Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Olağandışı Olaylar
 Diğer
 Sokak Ortasında Esrarengiz Şekilde Alev Alan Yaşlı Adam Hayatını Kaybetti (15.12.2017)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bozadi

11161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/12/2017 :  10:36:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
15 Aralık 2017

Sokak Ortasında Esrarengiz Şekilde Alev Alan Yaşlı Adam
Hayatını Kaybetti

Londra'nın kuzeyinde yürüyüşe çıkan adamın, esrarengiz şekilde bir anda alevler içinde kalarak hayatını kaybettiği açıklandı.

70 yaşındaki John Nolan'ın, Tottenham Hotspur's White Hart Lane Stadı'nın yakınlarındayken bir anda sebebi anlaşılamayan bir şekilde yanmaya başladığı belirtildi. Orchard Palace yönüne doğru yürürken bir anda alev alan adamın, o sırada Tottenham'daki evinden sadece birkaç sokak uzakta olduğu bildirildi.

Vücudunun Yarısından Fazlası Yandı

Çevredekilerin hemen müdahale ederek yaşlı adamı söndürmeye çalışmasına karşın, vücudunun % 65'inin yandığı öğrenildi. Hastaneye kaldırılan Nolan'ın vücudunun yarısından fazlasının yandığı ve yanıklar nedeniyle ertesi gün hayatını kaybettiği kaydedildi.

Fotoğraf: Orchard Palace yönüne doğru yürürken bir anda alev alan adam, o sırada Tottenham'daki evinden sadece birkaç sokak uzaktaydı. (Google Map)

Polis, yangının sebebinin henüz tespit edilemediğini açıklarken, Londra İtfaiyesi'nden yapılan incelemede Nolan'ın üzerinde alevleri artırıcı herhangi bir maddeye rastlanmadıkları ifade edildi.

Vücudundaki yanıklar nedeniyle hayatını kaybettiği açıklanan yaşlı adamın yaşadığı olay ile ilgili olarak, mahkemenin önümüdeki yılın mart ayında başlayacağı duyuruldu.

Sebebi Bilinemiyor

Araştırmacılar kendiliğinden yanma olayı vakalarını araştırmış ve ortaya çeşitli teoriler atılmış da, henüz bu durumun neden gerçekleşiyor olduğu tam anlamıyla bilinemiyor.

Kaynak: Londralı

bozadi

11161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/12/2017 :  11:00:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

"Kendiliğinden yanma" (Spontaneous human combustion) olayına benziyor.

https://www.wikiwand.com/tr/Kendili%C4%9Finden_yanma_fenomeni

Celselerde tespit edebildiğim alakalı bazı kısımlar:

Eklenti:

(L) Ambrose Bierce'e ne olduğunu öğrenmek istiyorum?

C: Öldü. Kendi kendine yanma vakası.

Eklenti:

S: (L) 4'üncü yoğunlukta. Tamam. Bir keresinde fosfor ile beden arasındaki ilişkiye dair bilgimi sormuştunuz. Fosforun DNA'da önemli bir rol oynadığını öğrendim ve ayrıca 3-5 kodu. Şimdi diyetimize fosfor eklemenin DNA'nın bir kısmını daha etkinleştirmede faydalı olup olmayacağını...

C: Belki KYF için faydalı olur.

S: (L) Ne dedi? KYF mi? (T) KYF nedir?

C: Kendiliğinden Yanma Fenomeni.

S: (L) Bu iyi bir fikir değil...

Eklenti:

S: (Atreides) 11 Eylül olayında bazı malzemelerin yalnızca yarısının yandığını hatırlıyor musunuz?

(L) Evet, garip bir kalıp halinde.

(Atreides) Hiç demir kalmamıştı ama alüminyum hiç zarar görmemişti.

(Niall) Bir fotoğrafta da bir arabanın bütün bir parçası hiç zarar görmemişti hatırladığım kadarıyla. Yani yerden...

(L) Yine hiç zarar görmemiş bagajların resimleri vardı. Yani bomba gibi birşey olamaz.

(Perceval) Kendiliğinden yanma olayları gibi.

(L) Belirli bir yerdeki birşeyler kül oluyor ama diğer kısımlar hiç zarar görmüyor...

Eklenti:

C: Şimdi sizin için bir blok-yıkıcı: Tam BH profiline ulaşan 3'üncü yoğunluk varlıkları otomatik olarak anında 4'üncü seviyeye geçer!

S: (TR) Bir anda yok mu olurlar? Bunu yapan insanlar oldu mu?

C: Evet.

S:(F) Evet, bunu duymuştum. (TR) Her zaman bir sürü insan kayboluyor. (L) Ama bunun o kadar çok olduğunu sanmıyorum... (F) Ama olmuş. (J) Bazen insanlar kayboluyor ve bir daha onlardan hiçbir haber alamıyorsun. (F) Ani bir ışığın gelmesiyle insanların aniden ortadan kaybolması gibi olaylar var; aniden bir ışık ortaya çıkıyor ve puf! (TR) Kendi kendine yanma olayları gibi... (F) Hayır... (J) Kendi kendine yanma gibi değil çünkü o durumda beden kalıntıları duruyor. (F) Bir grup insan birlikte otururken aniden çok şiddetli bir ışık meydana geliyor ve kişilerden biri kayboluyor. (L) Bir daha ortaya çıkmıyor mu? (F) Hiç! (TR) Bunu sormak istiyorum, daha önce sorulduysa biri beni durdursun, tam BH profili nedir? (L) Kendine tamamen ilgisizlik.

S:(L) Yani kendin için, kendini tatmin için hiçbir yapmıyor ve düşünmüyorsun. Bunu sürekli olarak başkaları için yapıyorsun. (TR) Lanet olsun, o zaman daha çok işim var... (Koro) Hepimizin var!

Go to Top of Page

bozadi

11161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/12/2017 :  11:03:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Olayın "boyutötesi" yönleri var mıdır bilmiyorum ama kimyasal bazı açıklamaları var gibi görünüyor. Yani ilk bakışta "doğaüstü" nitelikleri olan bir fenomen gibi görünmekle birlikte, çok daha fiziksel açıklamaları da olabilir. K'lar fosfora referansta bulunmuş ama bunun tek neden veya tek açıklama olduğunu söylememişler, sanırım vücutta tehlikeli miktarlarda biriken başka bazı belirli maddeler de bazı koşullarda bu tür olaylara neden oluyor olabilir.
Go to Top of Page

bozadi

11161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/12/2017 :  11:04:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Uyarı: Bu video ve konuyla ilgili içerik sunan çeşitli web sayfaları, bu tür olay örnekleriyle ilgili dehşete düşürebilecek görüntüler içeriyor.

Go to Top of Page

bigsenfoni

1262 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/12/2017 :  14:51:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Birde Celselerde bu yanma durumunun ruhun herseye sıfırdan başlaması bir tür ruh inteharı gibi oldiuğunu söylüyorları.Ama buna karar vermedi gerekliymiş ve bulunduğumuz 3kh ortamı bunu tetikler nitelikte imiş, özellikle 4 kh bunun olması,tetiklenmesi icìn calışmalar yapıyormuş, yönlendiriyormuş.

