Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Şifa Enerjileri ve Kişisel Gelişim
 Astral rüyadaki ilginc deneyimim
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bigsenfoni

1050 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/11/2017 :  02:14:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının Kişisel sitesini Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Kendimi evime benzer bir yerde buluyorum ama daha yüksek bir katta,Benim evim ama kiracılar var ve ben uzun zamandır evle pek ilgilenmemisim.İlk önce kiracıların yaptığı değisikliklere (evi yolgecen hanına cevirmisler) karsı durumun böyle gitmiyeceğini izah ve tartısmalar yasaniyor.Balkonum da (sanki dükkanın önü gibi)onların tanıdıklarını yada müsterilerini gönderiyorum.Ve onlarıda gönderiyorum ve evi teslim alıyorum ondan sonrada uyaniyorum.Ama isimin bitmedigine dair bir hisle yine uyuyorum ve kendimi yine evimde (Aslında 3 yoğunluk fiziksrl ve eterik bedenimdeyim)Bu sefer evde kız arkadasım (bir rehber)Benim görebildiğim ve yada sadece benim farkettiğim baska bir gizli rehber var (yüksek benliğimde olabilir) caktırmadan benim 20 sene önce falan yaptım bir şakayı bana yapıyor ve bununla beraber bazı isaretler veriyor.Tabi bende jetonlar düsmeye basliyor ve hemen evin diğer odalarına kız arkadasımla beraber giriyorum.ilk girdiğim odada iki kisì var ve misafir oldukları belli (bunlar aslında bir önceki rüyada evden cikarttigim karı koca kiracılar (musallatlar)ama kilik degistirmisler)onlara hemen evi terk etmelerini söylüyorum biraz mirin kirindan sonra evden yine gidiyorlar daha dogrusu onları kovuyorum.Ve sonra baska bir odaya giriyorum orda bir tane adam elinde delici bir aletle odanin duvarlarini deliyor ve bundan cok zevk aldigi belli !3-4 yildir belimin solundaki ağrıdan sorumlu enerji/cin/takintili musallat ona cok kızıyorum ve derhal bu yaptigina son vermesini ve evden gitmesini istiyorum .Oda gidiyor...

Tam is bitti derken yine o diğer rehber (yüksek benliğim) bana bir isaret veriyor kiz arkadasimin yanindaki genc yaslardaki kisiye/cocuğa gidiyorum (bu benim bedenim ve aklım/beynim,,ama Atatürk'e olan sevgisinden/hayranlığından dolayı onu Atatürk'ün gencliği olarak görüyorum...ama bakişları/gözleri orta yaşlarındaki gibi )onu görür görmez ben yüksek benliğim oluyorum(onun farkindaliğı) ve onu okuyorum onunla/bir oluyorum ve derdini sorunlarını görebiliyorum.(Gectigimiz yillarda teknolojik/manyetik manipulasyonlardan ve fiziksel saldirilardan kaynaklanan hasarlar/enerji bozuklukları/dengesizlikleri...ve neyazık ki hayata ve yüksek benliğine güveninin/inancını yitirmis/mişim :( )Ona ihtiyacı olan öğütleri/bilgileri veriyorum ve astral boyuttan/rüyadan yine cikiyorum.

Bu arada aklımdaki gizli idolumun Atatürk olduğunu öğrenmiş oldum daha doğrusu yeniden hatırladım.(Forumdaki bir arkadasın ekol sorusunu hatırlağım icin yazdım)

Belkide sadece okul yıllarında beynime kazınan programın izleridir....

Bunun dışında gectiğimiz haftalarda 3 kitabını okuduktan sonra,bunları yazmamda beni cesaretlendiren ''Rena Seckin'' hanıma sonsuz tesekkürler...Ve kitaplarını okumanızı tavsiye ederim.

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 14/11/2017 03:39:38

Astre

301 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/11/2017 :  06:24:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu astral rüya sonrasında ağrılarınız/sıkıntılarınız geçti mi yoksa daha önce geçmiş miydi? Eğer önceden geçmiş ise kendinize bilgi aktarımı -kutsal ruhun desteği ile- yapmışsınız gibi geliyor.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

621 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/11/2017 :  14:01:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bigsenfoni baya ferahlatıcı ve açık bir rüyaymış gibi duruyor şimdi nasılsın?
Go to Top of Page

bigsenfoni

1050 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/11/2017 :  17:57:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Tesekkürler arkadaşlar :) Belimdeki ağrı su anda yok,ama daha öncede gidip gelmisti...hayırlısı.Herseyin olması gerektiği icin olduğuna inananıyorum.Hep beraber öğreniyoruz...

