Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Çakra nedir ve yükseliş aşamaları nasıl olur
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bigsenfoni

1092 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/12/2017 :  23:12:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının Kişisel sitesini Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Çakra, (Sanskritçe kaynaklı bir kelime olup, Pali: chakka, Çince:çinçonkla* Tibetçe: khorlo) tekerlek ya da dönüş anlamına gelir.Hindu geleneklerine ve bazı inanç sistemlerine göre insanda bulunan enerji merkezlerinin girdap şeklinde dönen enerji alanlarından oluştuğuna inanıldığı için onlara bu isim verilmiştir.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/%C3%87akra

Yükseliş/tekamül aşamalarını farkettiğim anlamda, en yakın sekilde anlatmış olan Nilüfer Özden Sanca hanıma teşekkür ederek videosunu paylasiyorum.

*foruma çin alfabesi yazılamadığı icin hızlı bir sekilde yeni bir çin-türkce isim koydum... hızlı ve koygan

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

Edited by - bigsenfoni on 06/12/2017 23:49:01

gerçek tosun paşa

659 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/12/2017 :  14:38:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tanımıyorum kadının kendisini ama yapıcı buldum anlatımına bir göz gezdirdiğim kadarıyla. İnsanların sahip olduğu yanlış algılardan da söz etmiş güzele benziyor sağol big.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1092 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/12/2017 :  23:34:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Sende sağ ol dostum...

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

Neron

82 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/12/2017 :  19:13:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Videoları seyredemedim henüz ama ilk fırsatta izlemek istiyorum.

Bir ara bu çakraları aktif hâle getirdiği söylenen Tibet gençlik pınarı hareketlerini (5 hareket) her gün düzenli olarak yapmaya başlamıştım. Kısa süre sonra faydasını da görmeye başladığımı düşünüyorum. Daha sağlıklı ve zinde olmaya başladım. Kilom gençliğimdeki seviyeye indi.

Edited by - Neron on 10/12/2017 19:14:19
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

659 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/12/2017 :  19:42:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
çakra çalışmaları bilinç farkındalık ve meditasyon çerçevelerinde ilerler bunu herkes için hatırlatmakta fayda var.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,1 saniyede oluşturuldu.