Go to Top of Page

bigsenfoni

1262 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/12/2017 :  15:12:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Olayda metafizik acısını bir kenara bırakırsak,teorik olarak bir işınlanma,bilinmeyen bir silahla vurulma (test edilmesi),beden kimyasal reaksiyonu,yüksek bir elektrik akımı (bilinmiyen bir tür şimşek fenomeni,hatta boyutlar arası)gelecekte kullanmak icin tasarlanan/test edilen biolojik bir bombanın/silahın test aşamaları(bir bilim kurgu dizisinde görmüştüm insanları kimyasal maddelerle bombalara dönüştürüyorlardı)...falanda olabilir.

Edited by - bigsenfoni on 17/12/2017 15:24:57
Go to Top of Page

bozadi

11161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/12/2017 :  17:58:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bigsenfoni

Birde Celselerde bu yanma durumunun ruhun herseye sıfırdan başlaması bir tür ruh inteharı gibi oldiuğunu söylüyorları.Ama buna karar vermedi gerekliymiş ve bulunduğumuz 3kh ortamı bunu tetikler nitelikte imiş, özellikle 4 kh bunun olması,tetiklenmesi icìn calışmalar yapıyormuş, yönlendiriyormuş.
Bu ruhun herşeye sıfırdan başlaması meselesi, celselerde "ruh parçanması" bağlamında geçen konuydu sanırım. İncil'deki "ateş gölü" meselesine de gönderme yapılmış o celsede, sanırım sende çağrışım yapan konu da bununla ilgiliydi ama bunun dışında, kendi kendine yanma olaylarıyla doğrudan bir ilgisi var gibi görünmüyor, yani en azından ilgili celsede doğrudan buna dair bir beyanda bulunulmamış:

Eklenti:

(Joe) Forumdakiler adına, ruh parçalanması hakkında sormak istediğin soru vardı. (L) Oo, ruh parçalanması! Bunun hakkında bir soru oluşturabilir misiniz? Ya da, Keit, bu konuda uzman sensin. Bir soru sor. (Keit) Benim söylediğim şey temel olarak gerçeğe yakın mı?..

C: Çok doğru. Bir “zekileşme” örneği!

S: (Joe) Keit’i kastediyorsunuz, değil mi?

S: (Joe) Teorin neydi? (L) Illion’un “Darkness over Tibet”inden, alçalan spiralden ve bunun bir seçim olduğundan bahsediyordu ve ...

C: Daha iyi açıklayamazdık!

S: (Scottie) Forumda bunu yazmış mıydın? (Keit) Evet. (Scottie) Bunu nasıl kaçırdım?? (A---) Evet. (Keit) Bunun hakkında söylemek istediğim birşey daha var. (Joe) Ruhların parçalanarak tekrar primal atom haline gelmesi hakkında mıydı?

S: (Allen) Tekrar açıklayabilir misin, çünkü ben okumadım. (Keit) Darkness over Tibet’ten bir alıntı yapmıştım. Yazar gelişimde iki ihtimal olduğunu söylüyor: yukarı ya da aşağı. Ve bir bireyin ruhunu kaybetme olasılığı var ama bunun bilinçli bir karar olması gerekiyor. Bu bir seçim. Ve bu karar zorla alınamaz. (L) Ama seni yıpratarak bu kararı aldırabilirler. (Keit) Kesinlikle, ve ben de kendimden örnek verdim zaten. Yaşamlarımızdaki travmatik deneyimlerimizin bizi aşağı doğru gelişimi seçmeye sevk edici bir etkisi olduğunu düşündüğümü söyledim. Ve bu aslında kendi varlık seviyemizin aleyhine birşey. Ruh için çok travmatik. Ruhu çarpıtıyor ve onu aşağı doğru bir konuma koyuyor. Bu olayın nihai sonucu ruhun parçalanması. Dünyada bu kadar çok acı ve patoloji olmasının nedeni de bu, çünkü bu durum ruhları seçmeye zorluyor ve manipüle ediyor. (L) Kendi doğalarının zıddına. (PL) Illion’a göre bir insan varlığı için en kötü şey, kendi ruhuna karşı günah işlemek. (Keit) Ve ruha karşı günah işlemek, kendi varlık seviyenin veya niteliğinin zıddına gitmek demek. Ve kendi iyiliğimiz adına, kendimizi narsist eğilimlerden vs temizlememiz gerekmesinin nedeni de bu. (DD) İnsan kültürüne bu kadar uyuşturucu yerleştirmelerinin nedeni insanları zayıflatmak mı?

C: Evet ve transmarjinal inhibisyon prensiplerini de hatırlayın. (ç.n. transmarginal inhibition [TMI], wikipedia’da psikolojik bir terim olarak, “bir organizmanın güçlü/yoğun çevresel uyaranlara karşı gösterdiği tepki” biçiminde tanımlanıyor.)

S: (L) Bu prensiplerden birine göre, normal şekillerde iradesi kırılamayan köpekler bile, cerrahi, hastalık veya benzer fiziksel travmalara maruz bırakılarak iradeleri zayıflatılabiliyor ve nihayetinde saptırılabiliyor. Yani işkence de bu sürecin bir parçası.

S: (L) Ve biz şu anda bir işkence kültürü içinde yaşıyoruz. Ruh parçalayıcı bir kültür.

S: (L) Yani, çarpıtılan, deforme edilen ruhlar var ve bu öyle bir noktaya gelebiliyor ki... Bu insanların pek çoğu, tanrının iradesini insanlara empoze ettikleri için cennete gideceklerini sanıyorlar. Mesih İsa’nın çarpıtılmış bir versiyonunu dünyaya dayatmak için her ne yapıyorlarsa, kendi kendilerini ruhlarının parçalanacağı bir duruma sokuyorlar çünkü sadece İsa’nın öğretilerine zıt gitmekle kalmıyorlar, kendi doğalarının da zıddına gidiyorlar. Bu insanların pek çoğunun iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ama otorite konumlarındaki ve kiliselerdeki yüksek konumlardaki patolojik bireyler, doktrinler ve patolojiler yaratan patolojik bireyler tarafından yavaş yavaş, giderek artan şekilde öylesine saptırılıyorlar ki, temelde ruhlarını şeytana satmayı kabul ediyorlar. (Joe) Acaba bu durum, buna doğrudan eşlik etmeyen, zihinleri çarpıtıldığı için bu duruma uyum gösteren popülasyonun sıradan üyeleri olan insanları da kapsıyor mu? Sonuçta gerçekleri görüyorlar. İşkenceyi, CIA’yı, işkence kamplarını görüyorlar...

C: Daha yüksek bir amaca hizmet eden bir sessizlik için iyi bir neden olmadığı sürece, “kötülük” karşısında sessizlik, kötülüğe katılmaya eşittir.

S: (Joe) Bu gerçekten ilginç, çünkü işkence ile ilgili tüm tartışmayı açıklıyor gibi. İnsanlara işkenceyi kabul ettirmeye çalışıyorlar. Ve CIA’nın işkence uyguladığı ve gerçekleri çarpıtarak insanları vicdani olmayan birşeyi kabul etmeye yönlendirdiğine dair ortaya sürekli yeni bilgiler çıkıyor.

C: İşkencenin kabul edilmesi “canavarın işareti.”

S: (DD) “24” gibi dizilerin popülerliğinin nedeni de bu olmalı. (Joe) İnsanları koşullandırıyorlar. (DD) O dizi aşırı popüler. (Joe) Tüm bu insanlar başka bir insanın uğradığı işkenceyi izliyorlar ve bundan neşe duyuyorlar. Ve eğer bu katılım ile eşanlamlıysa, o zaman bu insanlar o aşağı doğru giden spirale konuyorlar.

