Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kendine Hizmet Menfaat Grubu Aldatmacaları
 Diğer
 BÖLGEMİZDEKİ SİYONİST, EMPERYALİST SALDIRILARIN GİZLENEN NEDENLERİ
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bigsenfoni

1034 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/02/2018 :  03:47:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının Kişisel sitesini Ziyaret edin  Alıntı Ekle
BÖLGEMİZDEKİ SİYONİST, EMPERYALİST SALDIRILARIN GİZLENEN NEDENLERİ

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.

bozadi

8596 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/02/2018 :  10:09:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler bigsenfoni. Ortadoğu'da dönen olayların onlarca yıl öncesine ait siyonist planlar doğrultusunda nasıl şekillendirildiği ve ABD Doların egemenliğinin bu süreçler üzerindeki etkisi iyi açıklanmış. Olayın ekonomik (dolar egemenliği) yönünün sandığımızdan daha önemli olduğuna katılıyorum ama yine de en önemli faktörün bu olduğundan emin değilim. Tabi aslında tüm bu faktörler birbiriyle etkileşimli, o yüzden hepsi önemli sonuçta.
Go to Top of Page

Tgur

950 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/02/2018 :  10:22:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Çok teşekkürler Bigsenfoni bu harika programı alıntıladığın için..
Go to Top of Page

fidelista

244 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/02/2018 :  13:29:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu programı izledim cok beğendim çok aydınlatıcı idi burada paylaşmayı düşünmüştüm tşk.

Edited by - fidelista on 04/02/2018 13:30:34
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

591 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/02/2018 :  14:13:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
boş bir zamanda izlerim yorumlarınıza göre güzel bir program, teşekkürler big.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1034 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/02/2018 :  06:11:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bende sizlere,güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar... [:-)]

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.