Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Genel Paylaşımlar
 Polis Devletine "HAYIR"! / Siyasi Gündem
 Provokatör Akit sunucusuna ardı ardına darbe (26.02.2018)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2018 :  13:08:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
26 Şubat 2018

Provokatör Akit sunucusuna ardı ardına darbe

Akit TV’de sabah yayınlanan “Gün Başlıyor” programında, programın sunucusu Ahmet Keser skandal ifadeler kullandı...


Akit TV’de sabah yayınlanan “Gün Başlıyor” programında, programın sunucusu Ahmet Keser skandal ifadeler kullandı. Keser hakkında soruşturma başlatıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de sivilleri öldürdüğü iddialarına sinirlenen Keser, canlı yayında "Sivil öldürecek olsak Cihangir, Nişantaşı, Etiler, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden başlarız" ifadelerini kullandı.

İşte o görüntüler:
SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Anadolu Ajansı’nın haberine göre Akit TV'de yayımlanan "Gün Başlıyor" programında sunucu Ahmet Keser'in kullandığı ifadeler üzerine, iki ayrı suç duyurusunda bulunuldu.

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, konuya ilişkin Türk Ceza Kanunu'nun "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan soruşturma başlattı.

Başsavcılık, şüphelileri ifade vermeye çağırdı.

AHMET KESER’DEN YENİ AÇIKLAMALAR

Sosyal medyadan gelen tepkilerin ardından Ahmet Keser, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

“Bedenen değil zihnen Nişantaşı Cihangir Etiler dedik! Gezide ülkeyi kaosa çağıran gavur zihniyetliler şimdide bizi linçe yelteniyor! Hadi hadi!!!” diyen Ahmet Keser, daha sonra ise “Vampirler 28 Şubat günlerini özledi gibi! 28 Şubatçıların çocukları şimdi de bize yürüyor!!! Hadi ikileyin hadi!! Uyandırayım yıl 2018!!! Yemezler!!!” mesajını paylaşarak bir de video ekledi.

İşte o video:Ahmet Keser, son olarak ise “Kendi ülkesinin değerlerine diline inancına düşman gavura hayran batıya övgüler düzen, bu memleketi kapitalizme peşkeş çeken postmodern pezolar! Tam bağımsız Türkiye yolunda Anadolu ne derse o! Hadi ikileyin hadi!!!” mesajını paylaştı.

İşte o mesajlar:

Ahmet Keser, iki yıl önce de Adana Aladağ’da 11'i çocuk 1'i eğitmen 12 kişinin hayatını kaybettiği yurt yangını faciasına ilişkin "O çocukları senin sarıldığın Cumhuriyet yaktı, Nişantaşı'nda Cihangir'de oturan Beyaz Türkler yaktı" demesiyle gündeme gelmişti.

VE İSTİFA ETTİ...

“Gün Başlıyor” programında, programın sunucusu Ahmet Keser'in skandal ifadelerinin yankıları sürerken, gazeteci Zafer Arapkirli, kişisel Twitter hesabından, Keser'in istifa ettiğini belirtti.

İşte Arapkirli'nin attığı o tweet:AKP’DEN TEPKİ: “BUNU SÖYLEME HAKKINI SİZE KİM VERİYOR”

AKP Sözcüsü Mahir Ünal NTV'de yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Bu kabul edilebilir, izah edilebilir bir şey değil. Öncelikli olarak bu psikopatoloji. Bu kişiyle ilgili soruşturma başlatıldı. Böyle bir şey açık bir provokasyon, sabotaj. Bunu hangi kelimeyle açıklayacaksın?

Bir TV programına çıkacaksın, bu ülkedeki bazı kesimlerle ilgili hedef göstereceksin ve o insanlarla ilgili ithamlarda bulunacaksın… Bunu söyleme hakkını size kim veriyor? 'Şuradan, buradan başlarız' ne demek? Siz kimsiniz? Neyi temsilen böyle bir ifade kullanıyorsunuz? Bu asla bizim kabul etmeyeceğimiz bir şey. Türkiye'nin birlik ve beraberliğine sabotaj.

Bununla ilgili Adalet Bakanı ile görüştüm. Adli girişimler yapılacaktır. Bildiğim kadarıyla televizyon kanalı da gereğini yaptı. Toplumu kin ve nefret temelinde kışkırtma var. Bunu onaylamamız kesinlikle mümkün değil."

