Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Olağandışı Olaylar
 Rüyalar
 Gördüğüm Rüyalar Hk.
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj   

Astre


258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/04/2018 :  08:52:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Öncelikle sevgili Bozadi bu kategoriyi açtığın için teşekkürler. Anca zaman bulup konu açabildim, kusuruma bakmayınız.

Foruma kayıt olmamı tetikleyen bu rüyalardı aslında, ayrıca belirtmek isterim ki burada rüyalarımı "ifşa" ettikten sonra tekrarlanmadılar.

İlk rüya;

Bu "rüya" ömrümde gördüğüm en net ve en gerçekçi rüyaydı. Normalde uyandığımda pek fazla detay hatırlamam ama bunu en ince ayrıntısına, toz tanesine kadar hatırlıyorum. Odamdayım, odamda bulunan balkona doğru gidiyorum, karşı binaların orada siyah humanoid bir şey görüyorum ardından ona bakıyorum kayboluyor, sonra 1-2sn. sonra farklı bir yerde görüyorum ve direk uyanıyorum, rüyamın astmosferi bile garipti, hafif aydınlar ve hafif karanlık loş diyebileceğimiz bir havası vardı. 2'ci görüşümde uyandım ve üstüme bir ahtapotumsu varlık atlayarak 2'kez uyandım.

2'ci Rüya;

İlk rüyadan kısa bir süre sonra sonra oldu, yıllardır görmediğim bir dostumla çayırlarda oynuyoruz (ne alakaysa artık) ardından yerdeki otlar bacağımı sıkıyor ve tüm bedenimi kapladıklarında uyanıyorum, işin korkutucu tarafı bu değil, korkutucu kısmı uyanınca bacağıma baktım ve otun bacağıma dolandığı kısım izlerle kaplı ve ot kokusu geliyordu (elinize bir otu alın ve bir süre elinizde sürtün o çıkan kokuyu kastediyorum).

3'cü Rüya;

Bu rüyada bir dostumla arabadayız (bu rüya sanırsam rüyaları ifşa etmeye başladıktan sonra olmuştu). Estraf tamamen sis sadece arabanın farı açık biz arabada oturuyoruz o ahtapotumsu yaratık gelip bize saldırıyor ancak sonra ya kaçıyor yada bir şey yapmadan gidiyordu, gariptir ki onu hatırlamıyorum, notlarımda bulursam güncellerim.

Bunlardan önce 1-2 tane daha olmuştu ancak gereksiz diye açıklama ihtiyacı duymuyorum. Bu rüyaları paylaşmamın ana amacı celseleri okuduktan sonra olmuş olmaları ayrıca bu rüyalar sonrası temas yaşamıştım, forumda açtığım ilk konumda* oydu (bir taraftan bakarsan inancımı güçlendirdi ve foruma katılmama vesile oldu bu olay). Bu tarz rüyalarınızı sizlerde paylaşırsanız en azından bu tarz olaylara karşı psişik bir koruma sağlar ve bu tarz "rüyalar" olduğunda daha bilinçli ve emin olabiliriz.

* Ziyaret mi? Tehdit mi? > https://baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=2388
   Mesaj   
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,52 saniyede oluşturuldu.