtimalle, düşünün güçlü bir tür gelip teker teker ilgilenen insanları öldürüyor, direk insanların savunması düşer, bu sebepten dolayı özel bir koruma var gibi ancak sanırsam dolaylı yoldan (bahsedilen ışın gibi) saldırılabiliyor. Bu tür fiziksel saldırılara ne yapılabilir acaba koruma amaçlı? Ek olarak Laura ve ekibine bu konuda ulaşıp fikirlerini sorabilir misiniz? Celsede yayınlanmayacak şekilde bir adres alımı yapılabilir mi (güvenlik & gizlilik amaçlı)? Son olarak koruma durumu varsa yaşadığım durum neydi? Kaçırılan insanlar mevcut, bu insanlar bilgi sahibi olsalardı, farkındalıkları olsaydı kaçırılamayacak mıydı?
Go to Top of Page

bigsenfoni

1001 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/07/2017 :  17:37:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Foruma hogeldin astre, ben senin yerinde olsam yeniden ilk celseden baslayarak anlamadiğin ve merak ettigin seyleri not eder sonra arastırırdım.Ve arastırmalarında bulduğun kesfettiğin bilgileri forum kitlesi ile :-))) paylasır ve kitlenin konu/kesfettiklerin ile ilgili fikirlerini alırdım.Bunun farkındalık/bilinclenme/kütleyi genişletme acısından hepimize faydası olacağına inanıyorum.

Laura ve ekibine (aslıda ekip deyilde bh yoluna gönül verenler daha doğru)gelince;su anda hayalini bile kuramıyacağın bir kulvarda top oynuyorlar ve bunu bütün dünya izliyor.Ulasılmazda deyiller... Yeterki gönüller bir olsun!

Bunun dısında bu forumda Laura kadar bilgili ve aydın kisiler var ve bilgilerini/bilgi tohumcuklarını severek dağıtıyorlar/veriyorlar.Böylece genisliyorlar/genisliyoruz...

Kalbinde cözülmeden kalan herşey icin sabırlı ol.Cevapları şimdi arama.Şu anda cevaplar sana verilmez,cünkü sen henüz onlarla yaşayamazsın.Bu,herşeyi o an yaşama meselesidir.Şu anda soruyu yaşaman gerekiyor.Belki daha ileride,farkına bile varmadan,günün birinde kendini cevabı yaşarken bulacaksın.(Rayner Maria Rilke)

Kalbiniz temiz,gözleriniz acik olsun kardeslerim!!!Bize heryer matrix...!Hasaki Osaka

Edited by - bigsenfoni on 27/07/2017 17:43:13
Go to Top of Page

bozadi

8411 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/07/2017 :  17:42:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Astre

Nesnelerden kastım ahit sandığı vb. değil, teknolojik nesneler. Bunların adreslerini bulmak isteme sebebim o bölgeleri incelemek ve genel anlamda yaşantıları/kalıntıları hakkında bilgi toplamak. Celse tarihini bende hatırlayamadım ne yazık ki. Bir noktadan fiziksel araştırmaya başlamak istiyorum ve aklıma başka bir şey gelmiyor, bu araştırmayı yaparsam yavaş yavaş çorap söküğü gibi gerisinin geleceğine inancım var. Genel anlamda celseler gayet tatminkar ancak bana göre celseler sadece farkındalık aşılamak için gerisini insanlar kendileri getirmeli ve araştırmalı, fiziksel araştırma yapmayı isteme sebebim bu aslında.
Anladığım kadarıyla söz konusu cisimler aslında sadece araştırma için bir bahane temelde. Yani bana öyle geliyor ki, araştırmayı seviyor veya araştırma yapma konusunda güçlü bir istek duyuyor olman, o cisimlerin kendisinden çok daha önemli.