İDDİANAMESİ KABUL EDİLDİ: 1,5 YILDAN 4,5 YILA KADAR HAPİS

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, olaya ilişkin iki ayrı suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturmayı tamamladı.

Başsavcılık, Keser hakkında, "basın yoluyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan 1,5 yıldan 4,5 yıla kadar hapisle cezalandırılması istemiyle iddianame hazırladı.

Küçükçekmece Asliye Ceza Mahkemesi, iddianameyi kabul etti.

Sanık Ahmet Keser’in yargılanmasına, ilerleyen günlerde başlanacak.

RTÜK'TEN AKİT TV'YE CEZA YAĞMURU

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), 'Gün Başlıyor' adlı programda sunucu Ahmet Keser'in sarf ettiği sözleri nedeniyle Akit TV'ye üç kez program durdurma ve yüzde 3 oranında para cezası uygulanmasını kararlaştırdı.

Üst Kurul, Keser'in kişilere karşı kışkırtıcı ve hedef gösteren ifadelerde bulunduğu, yorumlarında bazı kişi ile kurumlara yönelik hakaret ve küçük düşürücü söylemleri kullandığı, yayınlarında argo ile küfürlü sözler sarf ettiği kanaatine vardı.

6112 sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanun'un 8. maddesinin birinci fıkrasının (b) bendinde yer alan "Irk, dil, din, cinsiyet, sınıf, bölge ve mezhep farkı gözeterek toplumu kin ve düşmanlığa tahrik edemez veya toplumda nefret duyguları oluşturamaz" hükmünün ihlal edildiğini belirleyen Üst Kurul, söz konusu yayın için Akit TV'ye müeyyide uygulanması kararını aldı.

Bu kapsamda, kanala üç kez program durdurma ve bu tip ihlallerdeki en yüksek oran olan yüzde 3 oranında para cezası uygulanmasına karar verildi.

Kaynak: OdaTV

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2018 :  13:18:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Akit, Dinci-Laik ve Alevi/Şii-Sünni nifakı dahil her türlü nifakı derinleştirmeyi açıkça amaçlayan provokatör, tetikçi bir gazete.

Cihatçı teröristler için sıkça kullanılan "tekfirci" terimi vardır. Kendi ideolojisine uymayanı, muhalif olanı "kafir" ilan etme ve katlini vacip görme/gösterme eğilimidir bu. KH dediğimiz, ego dediğimiz şeyin şiddetli, patolojik bir çeşidi, örneğidir. İslamcısından Atatürkçüsüne, Sağcısına, Solcusuna, her kesimde tekfirci şahıslar, gruplar ve yayın organları vardır. Yani belirli bir ideolojiye özgü değildir. KH'nin azaltılıp BH'nin artırılması için, özellikle adanmış/kasıtlı/sürekli tekfirciliğin görüldüğü her yerde teşhis ve teşhir edilmesi önemlidir bence.
Go to Top of Page

fidelista


545 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2018 :  21:41:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İnançları ideoljileri bir yana ahlaksız kin ve nefret saçan insanlar dileğim tarihin çöplüğünde yerleriini alırlar bir an evvel.Bunların gelecekteki bir dünyada yerleri olamaz bu halleriyle.
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/03/2018 :  17:42:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
02 Mart 2018

Peker'in tehditleri hakkında dava açıldı: 5 yıl hapsi isteniyor

Sedat Peker hakkında, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde düzenlenen programında yaptığı konuşmada 'suç işlemeye tahrik' suçunu işlediği gerekçesiyle 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.


Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, mafya lideri Sedat Peker'in 16 Temmuz 2017'de, Üsküdar'daki Çengelköy Mezarlığı'nda düzenlenen anma programına katılan kişilere hitaben bir konuşma yaptığı belirtildi.

İddianamede, konuşmasında "Dışarıda yakaladıklarımızın hepsini ağaçlara, bayrak direklerine astıktan sonra o cezaevlerine de gireceğiz. Onları cezaevlerinde de asacağız. Boyunlarından asacağız bayrak direklerine" ifadelerini kullanan Peker hakkında, "suç işlemeye tahrik suçunu işlediği" şeklinde çeşitli suç duyuruları yapıldığı ifade edildi.

