Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Felsefe Kulübü
 Zihinsel programla çalışmasımı ?
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

fidelista

216 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/10/2017 :  14:48:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Geçen gece saat 1 sırasında otururken bir kaç saneliğine bilincimde hafif dalgalanma hissettim ne oluyor diye sordum kendime sonra geçti ( telefondan kasyopya eski felselerini okuyordum) sonra uykum geldi ve yattım gece acaip rüyalar gördüm satanist belgeler semboller filan vardı rüyamda arabamın geri geri gittiğini gördüm sabah şiddetli baş ağrısı vardı ve tansiyonum yüksekti sizce ne olmuş olabilir.?

bozadi

8507 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/10/2017 :  13:05:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bilinçaltındaki satanizmle ilgili materyaller konusunda bir düzenleme ihtiyacı olmuş gibi göründü bana. Yani bu konudaki bilgi parçalarını düzenleme, organize etme ihtiyacıyla veya belki bir kararsızlık sıkıntısıyla ilgili olabilir.

Arabanın geri gitmesini kaba bir şekilde de olsa mecazen yorumlama teşebbüsünde bulunmam gerekirse, KH temalarıyla yakından ilgilenmenin seni "gerileten/alçaltan" birşey olduğundan endişelenmen olabilir bence mesele. Ama burada asıl mesele KH konularıyla/komplolarıyla ilgilenip ilgilenmemekten ziyade "nasıl" ilgilendiğindir bence. Yani örneğin şöyle bir sıkıntı yaşıyor olabilirsin: KH komplolarına odaklandığında pozitif inanç ve değerlerinle olan bağlantında ciddi bir zayıflama hissediyor olabilirsin ve dolayısıyla da bu konularla ilgilenmenin seni zarara soktuğunu hissediyor/deneyimliyor olabilirsin.

Tahminim az-çok isabetliyse, bence KH komplolarıyla ilgilenirken, bunların dehşete düşürücü yönleri hakkında bilgileri veya iddiaları incelerken, en derin pozitif inanç ve güdülerinle bağlantını kaybetmeyecek veya o bağlantı fazla zayıflamayacak şekilde kendi kendine bir inanç/bilinç programlaması yapman gerekiyor olabilir. Aslında bunun bizim gibi pek çok insan için önemli bir gereklilik olduğunu düşünüyorum.
Go to Top of Page

fidelista

216 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/10/2017 :  21:34:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Satanizm konularıyla geçmişte biraz okuyup bilgi edinmek dışında ilgilenmedim ama K.celseleri okuduğum için negatife kayma endisesini dile getiriyor olabilir.Megatife kayma yok tersine daha pozitif hissediyorum.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,47 saniyede oluşturuldu.