C: Vahiy Kitabı’ndaki “ateş gölü”nü hatırlıyor musunuz? Kılıçla yaşayanların kılıçla öleceklerini hatırlıyor musunuz?

S: (Keit) “Ateş gölü” nedir? (Allen) Vahiy’de İsa’yı kabul etmeyenlerin fırlatılacağının söylendiği göl. (Joe) Yani cehennem.

C: Ruh parçalanması.

S: (L) Ürkütücü. (Allen) İşkenceyi tasvip etmeyen ama yine de gerekli olduğunu düşünerek kabullenen, ya da hiç düşünmemeye çalışan insanları düşünüyorum da... (Joe) Bence bunun gerekli olduğunu düşünen insanlar... (L) Kaybettiler bile. Yalanı yuttular. Eğer bir bilgiye veya benzer birşeye ihtiyacın varsa, ve haklı bir neden varsa, bunu bulmanın yolu işkence değildir! Bir çok engizisyon kaydı var. Bilimsel kanıtlar var. On binlerce insana işkence edildi ve en çirkin yalanları kabul etmeye zorlandılar. O kadar işkence görsem istediğin şeyi söylerim! Ve onlar da uçan süpürgelerde uçtuklarını, şeytanlarla çiftleştiklerini, ay ışığında çıplak dans ettiklerini, birbirlerinin arkasını öptüklerini itiraf ettiler! İşkenceyi sona erdirmek için bunları itiraf ettiler. Ve kabul ettirilen şeylerin hepsi birer saçmalıktı! (Allen) Bilimsel kanıtlar bunu göstermese bile, ve biz “Evet, bilgi elde etmede işkence gerçekten işe yarıyor” diye düşünsek bile, insanlara işkence ediyor oluyoruz! ... (Keit) Patolojik bir durum. Narsist ailelerin çocuklarına yapılan şey, işkence gibi. (L) İşkence! (Keit) Bu bir anlamda onları zehirliyor ve işkence ortamını kabul etmelerini sağlıyor. Bu şeytanın dokunuşu gibi. (L) Kendi ilkelerine aykırı birşey söyletmeye veya yaptırmaya zorlamak için başka bir insana işkence etmek yanlıştır, hangi perspektifle bakılırsa bakılsın. Ve eğer bunu değiştirmek istiyorsan veya bu insanların bakış açısında seni tehdit eden birşey olduğunu düşünüyorsan, bunu değiştirmenin yolu konuşmak, eğitim, bilgi ve veri paylaşımıdır. Onları ruh seviyesinde sahip oldukları şeyin zıddına gitmeye işkenceyle zorlamak değildir! Birini bu şekilde zorlamak temelde ruhun kendi kendini öldürmesidir. İsa Yeni Ahit’te insanlığa ihanet edenler için “hiç doğmasalardı onlar için daha iyi olurdu” diyor. Bu sanki onların ruhunun parçalanacağını söylemek gibi birşey. Gerçekten çok şaşırtıcı. (DD) Parçalanan ruh ne oluyor?

C: Primal madde. Döngüye en baştan başlama. Bilinç kazanmak için geçirilen milyonlarca veya milyarlarca yıl.

S: (DD) Hidrojen atomu gibi birşey olarak mı başlıyorsun? (Joe) Taş oluyorsun. (PL) K’lerin bu yılın başında 2009 için bildirdiği “yıkıcı bir yıl” ifadesiyle bir ilgisi var mı bunun acaba? Böyle birşey söylemişlerdi ve şimdi de ruh parçalanmasından bahsediyoruz. (ç.n.: henüz çevirmediğimiz bir 2009 celsesine referans. parçalanma olarak çevirdiğim ‘smash/smashing’ fiili, belirtilen celsede diğer bir anlamı olan çarpıcı/olağanüstü/yıkıcı gibi bir anlamda kullanılmış sanırım.) (L) Çok ilginç. Bir sabah kalktığımda kafamda bu sezgi vardı; insanların ruhlarını parçalayıp primal maddeye çevirebileceklerini sanıyorlardı. Ve bu benim için şaşırtıcı bir düşünceydi. Ve bu sezgi, K’lerin bu nitelikte geçeceğini söyledikleri yıl içinde geldi. ... (Joe) Demek onlar için herşey baştan başlayacak...

C: Hepsine olmayacak.

S: (Keit) Ben de bunu sormak istiyordum. Bireysel bir seviyede mi, yoksa hepsine mi olacak şeklinde. (L) Demek bireysel nitelikte olacak.

Go to Top of Page

bozadi

11161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/12/2017 :  18:14:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu arada, daha önce bir başka başlıkta değinmiştim ama burada tekrarlamak isterim, K'ların bu "ruh parçalanması" konusunda anlattıklarına benzer birşey Michael Newton'un Ruhların Kaderi kitabının 21. vakasında da geçiyor:

Eklenti:

Vaka 21

Dr. N: Ciddi biçimde hasar görmüş ruhlarla çalıştığına göre, bana görevlerin hakkında biraz daha bilgi verebilir misin?
D: Ben bir kötülük bataklığında kaybolmuş ruhlarla çalışan özel bir birimdeyim.

Dr. N: (bu deneğin sadece yeryüzüne gelmeden önce başka dünyalarda bedenlenmiş ruhlarla çalıştığını öğrendikten sonra) Melez ruhlarla bu birimde mi ilgileniliyor?
D: Evet, zalim ruhlarla ilgilendiğimiz yer burası, bir onarım alanı.

Dr. N: Bir ruh için kullanılacak ne berbat bir ifade bu böyle?
D: Bununla canını sıktığım için özür dilerim, ama şimdiki hallerinde kurtarılamaz halde olacak kadar ciddi kötü eylemlere bulaşmış bir varlığa başka ne denir ki?

Dr. N: Biliyorum, ama insan bedeniyle ilgili birçok şey de vardır...
D: (sözümü keserek) Bunu bir özür olarak görmüyoruz.

Dr. N: Tamam, öyleyse çalışmanızın doğasıyla devam et lütfen.
D: Ben bir ikinci evre onarıcıyım.

Dr. N: Bu ne anlama geliyor?
D: Bu ruhlar bedenlerini kaybettiklerinde rehberleri ve belki de yakın bir arkadaşları tarafından karşılanırlar. Bu pek uzun sürmeyen birinci evredir, sonra korkunç eylemlere bulaşmış olan ruhlar buraya, bize getirilir.

Dr. N: İlk evre niçin diğer ruhlar için olduğu kadar sürmüyor?
D: Onların yaptıkları kötü işlerin, yeryüzünde yol açtıkları acının ve zararın izlerini unutmaya başlamalarını istemeyiz. İkinci evre onları kirlenmemiş ruhlardan ayırır.

Dr. N: Kulağa sanki cüzamlı bir topluluğu idare ediyormuşsunuz gibi geliyor?
D: (aniden) Bu sözden hoşlanmıyorum.

Dr. N: (özür diledikten sonra) Tanımladığın biçimiyle, kötü eylemler yapmış her ruhun melez ruh olduğunu söylemiyorsun, değil mi?
D: Elbette değil. Burası benim birimim. Ama şunu anlamalısın: Yeryüzündeki gerçekten kötü kişilerin bazıları melezlerdir.