Bu kapsamda konuya ilişkin soruşturma başlatan savcılık, Peker'in, "suç işlemeye tahrik" suçunu işlediği belirterek 6 aydan 5 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep etti.

İddianame, gönderildiği Anadolu 41. Asliye Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi. Sanık Sedat Peker'in yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.


Kaynak: soL

Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/03/2018 :  17:47:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Karakter özentisi karaktersiz mafya bozuntuları, nifak tohumları saçan tekfirci provokasyonları için yargılanmalı.
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2018 :  23:46:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
AKP Sözcüsü Mahir Ünal, Akit TV sunucusunun provokasyonunu sert bir şekilde eleştirdi, soruşturma açıldığını söyledi. Samimi olması ümidiyle, tebrik ediyorum.
Go to Top of Page

bigsenfoni


1252 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/03/2018 :  21:40:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Kumpas davalarından nasibini almış (haksızlığa uğramış)bir kişi olarak,eğer fırsat verilirse bunu gerçekten yapacaktır.intikam ve nefretle (duygularıyla) söylenmiş sözler.Mahkemeden bir şey çıkacağını zannetmiyorum belki para cezası...Hani derler ya adamın yumurtası sağlam :-)))

Edited by - bigsenfoni on 07/03/2018 21:48:18
Go to Top of Page

bona fide


542 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/03/2018 :  00:44:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
sedat pekerin yabana atılmayacak kadar taraftarı var. gençler çok seviyor. yıllar önce ankarada kızlı erkekli bir grup genç magandaların tecavüzünee uğramıştı eve kapatılmışlar feryatlarını kimse duymamıştı. hala aklımdan çıkmaz o gençlerin yaşadıkları. mağdur gençlerden birisi olay sonrası anılarında, sanırım sedat pekerdi öyle anımsıyorum tecavüzcülerden birini gencin karşısını çıkarıp sen ne istersen onu yapalım öldürelim kemiklerini kıralım cezasını sen seç teklifte bulunduğunu yazmıştı. hatta yazı nette varmı diye baktım bulamadım. benzer başka bir haber buldum sedat pekerin gençlerin tabiriyle reis hakkında http://www.rizevizyon.com/haber/sedat-pekerin-gecmiste-tecavuzcuye-yaptiklari-sosyal-medyayi-salladi-video/3042

Edited by - bona fide on 09/03/2018 01:40:18
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/03/2018 :  10:59:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sedat Peker'in negatif eğilimleri yanında güçlü pozitif eğilimleri de olduğu izlenimleri edinmiştim bazı açıklamalarından. Türkiye içinde ve bölge ülkeleri arasında ABD ve İsrail'in böl-yönet politikalarına karşı toplumsal direniş ve mücadeleyi destekliyor gibi görünüyor o açıklamalarında. Bu takdire değer. Ama pozitif eğilimlerle negatif eğilimler arasında ciddi geliş-gidişler yaşıyor gibi görünüyor. Siyasi iktidarın mafyatik fedailiğine soyunduğunu gösteren, terör provokasyonu içeren tehditler savuruyor örneğin muhalefete karşı. Hem birlik-beraberlikten, dayanışmadan bahsedip hem de toplumun iktidara muhalif bazı kesimlerine karşı bağıra bağıra canice tehditler savurması yaman bir çelişki.

Eğer negatif/KH yönlerinin varlığına ve derinliğine rağmen pozitife/BH'ye yönelik samimi bir eğilim taşıyorsa ve o yönde ilerlerse, kendi ideolojik çevresindeki insanlar arasında, özellikle de ona hayranlık duyanlar arasında, benzer KH-BH eğilim çatışmaları deneyimleyen pek çok kişiye önemli pozitif etkisi olabilir. KH yönünde evrilirse, söz konusu insanlar üzerinde de benzer bir KH'leştirici etkisi olacaktır doğal olarak.

Erdoğan'ın tüm olumsuz yönlerine rağmen olumlu denebilecek bir yönde ilerlediğine ve bunun tüm ülke/millet için kadersel bazı faydaları olduğuna, olacağına inanıyorum. Erdoğan'ın fedaliğine soyunan Peker'in de tüm mafyatik geçmişine ve devam eden mafyatik söylemlerine rağmen KH değil BH yönünde ilerlemesini ümit ederim.