Aynen belirttiğin gibi, celselerde verilen bilgiler büyük ölçüde ilham verme amaçlı. Celselere bağımlı olma eğilimine dikkat etmemiz gerekiyor. O bilgiler temelde bizi tıpkı senin durumunda olduğu gibi araştırmaya sevk etmesi bakımından değerli aslında. Ve farkında olalım veya olmayalım, tüm araştırmalar hem içsel hem de dışsaldır. Yani son derece dışsal, materyal birşeyi bile araştırıyor olsak, bu araştırmanın, sorgulamanın, öğrenme ve keşif isteğinin kendisi iç dünyamızda, içe doğru yapmamız gereken bir keşfe de yardımcı oluyor gibi anlıyorum. Bu bakımdan tüm araştırmalar çok değerli.

Eklenti:

Laura ve ekibine gelince korunma sebepleri evrensel sistem yüzünden büyük ihtimalle, düşünün güçlü bir tür gelip teker teker ilgilenen insanları öldürüyor, direk insanların savunması düşer, bu sebepten dolayı özel bir koruma var gibi ancak sanırsam dolaylı yoldan (bahsedilen ışın gibi) saldırılabiliyor. Bu tür fiziksel saldırılara ne yapılabilir acaba koruma amaçlı? Ek olarak Laura ve ekibine bu konuda ulaşıp fikirlerini sorabilir misiniz? Celsede yayınlanmayacak şekilde bir adres alımı yapılabilir mi (güvenlik & gizlilik amaçlı)? Son olarak koruma durumu varsa yaşadığım durum neydi? Kaçırılan insanlar mevcut, bu insanlar bilgi sahibi olsalardı, farkındalıkları olsaydı kaçırılamayacak mıydı?

K'lar tüm saldırıların temelde "inanca" yönelik olduğuna dair birşey söylemişlerdi. Bilgi ve farkındalık kavramlarıyla da yakından bağlantılı olan inanç/iman kavramı, en nihayetinde kendi varlığımızla birlikte tüm varoluşun anlamının ne olduğuna dair bir bilgiye, farkındalığa ilişkindir. BH ve KH kutbiyetleri de bir bakıma birer inancı temsil ediyor. Birinin pozitif, diğerinin negatif bir inanç olduğu söylenebilir. "Tüm saldırılar inanca yöneliktir" derken de bence burada inançtan kasıt "pozitif inançtır". Yani KH güçlerinin insanlara yaptığı psişik saldırılar pozitif inancı zayıflatmaya ve parçalamaya yöneliktir. Ve bilgi artışı / araştırma / keşif dediğimiz şey insanda pozitif inancı en istikrarlı şekilde güçlendiren faktör belki de. Saldırılara veya saldırıların etkilerine karşı en güçlü korunma aracının da işte bu bağlamda sürekli bilgi / farkındalık artışı olduğu sonucu doğuyor.

Laura ve ekibine özel soru yönlendirme konusunda açıkçası ben son derece isteksizim. Ve onlar da zaten özel sorular ve talepler alma konusunda genellikle son derece isteksiz olduklarını beyan ediyorlar. Çünkü çok fazla şeyle uğraşıyorlar, bir sürü saldırıyla boğuşuyorlar ve dolayısıyla da çok sayıda insan için çok önemli bir konu olmadıkça, dışarıdan soru ve talep almayı pek tercih etmiyorlar. Ama yine de şansını denemek istersen, bunu Kasyopya forumda İngilizce (veya Fransızca, Almanca, İspanyolca veya belki Rusça) olarak sormayı deneyebilirsin.