Dr. N: Ruh dünyasının üstün bilgi sahibi üstatların bulunduğu bir düzen yeri olduğunu düşünüyordum. Bu melez ruhlar insan formundaki anormalliklere bulaşmışlarsa, yani insan bedeninin duygusal yapısına uyum sağlayamamış ruhlarsa, niçin buraya gönderilmişler? Bu bana ruh dünyasında da hata yapılabileceğini gösteriyor.
D: Büyük bir çoğunluk iyidir ve insan toplumuna büyük katkılar yaparlar. Bazıları kötü hale geldiği için bütün ruhları yeryüzüne gelme fırsatından yoksun mu bırakacaksın?

Dr. N: Hayır, tabii ki hayır. Devam edelim. Bu ruhlarla ne yapıyorsunuz?
D: Başkaları, benim üstümdekiler, onların kirlenmiş enerjilerini incelerler; bu inceleme sadece eski dünyalarının insan bedenleri üzerinde bıraktığı etkiler ışığında yapılır. Bunun ayrı bir vaka mı, yoksa o gezegenden diğer ruhların da yeryüzünde çeşitli sorunlar yaşayıp yaşamadığını bilmeleri gerekir. Durum öyleyse, o dünyadan diğer ruhların yeryüzüne bir daha gelmelerine izin verilmeyebilir.

Dr. N: Lütfen bana birimin hakkında daha fazlasını anlat.
D: Benim alanım tek bir ciddi suç işlemiş ruhlara ayrılmamıştır. Bizler alışkanlık haline gelmiş zalimane yaşam biçimleriyle çalışırız. Bu ruhlara bir seçenek sunulur. Rehabilitasyon yoluyla enerjilerini temizlemek için elimizden geleni yaparız ve kurtarılabilecek durumda olduklarını düşünürsek, yol açtıkları acının aynısını yaşayacakları rollerde yeryüzüne geri gelmeleri için bir seçenek sunarız, ama bu çoklu sayıda olur.

Dr. N: Kurtarılabilir bir ruh yaşamda korkunç şeyler yapmış, ama büyük bir pişmanlık göstermiş bir ruh olabilir mi?
D: Belki.

Dr. N: Ben karmik adaletin cezai olmadığını düşünürdüm?
D: Değildir. Bu teklif bir denge kurma ve kurtulma fırsatını temsil eder. Genellikle birçok insana verdikleri acının aynısından eşit miktarda bir acıya katlanmak, bir yaşamdan daha fazla sürecektir. Çoklu sayıdan kastım bu.

Dr. N: Yine de pek çok ruhun bu seçeneği kabul edeceğini sanıyorum, doğru mu?
D: Hatalısın. Pek çoğu aynı örüntülere yeniden düşecek kadar korku doludur. Ayrıca gelecek birkaç yaşam boyunca bir kurban olma cesaretinden de yoksundurlar.

Dr. N: Peki yeryüzüne geri gelmezlerse ne yapıyorsunuz?
D: Öyle bir durumda bu ruhlar kurtarılamaz diye düşündüğümüz ruhların yolundan gideceklerdir. Onların enerjilerini yayarız.

Dr. N: Yoksa bu da bir tür enerji biçim değiştirmesi mi?
D: Ah... evet.., biz buna enerjinin dağıtılması deriz, yayma derken bunu kastediyorum. Elbette biçimi değiştirilir. Onların enerjilerini parçacıklar halinde dağıtırız.

Dr. N: Ben enerjinin yok edilemez olduğunu düşünüyordum. Bu kirlenmiş ruhların benliğini yok etmiyorsunuz, değil mi?
D: Enerji yok edilemez, değiştirilir ve dönüştürülür. Eski enerjinin bir parçacığını bizim kullanımımıza sunulan yeni, taze enerjiden dokuz parçacıkla karıştırabiliriz. Bu karıştırma kirlenmiş olanın etkisini yitirmesini sağlayacaktır, ama ilk benliğin küçük bir bölümü bozulmadan kalır.

Dr. N: Yani kirlenmiş ruhu zararsız kılmak için olumsuz kötülük enerjisi, aşırı dozda yeni iyilik enerjisiyle mi karıştırılıyor?
D: (gülerek) Mutlaka iyilik olması gerekmez, tazelik demek daha doğru.

Dr. N: Niçin herhangi bir ruh yayılmaya karşı çıkmaz?
D: Kendi yararları için bu prosedürleri kabul etmiş ruhlar kurtulsa ve en sonunda yeryüzünde ya da başka bir yerde verimli hayatlar sürse bile... herhangi bir benlik kaybını kabul etmeyecek ruhlar da vardır.

Dr. N: Peki sizin yardımınızı reddeden bu ruhlara ne oluyor?
D: Birçoğu arafa gidecektir sadece, bir inziva yerine. Onların en sonunda başına ne geldiğini ise bilmiyorum.

K'ların "ruh parçalanması" dediği şeye, Michael Newton'un bağlantı kurduğu varlık "enerjinin parçalar halinde dağıtılması" diyor. Konu içeriği büyük ölçüde özdeş görünüyor.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

1073 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/12/2017 :  18:39:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kitapta bu bölümleri okurken tamamen aynı konuyu düşünüp birlikte değerlendirmiştim. Alıntılar çok yerinde olmuş teşekkürler..
Go to Top of Page

bigsenfoni

1262 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/12/2017 :  07:28:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Paylasımların ve acıklamaların icin tesekkürler bozadı.Ben kendinden yanma fenomeni ile ruh parcalanması arasında pek fazla fark görmüyorum.Sebebi ise tabi bu benim teorim ruh yukarıda yazılan cevresel/dünyasal baskilardan,stres/sorunlar,zevk alamama,bikkinlik,hosnutsuzluk,bagimliliklar...vb.hayata baktìği bakis acinin yanlisliklarin dolayi var olma isteğinden var olmama istegine geciyor yada umudunu kaybediyor.Bu bazı tetiklemelere/tepkilere yol aciyor ardindan, beden/ruh enerjisinde de cesitli reaksionlar yaratarak ruhun parcalanmasına ve bedenin yanmasına yol aciyor.

Metafizik/ruhsal acidan ben bunun böyle olduğunu yada olabileceğini düşünüyorum.

Baska bir teori daha;

Birde aklima mikro dalga firininin calisma sistemine geldi yemegin/maddenin atomlarina manyetik vuruslar yaparak otomlarin yönünü değistiriyor bu sekikdede enerjinin/maddenin isinmasina yol aciyordu.Cok güclü makro dalgalar ile insanlarda aninda küle cevrilebilir.Mesela iki tane baz istasyonu (daha fazlada olabilir)kurbanin ceptelefonu sayesinde yerini tespit ettikten sonra cep telefonuna normalin 1000 misli elektro manyetik dalgalar gönderiyor.Cok güclü Elektromanyetik dalga bombardimana uğrayan kisi yanmaya başlìyor.

Ufak bir hatırlarma;Cok sinsiler coook!Bu şeytani yaratıklardan her şey beklenir.Para ve güce sahip olmak birde başkalarini sömürmek disinda ilgilendikleti hicbirsey yok.Herhangi etik,kültürel,dinsel...tabularla da ilgilenmiyorlar!(ama güzel rol yaparlar)Makina/robot gibiler ve programlarını zaman cercevesi dışìndan aliyorlar,Para ve güc kontrolunu ellerinde tutmak icin heryerdeler ve coğaliyorlar.

Sanki buraya bu seytanilerin dünyayi nasil ele gecirdiklerine sahit olmak icin gelmisim...Yada en azindan baslangıci görmek icin.

Edited by - bigsenfoni on 18/12/2017 08:30:33
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

1073 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/12/2017 :  13:12:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bigsenfoni ben konunun senin verdiğin mikrodalga örneğine daha yakın olabileceğini düşünüyorum. Aklımdan geçen şey buna yakındı. Yanma fenomeni kesinlikle bu tarz bir duruma daha yakın.