Başkalarının egolarına, kibirlerine, KH'liklerine dair yaptığım bazı eleştirilerin şiddeti, kendi egomdan, kibrimden, KH'liğimden izler taşıyor, kabul etmeliyim. Bu da benim derslerimin, sınavlarımın bir parçası. Aşmam gereken bazı komplekslerimin bir yansıması.
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/03/2018 :  11:14:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
08 Mart 2018

Erdoğan'dan Nurettin Yıldız talimatı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 yaşındaki kız çocuklarının evlenebileceğini savunan, baharat, et, kakao ketçap gibi gıdaların 'şehvet uyandırıcı şeyler olduğunu' iddia eden İlahiyatçı Nurettin Yıldız'a tepki gösterdi ve Diyanet'e talimat verdi.


Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve ilahiyatçı Nurettin Yıldız’ın “Yatak yorgan battaniye cinsel dürtüleri rahatsız eden yapıda olmamalı", "Asansörde halvet olur” gibi sözleriyle başlayan tartışma AK Parti’nin son MYK toplantısında da gündeme geldi.
Milliyet'ten Serpil Çevikcan'ın yazısına göre Erdoğan, son MYK toplantısında Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan da sorumlu olan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a talimat verdi. Cumhurbaşkanı, bu açıklamalardan duyduğu rahatsızlığı ortaya koyarak, Din İşleri Yüksek Kurulu’nun hassasiyet göstermesi gerektiğini belirtti. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın konuyla bizzat ilgilenmesi gerektiğini ifade etti.

BAHÇELİ TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, başta ilahiyatçı Nurettin Yıldız olmak üzere son dönemde dini konularda skandal sözlere imza atanları eleştirirken ‘sapıklar’, ‘ahlaksızlar’, ‘alçaklar’ kelimelerini kullanmıştı.

İSİM VERMEYEN ERDOĞAN: KAVRAMLARI EĞİP, BÜKEREK…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da HAK- İŞ'in kadın günü programında isim vermeden "Kadınlar dayak yiyorlarsa şükretsinler" diyen ilahiyatçı Nurettin Yıldız'ı eleştirdi. Kadınlara ve çocuklara yönelik şiddeti kınayan Erdoğan, bunun kültürümüzde bir yeri olmadığını söyledi ve şöyle konuştu:

"Bazılarının dikkat çekmek için kavramları eğip, bükerek söyledikleri sözlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur."

'FETÖ ELEBAŞINDAN BOŞALAN KOLTUĞA OTURTULMAK İSTENİYOR'

Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka dün Meclis’te 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeniyle basın toplantısı düzenledi ve Nurettin Yıldız'la ilgili şunları söyledi:

"Nurettin Yıldız yeni dönemin Fetullah Gülen’idir. FETÖ elebaşından boşalan koltuğa bu kez Nurettin Yıldız oturtulmak istenmektedir. Geçmişte Fetullah Gülen için ‘dokunan yanar’ yasası bugün Nurettin Yıldız’a uygulanmaktadır. Bu şahsın kimler tarafından korunduğunu bilmek hakkımız. Mesela; onun bir hayranı var. Üstelik bu kişi bir müsteşar. Hem de Adalet Bakanlığı müsteşarı. Göreve gelmeden önce Nurettin Yıldız’ın konuşmalarını sosyal medyada paylaşan, beğenen Selahaddin Menteş’ten bahsediyorum. Şimdi buradan kendisine soruyorum: Sayın müsteşar, bu pedofili hamili nasıl oluyor da yargılanmıyor? Nasıl oluyor da günlerce, aylarca bekleyen dosyalar varken bu kişiye yönelik suç duyuruları 24 saat geçmeden takipsizlikle sonuçlanıyor."