Kaçırılma konusunda, Laura ve arkadaşlarının bile onlarca kez kaçırıldıklarının daha ilk celselerde paylaşıldığını göz önünde bulunduracak olursak ve celselerde kaçırılmalarla ve saldırılarla ilgili verilen diğer çeşitli bilgileri göz önünde bulunduracak olursak, bu konuya çok kafayı takmaya gerek olmadığı sonucu doğuyor. Kaçırılmak, kaçıran varlıkların bize her istediklerini yapabilecekleri anlamına gelmiyor ve işte yapabilecekleri etkiler biraz da ilgili kişinin bilinç/inanç donanımına bağlı. Bilgi, farkındalık ve pozitif inanç ne kadar yüksekse veya güçlüyse, kaçırılma deneyimlerinde yapılmaya çalışılan negatif programlamaların etki düzeyi de genel olarak o kadar düşük olacaktır. "Çok kaçırıldım-az kaçırıldım" veya "kaçırıldım-kaçırılmadım" gibi konularda isabetli bir şekilde fikir yürütmek bizler açısından son derece zor ve biraz da anlamsız çünkü bir kaçırılmayı veya kaçırılmanın sıklığını veya etkinliğini değerlendirmek, konuyu objektif bir şekilde hatırlayıp değerlendirmek fazlasıyla zor ve hatta belki imkansız. O yüzden, öncelikli olarak kafa yorulması gereken bir konu olduğunu sanmıyorum. Öncelikle, nispeten objektif bir şekilde gözlemleyip değerlendirebildiğimiz deneyimlerimiz üzerinde durmanın daha somut ve yapıcı etkileri olacağına inanıyorum. Bu kesinlikle "kaçırılma fenomeninden bahsetmeyelim" anlamında değildir kesinlikle, aksine bu forumda en kolay tartışılabilecek konulardan biridir ama yine de öncelikli bir konu olduğunu sanmıyorum kendi bakış açımdan.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

574 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/07/2017 :  23:38:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Astre hoş geldin. Paylaşımların için de teşekkür ederim.
Ben de araştırma yapmak ve gelişim göstermek için çabalamanın yapıcı olduğunu düşünüyorum ama bir nesneye ulaşmanın önemi konusunda emin değilim. O tarz cisimler ortaya çıkması gerektiği bir zaman olursa çıkacaktır diye düşünüyorum ki zaten kasyopyalılar bunun üstünde durmadı. Benim sana tavsiyem tüm celseleri ve RA yı okuman ve bununla birlikte kitaplığımızda bahsettiğimiz ve öneminin üstünde özellikle durduğumuz kitapları kesinlikle okuman yönünde olacaktır. Ben celselerin çoğunu okumuş olmama karşılık hala açıp açıp defalarca kez aynı celseleri tekrar ediyor ve kafama takılan yerleri araştırıyorum ve yine her seferinde farklı şeyler öğrendiğimi ve bakış açımı genişlettiğimi görüyorum. Senin için çok yapıcı olacak ve araştırmalarına çok olumlu etkiler sağlayacaktır.

Celseleri okudukça farklı bakış açıları kazanacak ve daha sorgulayıcı olacaksın saldırılarla karşılaşırsan kendini acayip hissetmen çok normal olacaktır zevk almaya bak bilgi harika bir şey.
Diğer konuya yorumum çok derin olmayacak ama ben UFO deneyimi yaşadığım zaman korkutucu kükremeler duymamıştım başka bir açıdan konuyu görmen gerekiyor olabilir.

Edited by - gerçek tosun paşa on 29/07/2017 23:41:54
Go to Top of Page

macka

192 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/08/2017 :  17:18:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Foruma hoşgeldin Astre :)

Gerçek her zaman gönlünüzün dilediği değildir.Ancak gönlünüz arındıkça onu bulacaksınız,şüphesiz
Go to Top of Page

Astre

258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/09/2017 :  17:52:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Küçük bir sorum var, RA Bilgileri'nde Dünya'nın karantinada olduğunu ancak yasağı delenlerin olduğunu (Orion sistemindekiler) ve yasağı delseler bile düşünce olarak iletişime geçtikleri iletildi (gerçekten duyduğum ses gördüğüm ses aşırı gerçekti) bu durumda gezegen karantina altında iken nasıl bunu becerebildiler? Ek olarak Plaides öğretileri hakkında ki görüşleriniz nedir? Kişisel olarak bana insanlığın egosounu kullanıyorlar gibi geldi (sebebini açıklayamam içime doğdu), örneğin Plaidesliler Dünya'nın işgal edildiğini iletiliyor ama RA ise yasaktan bahsediyor, hangisi doğrusu hangisi yanlış?
Go to Top of Page

