Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Malum Güçler
 Yeni Dünya Düzeni 2018'de Tamamlanacak
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

fidelista

252 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2017 :  01:07:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
http://yournewswire.com/rothschild-new-world-order-2018/

bozadi

8693 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2017 :  18:57:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler. İlüminati ile ilişkilendirilen "Economist" dergisinin 1988'deki bir makalesinde, 2018 yılına kadar global bir para biriminin egemen olacağına dair kehanet konu edilmiş makalede. Yeni dünya düzeni para birimini bilmem ama, yeni dünya düzencilerinin işleri hiç yolunda gitmiyor bu sıralar! :)
Go to Top of Page

Arayis

43 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2018 :  08:50:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Selamlar arkadaşlar

ilginç gerçekten. tabi o zamanlar digital dünya şu anki gibi olmadığından bunun aslında var olmayan digital bir para olacağını yazmamışlar ama arka planda biliyor gibi görünüyorlar. Ne istiyorlar bu garip insanlardan. Bizden istediği ne bu saçma düzenin anlamış değilim
Go to Top of Page

ogeday

136 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2018 :  16:25:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Celselerde ayrintili olarak yaziyor.bizden istedikleri dunyayi ele gecirmek ve tum insanligi kontrol altina alabilmek.Cunku gezegenimiz yeni bir caga dogru gidiyor bu yeni cagda insanligin bilinci cok artacak ve planlarini gerceklestirmek imkansiz olacak bu yuzden umutsuzca acele ediyorlar.'we came,we saw,he died'
Go to Top of Page

Arayis

43 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/07/2018 :  11:26:02  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen ogeday

Celselerde ayrintili olarak yaziyor.bizden istedikleri dunyayi ele gecirmek ve tum insanligi kontrol altina alabilmek.Cunku gezegenimiz yeni bir caga dogru gidiyor bu yeni cagda insanligin bilinci cok artacak ve planlarini gerceklestirmek imkansiz olacak bu yuzden umutsuzca acele ediyorlar.'we came,we saw,he died'

ogeday bu dediğini çok rahat yapabileceklerini düşünüyorum. Yani bu kadar basit olamaz. Bizi istedikleri anda ele geçirebilirler ya da ele geçirdiler de biz farkında değiliz

Yani herşey ellerinde insanlığın durumu ortada durumumuz ortada. Onlar için zor bişey yok gibi görünüyor. Önlerinde bir engel olduğunu da sanmıyorum

Demek istediğim başka bişey var. Ele geçirmekten kontrol etmekden vs çok daha farklı bişey olmalı
Go to Top of Page

bozadi

8693 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/07/2018 :  12:10:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Arayis

ogeday bu dediğini çok rahat yapabileceklerini düşünüyorum. Yani bu kadar basit olamaz. Bizi istedikleri anda ele geçirebilirler ya da ele geçirdiler de biz farkında değiliz

Yani herşey ellerinde insanlığın durumu ortada durumumuz ortada. Onlar için zor bişey yok gibi görünüyor. Önlerinde bir engel olduğunu da sanmıyorum

Demek istediğim başka bişey var. Ele geçirmekten kontrol etmekden vs çok daha farklı bişey olmalı
Bizi istedikleri an ele geçirebilecek olsalardı bunu yapmak için bir "an" bile beklemezlerdi.

Peki bizi zaten gele geçirmiş olabilirler mi? Bu çok karmaşık bir konu ama biraz kabaca da olsa, "kısmen" diye yanıt verilebileceğini düşünüyorum. Ve evet, bu ele geçirilmişlik durumunun / düzeyinin yeterince farkında değiliz veya yeterince yüzleşmiyoruz.