Ruhun büyük oranda yer aldığı enerjisi 5.boyuta dönüp yıkanmadan ve özünü alıp rehberi tarafından gerekli tedavileri aldırmadan pat diye yanacak ortamı oluşturacağını sanmıyorum. Ki bunun bir "ölüm vuruşu" olduğunu varsayarsak bile ruh asla intihar istemeyecektir yok oluşu madde aleminde çevre ve bedensel koşullar tetikler. Yani yanma fenomeninin ruhsal parçalanma - molekülize edilmeyle - doğrudan ilgiye sahip olduğunu sanmıyorum.

Fakat bu fenomenin ruhsal (karmik) bir ilgisi olduğunu düşündüğümden bu parçalarına ayırma konusunun konuşulması ve bozadinin yaptığı alıntılarla açıklaması çok çok yerinde olmuş.

Edited by - gerçek tosun paşa on 18/12/2017 13:15:07
Go to Top of Page

Astre

312 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/12/2017 :  18:56:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ruh intihar etmek istese dahi neden bedeni de beraberinde yok etsin ki? Kendini imha etmesi yeterlidir, ruhlar celselerde geçtiği gibi üst benlik ve diğerleride mevcut olduğu için saldırıyı bilirler. En kötü durumda beden imha eder kendini -ölüm, intihar vs.- bu nedenden dolayı ruhun imhası -elbet özel çok çok nadir durumlar olasılık dahilinde- mantıksız ve saçmadır, ruh direk bedeni imha edip geri gelebilecekken neden kendini imha etsin ki?
Go to Top of Page

fidelista

601 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/12/2017 :  20:25:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ruhun intihar etmesi diye bir kavram olduğunu sanmıyorum,ruh bu dünyadan çıkmak isterse bir fiziksel ölüm gerçekleşir bu her gün her an oluyor.İntihar eden bir kimsenin intiharı karaını kim veriyor ? O kişi bir buda vs seviyesinde aydınlanmış biri değilse ego veriyor ruh değil.Ruh o kişi üzerinde belki küçük bir etkiye sahiptir.
Go to Top of Page

Astre

312 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/12/2017 :  00:25:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

Ruhun intihar etmesi diye bir kavram olduğunu sanmıyorum,ruh bu dünyadan çıkmak isterse bir fiziksel ölüm gerçekleşir bu her gün her an oluyor.İntihar eden bir kimsenin intiharı karaını kim veriyor ? O kişi bir buda vs seviyesinde aydınlanmış biri değilse ego veriyor ruh değil.Ruh o kişi üzerinde belki küçük bir etkiye sahiptir.

Demek istediğim ruhun intihar edip bir nevi kendini formatlaması, asıl karar ego'ya ait olsa bile ana karar ruh/üst benliğe ait.
Go to Top of Page

fidelista

601 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/12/2017 :  21:45:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

İntihar dışı ölümlerde kararın ruh yada yüksek benlik gibi aslı bir organ tarafından alınmasına katılıyorum,intihar ise ego dan kaynaklandığı için ruhsal alemdede hoş karşılanmıyor ,ruh nasıl kendini formatlar ? anlamaıyorum ? Ruh zaten mükemmellliği içinde taşıyor formatlama dediğin şey bilinçli olarak aydınlanma deneyimi yaşayan kişideki durum galiba,tortulardan kurtulup orjinal hale dönmek,bildiğim kadarıyla bunu intihar yada herhangi bir ölümle gerçekleşmesi mümkün değil,öldüğün zaman bir nevi kaldığın yerden devam ediyorsun,her türlü çelişkiyi sapmayı yeni hayatlarda çözmen gerek ilerleyebilmen için , bir noktaya geldiğinde her şeyi sırıtından atıp adeta patlarcasına ruhun orjinalliğini ifade etmeye başlıyorsun .Ben O yum kitabında bahsedilen gibi.
Go to Top of Page

Astre

312 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/12/2017 :  22:26:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Herşey derstir, ruh gerekli görürse istediğini özgürce yapabilir. Buna "formatlama" da dahil.
Go to Top of Page

Tgur

1582 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/12/2017 :  08:41:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

İntihar hakkında daha geniş bir düşünce verebilir ümidi ile ve beraberindeki bilgilere de biraz parmak basmak maksadı ile alıntılar gurubu ,kolay gelsin hepinize,
----------------------------------------------------