bozadi

8411 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/09/2017 :  21:08:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ra belki biraz da "korkutucu görünmemek" için durumu biraz yumuşatarak ifade ediyor bence. Pleiades ve Kasyopya bu konuda çok daha uyumlu bir ifadeye sahip ama sonuçta bence bu kaynakların tümü aşağı yukarı aynı realiteyi biraz farklı perspektiflerle anlatıyor. Nabza göre şerbet misali. Farklı kaynaklar farklı bakış açılarına hitap ediyor. Bence nihai bilgi farklı değil. Hepsi sonunda iyilerin kazanacağını ama sürecin zorlu olacağını söylüyor. Ra'da da insanlığın içinde bulunduğu negatif durumla ilgili önemli ifşalar var.

Pleiades Öğretileri'nin 1. kitabı (Pleiades Öğretileri 1 [Bringers of the Dawn]) K'ların deyişine göre daha isabetli bilgiler içeriyor. 2. cilt olarak çevrilen kitap çok fazla çarpıtma içeriyor gibi görünüyor.
Go to Top of Page

Astre

258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/09/2017 :  21:17:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
RA karantina ile ilgili çok detaylı bilgiler vermişti, düzenli olarak taramalardan bahsetmişti (gezegensel enerji taramaları), RA acaba bizden ayrıldı mı (celselerde bizimle olacağını iletiyordu)? Yoksa konsey karar mı değiştirdi? Ek olarak RA ile görüşen yok sanırsam?

* Birde YouTube'da gördüm, Vatikan Ra ile celse mi yapmış? Bu durum doğru mu?

Edited by - Astre on 01/09/2017 21:19:35
Go to Top of Page

bigsenfoni

1001 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/09/2017 :  21:45:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Ra`nın toplumsal bilinc olduğunu hatırlatmak isterim.Ve bu bilinc birimleri yada bu toplumun uyeleri bundan 6 bucuk milyar yıl önce venüs gezegeninde ücüncü boyut tekamüllerini tamamladılar.Su andada 6 yogunlugun ortalarinda gelismelerini sürdürüyorlar.O yogunluktaki zaman hep simdide oldugu icin her zaman bizlerle iler,kendi yüksek benliklerimiz yada 6 yoğunluk varlikları gibi...

Vatikanın kiminle mesajlastigını bilmiyorum.Onlarında gercekte kiminle konustuklarının farkında olduklarını zannetmiyorum.Ama güneş tanrısı Ra olarak konustuklarini zannediyorlardı.Ki Ra`nın böyle bir yakistirmayi kabul edecegini zannetmiyorum.Birde latince konusma falan vardi ki neden ingilizce degil?Bu sekilde latince yapmalari inandiriciligi olsun diyede yapilmis olabilir.Ra`da bizden falan hesabı

Hadi diyelim yapan kisinin medyumik özellikleri vardı.O yüzden oldu...Ama o zamanda en az iki kisi olmasi gerekir ki toplumsal bilinc ile kontak bunu gerektiriyor.Bir de 4 kh`nin (Musa`nin hikayesi) ve onlarin 3 kh minyonlarinin yapabildikleri var!!!Musa`nın hikayesi...

Kalbinde cözülmeden kalan herşey icin sabırlı ol.Cevapları şimdi arama.Şu anda cevaplar sana verilmez,cünkü sen henüz onlarla yaşayamazsın.Bu,herşeyi o an yaşama meselesidir.Şu anda soruyu yaşaman gerekiyor.Belki daha ileride,farkına bile varmadan,günün birinde kendini cevabı yaşarken bulacaksın.(Rayner Maria Rilke)

Kalbiniz temiz,gözleriniz acik olsun kardeslerim!!!Bize heryer matrix...!Hasaki Osaka

Edited by - bigsenfoni on 01/09/2017 22:06:01
Go to Top of Page

Astre

258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/09/2017 :  00:01:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Peki bu davetler/celseler nasıl yapılabilir? Sanırsam sayın @Bozadi ve forum üyeleri daha önce denemiş ve olumsuz sonuç alınmış. Bunu yapmanın bir tarifi var mı? Yani forumca toplanıp tekrar RA ile iletişim kurmayı denesek?