Kaynak: Sputnik

Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/03/2018 :  12:15:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Erdoğan bazı söylemleri ve icraatleri bakımından ne kadar gerici ve yobaz görünürse görünsün, İslamcılık adı altında en büyük gericiliği ve yobazlığı yapan ve ABD-İsrail politikalarına doğrudan veya dolaylı olarak hizmet eden kesimlerin yıldızı Erdoğan'la hiç barışmıyor bence veya durumun giderek o hale geleceği görülecektir. Erdoğan'ın karanlıktan aydınlığa doğru evrimi, özellikle dinci kesimde çürük yumurtaların ifşasına ve ayrıştırılmasına hizmet ediyor ve edecek. Ama dolaylı olarak diğer tüm kesimlerdeki çürük yumurtaları da benzer bir kader bekliyor. Gelişmekte olan süreç, tüm ideolojik kesimlerin kendi içlerinde çözümden yana olanlarla olmayanları ayrıştıracaktır. Buna sevinmek lazım. Kaderin/hayatın bir hediyesi, güzelliği bu.
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/03/2018 :  16:12:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
08 Mart 2018

İslam'ın güncellenmesinin gerektiğini bilmeyecek kadar aciz bunlar

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında Cumhurbaşkanlıı Sarayı’nda açıklamalarda bulundu.


Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında Cumhurbaşkanlıı Sarayı’nda açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kadınlar dayak yiyorlarsa şükretsinler" diyen Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve İlahiyatçı Nurettin Yıldız'a konuşmasında bir kez daha tepki gösterdi.

“Son günlerde bakıyorsunuz, birileri ortaya çıkıp da ne yazık ki kadınla ilgili çok farklı açıklamalarda bulunup dinimizde kesinlikle yeri olmayan bazı kendince içtihatta bulunan kişiler çıkıyor ortaya” diyen Erdoğan, tartışma yaratacak şu açıklamalarda bulundu: “Anlamak mümkün değil. Yani bunlar ya bu asırda yaşamıyorlar, çok farklı bir dünyada, farklı bir zamanda asırda yaşıyorlar. İslam’ın güncellenmesinin gerektiğini bileyecek kadar da aciz bunlar. İslam’ın hükümlerinin güncellenmesi vardır. Siz İslam’ı 14 -15 asır önceki hükümleriyle kalkıp da bugün uygulayamazsınız. Onun için de bugün İslam’ın uygulanması yer, zaman ölçüsüyle değişiyor. Şimdi bir çok hocaefeni beni tefe koyup çalacak o ayrı mesele. Rabbim bizi tefe koymasın.”


Kaynak: OdaTV

Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/03/2018 :  16:52:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Erdoğan "İslam'ın çağa göre güncellenmesi gerektiği" gibi bir ifade kullanarak, İslam içindeki en büyük tartışmalardan, en çelişkilerle dolu ve ciddi meselelerden birinin kapısını araladı.
Go to Top of Page

fidelista


545 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/03/2018 :  22:47:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Şimdi şeriat isteyen gruplar arasında ayrışma başladı "Reise" kafa tutabileceklermi yada "Reis" ne yapacak ? ,Erdoğan Atatürk ün bu konuda ne yapmaya çalıştığını bir gün anlar diye umut ediyorum.En temiz dindarlığın laik sistemde yaşanabileneceğini anlarlar belki.

Go to Top of Page

ogeday


320 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/03/2018 :  23:18:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
bu tip siyasi çıkışları her hafta yapılan anket araştırmalarından çıkan sonuca göre yaptıklarını düşünüyorum.çok ciddiye almamak gerek,yarın tam tersi söylenebilir
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/05/2021 :  13:24:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bozadi

Karakter özentisi karaktersiz mafya bozuntuları, nifak tohumları saçan tekfirci provokasyonları için yargılanmalı.

Sedat Peker'in son videolarını izledikten sonra, "karakter özentisi bir karaktersiz mafya bozuntusu" olduğu yönündeki siyasi motivasyonlu, aceleci, egosal görüş beyanımdan pişmanlık duydum. Siyasi konularda uzlaşamayacağımız pek çok şey var belki, örneğin Esad Suriyesi ve yine Rusya karşısındaki tutum meselesinde vs. Ama bu tür konulardaki şiddetli görüş ve tutum uyuşmazlığımıza ve hatta çatışmamıza rağmen Peker'in hiç de "karaktersiz" olmadığı yönünde izlenimler edindim.

Ağar ve Soylu gibi tiplerle bozuşup savaş açmış olması çok hoşuma gitti ama Peker'e duymaya başladığım saygı bundan ibaret değil, temelde bundan kaynaklı değil. İzlediğim kadarıyla karakterine dair edindiğim olumlu izlenimlerden kaynaklı daha ziyade.
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,8 saniyede oluşturuldu.