Bu arada global faşist güçler son yıllarda Rusya öncülüğündeki karşı örgütlenme sayesinde giderek bozguna uğruyorlar. Hani şafaktan önceki karanlığın en koyu karanlık olduğu söylenir ya, bunun neden olduğu bir görünüm berbatlığı yaşıyor veya yaşayacak olmamız muhtemeldir elbette ama BH / denge / adalet belki de hiç olmadığı kadar yakın aslında.
Go to Top of Page

Tgur

970 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/07/2018 :  09:25:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
"Bizi istedikleri an ele geçirebilecek olsalardı bunu yapmak için bir "an" bile beklemezlerdi."

Haklısın Bozadi bunu istemediklerini bundan evvel çeşitli vesilelerle ben de vurgulamıştım ,bu gibi durumları daha iyi aydınlatmak ve 4KH dan 3B e bakış açısını biraz anlayabilmek için son zamanlarda 3B den alt yoğunluklara biz nasıl bakar ve uygulama isterdik benzeyişini söyler oldum,

Buna göre alt yoğunluk elemanlarını toptan yok etmek veya ele geçirmek bulunduğun gemiyi batırmak gibi olurdu anlayışını göz önüne getirmelidir.

Diğer yandan kısa döngü uygulaması ile biz zihnen gelişmemiş insan formundaki varlıkların çoğunluktaki bireyleri tarafından bir ve ikiyi yok etme yolunda olan davranışlardayız o ironiyi de unutmamalı.
Buna en bariz örnek, enerji üretmek için karbon bazında olanları(odun, kömür, petrol,doğal gaz gibi) yerin bünyesini darma dağınık ederek elde etmekteyiz, malüm enerjiyi üretebilmek için yenilenebilinir enerji türlerini yeni yeni fark edip uygulamaya geçiyoruz (rüzgar, güneş v.s.).

Edited by - Tgur on 05/07/2018 09:40:12
Go to Top of Page

bozadi

8693 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/07/2018 :  13:36:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Tgur

Haklısın Bozadi bunu istemediklerini bundan evvel çeşitli vesilelerle ben de vurgulamıştım
Ben aslında bunu çok istedikleri halde başaramadıklarını düşündüğümü kastetmiştim Tgur ama senin yaptığın açıklamayı düşünce, evet, bu açıklamanın da bir geçerliliği olduğunu düşünüyorum. "Altın yumurtlayan kazı neden kesesin?!" diye de özetlenebilir sanırım bu açıklama.

Yine de bu tartışmada ayrımı yapılması gereken bir-iki husus gözlemliyorum. Kastettiğim ayrımlardan biri 3KH (ilüminati) ile 4KH (kertişler vs) arasında, diğeri ise "yok etmek" ile "kontrol altına almak" arasında.

İnsanlığın sömürülmesi sürecinde İlüminati ile Kertiş grubu arasında nasıl bir işbirliği ve ganimet paylaşımı olduğunu pek anlamıyorum. Üstelik aralarında bazı ihtilaflı, çatışmalı durumlar da oluyor sanırım. Dolayısıyla mesele biraz karışık ama her halükarda insanlık hiç azımsanamayacak derecede sömürülüyor. Lakin ne 3KH'nin ne de 4KH'nin genel insanlık kitlesi üzerinde tam bir kontrol sahibi olduğunu hiç sanmıyorum, öyle olsaydı son yıllarda Putin Rusyası öncülüğünde yaşanmakta olan süreç yaşanamazdı örneğin bana göre.