* Yemek tarifi ister gibi bilgi istiyorum kusuruma bakmayın, nereden başlayacağımı bilmiyorum. Ciddi bir şey/ler yapmak istiyorum, okumakla yetinmek istemiyorum.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1001 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/09/2017 :  01:16:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Ruh cağırma konusu biraz tehlikeli,aşağıdaki linkte bir kitaptan örnekler vermiştim...Musallat olma durumu var,rahatsız etme durumu var,obsesyon durumu var,kötü ruhlar,pisikopat ruhlar,cani ruhlar,katil ruhlar,diktatör ruhlar,mafya/karanlık ruhlar,cankiler,delirmişler ...cok öcülü bir iş Heyecanını anlıyorum ama en iyisi/tavsiyem bu işleri profesyönellere bırakmak ve bulaşmamak.

baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=1940

Kitabı okumanı tavsiye ederim.

kitapyurdu.com/kitap/ruhlarla-iletisim/252286.html

Edited by - bigsenfoni on 02/09/2017 01:57:15
Go to Top of Page

bozadi

8411 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/09/2017 :  12:50:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

Peki bu davetler/celseler nasıl yapılabilir? Sanırsam sayın @Bozadi ve forum üyeleri daha önce denemiş ve olumsuz sonuç alınmış. Bunu yapmanın bir tarifi var mı? Yani forumca toplanıp tekrar RA ile iletişim kurmayı denesek?

* Yemek tarifi ister gibi bilgi istiyorum kusuruma bakmayın, nereden başlayacağımı bilmiyorum. Ciddi bir şey/ler yapmak istiyorum, okumakla yetinmek istemiyorum.
Evet, uzun zaman önce forum üyeleri arasında yaptığımız bir buluşmada kendi imkanlarımızla oluşturduğumuz bir ruh tablasında, işaretleyici olarak bozuk para ve benzer şeyler kullanarak yaptığımız ruh çağırma / sorulara cevap isteme denememizde ne yazık ki hiçbir somut sonuç alamadık. Yani soru sorup beklerken işaretleyicide herhangi bir somut hareket olmamıştı hatırladığım kadarıyla. Laura da uzun süre denemelerden bir sonuç alamamış, sonra yarı-anlamlı mesajlar almış, derken yavaş yavaş nitelikli bağlantılar kurmaya başlamış. Yani zaten öyle pat diye olabilecek birşey değil bu sanırım. Uzun denemeler, konsantrasyon ve irade gerektiriyor. Ve buna rağmen de başarı olmayabilir çünkü herkesin ruhsal bünyesi veya dersleri bu tür bağlantılar kurmaya uygun değildir. K'lar zaten bir celsede bu yeteneğe sahip insan sayısının çok az olduğunu söylemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Yine de bunu yapmayı tavsiye ediyorlar, insanın kendi bilincini ve etrafını enerjisel anlamda gözlemlemesine yönelik bir pratik olarak.

Bu arada dünyadaki genel durumun negatif olması ve negatif varlıkların genel egemenliği veya baskınlığı konusunda (aynı zamanda "Karantina" konusu) Ra'da geçen şu bilgilere dikkat çekmek istiyorum:

12. celseden:

Eklenti:

SORU: Bizim göklerimizde görülen UFOlar’ın çoğu Orion grubuna mı ait?

RA: Göklerinizde görülenlerin çoğu Orion grubuna aittir. Mesajlar gönderirler. Bunların bazıları, başkalarına hizmet eğiliminde olanlar tarafından alınır. O zaman bu mesajlar, alan varlıklar tarafından kabul görecek şekilde değiştirilir ve gelecekteki zorluklara karşı uyarılara dönüşürler. Başkalarına hizmet isteğinde olan varlıklarla karşılaşan kendine-hizmet yanlısı varlıklar çok çok bunu yapabilirler.

16. celseden:

Eklenti:

SORU: O halde bu pencere dengelemesi, Koruyucular’ın, koruyucu perde (karantina) vasıtasıyla Orion temasını tamamen bertaraf ederek kendi pozitif kutuplaşmalarını zayıflatmalarını da önlüyor, öyle mi?