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Edited by - bigsenfoni on 14/11/2017 18:03:38
Go to Top of Page

bozadi

8835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/11/2017 :  18:15:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Paylaşım için teşekkürler bigsenfoni.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1050 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/12/2017 :  07:04:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Gecen hafta astal bir düzlemde/boyutta ilk defa kendi bedenime daha doğrusu eterik bedenime bir aynada baktım.Ilk önce sol kolumdaki ilginc bir yara izi gözüme takildi derin bir iz ama bir sekikde iylesmis ve dikis izleride vardı.Daha dikkatli incelediğimde yaranin tisörtümün altindan yukari dogru gittiğini farkettim.Tisörtü cikartip bakayim dedim bu nedir diye, bir cikarttim ki şok oldum.Bir yara izide boğazimin sol tarafindan vücudumun sol tarafindan ilerliyecek sekilde ta bacagimin birlestigi yere kadar ilerliyor!bicak izi degilde su kanali yada icerden patlamisim gibi yada vucudum ikiye bölünmüs ve sonra kalin iplerle birlestirilmis/dikilmis gibi duruyordu.Biraz kendimi inceledikten sonra o boyuttan ayrildim ve yatagimda gözlerimi actim.

Forumda ayna ile ilgili konuyu okuyunca aklima geldi.Bu durumla ilgili fikirlerinizi yazarsaniz sevinirim.

Kendi analizim:Ya önceki hayatlardan kalan izler ya 4. boyuttan eterik bedenime yapilan müdehalenin izleri- benliğimdeki bölünmenin eterik bedendeki yansimasi (4-5 sene önce eterik beden kacirilma operasyonu yasamistim.Durumun farkina vardigimda bedenim ve aklim yatakta uyuyordu (blokaj halinde idi)ama enerjisrl bedenime birseyler yapiyorlardi, bütün gücümü topladim ve kendimi yatakta firlar gibi sağtarafa cevirdim ve yataktan kalktim kalktigimda iki benligim yada sol ve sağ benligim ayri ayri görüyor ve düsünuyordu)olabilir.O gün bu gündür sol beynimde baska bir enerji var ama kötü deyilde negatif/karanlik düsünce boyutuna kanallik eden yada bağlantisi olan bir benlik gibi...Ne zaman tahtitkar/olumsuz bir durum olsa aktive oluyor yada o benligim geliyor ve durum analizi yapiyor!Ilginc bir sekilde biraz öncede aktive oldu enerjinin yoğunluğundan anlayabiliyorum.Bazen bu yasadiklarimin arkasinda gelecekteki yada 4. boyuttaki negatif kutuptaki bir bigsenfoni var gibi geliyor.Enerji acisindan kendimim ama daha negatif yogunluktaki halim gibi...Daha öncede yazmistim evrenin hem karanlik/negatif hemde aydinlik/pozitif düsünce boyutları yada benliklerim her zaman benimle beraber.Ve ne zaman dengeyi kaybetsem diger taraf müdehale ediyor.Bende burdayim der gibi...

Bir sey daha yazip konuyu dağıtmadan bitirecegim.Bütün dünya insanliği,bizlere peskes cekilen teknolojik cihazlar ve biolojik makineler tarafindan izleniliyor,manipule ediliyor,körlestiriliyor/uyutuluyor,aptallastiriliyor,yönlendiriliyor/programlaniyor,saldiriliyor ve ele geciriliyor yada gecirilmeye calisiliyor!Sadece hatirlatayim dedim...Belkide bana özel bir muameledir ama bu konudaki fark ettiklerinizide yazarsaniz sevinirim cok sinsi olduklarinida hatirlatmak isterim!(Bu tür varliklardan herhangi bir namus,seref,haysiyet,hosgörü,etik...beklemezsseniz hayriniza olur insan rolu oynayan makineler gibiler!Programları neyse onu uygularlar...)

Kendini farkindalik,cevrenin farkindaligi,dünyanin farkindaliği,evrenin farkindaligi...

Edited by - bigsenfoni on 06/12/2017 08:24:15
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.