Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Diğer
 Türbanlıların Hastaneye düşkünlüğü
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

ogeday

106 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/03/2018 :  22:09:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama ne zaman hastaneye yolum düşse sırada bekleyen hastalar ezici çoğunlukla türbanlı kadınlar oluyor.Bunun tesadüf olmadığını düşünüyorum.Hayatı boyunca üzerine çarşaf geçirmek zorunda kalan kişi hem güneşten mahrum kalıyor d vitamini eksikliği çekiyor hemde kadına baskının yüksek olduğu bir ortamda hissettiklerini dışa vuramamasının sonucunda bu hastalık olarak kendini ortaya çıkarıyor gibi geliyor bana.Ayrıca özellikle istanbulda türbanlı kadın sayısı ciddi şekilde arttı.Belki dış göçten belkide toplum baskısından bilemiyorum.Ancak eğitimli ve kendini aktivist olarak gören kadınların onları tamamen görmezden geldiğini düşünüyorum,hem cinsleri değilde başka bir varlık türü gibi görüyorlar,iletişim kopukluğu onları daha çaresiz hale getiriyor.Büyüyen bi tümörün zamanında alınmaması gibi bi durum söz konusu

Tgur

924 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/03/2018 :  09:21:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Yerden göğe haklısın dostum,ben mesleğim icabı karşılaştım, bu tip kişilerin yüzde büyük kısmı baş derisi problemleri ile uğraşırlar bedende sair yerlerde olan dermatozlar (cilt bozuklukları) da eksik değildir..

Go to Top of Page

ogeday

106 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/04/2018 :  12:03:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
http://www.star.com.tr/yazar/neden-ulkemizde-d-vitamini-eksikligi-sorunu-yaygin-yazi-1243359/
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.