RA: Kısmen doğru. Aslında, dengeleme eşit oranda pozitif ve negatif akımlara izin verir, bunlar da toplumsal bileşimi oluşturan varlıklar tarafından dengelenirler. Sizin gezegeninizde ise toplumsal bileşiminizin daha çok negatif eğilimli olmasından dolayı, daha az negatif bilgi ya da dürtü gerekmektedir.

Bu "ilerideki tehlikeler" meselesi uzunca bir süre benim de bilincime egemen olmuş bir bakış açısıydı, hala da bir ölçüde etkisi devam ediyor ama bunu yavaş yavaş da olsa aşıyorum sanırım. Mutlak, sonsuz gerçekle inanç ve bilinç bağlantısı kuruldukça, ölüm veya felaket korkusu baskınlığını giderek yitirmeye başlıyor. K'ların dediği gibi, herşey derslere hizmet ediyor yalnızca. Ve bizler tüm evreni yaratan güçten ayrı veya düşük varlıklar değiliz. Tüm varlık bir. Bunun bilgisi ve sezgisi herkesin, tüm varlıkların içinde, özünde mevcut. Biz tüm varlığın özüyle bir olduğumuza göre korkacak birşey olamaz. Varlık kendi kendine işkence etmekten zevk alıyor olamaz. Varoluşun/evrenin/hayatın doğasına dair tüm korkular, varoluşun, yani özümüzün bilincinden fazla uzaklaşma ve bu farkındalığa yabancılaşma, yozlaşma sonucu meydana geliyor. Dolayısıyla felaket/kıyamet/travma kısırdöngüsünden kurtulamak için temelde yalnızca varlığın gerçek doğasını hatırlamaya yönelik bir çaba, bu konuda verilen rehberliklerden destek almak ve samimi bir çabayı sürdürmek, aynı çabayı gösterenlerle etkileşim halinde olmak, içinde bulunduğumuz negatif bilinç bataklığından çıkmamıza yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.
Go to Top of Page

Astre

258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/09/2017 :  15:35:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
@bigsenfoni, ruhları boşver bana k'lar lazım :) Laura'da zamanında acemi olarak başladı şu anda net iletişime geçebiliyor, demek istediğim bir noktadan başlamamız lazım. Yoksa başkası yapsın dersek vay halimize.. Laura'yı görsem bana balık verme tutmayı öğret derdim..
Go to Top of Page

bigsenfoni

1001 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/09/2017 :  20:15:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
K`lar/evrensel akıl zaten her zaman bizimle,farkindaliğin/frekansin arttikca sende görebileksin/anliyacaksin.

Go to Top of Page

Astre

258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/09/2017 :  22:32:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Görebileceksin derken? Laura ve ekibi onlarla sadece temel olarak iletişimde değil mi? Önce celseler ile başlayalım konuşmaya yoksa direk görüşme için çok yolumuz var :)
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

574 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/09/2017 :  15:21:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Astre K. lar bu yolda ilerlemenin çok yavaş ve sindirerek olması gerektiğini defalarca söyledi akıldan çıkarmamakta fayda var.
Go to Top of Page

fatihesen

7 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/04/2018 :  17:11:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Astre ile aynı fikirleri paylaşmaktayım, bir şeyler yapmak çok iyi bir fikir

Celse yapmanın tehlikeleri var muhakkak bununla birlikte kendi deneyimimi aktarmak isterim.
yaklaşık 5 senedir uzaylı celse kadim öğretiler vs. uğraşıyorum son zamanlarda hayatıma girip çıkan insanlara baktığımda beni engellemek için özellikle gönderildikleri fikri bende hakim yani organik portallar.
kişinin bilinç seviyesi yükseldikçe yaydığı frekanslar da değişime uğruyor, bu da kasyopyalıların dediği şeyi sağlıyor bilgi öğrenildiğinde kişinin frekansı yükseliyor daha alçakta kalan frekanslar insanın enerji bedeninde tutunamıyor, sadece bedensiz varlıklar değil bedenli olan organik portallarda yavaş yavaş bir şekilde hayatınızdan çıkıyorlar yada siz çıkartıyorsunuz, uzun bir süre bilginin insanı nasıl koruyabileceüini düşündükten sonra bu bilgi geldi, sonrasında hipnoterapi ve reğresyon eğitimlerine katıldım reikiye insiye oldum vs.