S: (L) İntihar eden insanlara ne oluyor?
C: Koşullara göre değişiyor.
S: (L) Genel bir anlamda, intihar etmede negatif bir karma söz konusu mu?
C: Negatif karmanın pek çok şeyle ilgisi olabilir.
S: (L) Ya idam cezası?
C: Spesifik ol.
S: (L) Bir suçluyu ölüme mahkum etmek, toplumu suçlunun seviyesine indirmekle eş anlamlı mı?
C: Hepiniz ölüm mahkumusunuz.
S: (L) Nasıl yani?
C: O ya da bu şekilde.
S: (L) Bir suçlu adalet önüne çıkarıldığında, çok kötü bir şeyden suçlu bulunup öldürüldüğünde, toplum, yargıç, jüri ve cellat üzerinde oluşan negatif bir karma olur mu?
C: Ya savaş? Daha mı iyi? Bu açık, çünkü herkes öldürüyor ve herkes intihar ediyor. Bu, eterik varoluşa mezun olmadan önce hepinizin öğrenmesi gereken en önemli ders.
S: (L) Bir kişi, idamına neden olacak olan bir suç işleyip idam edildiği zaman, bu idam onun bu suçtan kaynaklanan karmasının bir kısmının giderilmesine yardım edebilir mi?
C: Hayır.
S: (L) Dahmer gibi bir suçluyu alıp toplumsal destekle ona yardımcı olmak daha iyi midir?
C: Bunların hepsi geçmişin konuları. Yakında çözülecek.
-------------------------------------------------------
S:(L) S---'nin vücudumda yaptığı bu "çözme" işlemi hakkında birkaç şey sormak istiyorum. İzliyor muydunuz?
C: Her zaman. Bazı enerji küreciklerine erişip onları çıkardın.
S:(S) Enerji kisti. (L) Peki bu enerjinin varlığının temel nedir?
C: Şiddetli depresyon altında olduğun ve intihar planları yaptığın 22'nci yaşındaki kızgınlık.
-------------------------------------------------------------
C: Endişelenme Diana, "Que sera, sera!" (Herşey olacağına varır.)
S:(F) [şarkı söylüyor] "Whatever will be, will be..." (SV) Bazen bir işi kaybettiğinde daha iyi birşey bulabiliyorsun. (DM) Elimden geleni yapmam gerek. (L) Bunu şu anda yapıyorsun zaten...
C: Yönlendirmeye çalışmayın, yolculuğunuzun tadını çıkarın. Bizim yaptığımız bu, dalganın üzerinde yolculuk yapıyoruz!
S:(SV) Akışla beraber gitmek. (L) Şimdi birşey söylemek istiyorum. Çok uzun bir zamandır Frank ve ben, gerçekten yüksek bir hedefe ulaşmaya çalışıyoruz ve bunun başarılabileceğine inanıyorduk. Bir prens bulana kadar çok sayıda kurbağayı öpmek zorunda olduğumuzu biliyorduk. Ödüle ulaşmak için bir sürü pisliğin içinden geçmemiz gerektiğini de biliyorduk. Ve bunu çok uzun bir zamandır yapıyoruz. Her ikimiz de çok uzun bir süredir büyük zorluklardan geçtik. Şu anda çeşitli yönlerden gelen bütün yardımlar için çok ama çok minnettarım. Gerçekten bunalıyordum. Yaptığımız şeyin önemini biliyordum ve direndim. Gerçekten Frank, gece-gündüz ne kadar büyük bir çaba harcadığımı anlatamam... Ve bunu tek başıma yaptım. Sonunda mali destek, zaman ve çaba sunma isteğindeki diğerleri geldi ama bu aşamaya kadar bu çabayı tek başıma sürdürdüm. Hem ekonomik olarak, hem de diğer şekillerde.
C: Ve gruba dahil olacak başkaları da var.
S:(L) Ve şunu söylemek istiyorum ki bu noktada SV bu projenin sürdürülmesinde büyük bir rol oynuyor çünkü çok uzun bir süredir o kadar çok fiziksel bir saldırı altındayım ki, onun çalışması olmasaydı bunu sürdüremezdim ve görünüşe göre maruz kaldığımız saldırılar artacak. Bu saldırılar yüzünden günlerce ve bazen haftalarca yatağa düştüğümü Frank size anlatacaktır. Ama direndim ve çabalarımı sürdürdüm. (DM) Bu sorunlar DNA değişimleri yüzünden miydi? (L) Sanırım daha ziyade bu projenin meyvelerini vermesini ve Frank'le enerjilerimizi birleştirmemizi engelleyemeye çalışan güçlerle ilgiliydi. (DM) Sence S--- üzerinden benim üzerimde de çalışıyor olabilirler mi? (L) Evet, kesinlikle. (F) Bu işe giren herkes ciddi engellemelerle karşılaşıyor. Bu güçler yıllardır beni intihara sürüklemeye çalışıyorlar çünkü bunun geldiğini gördüler. (L) Kasyopyalılar her ikimizin de intihar etmek veya başka bir şekilde kendimizi öldürmek üzere programlandığımızı söylediler. Bunun nedenini sordum ve bizim dünya için çok önemli olduğumuzu söylediler. Bunun üzerinde fazla durmadım ama öyle görünüyor ki bu proje gerçekten oraya doğru ilerliyor; en azından bu noktaya kadar. (DM) Scientology hakkında ne söylersiniz?
C: Tabii ki diğer bir Kertenkele komplosu.
----------------------------------------------------------------
S: (L) Geçtiğimiz hafta içerisinde internette, Ra Bilgileri konusunda oldukça bilgili olan birisiyle yazışıyordum. Bana Ra bilgilerinin henüz yayımlanmamış olan 5. kitabının bir tomar metnini gönderdi. Görünüşe göre o dönemde Don Elkins, çeşitli komplo teorileri ve 4. Yoğunluk KH tarzı manipülasyon yöntemleri ve daha bir çok korkutucu konuda sorular soruyormuş. Grup tarafından ya da gruba dahil insanlar tarafından bir tür değerlendirme yapılmış ve bu tür temaların bir BH kanalında sorgulanmaya uygun olmadığına karar verilmiş. Bu tür konuların negatif bakışa odaklandırdığını ve dolayısıyla 'sevgi ve ışığa' ait olmadığı kabul edilmiş. Bu sebeple grup, bu tür soruların ya da bu yönelimdeki soruların sorulmaya devam edilmemesine karar vermiş. Bununla birlikte Don Elkins intihar ETTİ. Bize sebebini söyleyebilir misiniz ?
C: İntihar, sesin susturulmasının gerçekleştirilmesi amacıyla seçilmiş bir yoldur.
S: (L) Hangi sesi susturmak istedi ?
C: Mecazi anlamda söylendi.
S: (L) Anlamaya çalışıyorum. Bu kişiler Ra ile müthiş bir iletişim içerisindeydiler...
C: Ra ile iletişim içerisinde olmak saldırı olasılığını engellemiyor.
S: (L) Niçin Ra ona; saldırı altında olduğunu , bunun ne tür bir saldırı olduğunu ve nasıl üstesinden gelebileceğini, anlaması için gerekli olacak bilgileri iletmedi ?
C: Bu sorular sorulmadı.
S: (L) Neden onu koruyabilecek bu türden sorular sorulmadı ?
C: "Sevgi ve Işık."
S: (L) Yani, işin sevgi ve ışık tarafına o denli odaklanmışlardı ki...
C: Negatiflik olmadan pozitiflik varolmaz. [ç.n. burada geçen pozitiflik (ing. positivity) ve negatiflik (ing. negativity) terimlerini, bir varlıkta bulunan yanlardan çok (elbette bunları da içermek üzere) en geniş kavramsal haliyle almak gerekiyor]
S: (L) Öyleyse, pozitiflik tek başına , negatiflik haline mi geliyor, ya da hiç (sıfır) haline mi geliyor ?
C: Hayır , varlığı kabul edilmiş olsun ya da olmasın, negatiflik her zaman mevcuttur.
S: (L) Yani diyorsunuz ki; negatifliğin var olduğu kabul edilmemişse, böyle bir şey de var denerek masaya konmamışsa, tabiri caizse, ne olursa olsun bir şekilde canını yakacaktır. Bir şekilde kendini ortaya koyacaktır ve eğer bir kişi sevgi ve ışık konusunda aşırı noktalara giderse , negatiflik arka kapıdan içeri girecektir ?
