Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Gezegensel Dönüşüm Süreci (Earth Changes)
 Diğer
 I, Pet Goat II Hakkında
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

Astre

300 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/01/2018 :  20:06:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Selamlar,

Bir süredir aşırı yoğunluk sebebi ile forumda değildim, geri döndüm.

Bu süre zarfında bir video keşfettim, adı; I, Pet Goat II

İnternette gerek yerli gerek yabancı siteleri okuduğumda çoğunun ortak görüşü sahte bir isa/mesih geleceği ve inananları kandırıp yeni dünya düzenini kurtuluş olarak göstereceği idi -şahsi görüşümde aynı şekilde-. Videonun başlarında bildiğimiz bilgiler var (Bush, Obama kukla, illuminati, reptilianlar, deccal, zihin kontrolü vs.) ancak ilerleyen kısımları aşırı manipülasyon içeriyor ve kişisel görüşüm siyonizmi yayma ve manipülasyon yayma amaçlı. Lütfen inceleme videosunu -video bir YouTuber'a aittir- ve normal videoyu izleyin. İnceleme videosunu yapan kişinin dediği gibi bir çok Hristiyan "balıklama" atlayarak videoyu beğenmiş ve İsa'yı övdüğünü yazmışlar. Şahsi görüşüm dediği gibi manipülasyon yapıldığıdır, önce klişe olan ve çoğunluğun nihai doğru olarak gördüğü bilgileri (yazdığım gibi bush, obama, illuminati vs.) verip sonra algı operasyonuna geçiyorlar, yani zehirle balı (doğru ile yanlışı) karıştırıp manipülasyon yapıyorlar.

İnceleme videosu (Türkçe): https://anon.to/BXqHPI

Asıl video: https://anon.to/H4nHy7

bozadi

8596 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/01/2018 :  21:14:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu görüşüne aynen katılıyorum Astre. Bu Pet Goat konusunda daha önce de kısa bir tartışma geçmişti forumda. O süreçte sanırım pek bir yorum yapmadım, çeşitli dış yorumları paylaştım sadece ama daha sonraki incelemelerimde, daha doğrusu olayı yorumlayan çeşitli kişilerin videolarını izlediğimde, senin belirttiğin görüşü savunanların yorumları bana daha isabetli geldi. Yani en başta İlüminati'yi ifşa eden ve kötüleyen, insanları uyandırmaya çalışan bir videoymuş gibi görünüyor ama insanların aklını feci bir bombardımanla karıştırmaktan, aşağılamaktan ve negatif programlamalar yapmaktan başka bir işe yaradığından son derece şüpheliyim. Karmaşa/kaos çoğu durumda negatif eğilimli tiplerin kullandığı bir araçtır. Ayrıca örtülü bir "ezicilik" var videoda. Çok fazla bilgi ve telkin yüklenerek, aşırı yükleme yapılarak insanları aşağılama ve aptallıklarını kabul ettirme ve videoyu hazırlayanları yüceltme/tanrılaştırma ve açık ve örtülü telkinlerine açılma "programlaması" yapıldığını düşünüyorum.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.