Bu çalışmalar sonucunda her şeyin insanın kendi frekansı ile alakalı olduğu kanaati hakim oldu bende örneğin bir reğresyon yapılırken yapışık ruh temizliği yapan kişinin frekansları ile danışanın senkronizasyonu sağlandığında danışan daki enerji yada frekans kendisine daha yakın bir enerji bulup gidiyor. tüm hastalıkların ve problemlerin çözümünün enerji ve frekanslar dahilinde çözülebileceğine inanıyorum.

Buna en büyük örnek Pleiadeslilerin de söylediği gibi taşların ve ölü insan kemiklerinin yaydığı frekanslar insanları rahatlatıp şifa verebiliyorlar bizim kültürümüzdeki evliya dediğimiz kimselerin mezarları yada derğahları da bu iş için bulunmaz nimetler diye düşünüyorum,

ve tabiattaki bitklerin hemopati şeklinde vucuda alınıp onlar ile dna şifrelerini oluşturmak içinde çalışmalar yapmaktayım, bu konularda bilgisi olan arkadaşlarım yardım eder se çok sevinirim.
Go to Top of Page

Astre

258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/04/2018 :  21:11:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
@fatihesen, değerli yorumunuz için çok teşekkürler, celse yapılmak isteniyorsa maddi/manevi yardıma hazırım. Forumca belirtmeniz yeter. DNA şifreleri konusu ile ilgili 1-2 kez celselerde tartışılmıştı diye hatırlıyorum, bulabilirsem eklerim.
Go to Top of Page

JCA

325 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/04/2018 :  18:41:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Konunun sadece ilk mesajını okuyup cevap yazıyorum.

Karanlık bir ortamda nesnenin dünyadan mı, ya da dünya dışı mı olduğunu anlamak oldukça zor. Yükselen çin feneri, inişteki bir uçağın alçalma ışıkları(far gibi açarlar) böyle bir obje izlenimi verebilir. Eğer bu hareket eden ışık kaynağı cisim doğrusal bir rota izliyorsa bilin ki bunun gibi şeylerdir.Tabi örnekler çoğaltılabilir. Bunun dışında şafak ve gün batımında çeşitli uydulara ve meteoroloji balonlarına denk gelirseniz gözünüzle görebilirsiniz. Ufo olarak algılayacağınız kadar güzel gözükürler...

Cisim ileri geri, aşağı yukarı hareketler yapıyor, çapını artırıp azaltıyorsa bilin ki o hayatın olağan akışında kullanılan bir cisim değildir. Doğal fenomenlere ilişkin bir şey olabileceği gibi dünyada üretilmiş gizli bir araç ya da dünya dışı bir araç olabilir. Artık burada ayırdetme gücü kişinin zihin gücüne kalmış.

Edited by - JCA on 17/04/2018 19:58:42
Go to Top of Page

JCA

325 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/04/2018 :  19:03:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Beslenme konusu için;

Sonuçta besleniyorsak aynı zamanda birini besliyoruzdur. Bir üstteki varlık ister pozitif, ister negatif eğilimli olsun sonuçta beslenmek zorundadır. Tabi bu süreçte hayatın ve evrimin sonsuzluğu içerisinde beslenme piramidinin de sonsuz olduğunu kabul ediyoruz. Sorun zannedersem negatif eğilimli varlıkların bu besin alış-verişindeki dengesizliklerinden kaynaklanıyor.
Go to Top of Page

JCA

325 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/04/2018 :  19:05:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hayat, hayat ile beslenir (Sri Nisargadatta Maharaj)

Yazmazsam olmazdı
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,16 saniyede oluşturuldu.