C: Yakın.
-------------------------------------------------------------------
S: (L) Eğer durum buysa, neden tüm bunlarla uğraşmak yerine hep birlikte Heaven's Gate tarikatine katılıp topluca intihar etmiyoruz?!
C: "Bununla uğraşmayı" seçtiniz, öyle değil mi?
S: (L) O seçimi yaparken aklım başımda mıydı, yoksa içiyor muydum?
C: 5'inci yoğunlukta içme yok!
S: (L) Ra'nın kanalı olan Carla Rueckert'le bir süredir yazışıyoruz. Hiçbir şey YAPMAMIZ gerekmediğini, sadece OLMAMIZ gerektiğini söylüyor. OLMAMIZ gereken şeyin ise sadece sevginin içimizden geçmesine izin vermek, dünyadışı varlıkları ve herkesi sevmek, eğer yönetimimizi ele geçirirlerse bunu da SEVMEK olduğunu söylüyor...
C: Varolan herşey derslerdir!!
S: (L) Öğrenilmesi gereken ders nedir?
C: Deneyimler asla sona ermez, sadece dönüşür. Beden-merkezliliğe gerek yok.
S: (L) Bir keresinde 4'üncü yoğunluğa geçişin "eşit bir oyun sahası" yaratacağına dair birşey söylemiştiniz. O halde, insanlar uyanacak ve insanlarla dünyadışı varlıklar arasında bir savaş olacak...
S: (L) Eğer bu daha eşit bir oyun sahasıysa, o zaman durum pek İspanyol Fetihçilerine karşı Aztekler ve Avrupalılara karşı Amerikan Yerlileri gibi olmayacak demektir...
C: Yanlış, o dramadaki herşey 3'üncü yoğunluktaydı. Tavşanlar, fareler, köpekler vs sizinle eşitlenmiş bir sahada oynamıyor!
S: (L) Bu dünyadışı varlıklar gelen kometleri ve benzer şeyleri biliyorlar mı?
S: (L) Yarattıkları bu ırkın bu afetlerde hayatta kalmasını mı istiyorlar?
C: Elbette.
S: (L) Peki bu, "hayatta kalacaklar" anlamında mı, yoksa hayatta kalacaklarına İNANIYORLAR anlamında mı?
C: Her ikisi.
S: (L) Bir keresinde bize bunun "kozmik bir savaş" gibi olduğunu söylemiştiniz. Döngünün bir denge yaratacağını vs söylemiştiniz. Bunu anlamaya çalışıyorum. Durum "İspanyol fetihçilerine karşı Aztekler ve Amerikan yerlilerine karşı Avrupalılar"dan biraz daha karmaşık olmalı. Çünkü hikaye bir noktada değişiyor. Baskı yapılan saldırıya geçiyor. Benzetmeyi daha anlaşılabilir bir çerçeveye sokmaya çalışıyorum. Kastettiğim şeyi anlıyor musunuz?
S: (L) Çünkü kafam karışık. Doğrudan sormadığım şey şuydu: Herhangi birşey yapma şansımız var mı?
C: Hala "daha büyük resmi" görmüyorsun.
S: (L) Daha büyük resim nedir?
C: Ruhlarınız, bilinciniz.
S: (L) Yani, gezegenimize el koyulmasını, insan ırkının fethedilip yok edilmesini deneyimlemek üzere zamanda bu noktaya gelmeyi seçtik, böylece bunu deneyimleyip, ayrılıp bir şekilde reenkarne olabiliriz, öyle mi?
kaçırılmamışlarla çiftleşerek kaçırılmış çocuklar dünyaya getirmesini sağlamak." Bu bana kaçırılmaya eğilimli belirli bir soy olduğu...
C: Daha önce söylemiştik: Nazi deneyi bir "test sürüşüydü", benzerlikleri fark ediyorsun, değil mi?
S: (L) Evet...
C: Size ayrıca "Amerikan Yerlilerinin" Avrupalılarla yaşadıkları deneyimin de mikrokozmik bir önizleme olabileceğini söylemiştik. Ayrıca, 3'üncü yoğunluk dünyanın 2'nci yoğunluk dünyaya yaptıkları da ipuçları sunuyor olmalı. Diğer bir deyişle, özel değilsiniz, bakış açınızın öyle olmasına rağmen. Dünya insanlarının 4'üncü yoğunluğa çevrilmesinden sonra da Oryon 4'üncü yoğunluğun ve onların müttefiklerinin sizi "orada" kontrol etmeyi umdukları konusunda da sizi uyarmıştık. Şimdi tüm bunları birleştirince ne görüyorsunuz? Şimdiye kadar en azından şunu anlamış olmanız gerekiyor ki, önemli beden değil, ruhtur. Diğerleri sizi genetik olarak, ruhsal olarak ve psişik olarak beden-merkezli olmaya yöneltti. İlginçtir ki, 4 BH'den 6 BH'ye kadar olanların tüm çabalarına rağmen "bu perde hala kalkmış değil."
S: (L) Şimdi buradaki büyük soru şu: Bu bilgiyle ne YAPMAMIZ gerekiyor?
C: Diğer herşeyde olduğu gibi burada da önemli olan bu bilgiyle ne yapmanız gerektiği değil, bu bilgiye sahip olmanızdır.
S: (L) Bu projeyle 4'üncü yoğunluk KH'nin planlarını bozma ihtimali var mı?
C: İspanyol Fetihçilerini, İngiliz, Fransız, Flemenk ve Alman "kolonicilerini" yenme olasılığı var mı?
S: (F) Söylediklerini düşündüğüm şeyi mi söylediler? (L) Evet, son derece moral bozucu.
C: Gül Bahçesi mi bekliyordunuz?
S: (L) Eğer durum buysa, neden tüm bunlarla uğraşmak yerine hep birlikte Heaven's Gate tarikatine katılıp topluca intihar etmiyoruz?!
C: "Bununla uğraşmayı" seçtiniz, öyle değil mi?
S: (L) O seçimi yaparken aklım başımda mıydı, yoksa içiyor muydum?
C: 5'inci yoğunlukta içme yok!
S: (L) Ra'nın kanalı olan Carla Rueckert'le bir süredir yazışıyoruz. Hiçbir şey YAPMAMIZ gerekmediğini, sadece OLMAMIZ gerektiğini söylüyor. OLMAMIZ gereken şeyin ise sadece sevginin içimizden geçmesine izin vermek, dünyadışı varlıkları ve herkesi sevmek, eğer yönetimimizi ele geçirirlerse bunu da SEVMEK olduğunu söylüyor...
C: Varolan herşey derslerdir!!
S: (L) Öğrenilmesi gereken ders nedir?
C: Deneyimler asla sona ermez, sadece dönüşür. Beden-merkezliliğe gerek yok.
S: (L) Bir keresinde 4'üncü yoğunluğa geçişin "eşit bir oyun sahası" yaratacağına dair birşey söylemiştiniz. O halde, insanlar uyanacak ve insanlarla dünyadışı varlıklar arasında bir savaş olacak...
-----------------------------------------------------
C: Araştırmacı olarak tanımlanan çok sayıda kişiye bakılırsa Kennedy herkes tarafından öldürüldü.
S: (L) Evet, çok iyi anlıyorum. Olayı “dikkatli bir şekilde araştıran” bir araştırmacının kitabına göre tek bir suikastçi adayı var. “Çok iyi araştırılmış” başka bir kitap okuyorsun ve başka bir aday var. Zaman içinde okuduğun bir süre kitaba göre Kennedy’yi herkes öldürmüş olmalı. En azından Dealey Plaza’da bulunan herkes. (F) Araştırıp duruyorlar ama eğer ipuçlarını bulmak istiyorsan en başa gideceksin. “Çimenli tepecikteki” silahlı bireylerle ilgili raporlar vardı. Orada bulunanlardan edinilen ilk kanıtlar tamamen göz ardı edildi ve “alakasız” veya “yanlış algılama” diye önemsizleştirildi. (B) Kurşunların kaynağını bildikleri için saklanan, ortadan kaybolan insanlar da vardı! (L) Evet, panikten dolayı ortadan kayboldular çünkü olayı gerçekleştiren Oswald’dı! Ve Jack Ruby tam da yapılması gerekeni yapıp, bir daha hiç konuşamaması için Oswald’ı ortadan kaldırdı. (F) Ve Jack Ruby kanserden ölmeden önce sadece Dorothy Kilgallen’la konuşmuştu. Kilgallen ise intihar etmek için en iyi vaktin Ruby’yle yaptığı röportajın hemen sonrası olduğuna karar verdi ve doğal olarak o röportajla ilgili tek bir kelime yazamadı. (L) Roswell sürecinde olan tüm o olayların gerçeğine dair kesin bir kanıt elde etmemizi sağlayacak herhangi bir iz var mı?