4KH'nin orantısız güç kullanarak insanlığı tamamen veya mutlak şekilde ele geçirmesine veya kontrol altına almasına ise evrensel BH güçleri izin vermez. 4KH'nin bu konudaki arzusunun gerçekleşmesi için, insanlığın bütününün veya çoğunluğunun buna rıza ve istek göstermesi gerekir kendi özgür iradesiye. O da pek kolay ve hatta mümkün görünmüyor. İnsanlığı "kandırarak" özgür iradesini kendi arzuları yönünde belirleme niyetleri olduğu biliniyor ama bu girişimin başarılı olacağından da emin olamıyorlar sanırım. Hani örneğin dünyaya inip başta bizim iyi niyetli kurtarıcı tanrılarımızmış gibi yapıp psişik kalkanlarımızı indirdikten sonra sinsice irademizi ele geçirme planları yaptığına değinilmişti celselerde. Hatta bu girişimde bulunacakları kesinmiş gibi açıklamalar oldu celselerde ama sonradan yapılan açıklamalarda bunun ihtimalinin düştüğü veya geçmişte o yönde yapılan açıklamaların "KH tesirindeki sapmış bilgi" olduğu yönünde bazı imalar oldu. Bu konuda kafam hala karışık ama celselerde bu konuyla ilgili değinilen bir diğer husus bana gerçekçi geliyor hala: bir süre dünyada iki taraf arasında bir tür kamplaşma olabileceği ihtimali.

Go to Top of Page

Tgur

970 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/07/2018 :  16:56:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
"İnsanlığın sömürülmesi sürecinde İlüminati ile Kertiş grubu arasında nasıl bir işbirliği ve ganimet paylaşımı olduğunu pek anlamıyorum. Üstelik aralarında bazı ihtilaflı, çatışmalı durumlar da oluyor sanırım. Dolayısıyla mesele biraz karışık ama her halükarda insanlık hiç azımsanamayacak derecede sömürülüyor."

Değişik bir sayfa açtın Bozadi ,üzerinde durulabilinir,
Kertiş ve yarattıkları ruhsuz griler insanların üzerinde malüm zaman içerisinde gidip gelerek ve kaçırmalarla ve bilgileri çarpıtmalarla çeşitli yolları kullanıp hele şu son zamanlarda teknolojiden yararlanıp "jöle beyin "haline getirdikleri insan guruplarını 4 yoğunlukta esir ve itaatkar varlıklar halinde yönetmeyi umuyorlar ,tabii bu işte tam başarı elde etmeleri BH nın denge sağlayıcı faaliyetleri yüzünden mümkün değil sonuçta..

Asıl söylemek istediğim insanlığın kapıldığı bu aldatılışa kapılmayıp bu kutsal kabul edilen anlayışı ayrı metotlarla kendi şahsi menfaatlerine evirip dünyayı yönetmek isteyen ve hatta yöneten ilumunatinin 4KH ile nasıl mücadele ettiği/edeceği benim de asli sorum olur,

İmkanları onların da kısıtlı ve yetersiz değil mi 4KH a karşı.

Bence yetersizler.Yalnız oluşan kargaşalı ve takıntılanmış bilinçler yoluyla ganimeti paylaşıyorlar diyebiliriz.

Edited by - Tgur on 05/07/2018 18:32:13
Go to Top of Page

bozadi

8693 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/07/2018 :  15:52:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Tgur

Asıl söylemek istediğim insanlığın kapıldığı bu aldatılışa kapılmayıp bu kutsal kabul edilen anlayışı ayrı metotlarla kendi şahsi menfaatlerine evirip dünyayı yönetmek isteyen ve hatta yöneten ilumunatinin 4KH ile nasıl mücadele ettiği/edeceği benim de asli sorum olur,

İmkanları onların da kısıtlı ve yetersiz değil mi 4KH a karşı.

Bence yetersizler.Yalnız oluşan kargaşalı ve takıntılanmış bilinçler yoluyla ganimeti paylaşıyorlar diyebiliriz.

Benim de merak ettiğim bir husus bu. KH'nin kendi içinde bin bir türlü ihtilafları, çatışmaları olduğu kesin.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

611 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/07/2018 :  10:27:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İnekler çiftlikte kafasına göre dolaştığını sandıkları için ele geçirilmedikleri anlamına gelmez bu.

4KH her türlü BH fonksiyonunu kendine has düzenleme ve uygulamalarla manipüle ederek bir sistem ve bu sisteme uymaya güdümlü toplumlar yaratıyor. Anahtar kelime manipüle etmektir.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,56 saniyede oluşturuldu.