C: Algılayıcı istekli olmadıkça “kanıt” mevcut değildir.
----------------------------------------------------------
S: (L) Biliyorum. Ama Don Elkins’in intiharının nedeninin enkarnasyon öncesi bir plan olduğunu iddia etti. O intihar olayı enkarnasyon öncesi yapılmış bir planın parçası olabilir mi?
C: Mevcut pek çok seçenekten biri.
S: (L) Don’un durumunda, o noktada intihar etmek onun planı mıydı, yoksa aşırı saldırı altında olduğu için mi intihar etti?
C: İntiharı kendi seçimiydi.
S: (L) Enkarne olmadan önce yaptığı bir seçim miydi? Bu enkarnasyonun planlanmış bir parçası mıydı?
C: Herkese açık bir seçenek.
S: (A) Bu intiharın nedeninin ne olduğunu öğrenmek istiyorum. Bunu yapma nedeni neydi?
C: Bir kaçıştı.
S: (L) Neyden kaçış?
C: Hoşnutsuzluk.
S: (L) Kimden hoşnutsuzluk? Kendiden mi yoksa başkalarından mı?
C: Pek çok şey.
S: (L) Bu memnuniyetsizlik neyle ilgiliydi?
C: Önemli değil!
S: (L) Carla’dan hoşnutsuzluk mu?
C: Önceki yanıta bak.
S: (L) İntihar ederken aklında olan şeyle ilgili önemli olan husus neydi?
C: Biri hoşnutsuzluk hissettiğinde, bazen çıkmayı seçer.
S: (L) Yani kendinden hoşnutsuzdu. Hayattan hiç keyif almıyor muydu? Aracılık ettikleri bilgiler nedeniyle herşey kasvetli ve karanlık mıydı?
C: Laura, bu konu üzerinde daha fazla durman gerekmiyor.
---------------------------------------------------
S: (L) O uçakları binalara çarpıp intihar etmeyi o şahıslara nasıl kabul ettirdiler?
C: Zihin kontrolü.
S: (L) Frank’in düşmek üzere olduğu deliği görmesi için onu bilgilendirmeye devam etmemi tavsiye eder misiniz? Onun için üzülüyorum.
C: Deliğe her şekilde düşecek. Neden ızdırabı uzatasın?
S: (L) Ne tür bir delikten bahsediyorsunuz?
C: İntihar düşünceleri. Bir çıkar beklemeden diğerlerine yardımcı olma yönündeki BH motivasyonuna sahip olmadığı için. Bu motivasyon BH eğilimlilere büyük sıkıntıları aşma gücü veriyor.
S: (L) Şu anda kalkıştığı şeyi bırakması onun için daha iyi olacak gibi görünüyor.
C: Bırakamaz.
S: (L) Neden?
C: Güdüler.
S: (L) Ne tür güdüler?
C: Ebeveyn suistimali ve ihmali yoluyla programlandı.
S: (L) Şu anda Frank’e herhangi birşey söylemek ister misiniz?
S: (L) Ama Frank’e katılımı için, kanalı oluşturmama yardımcı olduğu için şükran hissetmem gerekmez mi?
C: Amacı bu değildi.
-------------------------------------------------
S: (L) Yani D---’yi incitmek için oğlunun intihara sevk edilmesi gibi bir durum söz konusu değildi?
S: (L) Çocuk içindeki birşeyle çelişen birşey yapmaya mı programlandı?
C: Temel olarak. FRV’si (frekans rezonans titreşimi) bu tür kontrollere elverişli değildi.
S: (J) İntihar etmesi, zihin kontrolüne yönelik son bir savunma biçimi miydi? Yani bilinçaltı seviyede durumun farkında mıydı? Yoksa başarısız olduklarını anlayıp “kendini öldür” deyip onu intihar mı ettirdiler? Yoksa çocuk bir direnç biçimi olarak mı intihar etti?
C: Daha çok dirençti.
S: (Gülüşmeler) (L) Bu söylediğiniz Jason gibi şüpheci geldi kulağıma. (gülüşme) (L) Tamam, senin sormak istediğin bir soru vardı. (A--) Galler'deki Bridgend' de yaşanan bu intiharlar hakkında ne söyleyebilirsiniz. Orada olan biten nedir ?
C: Celsenin başında bahsettiğimiz türden dalgaların etkileri, bu mekanın özelliği sebebiyle yükseliyor ve hızlı bölünmelere, parçalanmalara sebep oluyor.
S: (L) Yani bir yer altı suyu gibi, ya da elektromanyetik bir şey, ya da (orada bulunan) bir güç merkezi ya da bunun gibi bir şey sebebiyle mi ?
S: (A) Yani insanlar parçalara ayrışıyorlar ve hepsi kendini asıyor. (Joe) Tam tamına 24 kişi, hepsi kendini astı. (A--) Ve hepsi 30 yaşın altında. (L) Ee, bir yandan devam eden HAARP'ın etkileri, bir yandan devam eden mikro dalga kuleleri ve bir yandan da kozmik dalgalar. (DD) Geçen hafta bir Tulsa'daki bir arkadaşım intihar etti.
C: Tüm Dünya' da daha çok dengesiz (instabil) davranış bekleyin.
--------------------------------------------------------
S: (Keit) Belki filmler hakkında sorabilirsin. (L) Ne gibi? (Keit) Filmlerle ilgili olarak Laurel Canyon’dan bahsediyorduk ve aynı etkiyi görmüştük. (L) Laural Canyon filmleri mi yapılmış? (Keit) Orada laboratuar var ya. (Allen) Laurel Canyon’un tepesindeki CIA laboratuarı. (DD) Şu tuhaf Laboratuar. ... (Allen) Hepsi aynı şeyin parçası. (PL) Bazı korku filmleri yaptılar.
C: Evet. Hepsi aynı programların parçaları.
S: (PL) Dinleyicilerde sadece genel negatif duygular mı üretiyor, yoksa daha belirli, kötü amaçlara yönelik mesajlar mı?
C: Daha belirli...
S: (Joe) Parçalanma. (PL) Programlanmış bazı katilleri tetiklemek veya benzer amaçlar için mi?
C: Bazı durumlarda. “Çavdar Tarlasında Çocuklar”ın sesli bir versiyonu gibi. (ç.n.: bir roman)
S: (C---) Çavdar Tarlasında Çocuklar mı? (Allen) John Lennon’ı öldüren adamın o sırada elinde bulunan kitapmış. (L) Gerçekten mi? (Joe) Sirhan Sirhan örneğine de benziyor. (DD) Bunun bir tür MKULTRA tetiklemesi olayı olduğu söyleniyor.
C: Pek çok program için pek çok tetikleyiciler. Şimdi bunların pek çoğunu iptal edecek araçlara sahipsiniz.
S: (L) “Pek çoğunu iptal edecek araçlar” mı? (PL) Karşı müzik. Karşı sinyal. (L) Bunun bir Müzik Grupları Savaşı olacağını mı söylüyorsunuz?! (gülüşme)
C: Anladın! Kozmik bir seviyede de öyle!
S: (L) Çok garip. (PL) Tetikleyicilerden biri katiller için. Ama bunun, spesifik kötü amaçlardan sadece bir tanesi olduğunu söylediler. Diğer spesifik kötü amaçlardan örnekler verebilir misiniz? İnsanlarda intiharı tetikleyebilirler mi?
S: (Joe) Genç insanların beynini etkileme... (Keit) Psikopati ve şiddet gibi... (Allen) Bu kadar ciddi olmayabilir de. Frekans çitinin, müziğin bir parçası.
C: Frekans çiti! [Allen’ın konuşmasıyla aynı anda]
S: (L) Zihinlerini okuyorsun Allen. (PL) Ama bu müzik tüm dünyada mevcut. (L) Evet. Ve bizimki mevcut değil. Daha yapmadık bile! (gülüşme)
-------------------------------------------------

Go to Top of Page

Astre

312 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/12/2017 :  18:28:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
"Eğer bir kişi sevgi ve ışık konusunda aşırı noktalara giderse , negatiflik arka kapıdan içeri girecektir ?" çok ÖNEMLİ ve değerli bir söz.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,92 saniyede oluşturuldu.